2788
  • Drex
    #156
    ÉBRESZTŐ :DDD
  • shaba23 #154
    valaki elárulhatná mit kell a 4 szarral csinálni...beraktam mind a 4et oda, ahova a falon a rajz mutatta...de most mivan?? nem csinál semmit...mit hagytam ki??
  • BlackWolf
    #153
    ez a nyilas megvedos egy vicc :D szetesek nemlehet megcsinalni
  • Gear
    #152
    Szintén ... b***ta volna meg aki kitalálta!!!
  • shaba23 #151
    ezt most nem értem...mind a 4et a helyére raktam, de nem történt semmi
  • BlackWolf
    #150
    nagyon koszi
  • Drex
    #149
    elment
  • BlackWolf
    #148
    akkor szabad idodbe a holdak utani savet paszold mar at mer felbaszta az agyam az istenert se megy
  • Drex
    #147
    na sorry de egyanlöre elegem van.... a nyilas csaj megvédése szétbaszta az agyam ... combo ide, combo oda.... elég volt... holnap folyt köv...

    most meg film :D
  • shaba23 #146
    de egy ökör vagyok...megoldotam...
  • Gear
    #145
    Az alsó kettőt tedd be a helyére először (a középső emelvénybe)! Csak utána a többit. És a felsőket fentről lefele szedd.
  • shaba23 #144
    Drex...az oké, hogy a törött oszlopokon kell menni, de amikor az első teraszra kiérek ott balra egy olyan oszlop van amit szerintem nem tudok az innenső oszlopról megugrani, jobbra pedig szakadék, ahol lentebb van egy rúd, de azt meg nem akarja elkapni...nekem pedig úgy tűnik, hogy erre kell továbbmenni :)
  • BlackWolf
    #142
    holdak utan
    [email protected]
  • BlackWolf
    #141
    na nekem a fejem mar akkora az idegtol mint egy strandlabda szoval leccives valaki kuldjon egy mentest a goldak utan mer szegeny gepem fogja karat latni
  • Drex
    #139
    nem lehet csak elötted járok mondjuk 4 mentéssel kb :)
  • shaba23 #138
    nabassz....írj egy vágigjátszást és publikáld :)
  • Drex
    #137
    hát az kissé érdekes.... egszerre kell hogy mind a 4 bent legyen a középső tartóban, majd együtt felemelve, a csoka majd aktiválja a gépezetet :))))
  • Drex
    #135
    debasz :)
  • shaba23 #134
    nabassz...thx
  • Drex
    #133
    kimész, átszaladsz a falon, bemész, platformon ahova beérsz rögtön ott 1 oszlop, arra felugrasz, és utána csonkrol csonkra ugrálva lejutsz a szekrényig :)
  • Drex
    #132
    ez egy UBU-féle-speciális-Tombraider :))))
  • shaba23 #131
    A legnagyobb problémám, hoyg nemigazán jáccottam még ilyen stílusú gémmel, így nem mindig jutnak eszembe a másoknak talán nyilvánvaló dolgok...gondolok itt az útkeresésre..
    Most pl ott akadtam el, ahol az a video van, hogy szárnyas bigyók viszik a homokórát...szal a vele szembeni szobába beugrottam és most nem tudom merre kell menni..van egy oszlop, de csak egy csonk van vele szemben gondolom arra nem...a másik irányban szakadék, viszon lntebb van egy rúd..na arra viszont az istennek sem tudok ráugrani :)
    valaki árulja el mit bénázok
  • Drex
    #129
    1,5 óra :DDD
  • Drex
    #128
    hi népek :D

    Király a game de 1,5 alatt belefáradtam a rengeteg ugrálásba :)
  • zaki
    #126
    ok, rendben
  • zaki
    #124
    gamecopyworld.com
  • insp
    #121
    Silent Hill tényleg csak kontrollerrel...
    Metal Gear-t nem sikerült megszoknom.
  • insp
    #119
    Valszeg digitálisan vagy összekötve az erősítővel és öt hangfalra állítottad a surrond mixert. Analóg 5.1-ben szépen pozicionált, kristálytiszta a hang.

    Az én kontrollerem: Logitech Wingman Action
  • jango fett
    #117
    Nekem is azzal a fejjel van a gondolm a játék kb 2 % van amikor oszlopokrol ugrálok egy nagy terembe ott fel kell mászni elvileg a fej tetejére ott van két kard de valahogy ugy,hogy speciális mozgás plusz ugrás és ahoz,hogy felérjéél a fej tetejére folyamatosan az ugrást kéne nyomni és ezzel a két fal között ugrál fel a fej tetejére de nekem nem ugrik tippetek esetleg
  • AndrewCB
    #115
    Kicsit elakadtam.

    Egy nagy teremben vagyok, és valami mutáns faszokat kell kinyirni. De hiába vágom bele azt diggert (vagy mi a faszt) mindig újraszületnek.

    Help
  • insp
    #113
    Olvassátok el az isonews-on a review a játékról. Én jót röhögtem rajta. A grafika fikázása szubjektív, bár tök megalapozatlan, az irányításról viszont csak annyit:

    Én tipikus PC-s vagyok, nincs otthon X-Box. PS2, stb..., DE van egy jó kis kontrollerem! Akinek furcsa az irányítás, játsszon kontrollerrel! (én nagyon ritkán játszom azzal, de itt kb. fél perc alatt ráéreztem az irányításra)
  • insp
    #112
    Hehe, aki megteheti...
  • Pityuka Fővezér
    #111
    Nekem most jön le. Amúgy tényleg nem lehet rossz, nforce-n 9.1-t kapott
  • hykao #110
    Én is visszafekszem még egy picit...
  • hykao #109
    Alszanak még a csibészek...
  • insp
    #108
    Azt hittem nagyobb lesz az érdeklődés 'A' játék körül, mert valami eszméletlen jó!
  • Terra
    #107
    Hi

    Nekem foylaton kéri a cd2-t. Cd nélkül nem akar elindulni.
    Van hozzá valahol nocd crack????

    Gamecopy nem jó, mert haldoklik...
  • CarajoEsp
    #106
    Hehe. Nekem a 45.28-as driverrel 3-szor kell bekapcsolni ,mert egyszerv alúlra rak ronda csíkokat 2-szorra felűlre és csak 3-szorra jó:D
  • shaba23 #105
    -Minimum Configuration:
    Win 98 SE/ME/2000/XP Only
    DirectX 9.0b
    800 MHz Pentium III, AMD Athlon or equivalent
    256 MB RAM
    NVIDIA GeForce 3 or higher (excluding NVIDIA GeForce 4 MX), ATI Radeon
    8500 or higher, Matrox Parhelia
    DirectX 8.0 compatible sound device
    1.4 GB hard drive space
    Windows-compatible mouse required

    -Recommended Configuration:
    Win 98 SE/ME/2000/XP Only
    DirectX 9.0b
    1.2 GHz Pentium 4, AMD Athlon or equivalent
    256 MB RAM
    NVIDIA GeForce 4 or ATI Radeon 9500
    DirectX 8.0 compatible sound device
    1.4 GB hard drive space
    Windows-compatible mouse required
  • And5
    #104
    akkor lesz majd kb 30 óra a full játékidő nkm az pont elég