22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #21317
    ezek már akkor is megvoltak, mikor még mi voltunk.
  • Nauron
    #21316
    pssz nem kell ez megnézni:D
    nagyon halkan-> elég ha csak elhiszi:D
  • 3TOMI3
    #21315
    megvan az eredeti :P
  • 3TOMI3
    #21314
    Zomg gyalázat
  • Zs0lt1
    #21313
    juteszembe, ma este akkor mire lehet számítani? lesz vmi war?
  • Zs0lt1
    #21312
    a JW1-re csak Sunznak volt pass-a a kötsög nem adta meg nekem :DD
  • Landor
    #21311
    mind1, rég volt
  • Yan
    #21310
    a jw1-re nem volt pass-od?
    csodálkozok rajta, mert a tRs kapott, kérdezd meg Zsoltit vagy Sunzot.

    Nauron, megnézzük a log fájlt?
  • Nauron
    #21309
    de azért tudod ki rúgott ki a legtöbbet ki téged?:D:D
  • Landor
    #21308
    csak úgy általánosságban a rendszert :D
  • 3TOMI3
    #21307
    most a ..::CB::.. -t szídod és itt Yan , Nauron , és szerény személyiségem is ebbe a kimagasló klánba tartozott egyszer
  • Landor
    #21306
    valamilyen általam ismeretlen oknál fogva nekem nem adtak sose rá passt xDD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a mocskos kurva annyukat :DD
  • Yan
    #21305
    jó volt az.
    nem kellett adminolni. ;)
  • 3TOMI3
    #21304
    akkor jött a V.I.P.-s JW1 ^^
  • Landor
    #21303
    nem, csak a silentmaxx házamat jobban szeretem mint hattorit
  • Yan
    #21302
    olyan kevesen?
    pedig beférni sem lehetett oda. :)
  • tomassyno
    #21301
    Lol emberek most van 12 ember a muhaha szerveren:D
    ilyet se láttam még waron kívül:d
  • 3TOMI3
    #21300
    bszn
  • Nauron
    #21299
    HBD!
  • Zs0lt1
    #21298
    jah hbd a szevenszes skacoknak!
  • Yan
    #21297
    a ki?
    vmelyik álregje?
    mind1, igyunk rája is, az a lényeg :)))
  • Landor
    #21296
    tényleg, akkor bsznd sitemaxx(om) :D
  • Yan
    #21295
    BSZN Hatt és Zero! :)
  • uHs Gerzson
    #21294
    poe? mi? hol? merre?
  • Zs0lt1
    #21293
    most vasárnap én tudok lenni.
    poe-t nem igazán játszanék, kivétel persze a Stalingrad map!
    Jah és persze támadójátékot szeretnék :D
  • Donathun
    #21292
    Oksa de remélem most vasárnap pihi... mert nem tudom haza tudnék-e érni egy war-ra. Golyófogó nélkül meg nem sereg a sereg....
  • Bartlebi
    #21291
    Donat azért volt olyan hosszú mert Uni nem állította át a szervert fél órásra, ugyanis fél órás körök voltak megbeszélve!
  • Bartlebi
    #21290
    Tomassyno számítottam rá hogy reagálni akarsz valamit azért írtam!
  • Donathun
    #21289
    "Nem tom hogy vagytok vele de mégsem fogom fel vereségnek." Én sem éreztem a harc alatt hogy total esélytelen loserek lennénk... Inkább olyan kiegyenlitett érzésem volt... Csak most feléjük billent a mérleg kicsit... Szóval nem taroltak le minket.
  • Donathun
    #21288
    Én benne vagyok... Mármint a POE War-okban. Kedvelem a POE-t pontosabbak és gyorsabbak a fegyverek.... (elvégre maikorabeliek)

    Csak két pálya oda vissza qrva sok időben... Lásd a múltkor is éjfélre lettünk kész. Bár fárasztó volt nekem teljesség érzést adott... A Vietnam pályák sokszor túl hamar végetérnek...
  • tomassyno
    #21287
    Írod ezt még azelőtt hogy valami jófajta belekötést tehettem volna a fordításodba...

    Simán mehet a rendszeres elpicsázás... ma is nyomtunk egy jót stalingradon, az a gusip gyerek egy állat Na mondjuk mi is
  • Bartlebi
    #21286
    Hja és nem vagyok profi német szal NE KRITIZÁLJATOK! HA valaki jobban tudja fordítsa le!
  • Bartlebi
    #21285
    "Sajnos a magyaroknak kevés emberük volt ezért kisegítettük őket a legjobb tagjainkkal. A sabre-n előszőr elfogadható győzelmünk volt, de a stalingradon seggbekaptuk rendesen,( itt van egy rész amit nem értek mármint nem a szavakat csak hogy hogyan gondolták lehet hogy valami hiányzik kellene a teljes szöveg ha ez nem az ) A második körben(stalingrad) kézbe tudtuk venni a dolgot de sajnos a saját embereink tették fel az i-re a pontot. Az árulok! Na ja a végén a sabre-n még volt egy szoros győzelmünk, olyan rosszak nem is voltunk!" Ez nem teljes fordíttás de szerintem a lényeg benne van! Vagyis hogy elpicsáztuk őket stalingrádon és a végén még sabre mappon is megszorongattuk őket igaz nyertek. Nem tom hogy vagytok vele de mégsem fogom fel vereségnek. Hiszen ha jobban megnézitek nem nagyon szoktunk jhátszani POE-el. Unnimatrix szeretne rendszeresen warozni ellenünk. Én benne vagyok remélem ti is, szal ha valakinek tetszik az ötelet az szóljon és ha elég élrdeklődő van akkor megdumálok egy időpontot Uni-val!
  • Donathun
    #21284
    "war ein super war!

    leider hatten die hungaren etwas wenig leute dabei, und wir haben dann aus mitleid unsere besten leute hinübergeschickt (wie immer uni ausgenommen ). auf operation sabre haben wir zuerst nen akzeptablen sieg hingelegt, doch auf stalingrad haben wir den arsch vollgekriegt. die spielen recht gut im team, und wir so gut wie gar nicht. wir spielen zuviel public, als dass wir unsere einzelaktionen kontrollieren könnten... in der zweiten runde hätten wir das ruder herumreissen können, aber leider haben uns unsere eigenen männer nen strich durch die rechnung gemacht... diese verräter
    naja, auf operation sabre haben wir dann zuletzt noch nen knappen sieg errungen. so schlecht waren wir gar nicht!"

    -NEM Tudok németül, de érdekelne a -=wWw=- véleménye... Fentebb.
    Leforditaná valaki? Bartlebi?
  • Yan
    #21283
    kivanzárva :D
    utálom a tekilát ;)
  • Landor
    #21282
    te kis tekilabuzi
  • Yan
    #21281
    aha, nem kevésre ;)
    javaslom a jéger higitását tekilával :)
  • Landor
    #21280
    úgy nézek ki, mint akinek szüksége van holmi jégerre? xDD
  • 3TOMI3
    #21279
    szívott egyy bambuszt két box tops szám között ^^
  • Nauron
    #21278
    egyből kérdeztem h szívott e?:D
    Zsolt1 laza vagy:D