146
Kezdő jogsi - égések
  • plevii
    #146
    Nah, ezzel a játékkal aztán lehet a friss jogsinkat virtuálisan tesztelni. :) tegnap találtam rá... eléggé rá lehet kattani. :) én már a negyedik pályát nyomom.
    http://auto.indavideo.hu/video/Meno_ingyenes_autos_jatek
  • Pluskast
    #145
    Lol. Ezt nálunk vették fel. Két napon keresztül reggel nyolctól este 10-ig ott járatták a szaros generátorukat a házunktól egy köpésre.
  • arszak
    #144
    Szeretnék egy jogosítványt! Ezt a videót nézve abszolút megjött a kedvem! Ha szeretnétek nevetni, ezt nézzétek meg! :)
  • zsimborgo
    #143
    Sziasztok.
    Engem ma húztak meg másodjára forgalmin.
    És már megint a parkolást b**** el.
    Nektek hányadikra sikerült?
    Úgy tudom ezt a parkolás dolgot az idén hozták be,(tudom hogy kellett parkolni eddig is vizsgán de most 9 darab kötelező parkolás van hát ez durva) a rutinpályás vizsga eltörlésével együtt.
  • st3ve
    #142
    Hopp ezt rosszab irtam!Bassza meg!
  • st3ve
    #141






  • XTHB
    #140
    sziasztok! lehet hogy elég ülye kérdés de mikor lehet elkezdeni a B katekóriás jogsit csak 17 évesen? valahogy nem lehet elöbb kezdeni? mert még csak most lettem 16 de már aost alig birom kivárni :D
  • ASR Godfather
    #139
    igen! megbüntet!
    Ha eddig bírtál várni, szerintem várd ki ezt a kis időt.
    Én most kezdtem el B kategóriából, október körül lesz meg, de már most leálltam az esti vezetgetéssel, nem éri meg kockáztatni, akár 1 évre eltilthatnak ha megfognak.
  • TomSolberg
    #138
    hehe jó bénák vagytok, én fordítva tettem fel a T matrícát mellé a 18 as karikát.
    De én nyomom is neki városba 60 al ország úton 140-150 ótópáján is anyival mivel a tuning zsigulimnak a rövidváltó miatt aza végsebesége.
    De 0-100 ra ojan 7 msp alatt van..
  • bildi77
    #137
    Hali! A1-ből megvan minden vizsga és az okmányirodában azt mondták,hogy 2 hét mire megjön a jogsi.Kaptam viszont 1 fénymásolatot arrol amit elküldenek a jogsi készítéséhez és ezzel ha megfog a rendőr megbüntet???
  • Robi546
    #136
    +1
    Pont így van sajnos. :/
  • Fábia Combi
    #135
    Inkább mégsem tettem ki, az oktatóm is azt mondta "felhívás keringőre", így hát csak a "Vigyázz gyermek" figyelmeztető matricát ragasztottam ki. Azt hittem ha végre meglessz a jogsim menni fogok minden felé, és nem tudom miért elkezdtem félni. Annyi hülyével hoz össze a sors, hogy az nem igaz. Megállok a gyalogátkelő előtt, elengedem a gyalogost hátam mögött meg megelőz a köcsög, majdnem elüti őket, a következő pillanatban meg forgalomtól elzárt területen záróvonalon keresztűl bekanyarodik előttem egy nő. Hihetetlen mik vannak. Én azt mondom hiába vezetek úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva, ha vannak olyanok akik talán a kresz könyvet sem vették a kezükbe, csak jó pénzért vásárolták a jogsijukat. Így hogy ültessek be nyugodt szívvel két lurkót a hátsóülésre. Az igazi vizsgát az élet produkálja.
  • Syarr
    #134
    HAli!Csak annyit:Aki most kezdi a jogsit tuti tipp, hogy ne menjen a spuri sulihoz!!Csupa jó szándékból mondom.De ha van valakinek fölös 150.000 és nem idegesíti ha minden vizsgán elseggel, akkor is ha jól vezet, hajrá!Nem lejáratás ott ez megy.Szarrágás megy ezerrel!Pá
  • Vlala #133
    tedd ki fejjel lefelé. Tuti hatás.
  • Szabi84
    #132
    Majd akkor tedd ki ha már van pár éves rutinod! Úgy már vicces!
  • mabbak
    #131
    Szerintem ne rakd ki, nem fognak jobban rád vigyázni, viszont egyeseket idegesíteni fog: "Nézdd má' egy hülye mazsola!" :))
  • Fábia Combi
    #130
    Mi a véleményetek, az a jobb ha kiteszi egy friss jogsis a T-betűt az autójára, vagy ha inkább nem ragasztja ki???
  • Fábia Combi
    #129
    Az lehet hogy normális jelenség, de itt pontosan arra kíváncsiak úrrá tudsz e rajta lenni, és tudod e azt nyújtani amit elvárnak tőled. Azért kell minnél jobban leküzdeni. Vannak nagyon drukkos emberkék, mint pl. én is, ők általában nem vétenek az órák alatt, de ha jön a vizsga olyan bakikat képesek csinálni, hogy még az oktatónak is tátva marad a szája.
  • Vlala #128
    Vizsgán a para normális jelenség. Én elsőre átmentem - a piroson...

