22902
Battlefield Vietnam
  • ZeDapo
    #6223
    Hmm nemtom nekem nincs nemtudja megnyitni vagy hasonló a kérdésem a következő ha volt fent egy nem eredeti bfv arra tettem egy 1.2 és egy 1.2patchet az müködött eddig és most arra rá tettem egy 1.1et meg valami 1.1es crackfixet azzal sok mindent elrontottam?
  • Mossberg
    #6222
    Az msn-t telepítés után leírtottam a gépemről
    #6055-t töltsd le újra a mérete 4916605
    Működnie kell mert mindenki másnak is működik, nekem is
  • ZeDapo
    #6221
    Könyörgöm neked Mossberg ez így nagyon lassú segíts nekem lécci!!!!!!!!! MSNen keresztül könyörgöm
  • ZeDapo
    #6220
    Hogy át tud küldeni a dolgokat ígérem ha zavar utána kitörölek lécci!!!!!!!!
  • ZeDapo
    #6219
    Mossberg nem jó kérlek segíts ADJ MSNT PLZ!!!!!!!!!
  • ZeDapo
    #6218
    nekem nem volt bent egyébként köcci a segítséget nagyon sokat segítettél megnézem a servert!
  • Mossberg
    #6217
    Nah leszedtem azt, ami a #6055-be van belinkelve és benne van az .exe és az .org is úgyhogy nem tudom miről beszélünk
  • ZeDapo
    #6216
    nah megnézem müxik e a serveren is mert magába elíndult
  • ZeDapo
    #6215
    Te ha van valami Carckfixem az jó? abba bent van a ugyan ez a mod.dll meg az exe meg az org is
  • ZeDapo
    #6214
    Lécci Mossberg adj msnt azt békén hagylak de így tanácstalan vagyok honnan szedjek exet mert az ninc sis bent sőt az az org fálj sincs bent
  • Mossberg
    #6213
    O.K. most letöltöm én is és megnézem...
  • ZeDapo
    #6212
    Nekem csak a mod.dll van bent semmi más meg két mapp azt annyi
  • ZeDapo
    #6211
    megnézem
  • ZeDapo
    #6210
    Hallasz???
  • Mossberg
    #6209
    #6121
    legalább 1-2 oldalt olvass vissza
  • ZeDapo
    #6208
    Mossberg lécci adj msn címet ha van nemtom mit rontottam el lécci segíts nekem!!!!
  • ZeDapo
    #6207
    azt szedtem le és abba csak egy Mods.dll van és azt bettettem a Bvf vietnam Mods mappába
  • ZeDapo
    #6206
    NEm jó!!!!!!!
  • Mossberg
    #6205
    #6055
  • ZeDapo
    #6204
    Valaki 1.1es crackot nemtud adni nekem mert azt történik hogy elinditom azt utána sötét kép vissza winfos Lécci ma még szeretnék játszani!!!
  • ZeDapo
    #6203
    jó mondjuk szedtem már le egy carkot meg egy patchet csak nemtom hogy nem lesz e rossz
  • ZeDapo
    #6202
    és ezeket honnan tudom leszedni?
  • Mossberg
    #6201
    BFV + 1.1 patch + crack a #6055 hozzászólásból
  • ZeDapo
    #6200
    Segítsen valaki PLZ!!!!!!!
  • Mossberg
    #6199
    #6193
  • ZeDapo
    #6198
    Mossberg ez mi?
  • ZeDapo
    #6197
    Tudom hogy pofátlan vagyok de részéletes segítséget kaphatok?
  • Mossberg
    #6196
    #6055
  • ZeDapo
    #6195
    Ja és nagyon örülnék ha minnél előbb kapnék egy segítőkész választ előre is köszönm neketek
  • ZeDapo
    #6194
    Hello mindenkinek már többen láthatattok servereken!!!
    MOst ezt az átállást nemtudom hova tenni pedig rendszeres olvasó vagyok és nemtom hogy jó e az hogy ha az 1.2re most felteszem az 1.1et az müködni fog?
  • Tarhonya
    #6193
    Nem tudnád megadni a linket a nem data differes crackhez? Amit én a gamecopyworld-ön találtam egyik sem működött :-(
  • Lacc
    #6192
    Illetve egy UT-hez vagy egy Quakehez képest tényleg nem olyan pörgős a játék. De éppen ez a szép benne, mert így lehet taktikázni.
  • Lacc
    #6191
    Azért, mert egy igen erősen multira írt játékot kipróbálsz botokkal, és megkérdezed tőlünk, hogy neked ez jobban fog-e tetszeni igazi multiban.
    Pörgős meg unalmas? Hmmm hát lépj fel egy magyar serverre, aztán kapkodd a fejed, hogy éppen honnan lőttek tarkón/melyik helikopter tömött ki ólommal vagy melyik tank ágzolt át rajtad az imént, utána mondhatod hogy mennyire "unalmas" és pörgős a játék.
  • Mossberg
    #6190
    Próbáld ki online és megértesz egy csomó mindent ami elsőre nem világos a topicban
  • karikusz
    #6189
    Ezt nem értem...miért láma?...
  • Purgatorium
    #6188
    ELVILEG már csak jelszó kéne
  • Purgatorium
    #6187
    köszi próba....
  • Amon Serrano
    #6186
    www.gamecopyworld.com-ról lehet letölteni a jó crackot pla, és akkor nem "differel a data". a nocd-fixed exe a jó, ha nem pontosan ez a neve, akkor nézd a méretét ami kb. 4.5 Mb....
    Na a tesóm gépéről írtam, úgyhogy Dooma voltam egyébként, na pá!
    Ja a játék pedig nem lassú, hanem kurva nehéz, ha most kezdőként lépsz be.. mert ilyen emberek játszák:
    na ők a közepesen jók, és az ilyenek pedig a legyőzhetetlenek :
  • Lacc
    #6185
    Karikusz akartam írni valamit az irdatlan lámaságról de inkább leteszek róla.
  • Chem
    #6184
    Sziasztok!

    Amennyiben lehetséges szeretnék pass-t kérni a JW1-re.
    Játszottunk már sokat együtt, nem csíteltem, nem anyáztam...

    [email protected]