22902
Battlefield Vietnam
  • magus
    #2069
    sajnálom ezt a játékot, főleg a témát, ha csak egy kicsit jobban dolgoztak volna, és nem szállt volna el az agyuk a bf (amugy jogos) sikerétől akkor nem csak kicserélték voln a apályákat meg a fegyvereket hanem dolgoztak volna rajta meg... de nem ...
  • Pill
    #2068
    bazeg. azon a páylán nincs is helikopter.
    És pls válaszojj a másik kérdésemre is.
  • Buba007
    #2067
    #2061 VALAKI PLZ!!!
  • Pill
    #2066
    nekem is csinált ilyet a Road To Rome kiegészítő installálásakor.
    Én elkértem a havertól, és akkor működött.
    Amugy meg szerintem azért van mert egyszer félbeszakadt már az install. Ha meg nem akkor XP reinstall. Ez mindig segít. Fél óra alatt megvan + fél óra ez egyéb progik telepítése.
  • Lacc
    #2065
    Az amcsik dobozát oda kell vinni helikopterrel.
  • Lacc
    #2064
    A sima BF-ben is volt ilyen hogy egyszerre megöltétek egymást. Nem hinném hogy a szar netkód miatt van, egyszerűen csak szerencsétek volt mert az utolsó golyót egyszerre lőttétek ki.
  • Pill
    #2063
    valaki világosítson már föl engem hogy hogy megy ezeknek az ideiglenes spawn pointok létrehozása?
    Arra már reájöttem hogy a Drang Valley pályán hol van az alagút alapból, de más pályán sehol se teláltam. Egyáltalán kijelzi a térkép? Mindehol van?
    A másik meg az hogy a Landing Zone pályán, az amcsiknak jelent meg egy nagy "doboz" ahol lehetett éledni? Ne most ezt ugy lhehet larakni vagy ledobják ejtőernyővel vagy hogy kerül oda? Ez is van minden pályán?
  • magus
    #2062
    LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

    ekkora szart:D

    az milyen mar hogy annyira laggol a jatek mert szar a netkodja, hogy nem tudja eldonteni ki lotte le egymast, ezert mind a kettonek ad fraget:DDDDDDD

    mellesleg most epp kilettem baszva, mert az ellenfel fobazisat lottem tankkal es nem jelolte a tarsat a terkep ami szinten bugos es ezert megoltem parat.:D

    hogy mereszeltek ilyet kiadni? lol
  • Buba007
    #2061
    Segítsetek! Installnál 15%-nál ezt csinálja:!!! Ezt írja ki: Specified component cannot be found in the media. An attempt was made to access a component that does not exist in the named media.
  • Buba007
    #2060
    5 perc múlva meglesz a játék!
  • Smuggler
    #2059
    a sound chanelek számát vedd le a legkisebbre, 1024 medium beallitasok, és én még leszedtem az ace megacodec packot. 1024be tökeletesen fut igy. de neked jobb videokartyad van annak elvileg birnikene a high felbontast
  • csabawarchief
    #2058
    Jó egyik sem segitett, hétvégén ujratelepitek mindent ...

    ugyis voltak már gondok az oprendszerrel
  • csabawarchief
    #2057
    levettem, igy nem lessz rosszabb a hang?
  • Lacc
    #2056
    Hát nekem rohadtul nem működött az ASE. De most mindjárt megnézem megint ha van hozzá frissítés.
  • cifuatwork
    #2055
    Első blikkre voideókártya vagy hangkártya problemnek tűnik, drivercsere lehet a megoldás.
    Próbáld meg, hogy a hangeszköz hardveres gyorsítását visszaveszed a vezérlőpolton. Ha így is fagy, akkor valsz' videókártya probléma, ha így nem fagy, akkor biztos, hogy a hangkártya a ludaas...
  • [negativ] Les
    #2054
    xerintem driver probléma.. ;)
  • csabawarchief
    #2053
    Hali. A menüben rendszeresen kiakad game, nem tudom bekonfigolni.

