22902
Battlefield Vietnam
  • Nauron
    #21357
    buzi rasszista:D
  • Landor
    #21356
    jéé, most látomcsak nauron a rádiós xDDDD
  • Landor
    #21355
  • Landor
    #21354
    oké :-)
  • Bartlebi
    #21353
    Nem vagyok a helizés ellen amúgy.
  • Landor
    #21352
    hát itt van Rusid, Gerzson, Zsolti meg egy rakat ember aki zsigerből még a mai napig kurvajól helizik.. ezért javasoltam én és javaslom még most is második mappként egy helis pályát..
  • Bartlebi
    #21351
    Donát nem előírás hogy legyen közte helis map! Én rátok bízom a helizés annyira nem megy most.
  • Landor
    #21350
    jah köszi, majd még alakul
  • Donathun
    #21349
    Na mentem a tS-re
  • Donathun
    #21348
    Szerintem az "Operation Irving"-et egész jól tudjuk nyomni.... De szerintem izgalmas map és ritkán játszott a "Siege of Khe Sahn" is. Az ő választásuk egy inkább ASSAULT jellegű map. Nekünk van egy helikopteres GANCZÁNK.... Meggondolandó!
  • Donathun
    #21347
    Bocs a tegnapi eltünésért, de a matáv egyszer csak menet közben ugy gondolta, hogy minek nekem internet és lekapcsolt az ADSL. Ráadásúl vissza sem eresztett. Próbáltam szólni TS-en, de az is szakadt lett ugyebár....
  • Donathun
    #21346
    Ha single-t játszassz akkor már előtte megadod hogy mi leszel, még a pályakiválasztásnál.... Később ekkor már hiába kattingatsz. Az csak multiplayben működik, hogy a zászlóra és csak akkor ha a server átenged a másik félhez. Ha azzal, hogy átmész a másik csapathoz, felborulna az egyensúly, akkor a server nem enged át, ha úgy van beállitva.
  • Wreck86
    #21345
  • Yan
    #21344
    végre egy normális ruci :D
  • Landor
    #21343
    Op. Flaming Dart?
  • Landor
    #21342
    én kérek elnézést .dDD
  • Bartlebi
    #21341
    Amúgy én is jól éreztem magam jó játék volt!
  • Bartlebi
    #21340
    2007 07. 29.-én war az EXILE klán ellen este 8 órakor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10 emberre számíttok hogy ott lesz!!!!! A német csapat a HUE 1968 mappot választotta. Kérdés MELYIKET AKARJÁTOK TI?
  • norBOSS
    #21339
    JAJA!!Kellemesen éreztem magam!!
  • Wreck86
    #21338
    jó game volt bfv.hu-s barátaim.thx! (BFV.HU Wreck ) :)
  • Wreck86
    #21337
  • Nauron
    #21336
    úgye nem single be próbálsz csapatot változtatni?:D
  • levi1989
    #21335
    próbáltam kattogtattam de nem sikerült
  • Wreck86
    #21334
  • Nauron
    #21333
    lehet hülyeséget mondok de a vietnámi zászlóra:)
  • Nauron
    #21332
    Zsoltival mi is csak ritkán engedtük ki a gőz kemp formájában:D
    úgye jól mondom mi8elvtárs?:)
  • levi1989
    #21331
    Szevasztok
    Nem tudok vietnámi lenni mire kell kattintani?
  • Bartlebi
    #21330
    Tegnap írtam hogy ma tali a ts-en!!!! ----> Tehát használjuk.
  • menSZESZ
    #21329
    Ebbe a fórumba már mindenféle mocsok beírhat??? :D
  • norBOSS
    #21328
    Én is imádom csak nem akartam túl rossz képet festeni magamról!!!De sajna bármennyire is szeretném csak nagyon ritkán csinálom!!Pont azért,hogy ne hívjanak 1 mocsoknak de mint tudjuk én az vagyok!!A vietnémos ts-t ti nem használjátok??
  • norBOSS
    #21327
    JJJJA!Igazad van a kempelést én sem szeretem ha kapom!!De sajna én 1mocsok vagyok és igazán jól esik 1x1(tényleg csak ritkán és akkor is csak ha a szitu adott)az uccsó zászlót agyonvágni!!Ezer bocsesz miatta de mint már mondtam néha jó kiengedi a gőzt az biztos!!!!!
  • Zs0lt1
    #21326
    Nna ezt megcáfolnám!
    Én imádok kempelni :DDD
  • uHs Gerzson
    #21325
    BFV és BF2 alá is van poe de most csak BF2-re fejlesztik.
  • Wreck86
    #21324
    a poe mod az bfv-alá,vagy bf2 alá megy?
  • Bartlebi
    #21323
    norBOSS a kempelést még mindíg nem szereti senki! Még BFV-ben sem! Amúgy sokáig tartott hogy megund a Bf2-t. Én hamarabb átestem rajta.
  • uHs Gerzson
    #21322
    Hát te mióta vagy kempes teeeeee :DDD
  • norBOSS
    #21321
    Szasz-tok!!!De igen én is Bf2 fan fallosz lettem de most megint a vietnámra flesselek!!Bf2-ben már nem nagyon van mit elérni és már csak a pisztolyos szervereket bírtam elviselni!!Viszont vietben +int szakadok a röhögéstől mikor kirakok 1 karó csapdát vagy kimortározom az agyukat!!Sőt a kempelés is állat!!!Már az is hiányzott!!!Arra a saigon68 szerverre én is járok mert az az 1ik legjobb csatatér!
  • Bartlebi
    #21320
    Hello norBOSS !!!!!!!!! Látom Landor adta már az infót! Amúgy qrva kevesen játszunk BFV-t a régiek közül meg még kevesebben vagyunk. Szerintem nincs állandó szerver ahol vagyunk mikor merre találunk valamit habár a TFD Saigon68 szerveren én sokat időzök. Amúgy mi történt nem tértél át a Bf2-re mint a többiek?
  • Landor
    #21319
    hi
  • norBOSS
    #21318
    Szasztok!Sajna túl sok szerver nincsen de azért +kérdezem hátha van 1-2 olyan szerver ahová sűrűbben jártok gyilkolni!?Néha látok 1-1 mgyar srácot de remélem ennél azért többen járnak vietnámozni!!Ha van ts akkor az is érdekelne!Aki őskövület az talán ismer még a 7th'-ból!!Szóval jól jönne 1 kis infó,hogy ne csak 1edűl nyomjam!!Köszi előreis!!