1172
  • Mighty
    #212
    Mert hasznalja a Temp konyvtarat.
    En beallitottam, hogy a TEMP es TMP konyvtaraim egy kisebb particiora mutatnak, igy nem toredezik szenne a C:
  • hykao #211
    Kurva idegesítő a telepítője! ...a játékig még nem jutottam el, mert DirectX 9.0c kell a rohadékjának...még azt le kell szednem...

    Szal hiába állítjuk át, hogy ne a c-re telepítse, akkor is szüksége van fél giga körüli szabad helyre a c-n... LOL
  • grebber
    #210
    Na lecsekkoltam a gamet.

    Irányitás:Bonyolultabbra számitottam.KIRA!!
    Graf:Elmegy
    Nem csalodtam benne,jó game.
  • grebber
    #209
    Kevés hely volt a C-n azért nem indult el letöröltem a temp mappát az már jó msi-nek kelett annyi hely.
  • Gabe18
    #208
    pontosabban igy: nem,lehet azt állitani
  • Gabe18
    #207
    nem lehet azt állitani,nekem is a D-re ment
  • grebber
    #206
    Mi van ezzel a game-el ez is a C:\-re akarja telepíteni magát?Mert nekem van 2 giga helyem de nem a C:\-n.ott csak 556MB van.
  • Gabe18
    #205
    USA-ba 21.-e ha minden igaz.
  • traXion
    #204
    nem
  • Slow
    #203
    na de megjelent már a full is ugye?
  • traXion
    #202
  • Nyers
    #201
    Mert nem olvasol hunters-t!
  • Gabe18
    #200
    Mondjuk én nem tudtam róla sokat,de az első képek alapján nem ennek tűnt,mint ami lett.De valóban jónak tűnik nekem is.
  • traXion
    #199
    Hu bazz, demot lejátszottam, nagyon ott van. :D
  • skristof
    #198
    nem is FPSnek ígérték....
    elmondták, h ilyen lesz, h nem mi lövünk meg ilyesmi
    stratégiai-taktikai-shooter sztem ;)
    jó lehet, kiváncsi leszek rá!

    (a sok kis köscög fps buzi, akiknek csak a doom3 a jó, azok fogják élből lehúzni, de mit vársz tőlük, gondolkodni ugysem tudnak!)
  • Gabe18
    #197
    Hát ez aztán egy érdekes egy tákolmány...
    Ez sokkal inkább stratégiai játék,mint bármilyen akció.Van alapból két csapat 4-4 fővel.Mi azokat irányitjuk ilyen egérkattintgatós módszerrel.


    A négy sárga kör mutatja hova fog helyezjedni a 4 ember,akkor ha megfelel ráklikkelünk,és akkor odamennek.
    Lőni nem mi lövünk,hanem ha egy területen ellenség van,akkor megadhatjuk nekik hogy azt a részt vegyék tüz alá.
    A gránátot kivételessen mi dobjuk,oda ahova akrjuk,de a páncéltötő rakétának már csak a célpontját határozzuk meg,majd csapat nehézfegyverese odalövi.
    Az egész igen látványossan van kivitelezve,ahogy a kis csapatunk egymást fedezve ide-oda vonul.A karakterek animációja nagyon király,legalábbis nekem tetszett.
    Tehát a két csapat egymást fedezve megy előre,és gondolom igy teljesiti a feladatokat.Mondjuk odáig még nem jutottam mert eddig csak a tréninget csináltam.De ott a végén egy ilyen tuszmentő gyakorlóküldi van,és itt már 2 "tulélőt" is felveszünk,ők egy harmadik 2 fős csaptot alkotnak,onnantól őket is mi irányitjuk.
    Szóval igy elsőre érdekes,látványos,újszerű,de hogy micsoda pontossan,azt nem tudnám megmondani.
    Az biztos hogy nem tömény akció,és főleg nem FPS.
    Ugy gondolom hogy lesz egy kis tábor akinek nagyon fog tetszeni,a többség meg majd élből lehúzza.De ez valóban nem az a "na egyszer azért végigjátszom,arra jó", stilusú játék.Ez vagy bejön vagy egyből dobod...
  • Hentes Bill #196
    azt írják konzolon csalódás volt
  • Gabe18
    #195
    Gamestar-on a demó,megnézem ezt is,a Shadow Ops nem igen jött be,hátha ez jobb lesz...
  • grebber
    #194
    Jaja várom ezerrel.
  • traXion
    #193
    Állítólag ma jön ki a PC demo.
  • grebber
    #192
    Képek!
  • grebber
    #191
    Jaja és mi lesz itt év végéig apám..
  • Lacc
    #190
    Zsir kis hónap lesz ez ugy látom :)
  • grebber
    #189
    Persze hogy nincsmeg.
  • Slow
    #188
    megvanmá' valakinek? egyrészt milyen? másrész aggya' má' oda pls :P
    :)
  • Kaplan
    #187
    Demo? mikor jön?
  • Kaplan
    #186
    Jeeeeeeeeee!
  • grebber
    #185
    Kira!!!!!!!!
  • switch
    #184
    GOLD !!!

    Szeptember 20.-án érkezik
  • Nyers
    #183
    Egy nagy részt régi jelenetekből összevágott reklám múvi a GamersHell-en.
  • skristof
    #182
    :))))
  • Adam II
    #181
    Na azért mindennek van határa!!:)
  • Gabe18
    #180
    Teljes Játékot?

    Második részt,második részt...
  • Adam II
    #179
    DEMÓT???
    TELJES JÁTÉKOTTELJES JÁTÉKOTTELJES JÁTÉKOTTELJES JÁTÉKOTTELJES JÁTÉKOT
  • grebber
    #178
    Egyetértek
  • Kaplan
    #177
    Jaj , csak jöjjön már.
    DEMO-t AKARUNK!DEMO-t AKARUNK!DEMO-t AKARUNK!DEMO-t AKARUNK!DEMO-t AKARUNK!DEMO-t AKARUNK!DEMO-t AKARUNK!
  • grebber
    #176
    Az a...d az idióte te kö..ög g..i.
  • skristof
    #175
    aha....

    idióta
  • grebber
    #174
    Persze nekem még az sem kell csak az emberemmel felé nézek és meghal nekem olyan kellene.
  • traXion
    #173
    :)