22902
Battlefield Vietnam
  • Mas-Thief
    #4653
    Emberek, lenne valakineki kedve videókat készíteni? Csak ember kéne hozzá... Érdekel valakit?
  • polak
    #4652
    megőszűlsz mire az összejön, mi meg kihalunk mert utánnatok jönnénk ellenük! Addig még bedobunk 5 wart ellenetek + 4 CB ellen:)))
  • Zs0lt1
    #4651
    Jah és az USA klánnal is szervezés alatt áll egy war
  • Zs0lt1
    #4650
    Igen, mert van egy király warszervezőnk :ÐÐÐÐÐÐÐÐd
  • Sunz
    #4649
    Na ugy látom az .:uHs:. belelendült. Holnap gyak-war a <<7th>>-val, aztán a ..::CB::..-vel, és a közeljövőben egy angol klánnal valószínűleg!

    Remélem ez egy kicsit fellendíti a magyar BfV klánéletet. Ezeket a gyak-war-okat a magyar klánokkal mi szeretnénk rendszeressé tenni.
  • Zs0lt1
    #4648
    bazzeg ide sikerült bassza meg.
  • Zs0lt1
    #4647
    Szia!

    ip: 195.70.51.174:8768
    login: uHs_guest1
    pass: csapat

    Ha tudzs még ma gyere fel.
    Kösz.
  • Zs0lt1
    #4646
    Küldtem privátban.
  • Yan
    #4645
    Az is OK
    ;)
  • Skiper
    #4644
    hjuj
  • polak
    #4643
    jah ugy gondoltam hogy mi is majd veletek! aztán keverhetjük csavarhatjuk csak szeretnénk mindenkivel játszani legalább 1 kört!
    <<7th>> Hattori
  • Bercy #4642
    sztem felreertetted Hattorit(polak). veletek akarunk mi is egy gyakwar-t. vagy nemtom.
  • Yan
    #4641
    OK.
    sztem is a két klán válogatottja jobban megtudná izzasztani Őket. és pont ez a cél. ;)
  • polak
    #4640
    Yan minket is érdekelne a dolog!
    <<7th>>
  • Yan
    #4639
    Mindjárt összekürtölöm a bfv-s részleget.
    A könnyebb értekezés elösegitésére kérnék priviben egy TS elérhetöséget hozzátok.
    thx.
  • Bercy #4638
    nem csiter hanem massziv alkoholista :D
    tudod a tapasztalat. Ő minden este igy megy haza ;]
  • polak
    #4637
    :)
  • Mossberg
    #4636
    CSÍÍÍTER!!!
  • polak
    #4635
    http://w3.enternet.hu/polak1/drunk.JPG
    <<7th>> rulzz:))
  • arty
    #4634
    jaaaa.. az toketlenseg :(
  • Cobra.
    #4633
  • Guest
    #4632
    Gondolod, hogy tényleg vannak Vietes barátai? :)
  • BurnBaby
    #4631
    goodspeed
    maradj meg a vietes barátaiddal, és ne zaklass. köszi.
  • Pink Tiger
    #4630
    viszonylag egyszerűen meg lehetne oldani egy játék fejlesztése során a bc problémát
    mondjuk lehetne egy demarkációs vonal az uccsó béjz körül és ha abba ellen belép akkor sebződik vagy ilyesmi...
    de nem így lett kitalálva sőt még a főbéjzt is lehet foglalni, ami sokkal jobb höhöhö
  • tibor16
    #4629
    Köfike, hijába lamerekééé a vilááág.......
  • skorpio7
    #4628
    Tibor!

    Átballagsz a sima BF-es topic-ba, ott rákattintasz a "fenti" bannerra (Help) és... a többi már szerintem megy egyedül is.
  • tibor16
    #4627
    Sziasztok, -kellene egy kis segítség.
    Feltettem az 1.02-es patchet és nem tudok a hu szerverekre felmenni. Ha valaki tudna nyomni egy linket, estleg egy levelet privibe bizt. másolathoz, - megköszönném.
  • Mossberg
    #4626
    Mert ugyan az mint sima BF-ben, ott azért nem foglalnak a BC-zők mert nem lehet, itt pedig azért mert nem akarnak. Csak fragelni. Magyarán kempelik a bázist :)
  • arty
    #4625
    nem ertem, hogy kerul allandoan szoba a BC bfv topikban, ahol ugye nincs elfoglalhatatlan zaszlo ...
  • Bercy #4624
    jo lesz ez az 1.1 :] vegre kevesebb helicamp lesz, mert konyebb lesz leszedni oket :D
  • Dansky
    #4623
    Egy ilyen játék szerintem akkor jó, ha megküzdesz az ellenféllel, nem pedig az olyan BC szituk miatt, amit leírtatok.
    Kár filozófiát belevinni, aki egy online játékban "minden áron nyerni akar" (értem ez alatt a BC-t meg hasonlókat) az inkább looser mint fene nagy harcos.
    A "való életben" szinte mindenki próbál minél jobban boldogulni, pl. én is, de a netre játszani azért megyek, hogy szórakozzak, nem azért, hogy kisebbségi komplexusaimat ellensúlyozzam unfair virtuális mészárlással.
  • CB SNIPER #4622
    Én a littlebirdet várom a legjobban!!!!!!
    ÉLJEN SOKÁ LITTLEBIRD!!!
  • Pink Tiger
    #4621
    t
  • Mr Manson
    #4620
    ... a dárum már csak egy nagy kérdés..
  • vsly
    #4619
    Na végre!Hökövetö az ami dzsippen.
  • Zs0lt1
    #4618
    Magyarul pedig ITT olvasható.
  • Zs0lt1
    #4617
    Kiskezit tsókolom:
    EA 6.25.04 - Community Update

    Milliókettő bugjavítás, 1.1-es peccs itt van a nyakunkban stb-stb.......
  • Joe004
    #4616
    95mhttp://iaro.srv.hu/kep/95mrekord.GIF
  • Joe004
    #4615
    95m
  • akyyy
    #4614
    LÁtta vki Battlefield 2????????
    BfV 2 kellene... 1000 játékos, no full eromű, béna internettel is 3300% élvezet...
    Holnap megnézem az a családjogi izét, legalább is zenéjét.
    Az én rekordom 37 meter :)