5730
  • shaba23 #1
    az enyém meg nem zsidó...
  • Kandurex
    #2
    Az ennyim se..:D
  • Sephi
    #3
    tiszteletem,

    Szal ez a topik azert nylt hogy leiram ide az en macskam Mozes kalandjait.

    Szal tudni kell hogy Mozes meg csak 6 honapos de a Hindu tigris hozza kepest egy nyuzott palota pincsi.

    Kerem en nagymamammal elek egyut (marmint egy lakasba) es ha' a macska imadja otett mert en alig vagyok otthon. Na szal az a dolog lenyege hogy nagyanyam vala szives es elutazott nemetbe mar ket hete es a macska hianyija otet.

    Ez abban nyilvanul meg hogy a macska asziszi magarol hogy o a highlander es mindehova felmaszik. Ez azert erdekes mert ma atment terminatorba mert a fel hazat szijjelszedte bar meg nem torte el nagyanyam vazajat ami egy igen ritka es oreg szekrenyen van rajta.

    Viszont volt szives es az iment dontotte le a Dvd-imet es hat igen ideges lettem tole.

    Az en macskam tud olyat hogy elbujik es lesi a tortenteket majd ha elmegyek mellete nekem tamad. Ez abban nyilvanul meg hogy egyszeruen belem harap vagy egyenesen karmol is. Altalban be szoktam rakni a tuss ala es jol lezuhizom de ettol csak vizes lesz a fel parketta mert megszaritani mar nem tudom sajnos mivel eppelmeju vagyok es nincs kedvem masnap meloba ugy menni hogy kozben mekrdezzek tolem hogy talakoztam e Freddy Krugerrel es ha igen az meg simagatott e a kedves pengejivel.

    Bar hulyesegnek tunik igenis igaz kerem. Az en macskam kicsit eletveszejes.

    Melto bemutatasa a dolognak amaz jelenetet takarja amikor hat felmaszot a cipo polc tetejere es ott figyelt. Tanult ember rogton rajon amarra hogy ha' a cipo polc ugye az ajto mellet all es ha' amikor egy delutan jott a kedves Lujza neni hozzank konyvelni nagyanyam baromsagait az en macskam volt szives en nekiugrott fentrol. A neni ugy volt szives kialtani egyet hogy operett enekes elbujhat de halistennek nem volt semmi baj mert a macska elrohant. Marmint a masik szobaban.

    Az en macskam olyat is tud hogy nekiindul a sozbabol a masijba es kozben fekez a szonyegen amitol az olyan domborlatos lesz es tokjol el lehet benne botlani.

    Meg lyat is tud hogy nem tud lefekezni amikor a marvanyon (vagy mi) -n rohan mert ugye csuszik es akkor neki szokot csuszni a masik vazanak ami a konyha ajto mellet van es abban vannak a esernyok amik kiborulnak (szamszerint 3) es azokban es csodalatosan el lehet botlani.

    Mar azt is tudgya hogy amikor haza jovok a melobol akkor mindig a labam koze rohangal (nem felreerteni pls) es azon is el lehet botlani sot parszor sikerult is.

    Nah folyt. kov.
  • Sephi
    #4
    Attol meg hogy Mozesnek neveztem el mesze nem jelenti azt hogy zsido. Kikerem magamnak.
  • Kandurex
    #5
    Cuki macska lehet, különösen a highlander-s és Terminator-os része tetszet. Bár a freedy krüger sztem egy kicsit erős a cicusra nézve nem?

    Nyah, majd holnap a hókuszpók-ról saját különvilágában élő macskámról szöszentek ide néhány sort.

  • Sephi
    #6
    Hallod?

    Gyere bammeg probald megfurdetni es majd akkor vitazuk meg a fredy kruger temat!
  • I.C.ram
    #7
    Szal.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sephi
    #8
    Ha lenne 100 forintom akarhanyszol megszolalsz marci az en topikomba ezze a huje beszolassa mostma lenne hazam Kalkuttan
  • I.C.ram
    #9
    :DDDD
  • Adi
    #10
    Szóval fajgyülölő vagy?
  • Sephi
    #11
    Jezusom... most ez hogy jon ide?
    Dehogy vagyok! Imadom a Dalai Lamat!
  • Adi
    #12
    "labam koze rohangal (nem felreerteni pls) es azon is el lehet botlani sot parszor sikerult is."
    Szóval te is 3 lábú vagy?!
  • Adi
    #13
    :)-elöző üzimhez is ez tartozik.
  • nemcsakfél
    #14
    Úgy érzem ide tartozik:
    az én halamat Jézusnak hívták.

