2788
  • Drex
    #278
    kicsit érdekes a dagger nélkül nyomulni... ehhh... nem ideges tipusu embereknek való :)))
  • zaki
    #275
    THX
  • bazsi123
    #274
    ~1,32gb
  • zaki
    #273
    1ébként mennyi hely kell neki a vincsin? csak azért kérdem, mert ilyen téren nem állok vmi jól, alig van helyem
  • zaki
    #272
    na letöltöttem a game-t, nemsokára meg is kóstolom
  • Jack_x
    #266
    Thx a segitséget,eszembe se jutott annyira visszamenni.Most kb 45%-nál vagyok,ahol a hidon át kell menni.
  • Drex
    #263
    végigvittem, mert egyszerüen az akkori viszonyokhoz képest gyönyörü volt :))) hehe ... akkor még elég volt 1 1gigás PIII meg egy GeForce 2 GTS ....

    Mostmeg a 2100+, Ti4200 és soxor csak 16biten megy 1024 ben néhány game :((
  • kisficege
    #261
    Faszom!!!!!!!!!elindítom bejön egy fekete képernyő,azt kilép.És akkor kiírja hogy olvasak el valamilyen txt-t.Mi lehet a baj?
  • Drex
    #260
    egyébként szerintem az Indy 4 ota ez a legjobb game, ebben a kategóriában...
  • Drex
    #259
    aztán meg ugye megmentjük a seggét, erre elbujik, pedig biztos D*gás jött volna :))))
  • Drex
    #258
    A bolygóknál, vagy 10x kezdtem előről, mert sosem arra ugrott az középső oszlopról mint amerre én akartam....... :DDD aztán végülis ugy berágtam, hogy mikor negyedszer fogyott el az idővissza, hogy alternativ kameranézetből csináltam meg...

    Na meg az a liftes...

    Az a trükk, hogy minden ellenfelet, el kel csalni a csajtól, mert kinyirják. Mikor 15szörre keztem ujra, olyan ideges voltam, hogy odamentem a csajhoz, és üvöltöttem, hogy te hülye béna állat, és sajátkezűleg kalapáltam szét a fejét, a kis kardocskámmal. Erre aszongya ez nem vicces, majd második ütés után belém lő, elnézéstkér..... hát én ugy széjjel vagdostam mint a bolti parizert.... Kapja Be hüle béna liba. Csak fogja a nyilat, és ahelyet osztaná a vesszőket mint állat szétütteti a fejét a homokfutó tetükkel... ufff beszéltem. szal legalább 1,5 órámba telt az kis liftes buli....
  • Drex
    #256
    az utolsó tükörrel én is cumiztam, mire rájöttem, de nem megoldhatatlan....
  • Jack_x
    #254
    Francba,mégsem sikerult.
    Azt a szar kovet leloktem a kinyilo jukba,de most????
  • Jack_x
    #252
    Bocsesz,megnéztem ujra a viziot,és csak poénbol megprobáltam ujra,és sikerult,azé koszi mindenkinek :D
  • Jack_x
    #251
    Sziasztok.
    Elakadtam,nem tom hogy mit tegyek!!!!
    Kb ott vagyok 33%-nál,ahol találok egy másik kardott,egy nagy csarnoknak a tetején.Ott elzártam a vizet,es nem tudom hogy jussak fel :((((....gondolom a kovel kéne valamit,amit lehet mozgatni,de egy oszlop elalja az utat,hogy odavigyem ahova kéne.
    Valaki tudna segiteni ??????
  • Drex
    #247
    már feljutottam.... de bactam menteni :))) olyan ideges voltam a liftes balhé miatt... komolyan mondom 2 órája hagytam abba, és még mindig üthetnékem van, annyira felhuzott a za sok homoktetü
  • Drex
    #245
    na most sokaltam be.... fuggönyön be, függönyön ki, Keresd A Nőt :))

