1172
  • mascarun
    #1172
    Dx-et felraktad? :)
    Nekem meg már nem sikerült életet csiholnom bele Win7 alatt.
    Se a netes ingyen verzió, sem az eredeti nem ment. :(
  • SzocsA
    #1171
    Hali.
    Lenne egy kérdésem??
    Nekem miért akad a játék 8600 gt-m van.
    A játék eredeti,Gamestaros.
    A gyakorláson még ment mikor egy osztag volt de már voltak kocsik meg tankok elkezdett akadni.
    Valaki tudna segiteni h miért???
  • Samurai84
    #1170
    Találtam neten egy "félmegoldást": ki kell lőni a netet, és hibátlanul működik a game. Azt hogy ez miért van, ne kérdezzétek.
  • Samurai84
    #1169
    Hali.
    Nekem olyan gondom van, hogy eredeti játékom van és szaggat már az intro video is, a főmenü is, és maga a játék is.
    Simán mennie kellene a gépemen. Ez a hiba másnak is előfordult?
    Codec pack lelőve, dxdiag hangot levettem, háttér progikat lilőttem, más ötletem nincs.
  • Jeszy
    #1168
    ah. valamennyit igen mondjuk nekem ps2-re van meg de asszem tudom h mit kell megnyomni.
    THX!!!
  • Nyers
    #1167
    FULL SPECTRUM WARRIOR Walkthrough - XBOX
    "Chapter 3
    ...
    hold Y to switch to Charlie team, and go to the objective.
    ..."

    Remélem segít!
  • Jeszy
    #1166
    lenne egy olyan kérdésem hogy a 3. pályán tartok és egy Charlie nevű katonát kéne elvinne vhová és már az egészvárost megtisztítottam jártam minden hol de a fazon csak térdel a város közebén és nem mondul. ha vki tud segíteni azt meg köszönném
  • Nyers
    #1165
    Ingyen letölthetővé vált a játék - FSW for free
  • ERAN
    #1164
    Hi mindenkinek ! sziasztok egy Crack file-kellene a játékhoz, honnan tudnám leszedni ???? esetleg valakinek van ??? erre a címre küldjétek el : [email protected]
  • tyutyuka99
    #1163
    Doky sg meg mondanád az oldalt? kösz
  • tyutyuka99
    #1162
    sziasztok megvettem a gamestar magazint és járt hozzá a fsw 1 de elvesztettem a kodot segitene valaki?
  • chelsea0219
    #1161
    sziasztok!!
    van egy problémám, állanodan kilép a játékból ha lőni kezdek vele már az elején a gyakorló részben:(:(
    pedig sztem nem a gépemmel vn a hiba, ezt ugy értem h 2,66 proci 512 ram 128mbos vidkárty..légyszi segítsetek
  • leslieboy
    #1160
    Köszi de sikerült megoldani egy régi driver, plusz újratelepítés kombóval! Utánna visszaraktam az új drivert, és már nincs gond! Nem tudom mi volt ez, de remélem nemis találkozok már vele :D
  • vizoo
    #1159
    mindkét problémára annyit tudok mondani. Próba egy új vga meghajtó progival. Ha új van fent, akkor egy régivel. :)
  • Adam II
    #1158
    Felraktam megint ,de az autók és csak az autók textúrái folyamatosan vibrálnak.
    Esetleg tudja valaki orvosolni?
  • leslieboy
    #1157
    Hi all,ha van itt valaki:D..Szóval a sorozat szerintem szuper,akartam is tolni az első résszel,de amint a gyakorlópályáknak vége lett,az addig simán látszó katonáimból szellemharcosok lettek!PLs help,mit tegyek?:S..