    a macskákat meg a tacskókat rühellem.
  • SoDI---
    #15
    Valaki cserélje már ki Mohamed homokját!
  • Sephi
    #16
    Az mozes hey :)))
  • CSOCSO
    #18
    örült macska rulez:) elképzelem ahogy elbujik egy váza mögé..elmész mellette a földre lapul a macska, elkezdi rigatni a seggét majd hirtelen a lábadra támadt majd meghijed hatalmasat ugrik és vusszafut :)LOL.. vedd videora!!!!!!!!!!!!!:)
  • Kandurex
    #19
    Nah, macskám Hókuszpók. Korszakokra osztva.


    Kis macska korszak:

    Egésznap döglik beszúrva egy 2X5perces zabálás.

    Fejlődő korszak:

    Egésznap döglik beszúrva egy 5X5perces zabálás.

    Idegbeteg korszak:

    Heveny idegbaj, ami hasonlóan sephi macskájához szobavadászatban nyilvánul meg. Elkezd kempelni a cipőtartó alatt, és némi kiccakozást ejt az arra haladó CT-k lábszárán, majd egy hajmeresztő ugrással tűnik el a másik szobába, 2 perc után előjön a ház másik! (csába került oda?) szobájából ártatlan dorombolással.

    Rambó korszak:

    Macskám ebben az érában felvette a John Rambo nevet. Különösebb kemp nélkül támad. A szomszéd uszkár-át terrorban tartja. Jó reggelt karmolással ébreszt.

    Tolvaj korszak:

    Hókuszpók, a házban található tárgyak melynek súlya nem haladja meg a fél kilót, szabályszerűen eltűnteti. Kleptomániás korszakában éppen, hogy csak a 82cm TV nem mozdította el a helyéről. Cipők, ingek, gatyák, CDk, cigis dobozok (baz, naponta 3 dobozzal vettem!) csavarkészlet, IDE kábelek tűntek el.

    Vegetáriánus korszak:

    Na, ez érdekes korszak. Úgy általában előfordul, hogy eszik egy kis zöldet, megdézsmálja a cserepes virágot. De hogy lezabálja a ház egész virág-zöldség gyűjteményét az enyhén szólva túlzásnak tűnt. Ahogy felkelt reggel, mint egy fűnyíró járta a szobákat. Spec kedvenc korszakom, mert úgy általában rühellem a virágokat anyámék meg agyba-főbe veszik.

    Gyorsasági éra:

    Macskám a házban érvényes sebesség korlátozásra fittyet hányva utánégetővel spriccol. Van úgy, hogy percekig Boost-olja magát a szőnyegen majd 2 ezres fordulattal dörren át a konyhába…majd egészen és szépen fejeli le a fagyasztó ládát (van egy kanyar amit nem tud ott rendesen bevenni).

    Dante korszak:

    Macskám Istenek képzeli magát. No comment

    …csába lépnem kell meggyet szedni majd folytatom., Csocso, neked van vagy 3 macskád, biztos televagy jó sztorikkal.
  • Sephi
    #20
    Ember en oszinten reg nem rohogtem ennyit. Oszinten most is azt csinalom te nem vagy normalis :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Sephi
    #21
    Szal ha mar itt tartunk akkor kovetkezzek Mozes kalandjai ketto

    Kerem szepen es alasan tudni illik hogy nagyanyamnak van a nagyszobaban egy 25 eves (nem tulzok) telandorum-mitodomen milye szal egy bazi nagy fa vagy virag. Na kerem az hogy kapaszkodas az nem is megfeleloje a tulzasnak. Mert kerem az en macskam volt szives es ugy kemeny (idomerte) 5 perc allat a foldel egyenlove keritette a fat. (vagy viragot) Igen kellemetlen latvany volt hogy a szoban at egy fa van kidolve. Nos en kerem rohogtem. Ugy par percel ra elkialtom magam hogy nagyi figyeje !! Szobaban muhid vala!

    Nos nagyanyam mikor megjelent meg a normal arcszinnel mosojgot es vigan kerdezte hogy mivan mert szegeny abban a hitben elet hogy a cica edes es valami huncutsagot csinal. Em me, ertek a szinekhez de alitom hogy a normal arcszin ugy kb 0.5 ezred masodperc allat atvaltot falfeherre. Kicsit a remulet csilagga is megledult a szemeben. Nos ehez meg hozza tartozik hogy a haver epp akkor hivot es ketszer is megkerdezte hogy ne hozzon e borogatast mert a "Micsinalsz?" kerdesre en azt valaszoltam hogy probalom a fat a szobabol viszaalitani meroleges formatumban.

