22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #20183
    Jó klán csak egy van a -tRs- :P
    Az meg meghívásos alapon műxik, szal buktad :D
  • DummyBoy
    #20180
    Lol ... na majd jó' megjön a Landor oszt jó' megmoderál :)
  • Nauron
    #20176
    lol
    egy kicsit elkéstél ezzel:)
  • Kreeder44
    #20175
    Sziasztpk! régebben Battlefield 2-tem de ráuntam és a Vietnámi harcok jobban is vonzanak, a CoD2-öt megutáltam a sok cheater miatt meg a bugok miatt is manapság MMORPG-kel játszok GW és CoH, de kéne valami akció is.
    Keresek valami jó kis klánt ha kell bizonyítom is rátermettségem majd írjatok kinél érdeklődjek THX !
  • Mike 007
    #20174
    1.21
  • hwik
    #20173
    hi srácok! létezik még olyan h tört server,amin nem eredetivel is lehet gammázni?milyen pecsek futnak mostanában?
  • Nauron
    #20172
    o b+ 5aln azt hittem hat...:S

    ui:lan kár h ujra kellett raknom ezt a winfost és nem mentetttem amikor antitankkal lekaptalak:P
  • Mike 007
    #20171
    az EoD az mi?de gyertek 5-kor a server.bfv.hu-ra!!!!!
  • Zs0lt1
    #20170
    Egy titkosított szöveget juttattak el az EoD fejlesztők a rajoingókhoz: :D
  • Mike 007
    #20169
    msn-em:(vegyetek föl!!!)[email protected]
  • Mike 007
    #20168
    vagy hajnali 3?akkor a ló***rt!!!5-ko érek csak rá mert...mert...mert csak 5-kor érek rá!!!!!server.bfv.hu
  • Mike 007
    #20167
    hogyne lenne jó!!!
  • Rusid
    #20166
    Azta rohadt hétfő reggel van. Már megint egy hétig el leszek havazva, de pénteken gyönnék én is játszani :). Bazz már most rosszul indul a hét ma aludtam két órát és bennt leszek vagy este 7-ig ráadásul ebben a hidegben fogunk valahol kint bohóckodni.
  • Landor
    #20165
    a hajnal 3 még belefér, aztán reggel meló :D Szóval holnap nekem, csak 22:00 után jó ;>
  • Nauron
    #20164
    áhh az tul korán mondjuk 3kor neked jo?
  • Mike 007
    #20163
    na jön vki holnap 5-kor játszani sg68-ra?
    egyedül lövöldözök össze-vissza!
  • Landor
    #20162
    Tegnap játszottunk páran POE2t, egyszercsak Menszesz letol egy orbitális headshotot Nauronnak, majd beszól TSen: te biztos nem emlékszel de ezt a MI8ért..
  • Zs0lt1
    #20161
    Jó, akkor előbb Saigon, aztán megyünk Hastingsra ahol megtanulod a spawnscreent pixelről pixelre :D
  • Mike 007
    #20160
    dehogy is!!!nem olyan(ilyen)vok!!!
  • Landor
    #20159
    Persze, aztán meg majd jön a rinyálás hogy rommá picsáztalak Saigon68on
  • Mike 007
    #20158
    VKI JÖJJÖN MÁR A MUHAHÁRA JÁTSZANI! EGYEDÜL UNCSI!JA!!!VIDEÓKON LEHET LÁTNI HOGY ÁTUGRANAK 2 HÁZAT!!!EZ A GRAVITÁCIÓ VAGY KÓD?!SEGÍTENÉTEK?!ADDDIG IS THXMSN:[email protected]
  • Zs0lt1
    #20157
    lol nemmondod? :D
  • dronkZero
    #20156
    Megkrekkeltem, és ez meg is oldotta a problémát. (XP install megint elhalasztódik... :) )
  • Yan
    #20155
    tüzfal?
    néha engem is blokkol, restart után tovább enged.
  • Zs0lt1
    #20154
    nem, elég csak a bfv újrarakása.
    ennek a gecinek lelke van, ha nem használod sokáig megsértődik és baszik egynél több mapot elindítani. :D
    nekem is volt már ilyen, többször is.
    sőt, ez örökölt tulajdonság, mert voltam már ugyanígy a bf42-vel is :D
  • dronkZero
    #20153
    Előszedtem a CDket, hogy visszatérjek a dzsungelbe, de olyat csinál a játék (1.21), hogy pályaváltáskor kirak desktopra, aztán többször nem hajlandó elindulni, csak ha újraindítom a gépem. Van tippetek, hogy ez mitől lehet, vagy rakjam újra az XP-t? (Úgyis esedékes már...)
  • Yan
    #20152
    nekem már megint nem müxik a privi.
    Landor ment mél.
    (szójj vissza hogy jó-e)
    :)
  • Landor
    #20151
    igen, mivel csak egyre joinolhatsz, de azért még 9 szerver fog futni..
    szerintem.. azért olvasd már végig mr inglisticser, hátha ki tudsz olvasni belőle még valami fontos infót
  • Zs0lt1
    #20150
    nna akkor már helyesbítek is:

    'Add one of following 'bf' accounts below to your Xfire friends list for each BF event.'

    tehát az egyik bf account-ot kell hozzáadni a userlistádba, nem mindet!
  • Landor
    #20149
  • Zs0lt1
    #20148
    húúú akkor én a 2142-re fogok hajtani :DDD

    thx az infót :-)
  • Landor
    #20147
    A Xfire privát versenyt szervez a Battlefiled sorozat játékaival, és IGEN! köztük van a Vietnam is!
    November 9.én kijellöt privát szervereken kell játszani (a "logibfv1"től - "logibfv9"ig kell ezen nevű kontaktokat felvenni az xfire userlistába)
    Az össz nyeremény az összes játékos között véletlenül lesz kisorsolva óránként.
    A nyeremények: 15db G5, 14db G15. Plusz 2db 2142 is ki lesz sorsolva a 2142-t játszók között de az most minket kurvára nem érdekel :)
    További részletes infót itt találtok
    Szóval hajráhurrá, gyakoroljatok!
  • Zs0lt1
    #20146
    Nem, nem, ez a Poe egészen más :-)
    Rá se ismernél, hogy BF2 mod.
    Nna jó egy kicsit :D
    Egyébként tényleg rohadt jó, vannak iszonyat nagy asszi pályák.
  • Landor
    #20145
    most nem volt annyira sürgős a dolog.. viszont az előbb volt egy durva menet: falle,n 500 ticket.. 2. lettem, az első sztem egy igazi csiter volt vagy Fatality Vendell :D Na mind1, vasárnap remélem el tudok ragadni a poe elöl egy kis vietnamra xD
  • Nauron
    #20144
    már csak azokra irsz rá akik xfájörön fent vannak?:P
  • Nauron
    #20143
    az is de azé poje:)
  • Pepti
    #20142
    hagyjal bf2-vel :-) Annak meg a modjai is csak szarok lehetnek :-)
  • Zs0lt1
    #20141
    jjjjjóóóóóóó :-)
  • Landor
    #20140
    na mit szólnátok srácok vasárnap este egy kis vietnamozáshoz?!
  • DummyBoy
    #20139
    BSZN Csacsy!!!

    Hoppp ... Badsec, ahogy van valami ami letőthető, csapassad is valami letöltő helyre ... (Bár tuti hogy nincs kedved a Bot supportal szarakodni :) ) azért mekkérdem ... singleben menni fog?

    Mostanában csak céges net van :(