  • vizoo
    #1156
    sajnos nincs rá megoldás
  • Aradebil2
    #1155
    mármint arra,h ne omoljon össze a game egy alt+tab-tól....
  • Aradebil2
    #1154
    a resolution.cfg-re nincs vmi megoldás?mer kurva idegesito h ha vmi spyware szar ledob az asztalra,akkor cseszhetem az egész addigi gamet...
  • vizoo
    #1153
    van FSW 2 topic, a serialt meg keresd a dobozban, vagy a kézikönyv hátulján. Ha netalán warez, akkor van millió serialt tartalmazó oldal... gugli a barátod, és, ha letöltötted vhonnan, akkor nfo-ban, vagy az oldalon van cd-key...
  • balee4
    #1152
    Vki a Ten Hammershez egy CD-key-el megdobhatna...
    Köszi!
  • armandusy
    #1151
    lécci 1 cd keyt irjATOK game hezí
  • vizoo
    #1150
    én tudok egy boltot, ahol nemsokára meg lehet venni EREDETIBEN...
  • DokySG
    #1149
    hi.
    Én tudok egy oldalt ahonnét letölthető a 2 ingyen.
    Akinek kell küldjön egy privát üzit.
  • Uborkasalata
    #1148
    -mert ugye kevés a magyar FSW-s oldal...
  • Uborkasalata
    #1147
    Lécci menjetek fel és nézzétek meg a www.gportal.hu/fsw oldalt-Full Spectrum Warrior-os még 1 hete alakult de sok dolog van rajta sztem.
    www.gportal.hu/fsw
    és legyetek rendszeres látogatók :)
  • vizoo
    #1146
    nagyon szívesen :)
  • Uborkasalata
    #1145
    Nagyon szépen köszi vizoo!
  • vizoo
    #1144
    Gyanítom az a probléma, hogy amikor létrehoztad a profilodat (ugye amit létre kell hozni, hogy játszhass) akkor a nehézségi szinten az authentic-et állítottad be, ami magyar és szabad fordításban annyit tesz "valósághű". Ezen a nehézségi szinten nincs lehetőség a gyakorló küldetések végigjátszására. Vagy könnyebb szintet választasz, vagy kitapasztalad magad az irányítást... :)
  • Uborkasalata
    #1143
    Csá!
    Lenne egy kis gondom vmiért nem tom benne az oktató résztét-magyarosítva van-aszem khv oktatás , mert egyszerűen nem tudom kiválasztani és annélkül meg nem tudok játszani, mert pL: nem tudok lőni hiába jön ki a sárgakör nem lőnek hiába kattingatok, nemtom egyéb formációkat se szal lééci segítsetek!!!!
  • bricsi01
    #1142
    Hi!

    A demót hogy a faszba kell feltenni.
    A Ten Hammer is ilyen.
    Abba mi a jó ha nem tom feltenni?
  • evil 007
    #1141
    van hozzá végigjátszás?
  • peetee76
    #1140
    B@ssz... pedig, a Close Combat First To fight is megy, + a far cry .. ..
    Azért már beterveztem egy upgradet...
  • Kaplan
    #1139
    Hát szerintem valamilyen szinten igen. Mert lehet, hogy a processzor túlmelegedik és kampec. Elég kicsinek tűnik az a proci.
  • peetee76
    #1138
    Ez okozhatja az el nem indulás szindrómát???
    #1136
  • Kaplan
    #1137
    800 MHZ???? Az nagyon kevés :P
  • peetee76
    #1136
    Nincs res..cfg file ! Nincs mit kitörölni...
    Lehet,hogy a vasam nem jó hozzá? AMD Durn 800,Radeon 9600 Pro..
  • vizoo
    #1135
    próbáld ki, hogy egy resolution.cfg fájlt megkeresel a könyvtárában és azt kitörlöd :)

    Ha esetleg nem olvastad el a fórumot, akkor tedd meg :)

    Illetve van egy aranyos kereső is a lap alján
  • Ryleh
    #1134
    HÖÖÖÖÖ...sziasztok...tolják ezt magyar szerveren..azaz most 3990 az ára,és beruháznék rá,ho onlinében is lehessen jáccanom...hm??:))köszi
  • peetee76
    #1133
    Skacok nem akar elindulni az a frány game.... A szokásos a program hibát észlelt ezért leáll ablakocskát dobja ki... Nem eredeti...
    PLízzz HLp....