2788
  • zaki
    #102
    milyen az irányítás?
  • And5
    #100
    #100
  • barret
    #99
    gef4 mx nem támogatott...
  • CarajoEsp
    #97
    Nah menzétem. Kicsit az irányítást sokni kell ,mert furcsa ,hogy nem az egér mozgatásával forul ,de én azt hiszem ,hogy 2003 legjobb mászkajátéka lesz ez.
  • And5
    #95
    nem csak 65 MB
  • Kandurex
    #94
    Gépcsere van folyamatban :) A 20gb winyómon pl van vagy 200mega hely... gondolom nem ennyi a minimum instalja ;)
  • zaki
    #93
    2 hét múlva? miért csak akkor?
  • zaki
    #92
    ha egy icipicit megeröltetnéd a hatalmas nagy agyacskádat, és visszaolvasnál választ kapnál a kérdésedre
  • Kandurex
    #91
    Nah, legyütt...két hét múlva majd ki is próbálom :(
  • CarajoEsp
    #89
    Nah mindjárt nézem énis.
  • shaba23 #87
    én elméletileg most tartok a gém 5%-ánál...:)
    (eddig 2x mentett)
    az én megítélésem alapján hosszú lesz
  • And5
    #86
    na nkm nem megy GeForce 2
    de már megvan az elhatározás egy új kártyára és még pénzem is van rá remélem nem olyan rövid a játék hogy addig mindenki végigviszi
  • Vorpal
    #85
    jajne gombnyomásos játék? igy is állandóan inhüvelygyulladásom van a többitől ...végem;(
  • shaba23 #84
    megvanmár...csak bénáztam...bazz..be kell szereznem egy 3gombos egeret :)
    A zombikat a barátnőmmel öltük ketten, mert nemtudtam annyi gombot egyedül nyomni :)
  • KisKolok
    #83
    Mondtak valami idővel bizgerélő hülyeséget is, van valami ilyesmi a játékban?
    Mintha olyasmi lett volna hogy elérsz valahova de nem tudsz semmit csinálni és akkor menj vissza a múltba és ott csinálsz valamit és ha visszajössz már tovább tudsz menni.
  • 3P
    #81
    Már megpocsáss! De a Tomb Raider sokkal inkább Prince of Persia klón, mint fordítva...
  • shaba23 #80
    a szöges fák után mit kell csinálni? futottam a falon és átjump a párkányra. de ott newm csinál semmit...:(
  • MerlinW
    #79
    mit sírtok a quicksave miatt??? az első részt mentés nélkül egyben kellett végigtolni...:) leültél játszani, oszt a végéig meg sem állhattál... max pause...:) most meg menteni akartok...:) miezmár... elkényeztetett banda..:)))
  • shaba23 #78
    még csak most néztem bele, és nekem csak egyszer mentett, valahogy úgy mint az indy-ben...egy adott szakasz végén
  • shaba23 #77
    nincs :(
  • hykao #76
    De van quicksave?
  • shaba23 #75
    húúú bazze.....szerintem a harc az vmi eszméletlen király...olyan dolgokat sikerül produkálni néha, hogy az mátrixba illő :)
    Az a gáz, hogy nem vagyok oda ezekért a kiszámított ugrásokat igénylő gémekért :(
    Mindenesetre a hangulata eddig nagyon fasza...
    A mentésről annyit, hoyg halál esetén télleg nem nagyon rak vissza, de kilépésnél az utolsó mentést használja, tehát nem save&exit
  • zaki
    #74
    nincs mit
  • djcom
    #73
    Na megjavult.Kösz a tippet:)
  • And5
    #72
    hogyne láttam volna őket azokban is jó volt az irányítás mondjuk nagyon másmilyen nem lehetett volna a kibaszott ftp server meg baszott vmit este és látom itt áll a gép azt alig töltött le vmit szal nkm még 2 órát kell várnom ...
  • djcom
    #71
    thx
  • zaki
    #70
    próbáld meg, vesztenivalód úgy sincs
  • Augustus Gigo
    #69
    hát igen , annál nem nehezebb jobbnak lenni, pedig mennyire várta mindenki:(
  • djcom
    #68
    Jaja.Gondoltam rá.3.6-os catalist vn fenn.Eddíg semmivel nem csinálta
  • zaki
    #67
    ne tudom. próbáld + frissíteni a videókártya driver-ét, hátha
  • djcom
    #66
    Nálam van egy kis gond.
    A videok jók,de akikor elindul a játék homályos a kép.Radeon 9700-am van.Mi a gond?
  • zaki
    #65
    első gondoltaom nekem is ez volt :) az biztos, hogy a legújabb TR-nél csak jobb lehet
  • Augustus Gigo
    #64
    trailere jó volt a gamenek, miután leszedtem a terminátor gamet leszedem ezt is
  • zaki
    #62
    2.
  • Árnyvadász
    #61
    Amúgy hány CD-s a játék?
  • Árnyvadász
    #60
    Nyilván, akkor ESC és automatiksan ment a program, vagy te elmentheted-

  • Pityuka Fővezér
    #59
    Én is és én sem.
  • insp
    #58
    Bocs!
    De nem bírtam kihagyni
  • insp
    #57
    Full grafikán fogom tolni 4XAA-val
  • hykao #56
    De mi van akkor, ha valaki azonnal abba akarja hagyni a játékot, akkor azért jól jön a quicksave.