2788
  • zaki
    #55
    akkor nálam épphogy el fog indulni :P
  • Dynamic
    #54
    Ahogy vártam...a fostalicska gépemen el sem indul.Min gef3 kell neki, csak gef2-m van.Anyád!!
  • Árnyvadász
    #51
    Ebben a játékban nem kell menteni, mivel ha esetleg meghalsz, akkor a program "visszatekeri" a halál előtti 5-6 másodpercig az időt és folytathatod újra a játékot. Nincsenek időzített pályaszakaszok, ez minden esetben úgy működik, ahogy leírtam. Ez egy nagy újítás és kellemes is. Maga a játék pedig biztos jó lesz, csak ne legyenek könnyűek a megoldandó feladatok. Ha egy akcióorientált lineáris szar lesz, és megint a hülyegyerekeknek fejlesztették, akkor kár érte. Remélem megmarad a régi játék gondolkodtató játékmenete és ezzel párhuzamosan a harcos részek, de azok miatt már nem aggódom, hiszen az fenomenális. Na, ha valaki már nyomja írja le milyen. Thx.
  • shaba23 #50
    a kellemes időzítés olyat jelent, mint az Indiana Jones-nál?
  • shaba23 #48
    Tuti, hogy elba***sszák a mentést...korlátlan mennyiségű quicksave-t akarok!!!!
  • shaba23 #47
    ok..de én ezzel azt akartam jelezni, hogy töltöm lefelé :)
  • zaki
    #45


  • zaki
    #44





  • zaki
    #43
    gondoltam benyomok pár db képet a hivatalos honlapról, hogy fokozzam egy oicit a topic hangulatát :)

  • KG21
    #42
    úgy is van! amiga 500+ 1mb és ez volt az első játékom rá:DDD
  • gergou
    #41
    Ezt a gamezt rettenetesen dicserik, szal erdemes kiprobalni, allitolag valmi hihetetlen latvany/jatekelmeny jellemzi... Bar ez a mexpe`jnes lassitas kicsit durva:)
  • Dynamic
    #40
    Tudjuk:)
    goto#23
  • shaba23 #38
    Deviance ßßßßßßß
    ú Ä Äú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-úÄ Ä ú
    Prince of Persia (c) Ubi Soft
    ú Ä Äú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-úÄ Ä ú
    CD Count.......: 02 CD(s) Date...........: 11/2003
    Protection.....: SafeDisc
    ú Ä Äú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-úÄ Ä ú
    Support the software companies. If you play this game BUY it!
    *** Release Information ***
  • hykao #37
    Na!!! Mihez képest?

    Miért, az 1. és a 2. részben nem volt az?

    Vagy azokat nem is láttad?
  • And5
    #36
    3 ba jó volt az irányítás
  • Knox
    #35
    Valahol azt hallottam, hogy nagyon király! meglássuk! én mindenesetre vártam!
  • Dynamic
    #34
    Csak attól félek, hogy mivel konzolos játékról lévén szó, az irányítás el lesz kúrva.Eddig minden ilyen jellegű játékban szar volt az irányítás, ami konzolos volt.
  • Dynamic
    #33
    Nézzétek meg a videót, érdemes!
    Nekem bejött, reméljük a játék is hasonlóan ütős.
  • pluhi
    #32
    Amiga is lehetett, sőt 1MB ram kellett neki akkoriban, szal bővitős gépe volt:). Ahogy nekem:).
  • hykao #31
    Az mind szép, és jó, hogy neked tetszenek a Disney-s játékok, de itt nem erről van szó.

    Aki végigkövette a PoP sorozat összes részét, annak kissé "savanyúak" az új játékból készült képek.

    Remélem azért a hangulatból megmaradt valami, ha már a főhős Peter Andre frizurát kapott.

    Perzsia hercege Peter Andre hajjal, pfff...
  • Beagie
    #30
    szvsz c64 volt az, de lehet hogy tévedek
  • KG21
    #29
    jéé ezzel játszottam még Amiga 500-on:P Mekkora feeling volt!
  • hykao #27
    Na jó, addig is nyomok egy pár menetet az eredeti PoP-al onlájn, a játék oldalán...
  • hykao #26
    Jáój, csak ne lenne olyan Disney-s, basszus...
  • zaki
    #25
    2003-11-26 PC Game ISOs Prince of Persia (c) Ubi Soft 111x15 MB DEVIANCE
  • zaki
    #24
    jaja...
  • Terra
    #23
    Kijött a game, lehet keresgetni
  • hykao #22
    Na jó, jó, a hivatalos megjelenést írtam.

    PS2-re mindenesetre DVD-n jelent meg, lehet, hogy PC-n is minimum 3 cd-s lesz?
  • Beagie
    #21
    itt meg v.mi más
  • hykao #20
    Itt a számláló.
  • Beagie
    #19
    szvsz a ps2 verzió már "régen" kijött, de mingyá utánanézek
  • hykao #18
    A hivatalos oldal szerint 7 nap múlva jön ki a PS2-es verzió, amit egy számláló mutat.

    A PC verzió kijöveteléről nem láttam dátumot, de igaz nem is kerestem soká, mert lekötötte a figyelmemet más:

    Az oldalon online formában játszható az eredeti Prince of Persia játék kicsit átgyúrt változata, tehát az, ami még valamikor - ha jól emlékszem - 1990-ben jelent meg, és az egészet egy ember - Jordan Mechner - készítette.

    Pár kép az eredeti PoP-ból:





  • hykao #17
    Úgy legyen!
  • zaki
    #16
    Ps2-re, és XBOX-ra már kijött, néhány héten belül márt PC-re is megjelenik!
  • zaki
    #15
    már aranyon is van, úgy olvatam
  • zaki
    #14
    hááát a hivalos honlapon már megy a visszaszámolás, remélem, hogy a pc-s változat is akkor jön ki
  • hykao #13
    Egyébként biztos ez a 9 nap?
  • hykao #12
    Engem érdekel, de a képek alapján nagyon Disney-s lett... sajnos.
    A régiek jobban tetszettek, még a 3d is.

    Remélem a hangulat, a zene azért marad...
  • zaki
    #11
    HÉ emberek 9 nap múlva jelenik meg a game, senkit sem érdekel?!
  • zaki
    #10
    topic up! :)