    Inkább megyek melozni... keresse a rossseb... majd holnap :)) az elsö 3 függöny ugyan meg van, de a többit majd legközelebb :))))
  • Pityuka Fővezér
    #244
    Hehe az nehéz bizony! Nekem is egy óra felett volt a játéidő ott.
  • Drex
    #243
    hát a liftes QRWA nénikéjét :))) 1,5 ora ...vagy 20 adszorra sikerült... :)))
  • hykao #242
    Kár, hogy nincs feliratozása a szövegeknek a játékban...
  • Drex
    #238
    bazze de rohadtul megszenvedtem ezér a szerencsétlen 71% ért :(((

    Az a tükrös pálya szétb*szta az agyamat :D
  • Pityuka Fővezér
    #233
    Hát hölgyeim és uraim ez egy baszott jó gém. Egyrészt gyönyörűek a helyszínek, néha csak azért nézelődöm, hogy gyönyörködjem a környezetben. Másrészt a feladatok sem unalmasak a könyvtár után járok mindig van olyan, ami addig nem volt, a harc is változik az új kardok megszerzése után. 70 valahány százaléknál járok kár, hogy mindjárt vége. Mikor jön a következő rész?
  • Marcus_
    #226
    Köszi közben rájöttem
  • Knox
    #225
    214 és 216! Semmi baj, csak 8 hozzászolást azért nem olyan nehéz visszaolvasni!
  • Drex
    #224
    Besz@rok :DDD 4x2Mbit bérelt vonal van alattam, és ez.....

  • Drex
    #223
    nem akarok melózni ... brühühü

    nem mintha sokat kéne, dehát akkor is itt kell üldögélnem a TV, meg a monior elött :)
  • Marcus_
    #222
    Bocs,tudom h mán volt.A fejre h kell átugorni az elején a kardokérrt?THX
  • kisficege
    #221
    na,az első cd lent van
  • mocza
    #219
    Supacow_

    Ha fekszik az ugrás gombbal (space), felkel.

  • Knox
    #216
    figyeld hogy mikor éri el a lába a falat, picit begörbíti a lábát, na ekkor nyomod az ugrást! ütemre! Érezd, ne töprengj:)!
    ez tényleg a gyerekjáték egyes későbbi részekhez képest!
  • mocza
    #214
    Zsozso!

    Nem olyan nehéz, próbáld meg. Később még nagyobb szükséged lesz a kézügyességedre. Csak jó ütemben kell az ugrás gombot nyomogatni. TÜRELEM!!!

    Azért jó a gamma mert kellően nehéz és nem egy olyan mentek azt megyek tovább típus.

    Most jutottam túl azon az csaj megvédős részen kb. 1 órámba telt, már majdnem én is feladtam.

    Kandurex

    Nekem a párbeszédes rész halk. a többivel nincs gond.

    Mocza
  • Kandurex
    #213
    Hang problémára talált már valaki megoldást? Az effeketek egy része túl halk más része meg szól normálisan..:(
  • ZSOZSO@
    #212
    DDD egy mentésbbe nem tudsz esetleg segiteni?
  • mocza
    #211
    Cső!

    Pedig más út nincs.

    Spec akció+futás - majd ugrálgatás ide-oda.

    Ez még túró most egy olyan résznél vagyok ahol meg kell védeni a csajt, de majdnem most törtem össze az egeret + a bill.-t. kb fél órája szarakszom a zombi őrőkkel, de mindig körbe vesznek és kinyirnak.

    Üdv
    mocza
  • ZSOZSO@
    #210

    Itt járok de nem birok felugrálni faltol falig pedig azt irja nincs valami másik ut vagy nincs valakinek ez után egy mentése????
  • Drex
    #209
    de jönnek ám... :) volt olyan hogy gondoltam elfutok melletük, és nem irtom le öket, meg is csináltam, de igy elbuktam 1 mentést, és ez nagyon gáz, igyhát visszatöltöttem, és széjjel csattam azt a homok agyukat :)
  • Drex
    #207
    végre egy game, amit nem nyomok le 3 délután.... 60% de elégem van belőle... aztán meg melo délután... :DDDD
  • Pityuka Fővezér
    #206
    Bizony. Gyakás, futás, ivás. Csak így lehet. A végén a fater már gyerekjáték.
  • kisficege
    #204
    én igy vagyok a gyűrük urával
  • kisficege
    #202
    Még két óra és elindul a töltés?Amúgy az irányítása az milyen?