22902
Battlefield Vietnam
  • BurnBaby
    #2109
    jah :) szal milyen érdemi változást lehet tőle remélni? mert pl bf esetében a régi verzióknál csak ezzel ment a játék, ill. az új atiknál is volt ezzel vmi. de pl bfv-ben nekem ilyen gondom nem volt (nvidia, xp)
    :)
  • Valen
    #2108
    BB: ezt tőlem kérded?
  • BurnBaby
    #2107
    milyen célból? :)
  • Valen
    #2106
    BF vietnam\Mods\BfVietnam\Settings\VideoDefault.con ban írd át a
    "renderer.allowAllRefreshRates 0"-át
    "renderer.allowAllRefreshRates 1"-re


    és ezt MInden tipusú videokártya tulajdonos írja át, ha WINDOWS XP/2000 OP. Rendszert használ
  • Wanted
    #2105
    50%-os találati arány?
    Úgy én is tudok.
    2 esélyes: vagy eltalálom, vagy nem.
  • ubi
    #2104
    kár az ilyenken felhúznotok magatokat, nem csak a láma helip.ról van szó, csapatjátékban is vannak lámák, közök nincs a zászlóhoz stb...
  • ubi
    #2103
    mindegyik hozzászólás a láma helipilótákról fog szólni?
  • ghost cb
    #2102
    Nem fog hamar letisztulni, mert én még januárban is találkoztam a dc-ben láma pilótával...
  • ghost cb
    #2101
    ...ülök és lezuhanunk... Már elegem vaaaaan!
  • ghost cb
    #2100
    Ja ez igy van! Én mielőtt multiban heliztem volna DC-ben legalább 2-3 hétig gyakoroltam. De itt is rengeteg olyan f@szláma van aki beül a Huey Gunshipbe és megy 10 métert aztán lezuhan. Én meg pesrsze mellette
  • arty
    #2099
    igyvanigyvan :) majdcsak letisztul a szcéna :) addigis farcry ;)

    még a szerverekhez:

    továbbra is dívik a szervereken az 1 másodperces respawn idő ? a DWn tudom h nem, ott szoktam játszani, de máshol ugy van még ? ... 2 napja nem jáccottam, hátha azota az adminoknak megjött az esze :) most itt nincs ASEm, azért kérdem :)
  • Mr Manson
    #2098
    TS-nélkül le se ülök a gép elé!
  • Hamed
    #2097
    Nem baj, csak azt vonzza maga köré, hogy az összes pilótakezdemény multiba kezdi el gyakorolni a dolgot ahelyett, hogy localban üres pályán begyakorloná stabilan az irányítást, netán még célozni is megtanulna. Ja, hogy az uncsi?