    Nos nagyanyam ezek utan lekotozte a viragot es Mozes mar nem volt hajlando bantani a fat mert rajott hogy az erkelyen sokkal tobb dontheto dlog vala.

    En nem tudom hogy ha ti latattok mar Dzsekit Csen filmet (Jackie Chan) hogy veszi magat es felmaszik a falra meg atugrik meg miegymas. Nos amikor Mozes atvalt 4-esbe es mondjuk az egyenes ut (szoba- nagyszoba) vegen ott a fal ez nem hogy megalna hanem egyszeruen nekimegy a falnak es felrapul ra majd eloki magat es indul visza. Ez akkor volt kenyelmetlen amikor a fal helyett a konyha melleti vazarol probalt lepattani. Kicsit megbilegget de nem estek ki az esernyok!

  • Kandurex
    #22
    :DDD
  • Sephi
    #24
    Miert? irja ja fustot?
  • Kandurex
    #25
    Na mivan? Senkinek nincs itt macskája Sephi-n meg rajtam kívűl?

    Sherad_: Ha van egy jó sztorid Winchester-ről, oszd meg velünk.
  • Jano
    #26
    Nekem van! Egy itthon, meg egy a volt logómban!
  • Sherad
    #28
    itt egy kep rola bar ez fel evvel ezelotti

  • Sephi
    #29
    Jah meg merje valaki asozndani hogy a macska nem okos allat bazz.

    Nagyanyam ugy 15 perc mulva kell haza jojjon nemetbol (ott volt ket hetet) es Mozes bazz ott alla bejarati ajtoelott mar 5 perce es nyavog bazz . Ez tudgya hogy jon ! hihetetlen baszus!!
  • Sherad
    #30
    ha en vagy bnom jon haza akkor mar 3-5 percel megerkezes elott az ajtoban toborog. Sejtesem sincs hogy erzi meg de ez van. mokas:)
  • Sephi
    #32
    Aha ehes kar hogy 4-szer kap naponta enni pontos oraban szal amikor reggel 9 , delutan 1 , este 6 , es ejjel 10 van ott terem kajara keszen a konyhaban.

    Es ezzel az erovel te is hulye kis eloskodo vagy mert te se magad csinalod az ennivalodat hanem a szuleid nem?
  • Sephi
    #33
    De mekkora egy hulye hozzasolasom volt az elobb:))) Ezert is szeretnek valtoztani a masodik mondaton par sort.

    Hulye vagy te :PPP
  • viccesimike
    #34
    A macska annyiszor jön, ahányszor esély van rá hogy kaját kap az mindegy hogy hányszor egy nap. Nagyapám is mindig megsajnált egy nyávogó macskát és addig koldult, amíg dagattra nem etette. Ha intelligens állatot akarsz vegyél kutyát vagy majmot (egyre több van mostanában) és ne a macska ösztöneibe magyarázz intelligenciát.
  • Kandurex
    #35
    Tévedsz Barátom! Közhittel ellentétben a macska igenis okos állat! Csak éppen míg a kutya felnéz rád addig a macska lenéz téged. Nem fog neked éjjel-nappal lihegni, körülötted pattogni, ha kiszolgálod és gondoskodsz róla, akkor megfog szeretni! Nem pedig behódolni, mint egy kutya. Hasonlísd össze a macska ragaszkodását a kutyájéhoz! Éjjel oda bújj hozzád és nem azért mert simogatást vár. Döglött egeret hozz neked reggelente.

    "A macskák olyanok, mint a nők."

