22902
Battlefield Vietnam
  • 3TOMI3
    #20138
    Bszn Csacsy
  • 3TOMI3
    #20137
    wow topic hol merre???
  • Zs0lt1
    #20136
    nézzébe a poe totyikba ratyi :D
  • Nauron
    #20135
    BSZN CSACSY

    Mijazaavitnám?:P
    mikor?:)
  • Landor
    #20134
    1: novomber elején tolunk egyet jo kis BFVt, addig legyél otthon
    2: november elejéig tedd fel!! (meg más is akinek esetleg nincs fenn és akar jönni!)
    3: stérber vagy, no comment :D
  • uHs Gerzson
    #20133
    1. nem vagyok otthon
    2. nincs fent otthon a vietnám
    3. 4-s lett a programozás dogám jeeee

    :DDDD
  • Zs0lt1
    #20132
    Ki jön játszani? :D
    Jolt.co.uk 04 - BF:V Flaming D|46ms|213.208.119.134:15564
  • Zs0lt1
    #20131
    BSZN Csacsy!!


    Húúú de kurva jól néz ki ez a Flaming Dart, nem tudom levenni a szemem a képekről :D
  • Zs0lt1
    #20130
    Jah meg a spawnhajót se :DDDDD
    A MI-8-aimat se :DDD
  • Zs0lt1
    #20129
    Riszpekt!
    Nagyon kurva jól néz ki!!
    Keep up the good work!!
  • vsly
    #20128
    Hüüü,klassz!!

    De a tornyokat se felejtsd el
  • uHs Gerzson
    #20127
    BSZN Csacsy! Bf talin nyomunk ivó versenyt? :DDDD
  • uHs Gerzson
    #20126
    MAMA!!!!! MEGLÁTTAM A FÉNYT AZ ALAGUTBAN!!!!
  • Landor
    #20125
    BaSZNáD Csacsy!
  • Landor
    #20124
    íí bamme elég jó
  • badsec
    #20123
    Sziasztok!

    Úgy döntöttem, hogy a kedvenc BF Vietnam mapjaimat megcsinálom BF2 alá. Ezek az OP. Flaming Dart, Op. Irving és "közkivánatra" esetleg a Hastings lesz. Jelenleg az Operation Flaming Dart-on "dolgozom". Bár szerintem senki nem fog raja játszani, de nem baj! Engem szórakoztat az elkészítésük! Itt van róla pár kép! Kiváncsi vagyok a véleményetekre!








    Szóval egyelőre itt tartok...
  • Zs0lt1
    #20122
    Hello!

    Gyere Poe2-zni :-)
  • uHs Gerzson
    #20121
  • Landor
    #20120
    u r welcome
  • Pepti
    #20119
    kosz mindenkinek :-)
  • Beers
    #20118
    Ehhez tényleg elkellett érni egy szintet :D!
  • uHs Gerzson
    #20117
    :DDDDDDDD
  • DummyBoy
    #20116
    Szép volt Rusid :)

    Erről az jut eszembe, mikor a régi szép időkben haverommal egy átmulatott éjszaka után, hajnali 8 órakor botorkáltunk az EFOTT-on vissza a sátrunkhoz, de hogy-hogynem kinyitott közben mellettünlk egy kocsma és kénytelenek voltunk sörözni ... hogy ne zavarjuk az alvókat, bementünk a csetsátorba, 2 egymás melleti géphez és elkezdtünk egymással csetelni ... a "felvigyázók meg csak annyit láttak hogy a két hülye röhög - röhög - iszik ... és közben egy kurva szót nem szól, csak pötyög :)
  • Landor
    #20115
  • Rusid
    #20114
    Ehh kidobott az ágy, hú de értelmetlen amit írtam :D. Azt hiszem kilogoltam még chachet is üritetem bár erről homályos emlékeim vannak :).
  • Landor
    #20113
    remélem otthagytad az etele tér közepén a bfv fórumra belogolva a terminált..
  • Landor
    #20112
    ilyet máskoris méggg!!44
  • Zs0lt1
    #20111
    ez nemrég lett kitárgyalva, olvassá vissza!
  • uHs Gerzson
    #20110
    Te is inkább menj csucsukálni
  • Zs0lt1
    #20109
    HBD Pepti!
  • trogerzsiger
    #20108
    olyan nettel tudok játszani jól ami 60kb/seccel tölt le kb?
  • DummyBoy
    #20107
    HBD Pepti!!!
  • Rusid
    #20106
    jah és bszn pepti .:)
  • Rusid
    #20105
    haliho mindenkinek szar ez abillentyüzet nincsnen rajta shift vagy csak én nem találom,iagz ez nem csoda mert kissé illuminált állapotban leledzem, szara space is. ráadásul a buszom is csak fél óra mulva indul szal ki kell tölteni az idõt. gáz lett a roctogon is felújították éss tulajcsere történt csakperszemás sorrendben ennyi mû rokeret eegy helyen márr régen láttam azért nem volt olyan szar. nagyon gáz ez a fém billenyûzet látszik nem kandós tervezte. inkább valami görény menedzser tervezte. ogy ne kanyarodjsak el nagyon atémától a rocktogonban voltam és szar lett telee volt mû rockerekkel de volt pár õs kandósis akik szerintem még akkor is a kaanddóba fognak járni ha énmár végeztem ami nagy szó ,azértén birom õket õk tartják a kandóban a lelket. a mostani irással megpróbálom megtesstesíteni aa gonzó féle ujságírás, nemsok sikerel,de ez nem fontos mert mégmindig nem jön a buszom ez akibaszott bill. még mindig nemjó most belerugtamegyet demost sem jó sõt egy kicsit rosszabb vibrál a kép. nah mindegy rendkívül sok ember jött a bankból õketnem szeretjük deviccesek külalakra. a bill még mindig szar. hol az a rohadtshift. MEGVAN. EZ csöcs végre tok nagybetüvel irni bár annyira nem hiányzott. uhh közbenmeg megjött a buszom sugyhogy most megyek mert még pislnem is kell joccakátmindenkinek.
  • Nauron
    #20104
    HBD:)
  • uHs Gerzson
    #20103
    HBD Pepti papa
  • Landor
    #20102
    BaSZNáD Pepti!!!44
  • Zs0lt1
    #20101
    boroskóla is legyen benne :D
  • Yan
    #20100
    csinálok kistekilást, ugy hihetöbb lesz :))

    (remélem az ujdizájn elküldte a privit)
  • Landor
    #20099
    jó.. a [email protected] nem igazán volt számomra hihető első blikkre