    Bocs a rosssz poénok miatt. :)
  • Fábia Combi
    #127
    Sziasztok!
    Mindenkinek üzenem aki már túl van egy-két sikertelen forgalmi vizsgán, hogy fel a fejjel, előbb - utóbb sikerülni fog, csak ne izguljatok, mert a para nagyon rossz hatással van a vizsgára. Én is túl vagyok már egy-két rutin- és forgalmi vizsgán, már azt hittem soha nem lesz vége. A rutinon felnyitottam a motorháztetőt gyújtás alatt, amikor meg akartam mérni a motorolajszintet, utánna meg forgalomból mentem a dupla sávos úton, hirtelen elöttem tötyögött egy teherautó 70-el, én láttam a 100-as korlátozó táblát ezért irányjelző, tükör, hátranéz és előztem. Hát igen. Azt nem vettem észre hogy menet közben volt egy kereszteződés ami feloldotta a 100-at és ott már csak 90-el lehetett volna menni, ahol én 100-al előztem. Utánna a másik vizsgán azért vágtak meg mert kétszer belenyomtam a kuplungba mikor kanyarodtam a körforgalomba, esküszöm ezért képesek voltak megvágni.
  • R0sc0
    #126
    egy hete huztak meg forgalmi vizsgán.
    pedig nem kellett volna sok :) már visszafelé mentunk a pályára kb egyenesen kellet volna menni csak, mikor meghuztak egy piros lámpánál :)
    sávot kellett vátlanom és ezért átsoroltam de csak mire ezt megtettem addigra pirosra válott a lámpa és elvéreztem :)
    ost mehetek budaörsere viztsgázni mivel budafokon megszünet a vizsgakörök :(
  • scania
    #125
    Sziasztok!
    Azt szeretném megtudni hogy ha be van irva a jogsiba hogy szemüveg kell,akkor ha kontaktlencsém van a vizsgabiztos vagy a rendőr ha megállít baszakodhat érte?
  • Realtibi
    #124
    mindenen átmentem elösözr kivéve városin
    kétszer buktatak meg
    de 3.ra átmentem
    most jöttem meg az ünneplésböl
    olxan picsa rsázegh vok mint az állat
    jeeee


