22902
Battlefield Vietnam
  • Morphin
    #6183
    A muhaha-n mi a pass mert a bfvhu nem mükszik??
  • karikusz
    #6182
    nah megnéztem a gamét...hát nem estem hasra tőle...furcsa..:).olyan lassú...vagy nem tom hogy milyen...nekem olyan unalmasnak tünt..nem az a pörgős játék...lehet, hogy a multiban jobb lenne...jobb abban?
  • Mossberg
    #6181
    A Huey géppuskáját is legyengítették vagy csak én fogtam ki mindig kezdő gunnereket?
    Ja, és a hőkövetőkkel van valami bug néha a cobra vagy a M.U.T.T felrobban tüzeléskor
    Az ernyő bug-ról már nem is beszélek...
    Kéne már az 1.2-es patch
  • Lacc
    #6180
    Jó kérdés. Próbálj meg egy reinstallt szerintem.
  • Purgatorium
    #6179
    Hát ez tök jó...komolyan.
    Szóval leszedtem az 1.1-es patch-et,felraktam a cracket és azt írja hogy Data differs from server.Mi a gáz?
    Köszi
  • Lacc
    #6178
    Hát azért rengeteget javítottak a fizikáján a srácok. Többre gondolom nem futotta az engine miatt ahogy mondtad. Szerintem még gyorsabb is lett egy fokkal.

    De legalább már látszik hogy erre figyeltek, szóval remélhetőleg a bf2-ben normális lesz a fizikai része az egésznek.
  • Tarhonya
    #6177
    Nekem is ez a bajom :( help!
  • Purgatorium
    #6176
    Sziasztok leszedtem az 1.1-es patch-et,felraktam a cracket és azt írja hogy Data differs from server.Mi a gáz?
    Köszi
  • Bercy #6175
    sztem be kene kapcsolni a punkbustert...:Ð
  • karikusz
    #6174
    Na megkukkolom majd én is ezt a gamét...elég jók a trailerek... most csurog lefelé...remélem jó lesz..)
  • garfild
    #6173
    sziasztok.
    mióta 1.1-em van mire félig betölti a gamet, máris kiírja, hogy kicked from server?
  • arty
    #6172
    haat, nekem ez a fo gondom a bf-el, amiota az 1942 1.0 kijott :D sztem nem sokat valtozott, meg mindig csuszik, sztem az engine ilyen, nem lehet jobbra csinalni, kulonben csak mar nem hagynak igy ....
  • Lacc
    #6171
    Nagyon zsír ebben az új peccsben az, hogy már normális fizikával rendelkezik a dzsip, végre már nem (teljesen) olyan mintha taknyon csúszkálna.
  • Yan
    #6170
    akkor majd megmondod :DD
    (már kutakodok irányában)
  • DonPapa
    #6169
    és ha nem akkor miért van ???
  • Yan
    #6168
    sajnos aki a gamecopyworld-röl vonszolt le vmit annak van.
  • DonPapa
    #6167
    igen ilyen trükkös virus lehet

    ha játszol és egyszer csak egy láthatatlan kéz majd kicsavarja a fegyvert a kezedből meg az eldobott gránátodat visszadobja neked és hasonlo kis finomságokra képes virus
  • Bercy #6166
    mert ez egy ilyen trukkos virus....:ÐÐÐÐ
  • Serpa
    #6165
    ja, nálam is.
  • DonPapa
    #6164
    nem tudom de nem hiszem hogy valami komoly dolog mert nálam 4 byte a mérete
  • Serpa
    #6163


    és komolyan ?
  • Bercy #6162
    aha.....
  • Serpa
    #6161
    most neveteni kellene ?
  • Bercy #6160
    egy uj, gyikos VIRUS ami nem csak a gepet, hanem a usert is megtamadja
  • Serpa
    #6159
    igen, de mi ez ?
  • DonPapa
    #6158
    ahova telepited annak a főkönyvtárába rak ilyet

    nekem pl E:\loadcounter.dat ilyenem van
  • Serpa
    #6157
    főkönyvtárba (C:) rakta másnak is ezt a filet az 1.1 --> loadcounter.dat, 4 kb
  • Lacc
    #6156
    Thnx, meg is keresem mindjárt :)
  • Zs0lt1
    #6155
    Erre válaszoltam az imént :)
  • Zs0lt1
    #6154
    De most de a fasz angolok elnéztékaz időt.
    Én 8pm gmt+1-et beszéltem meg. Ezek meg 8pm gmt-t gondoltak.
    Szal 9-kor lesz.
    Legközelebb már valami csehszlovák klánt szervezek be, hogy az idő ne legyen gond:)
  • YikeSS
    #6153
    muhahan vmiert lehal a szerver minden map-on es ujraindul, kiveve az uj mapot.
    Nemtom mi lehet megprobalom kitalalni.
  • DonPapa
    #6152
    a pass dolgokat általában a Yan intézi ( #6113 ) keresd őt
  • Lacc
    #6151
    Meg ahogy látom a JW1 kapott egy "vip" pass-t, hogy csak normális játékosok tudjanak rajta játszani. Mit kell tennem azért hogy kapjak hozzá pass-t? Remélem semmi olyat mint ami most szembe jutott

    Tegnap teljesen jó volt a banda a muhahán, de azért mégicsak jobban szeretnék egy ilyen bebiztosított sereveren gamelni :)
    Scythe néven játszok nem hiszem hogy régebben benne lettem volna bármilyen tk-parádéban, remélem elég jó fiú voltam :P
  • Lacc
    #6150
    Több hónapnyi kényszerszünet után visszajöttem vietnámba, látom itt már 1.1-es peccs is van, meg hozzá egy magyar server is. Szedem is le gyorsan, bár ahogy láttam még nem mindegyik server tért át rá, tegnap még tudtam nyomatni 2 menetet a Muhahán. De úgy látom már ott se tudok.

    Le is kapom gyorsan, a cracket már meg is találtam hozzá :)
  • dronkZero
    #6149
    Jó ez a Defense of Con Thien, de sok lesz már belőle.... :)
  • DonPapa
    #6148
    1.1-es pacs pl

    Itt
  • Serpa
    #6147
    nem tudom.
    azzé kérdem.
    most jöttem muhaha -ról, benéztem C: -be, és ott volt.
  • Morphin
    #6146
    nekem is van ilyen loadcounter-em ez mi
  • Zollee.
    #6145
    Sziasztok!! Nyaralni voltam és lemaradtam az 1.1-es pacsról hunnan tudom letőteni ja meg a kreket is????????????
  • Serpa
    #6144
    főkönyvtárba (C:) rakta másnak is ezt a filet az 1.1 --> loadcounter.dat, 4 kb