22902
Battlefield Vietnam
  • Bercy #2149
    probald meg uninstall->install->egybol a masodik crack(ami a cd-n van ahhoz ne nyulj)
  • Valen
    #2148
    A Data differs from server üzenetet 2 esetben írhatja ki:

    1. Ha a crackfix nincs fent. (ide tartozik hogy a külföldi serverek általában nem törtek, azért ír ki rájuk invalid CD-Key-t :))

    2. Mivel az ASE a BF Vietnámos pályákat is a BF1942 részhez sorolja, ezért amikor Connect-álsz, nem a BF Vietnámot indítja el, hanem a BF1942-t. Ekkor át kell írni a View/Options-nál a Games résznél a BattleField 1942-nél az elindítandó programot a BF Vietnáméra.
  • tibor16
    #2147
    Próbáld újra indítani a gépet. Newkem a PunkBuster, hiába volt fenn (tegnap jáccottam is vele) valamiért leállt és csak utánna indult el.
  • Buba007
    #2146
    Köszike, ennyit sikerült a pihent agyadból kihozni??!!
  • DarkHorSe
    #2145
    hülye vagy
  • Buba007
    #2144
    Valaki #2138, plz!
  • tibor16
    #2143
    egy TS szerver beüzemelése, ami a BFV-nek szól sztem nem privát - de mind1. Ha mégis sok volt - bocs, de nem értem utól - de ez is mind1 - nem fogok flémelni
  • ghost cb
    #2142
    Negative. Ez szerintem a privát üzeneteitekbe vág. (Kiv: #2139)
  • tibor16
    #2141
    Tudom, de ez idevág, vagy nem?
  • ghost cb
    #2140
    Van. EZ NEM CHAT!
  • tibor16
    #2139
    Baszz...(sokat káromkodok) fennt van a PunkBuster mégis azzal dob le, hogy nincs... ötlet?
  • Buba007
    #2138
    Megáll az ész!! ASE-val nyomom és már a 2. crack-et szedem le a játékhoz, erre belépek a magyar szerverhez és kéri a jelszó. Beírom, hogy bfvhu és aztán ezt írja ki: Data Differs from Server, és lefagy a játék!
  • Grusi
    #2137
    Megorulok, osszes kulfoldi szerverhez invalid cd-key...
  • tibor16
    #2136
    Csináld vissza, ha ráérsz, -mostmár vagyok..
  • tibor16
    #2135
    Naaaaa, mi van, megszüntetted?
  • tibor16
    #2134
    Bocs, csak kajáltam, azért nem jelentkeztem.
  • tibor16
    #2133
    Siske: mingyár, csak régen használtam, és vmi codecet követel...bassz....
  • Lacc
    #2132
    A magyar servereken a jelszó: bfvhu . Eddig kb. 20x írtuk le, de mindegy, ez elkerülhetetlen.

    Ha meg data differs akkor nem a jelszóval van baj, hanem valszeg a crack-el.
  • Buba007
    #2131
    Nagy a szád!
  • Buba007
    #2130
    ja! Mi a jelszó?? Ezt írja ki: Data Differs from server!
  • Milka
    #2129
    magyar szervereken mi a jelszó?
  • Valen
    #2128
    Buba007: alapbeállításként a "9"-es gomb, nekem az egér 4. gombja és a q
  • Valen
    #2127
    Buba007: ott írta, a jobb klikkel (másodlagos tűz)

    Hotbykeee: haszálj ASE-t :)), (All Seeing Eye), ott a BF1942 höz a BF vietnam elérési útját kell megadni és máris tudsz joinolni. (ja ki kell választani a hungary-t :))
  • Buba007
    #2126
    Hogy lehet kinyitni az ejtőernyőt??
  • Buba007
    #2125
    Melyik gombbal tudom leengedni a kötelet??
  • horbykeee
    #2124
    hi all nagyon tetszik a game singleben de neten is nyomnám vki SERVER IP-KET!!!(lehetőleg MAGYAR-t)pls!!! de olyat ami működik is
  • Bat
    #2123
    Buba:
    1. kérdés: Mit ír ki hibának?
    2. kérdés: Lehet Hue-vel is, ha látsz beszállva a jobb alsó sarokban egy kis csíkot, mellette balra két kis ledet egymás fölött. Ha jobb gombot nyomva tartod, akkor felmegy a csík, ekkor engeded ki a kötelet. (Külső nézetben látni is) Navigálj a jármű fölé, majd ha hallasz kattanást, és a zöld led kigyullad, akkor rajtad a jármű, már viheted is.
  • siske
    #2122
    Ha van kedved kipróbálni velem, akkor nosza rajta!
    Privátba elküldtem az IP-t!
  • Buba007
    #2121
    Miért nem tudok Multiplayerbe egyetlen szerverhez sem kapcsolódni?? Hogy lehet a nagy helikopterrel tankot v. egyéb járművet szállítani?
  • ubi
    #2120
    már elnézést
  • ubi
    #2119
    szarabb pályákat nem lehet berakni a serverekre???
  • tibor16
    #2118
    Ha nem raktad fel telepítéskor, akkor sehol. Ha meg igen, akkor alapból engedélyezi, asszem. Az opciók-multinál alul láthatod. Ha nincs, telepíteni kell.
  • Milka
    #2117
    meg a punkbastert hol lehet beállítani?
  • Milka
    #2116
    a Hungarian BFV Pub Server1.0-ás szervernek mi a kódja?tudja valaki?
  • tibor16
    #2115
    Aki nem tartozik csapathoz, hol tud TS-ezni? Mert én se szivesen jáccom "némán".
  • GanXstaZolee
    #2114
    nekem se ati, xp.
  • BurnBaby
    #2113
    nah ez az amit nekem nem tünt fel h 60hz lenne :) de mondjuk tekintve h 800x600at tolok gagyi grafikával 19"-en semmi sem meglepő :)
  • Cobra.
    #2112
    Nekem Ati+XP-nél nem kellett átírni, és a frissítés is működik driverből Igaz, BFV-t még nem néztem, majd ha kijön az első patch meg egy clonecd-s verzió.
  • Valen
    #2111
    nekem a régi BF-ben Nvidiával+Xp-vel volt ilyen problémám, az Ati+Xp-nél meg automatán mielött elindítottam volna a progit átírtam :)), hogy ne legyen problémám vele a későbbiekben.
  • Valen
    #2110
    Arra jó hogy Windows Xp/2000 alatt az OpenGL és Direct 3D-s progik alapbeálításnál bármilyen felbontásnál 60hz-en indulnak el, namost ha megadod a Windows XP/2000-ben hogy a monitorod x felbontásban 70,75,85,100 Hz-en menjen, akkor a windows automatán ilyen Hz-értékkel akarja elindítani a játékot, vagyis a játék közli veled hogy "mivel nem 60Hz-en megy a vid. kártya beállítása, menj az anyádba" (bocs a szóért). A régi BF-nél is megvolt, az "újnál" is megvan :))

    Ez csak XP/2000 alatt van. Ha vmilyen Refreshrate fix-ert használsz, akkor is át kell állítani.

    Lehet hogy nem tökéletes a magyarázat, de én jobban nem tudom kifejezni magam :))