  • Derelye
    #123
    Nem ez a gáz, hanem az hogy 60-as táblánál rutinpályáról kikanyarodva felgyorsulok hetvenre, szembe jön a rendőr oktató meg néz hogy mi bajom van. Szerencsére nem rám figyeltek a rendőrök.
    De hála istennek apámtól örököltem az elmebetegségét a kormány mögött:D
    Nem döcögök negyvennel ha tudok menni többel is, mert nem akarom akadályoztatni a forgalmat, meg minek.. persze korlátozástól függ, a fent leirt eseten kivül sosem speedeltem és figyelek, szal nem kell lehorsani felelőtlen f*sznak. Bár az tetszett amikor első voltam a lámpánál kb 2kilóméter kocsisorral mögöttem és sikerült lefulladnom :D
  • toretto r34
    #122
    AZ öcsém annyira hülye hogy már négyszer megbukott elméleti vizsgán B kategoriábol. Egyszer ugy indult el egy regattával hogy elfelejtette kiengedni a kéziféket a hülyegyerek és a földutun kapartvele az idiota!!!!!!!!!!!!!!
  • ddt500
    #121
    Én ezt találtam:Párhuzamos közlekedésre alkalmas úttesten ha valamelyik forgalmi sáv megszűnik annak a járműnek van elsőbbsége amelyik a terelővonal átlépése nélül haladhat tovább.Ha a sávok nincsenek kijelölve annak van elsőbbsége amelyik irányváltoztatás nélkül tud továbbhaladni. Ha mindkét jármű irányváltoztatásra kényszerül akkor A JOBBRA ESŐ FORGALMI SÁVBAN HALADÓNAK VAN ELSŐBBSÉGE.
    Ebből nagyábból arra lehet következtetni, hogy ha 3 sáv van és a két szélsőből egyszerre akarnak középre húzódni, akkor a jobb szélső sávnak van elsőbbsége.
  • Harly18
    #120
    Én sok kis hülyeséget csináltam, de nem tudtam megmagyarázni miért, csak jött. Pl.: Közeledtem egy lámpához, ami után egy erős bal kanyar következett, s már kezdtett a zöld átváltani sárgára, s én meg rá a gázra, hogy elérjem még a sárgát. Erre kapom a kérdést, hogy sietek valahova?...Én meg csak vigyorogtam, mint a tök, de legalább pont átmentem :)
  • Teflon Mike
    #119
    Hát igen ez a Topik ki halt eléggé rendesen
  • LiPTON
    #118
    akkor lécci, ezt írdd le pontosan nekem, hogy hogy is van
  • sferrari
    #117
    erről az jut eszembe amikor anno tanultam vezetni és közeledünk a vasúti átjáróhoz pirosan villog lámpa sorompó nincs ! Már kb egy perce piros ha nem több !
    Szép lassan gurulok belenézek a a tükörbe egy Bmw 120-al húzott el mellettem :)
    20 mp múlva meg jött a vonat !
    Az oktaóm egykedvüen megjegyzi:
    Na ilyet ne csinálj a vizsgán :)
  • [Walaki]D`Lair
    #116
    De bizony hogy van!
  • LiPTON
    #115
    most szerintem jó nagy hülyeséget írtál... ilyen tuti hogy nincs


  • RelakSfromhome
    #114
    van valami olyasmi, hogy ha jobbról jön sávváltó, annak elsőbbsége van. Ez csak az egyszerre történő sávváltásra vonatkozna?
  • magus
    #113
    vmi idiota barom mercedeses aki piacon vette a jogsijat nem igazan van tisztaban azzal h nincs elsobbsege mikor buszsavbol beakar jonni a belso savba, majdnem osszetorte a kocsit a hulyeje
  • [Walaki]D`Lair
    #112
    Muhaha ma 2 éves a jogsim, többet nem vagyok kezdő jogsis!!! :PPPP
  • Gladiator
    #111
    most ez a topik ugyanaz, mint a jogosítvány. legalábbis ugyanarról beszéltek.... szvsz befért volna a másik topikba lazán...
  • homokhat
    #110


    kb 20 éve kaphattam
  • LiPTON
    #109
    most húztak meg forgalomban.. kicsit feszült vgyok, hogy ilyen apróságon csúsztam el: zebrán kerósokat előztem. de nem baj, mert haveromat átengedték, pedig (motorral) füstölős gumikkal fékezett+ hiszitek v nem, ő is zebrán előzött... bár ő még tanuló
  • Norbi7
    #108
    Mentem az úton, mögöttem az emberke nem bírt várni és záróvonalon keresztül menve megelőzött.(egyébként már kereszteződésbe is belementünk félig) Ezt látták a zsaruk, utánna mentek, leállították aztán mikor mi is odaértünk minket is leállítottak és kérdezték hogy elismerjük e hogy megelőzött ilyen körülmények között. Remélem így már jobb.
  • CB Dávid 18
    #107
    én most vezetek és egész jól megy. semmi problemám nincs. sok sikert kivánok aki vezet.