    Configom: P4 2,4 Ghz, ATi 9600 Pro, 1024mb RAM

    Mit tegyek?
  • cifuatwork
    #2052
    Találgathatok? Nincs véletlenül benyomva a 6x élsimitás? :))
    Nálam hasonló gépen 1024x768x32, minden maxon, 16xAF és 4xAA-val simán fut...
  • tibor16
    #2051
    Már megoldottam..
  • tibor16
    #2050
    Sziasztok, -Pont az ASE-éval van gondom, teljesen kiesett, hogy a nyavajában kell beállítani, hogy az ujjonnan telepített pl BFV-ot lássa, mint telepített játékot. Felmentem a honlapjukra, leszedtem telepítettem, de vmit nem jól csinálhattam mert csak a régieket látja. Mellesleg fennt volt a régi ASE, le kell szedni? azt hittem csak frissíti a régit. Egyébként az is csak Trial..Kerestem infót, de én nem találtam..
  • Iminyó
    #2049
    Hali! Megoldást tudtok a következő problémámra: Nem tudok olyan beállítást találni, ami normális fps-sel menne még alacsonyabb felbontásban se (3200+, 9800pro, 512DDR). Szerintem nem kéne akadnia, de lehet, hogy túl sokat akarok...?
  • tubifex
    #2048
    ASE-nak tegnap jott ki frissitese ami mar tokeletesen mutatja BFV szervereket. a filterek korul nezz szet szerintem ha megsem latod a magyar szervereket.
  • Forrest Tomee
    #2047
    Holnap lehet menni a boltba a játékért.
  • Damned One
    #2046
    Hali!
    Lenne egy nagyon hülye kérdésem, az amerikai support gépfegyver egyáltalán sebzi a helikoptereket /a vietnámi gép a 3. tár után sem mutatta jelét a sebzésnek..../
  • Davidus
    #2045
    A game saját keresője is látja a servereket.
  • Gugger
    #2044
    itt is ASE-ból kell csatlakozni? nem látok egy magyar szervert sem!?
  • DePreSsZYo
    #2043
    Én ott nem találtam ezt a számot: You Realy Got Me csak a címét tom azt lehet nem is ez a címe.
    De elöször dobszoló és gitározás kb félpercig.
    Nem a Deep PÖrpül- Hush v mi :S
  • Evil
    #2042
    thx, nagyon bejovos a zeneje.
  • DonPapa
    #2041
    és cseréld le a cd kulcsodat
  • Mr Manson
    #2040
    ... és UNOFFICAL
  • DonPapa
    #2039
    megprobálom neked és persze mindenkinek akinek esetleg kell felrakni a magyar HQ/letöltések részébe
  • Lacc
    #2038
    Kliens-oldali lagfix? Háát én ebbe valahogy nem bízok.
  • traXion
    #2037
    Kijött egy "LAGFIX" nevezetű file.... Azt teszi ami a neve, állítólag.
  • traXion
    #2036
    A magyar HQ/letöltések sekció.
  • antijedi
    #2035
    a lent megjelölt személy :)
    amugy tény hogy tüzfal jodolog de az iylen mindent bekapcsolok tipusu embereknél az is káoszolhat... :)
  • Evil
    #2034
    a jatek soundtrackjet honnan lehet lecibbantani?
  • Hamed
    #2033
    Nemtom, ha a tűzfalat beállítom, hogy a játékok exe-it engedélyezze, az új dolgokra meg kérdezzen rá akkor biztos nem kavar bele semmibe. Más meg pláne nem az én gépembe. Elővigyázatosság:)
    Vírusirtót meg ki futtat játék közben?
  • antijedi
    #2032
    "emellet virusírtó, tűzfal, meg ami létezik" na pont ezek azok amivel jól oda lehet vágni bármilyen netes gamenak, de még néha nem netesnek is... :)
    tüzfal belepiszkál a game forgalmába a netel, szuper csak éppen nem fog menni, a virusirtó marha jó dolog ogy game mellet fut és ha amugy még nem is akadna viruskeresgetőnek tuti sikerül leterhelnie anyira hogy ne legyen folyamatos a game... :P
    a minden ami létezik cimszó meg eleve olyan hogy egy bizonyos pont után ember minél többet buherálja a rendszert annál szarabb lesz csak... :)
  • LSC
    #2031
    Tűzfalat kapcsold ki próbáld úgy.
  • LSC
    #2030
    nekem radonnal volt hasonló akkor ram hibás volt.