    Én pl. sose ültem repülőbe, amíg kb 50%-os találati aránnyal nem tanultam meg bombázni. Minek vigyem el a gépet, ha van aki eredményesebb vele? De ezt úgyse lehet megmagyrázni a f@szlámáknak, akik egyből meg akarják mutatni a frankót, leszarva a csapatot. Az ilyen szánalmas makik sztem el sem indítják a single-t, egyből a neten akarnak janizni nulla tapasztalattal.
  • Toughtful
    #2096
    Ez az, amit nem értek. Túl könnyű? És az miért baj? A DC-ben is mindenki repkedni próbál - kivéve a jobb szervereken - csak miután ott pár nap kell a tanuláshoz, a lámák általában négy-öt emberrel a fedélzeten zuhannak a földre
  • siske
    #2095
    Sziasztok!
    Lenne kedve valakinek Teamspeak-kel játszani a Bfv-t?
    Csak egy mikrofon kell hozzá és egy kis letölthető progi.
    Várom a jelentkezőket!
    Magam is kezdő vagyok a témában, de majd összehozunk valamit!
  • Buba007
    #2094
    Lehet, hogy nincs bekapcsolva nálam valami autobalance v. ilyesmi!
  • Lacc
    #2093
    Játszottál volna a DC-vel... Ott több nap kellett hogy megtanuld vezetni a heliket. Itt meg azt hittem pár perc után mindenkinek megy, de úgy látszik tévedtem :P Legalábbis nekem baromi könnyűnek tűnt.
  • Buba007
    #2092
    Nem azért mondom, de elég nehéz irányítani a helikoptereket! A repűlőket még úgyahogy elvezetgetem, de a heliket nem igazán!
  • Shep
    #2091
    Na a probléma megoldása refresforceban vagy reforceban vagy amit használsz abban tedd a 800x600 frissítését 60Hz-re és elindul a game igaz az intro alatt meg a menüben kiesik majd a szemed, de a játék alatt jó lesz, hacsak nem 800x600 ban játszol mert akkor hát sajnos ...
  • Gabe18
    #2090
    Nem tudom volt-e már szó erről az oldalról,de itt elvileg csak tört szerver cimek vannak:
    Szerverek
  • Shep
    #2089
    Omega drivert használsz?
  • antijedi
    #2088
    ase...
  • horbykeee
    #2087
    hi all nagyon tetszik a game singleben de neten is nyomnám vki server ip-ket(lehetőleg MAGYAR-t)pls!!! de olyat ami működik is
  • Shep
    #2086
    Ha rájöttél a megoldásra szól, mert én annyit elértem, hogy 98 alatt fut de XP alatt nem, és ez kellemetlen, mert a 98 a lasúbb vinyóm és nem akarom, hogy az swapoljon mint állat.
  • Kami
    #2085
    Hali! Az a problémám lenne, hogy amikor indítom a játékot, azzal a hibaüzenettel áll meg a game hogy a: bfvietnam.exe hibát észlelt és leállt. Találkozott már valaki ezzel a hibajelenséggel és ha igen sikerült megoldania? Visszaolvastam két oldalt, de mivel modemes vagyok :-( nem tudok több időt fennt lenni, ezért kérdezem tud valaki segíteni? Konfig:
    P4 1,8A
    512 Mb ram
    Radeon 9700 Pro
    Audigy 2
  • zotyesz
    #2084
    Ha minden igaz holnap kezdik kipostázni az előrendelt BF:V-ket. (Ma délután hívtak fel egyeztetés miatt) :)
  • Yan
    #2083
    #2037-et próbálta vki?
  • Shep
    #2082
    Felraktam elindítom és azt írja, hogy a vietnam.exe hibát okozott blablabla forduljak ide-oda-amoda, az adatok amivel dolgoztam elvesztek, mi lehet a hiba oka? A crackfix megoldja?
  • Pill
    #2081
    A Drang Valley és a Landing Zone király pálya.
  • bazza
    #2080
    FÚJ! Utálom a romos, városos pályákat...Miért nem inkább terep és heli!!!!!EZ A JÁTÉK ERŐSÉGE!!!! Szóval tisztelt szerver házigazdák: Több heli és terep!!!!!
  • antijedi
    #2079
    akkor biztos csak pont ott nincs amik rendes szerverek lenének amugy... :P
  • Lacc
    #2078
    Áh azért van ahol be van kapcsolva az Autobalance. Csak mindenhol be kéne kapcsolni :)
  • Mr Manson
    #2077
    Hát ja! Szomoru...
    Tegnap is volt egy srác -44el...
  • antijedi
    #2076
    minek? auto baance sincs igy lehet élvezetesen jáccnai 2vs15ben pl, nagyon szupi, ezek utána csiterek már igazán nem jelentenek gondot :PPP
  • Mr Manson
    #2075
    Most nézem ASE szerint több magyar szerver is fut PB nélkül
    Nem kéne bekapcsolni?
  • Buba007
    #2074
    Itt mit nézzek, srác????
  • Bat
    #2073
    Egész sok "szaggat meg lagzik", stb-t olvastam itt. Ééérdekes.
    NVidiasoknak nem kellene félnie highest optionsal simán röcögés nélkül megy 2000-es atlonxp-n. A pálya első 5 percében néha megröccen, amikor olyat tölt amit még nem látott, de amúgy minden oké.
    Szóval ha nem megy, próbálj W2k-t, 56.64-es detonátor, és nem lehetne gond :)
    Ja, de nem árt tényleg offra rakni a élsimogatást, anizoszűrést, meg úgy ált teljesítményorientáltra állítani a slideokat.
    Sima BF-be kb 40 fpst visszeszedett ha be volt kapcsolva az antialjasság. (nekem)

    "Egyszerre meghalás"
    Ilyen eredeti BF-be is volt igen, de állítólag amúgy lehet rá esély, mivel a dice szerint a lövedéknek itt "idő kell", míg elér hozzád..., háát nemtudom.
  • cifuatwork
    #2072
    Nézz el ide

    Egy havernak is volt ilyen gondja, egy napig szenvedet rajta, mire valahogy fel sikerült erőszakolnia...
  • magus
    #2071
    ACC '2' BF Vietnam 1.0|26ms|195.70.51.206:15567
    WiDe-Server|66ms|195.70.37.179:30000
    JW 1 (http://jw.unisoftnet.hu)|24ms|195.56.44.214:15567

    ezeken vannak most
  • Zs0lt1
    #2070
    Szasztok!
    Magyar szerver cimeket tudnátok írni?
    Köszi.