  • Kandurex
    #36
    Ha nem szereted az állatok, menj más topicba.
  • CSOCSO
    #37
    gyan iylenem van..hatalmas nagy fehér bajusz, fehér "toka"
  • viccesimike
    #38
    A döglött egeret nem neked hozza hanem magának de azt is csak a nem kitekattal kényesztetett falusi macskák. A macska egyébként nem emberhez hanem helyhez szokik tehát ez magyarázza hogy a közeledben alszik, költözz el és meglátod mi lesz. A macska meg mikor áldozná fel az életét, hogy téged megvédjen? Soha.. A kutya igen behódol.Ez baj? Legalább meghálálja a gondoskodást és hűséges nem úgy mint a macska.
    A kutya ha elveszti a gazdáját szomorú, sír napokig. A macska ? Az pedig elmegy máshova ahol kaját adnak neki.
  • Kandurex
    #39
    Aha, berakja a cípőmbe, majd irgalmatlan nyávogással felébreszt és addig nem hagy békén míg lenem csekkolom az egeret + két simogatás. Aztán megy befalja a macska konzervét az egérre meg úgy néz mintha valami zöldség lenne. (Évi egy egeret hoz) Kétségtelenül nem annyira ragaszkodó, mint a kutya...sőt, ezért mondtam, hogy lenéz téged. De én imádom az egyéniséggel rendelkező macskámat (lásd: #19)
  • CSOCSO
    #40
    szvsz ezek igy korszakokba nem foghatoak...ez ugy mind egyszerre van és melyik nap melyikkedve van..a virágzabálás meg nem véletlen vegyél neki füvet mert ég a bele....
    macskafűre gondoltam!!:)
    sztori??? itt tegnap a haverom hozta a tv-jét.. jo nagy saját dobozában...mindig is tdtam ogy a macskáim szatyor és doboz perverzek.. amig nem tudják meg mi van bennük addig szenvednek vele..
    szal anyám mondja éjfélkor hogy nézzemmeg mit csinálnak a macskák mert hangosak...nézem sehol egy macska.. megrugom gyengén a dobozt..semmi.. megyek el.. ee megmoccan a doboz..nézem.. ezzel meg mivan?.. körbenémászom sehol egy lyuk...erre elkezd veszettül mozogni a doboz, hát ugy megilyedtem hogymajdnem felrgutama dobozt.. hülye macsek bevarázsolta magát...tompa macska mi a faszé szerencsétlenkedik...meg imádom turkálnia szájukban mikor nyitott szájjal alszanak, vagy kilog a nyelvük..akkor mindíg birizgálom őket...
    amgy jo sztori.. hát.. amikor igy aranyosan rohangálnak akkor kurva ideg vagyok tölük mert mindig akkor cisnálják amikor laudni szeretnék...
    hja régebben volt olyan .. igaz nem ezekkel hanem fehér kistitákkal hogy a gépeztem..haverom mellettem..erre azt látja hogy sikitozom, betoloma bill-t erre a macsek a térdemnél kapaszkodik a csupasz bőrömön... odáig felmászott a kis geci:)))))))
    aztán ugyan ez a macsek.-.mászkál állandoan a bill-emen ( bár ez is macska perverzitás...mindegyik ráfexik a bill re MIKÖZBEN gépelek!!)
    meguntam feljebb tettem monitorhoz.. hülye elkezdett játszani a zsepimmel de közben hátrált és a dilisnek a két hátsó lába lelogott az meg ilyedtében belekapaszkodott a zsepibe, de valahogy nem mentette meg a macskát a zsepit..át én sirva vertem a monitort, ugy röhögtem...
  • CSOCSO
    #41
    jo hasonlat.. ez igaz de ezzel a megvilágítással persze...
  • CSOCSO
    #42
    viszont az funny hogy a sok városi macska azt se tudja mi az az egér!!!!!!!!!!!
    haverom találált egy kis fehér egeret..letettük elé és néztek rá mint egy UFO ra!!!! meg se merték közelíteni.. 5 perc egér rohangálás után már meg merték érinteni.. még nem pofozták de ugyan azzal a kézmozdulattal érintették meg.. aztán mág 5 erv után már én vettem el az egeret mert szoszerint sikitozott az egér ahogy a macska huzta a szönyegen az meg kapaszkodott of korsz:))))))))))))nekem is fájt...no mindegy... igaz a husvéti csibékkel se tudtak mit kezdeni...azt is csak nézegették hogy ez meg mi.. és ha rohant feléjük csipogva akkor a macskák eszeveszettül menekültek..viszont....
  • CSOCSO
    #43
    viszont makd rakok fel képeket ha anyám nem netkamerázik mert olyan kurva lassu tőle a net hogy faszom kivan
  • CSOCSO
    #45
    szoval..
    macskám valahogy fogott egy verebet..panellakásban..hogy hogyan azt ne is kérdezzétek..lefényképezni is nem volt egyszerű...
    macska fújt mindenire morgott mint egy pit nagyon zoral volt..mindezt ugy hogy a torkán volt a fél madár..:) nemtom hogy csinált mindent egyszerre.de nembaj..itt van egy kép róla.

    van még pár kép a cicusrol: