22902
Battlefield Vietnam
  • DonPapa
    #1589
    addig nem lehet használni amig van aktiv mobil születőhely
  • Caponee
    #1588
    Egyébként van néhány kiegyenúlyozatlan pálya, ami az, amik oldalára billentené a győzelmet, de azért nagyon állat a game régen nem fogott meg enyire már játék.
  • Caponee
    #1587
    Nem csak nállad.
  • Forrest Tomee
    #1586
    MIkor kiválasztod a pályát akkor fenn a bal oldalon a zászlókon tudod állítani, hogy melyik oldalon akarsz lenni.
  • Blasta
    #1585
    Hagyjátok a 1583-ast!
    Megtaláltam én lámer! :-DDD
  • Blasta
    #1584
    Mellesleg csak nálam látszik, hogy 768mega ram kevés a játéknak?
    Az újabb pályarészeket igen komoly riccenésekkel tölti be.
    Mindezt 800x600/medium -ban???!!!!!!
  • Blasta
    #1583
    Valaki legyen oly kedves és árulja el, hogy SINGLE PLAYER-ben hogy a rákba tudok OLDALT kiválasztani??????????????
    Kattintgatok én mindenhova, de olybá tünik, hogy magától dönti el ezt a kérdést.
    Persze biztos velem van a gond, szóval kérlek titeket magyarázzátok el, hol választhatom ki a játék elött és közben, hogy melyik féllel szeretnék játszani!

    Elöre is kösze! :-)
  • bazza
    #1582
    Hogy lehet használni a lapátot?
  • Lacc
    #1581
    A BF se az a rohadtul reális játék, és szerintem nem is kell annak lennie. Persze ez a Vietnam lehetne kicsit ráelisabb néhány téren, de nekem tetszik így is. Pl. azt elég jól eltalálták, hogy a vietcongoknak milyen előnyeik vannak/voltak akkor a dzsungelben. A Ho Si Minh (asszem így kell írni :)) pályán az amcsiknak vért kellett izzadniuk hogy egy szerencsétlen templomot is be tudjanak foglalni a nagy sűrű dzsungelben, ahol még a csapdták is hatásosak.

    Meg majd lehidaltam, mikor láttam hogy van működő szöges-farönkös csapda :D Egy tank mögött mentem jeepel, aztán egyszercsak ráborult az a sok fa csak néztem :D
  • Yan
    #1580
    miért nincs? :)
    kell lenni. nézd meg, hogy a reg. szál meg van, ha nincs, akkor reinstall lesz a legjobb megoldás.
    milyen op.rdsz.-t használsz?
  • Davidus
    #1579
    Bírom hogy mindenki a realizmust hiányolja egy játékból :P
  • Matthewpamer
    #1578
    nekem még mindig nincs meg :(
    majd ma küldök sms-t a hdcnek
    esetleg valaki nem akarja felrakni a gamet egy oldalra?
  • DonPapa
    #1577
    a zenét is megtalálod ha a fenti bannerra kattintasz
  • genRob
    #1576
    Na ebben a BFV-ben egy jó van! Szól a zene és ezzel annyi is:-(
  • selwik
    #1575
    Nem egy kategória szvsz. A CoD a Mohaa-sok, CS-sek stílusa. Hardcore fps kis pályákkal, csak közelharc, reflexjáték.
    A Bf anno nagy újítást vitt végbe a taktikai fps-ek terén a hatalmas területeivel, járműhasználattal. (igen, tudom, hogy az OFP régebbi, de az fele ennyire nem volt kiforrott, mint most a bf és a modjai)
  • zoli80
    #1574
    sokkal több a fedezék csak sajna az amcsik véleményem szerint jóval jobban el vannak eresztve tüzeröugíileg nomeg mindenki oda akar állni ami szivatós,föleg 2xeser tulerő esetén.
  • zoli80
    #1573
    én gyalogosként a ghostot egymas után kétszer löttem ki a tankból tehát jóval több esély van.
  • Szabyka
    #1572
    Nekem ilyen nincs marmint ...\ergc :(
    Máshogy nem lehet átírni ?
  • ReTeK
    #1571
    végre ér valamit a gyalogos a tank ellen, nem úgy mint a DC-ben ott ha észreveszik akkor annak vége van, itt azért el lehet bújni a dzsungelben, + 1% túlélés
  • WiNters
    #1570
    De rég láttalak :D
  • WiNters
    #1569
    szerintem jo.
  • [NST]Cifu
    #1568
    Kipróbáltam. Tetszett. Nagyon fun hangulat, az égegyadta világon semmi köze a realitáshoz, de ökörködésre ideális. A repülőgépek és a helikopterek elsőre elég könnyen irányíthatóak, ami javulás a BF-hez képest.

    Mostmár csak azt kellene megoldani, hogy a netrésze is működjön, össz-vissz egy szerverre tudtam benemmi...
  • antijedi
    #1567
    a bf igenis szar, csak éppen a többi game még szarabb és igy mindenki kénytelen a legkevésbé szaral jáccani ;PPP
  • Sanko
    #1566
    azért a COD egy kicsitt betett neki...mind1....
    meg ügye jön a MOH PACIFIC ASSULT.....de addigra csak összerázódik ez a game is....lassan én is megtalálom a felbontás/gfx arányt....azt nem értem miértnem tudnak a játékba helyből beletenni egy komunikációs eszközt...a csapat munka segítésére....TS/VENTRILLO hoz hasonlót...jó lenne
  • Lacc
    #1565
    Ha a bf is olyan szar nem is tudom miért van akkora sikere hogy még most is intenzíven játsszák mindenhol.
  • Lacc
    #1564
    Jah nekem is ez jutott eszembe :)
  • Demon Eyes Kyo
    #1563
    Te vmi kegyetlen nagy lamer vagy :->
  • magus
    #1562
    Hááááát, nem egy akkora hasraesés mint anno a sima bf volt. Én a kiegeszitoket meg a dc-t nem lattam, de a netkod meg mindig ugyanolyan farahanyt szar mint anno volt, es kozelharcra ez nem epp a legidealisabb... A zenei hatalmasak, iszonynu jo hangulatot csinalnak, csak ritkan hallani oket jatek kozben. Celzas az meg mindig szar ugy ahogy van, a jarmuveket nem vagom meg csak 2 palyan voltam eddig.
  • SarkanyfuaRUSH
    #1561
    Üdv!

    Nemcsak a játék jó, hanem a zenéi is. Ki lehet szedni valahogy? bik fájlokban vannak.

    Köszi
  • Corey
    #1560
    Battlefield: Vietnam Private Server Patch, ezis kijött
  • magus
    #1559
    amugy utana meg eltunt az eger. azt hogy is kellett anno megcsinalni, hogy ne szopakodjon?

    legalabb az ilyen gyermeteg bugokat kivehettekv olna
  • magus
    #1558
    lol. data differs from server. lol?
  • Corey
    #1557
    thx yan
  • guardian hero
    #1556
    Nálam is ez van!
  • Yan
    #1555
    itt lehet átírni:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Electronic Arts\Ea Games\Battlefield Vietnam\ergc
  • Sanko
    #1554
    AZ ASE-ben is lehet manuálisan beírni a servereket.....és frissítve látni az állapotot...csakhogy...én meg is tettem de egy fura dolog történik...amikor indítok egy vietnam servert akkor a sima battlefield töltődik be persze hibával kiáll....pedig a game confignal a vietnam exe-je van beadva, fel is ismerte maga...fura...a gamén beírva manuálisan szokott működni de tényleg idegesítő hogy nem képes megjegyezni a beírt servereket....ez eléggé amatőr hiba a programba... és akad pedig már viszem le a gfx-et SPECTRUM szintre...
  • Mr Manson
    #1553
    Nekem ASE kell mert kulturáltabb!
    Csak az istenért nemmüködik, játék bent a menuben de semmi mas :(
  • Madmaxx
    #1552
    regedit: és keress rá a kulcsra és ott átirhatod
  • Augustus Gigo
    #1551
    Nekem simán mennek a serverek a játék beépített szerver keresőjével/ najó kb 5ből 2 menni szokott/
  • Mr Manson
    #1550
    Hy!
    ASE miért nem látja nekem Vietnamot? Bent a menübe de egyszervert se lát!