22902
Battlefield Vietnam
  • qrz
    #6784
    kedves mester melyik pálya az?
  • Mester01
    #6783
    A muhaha&7th serveren van egy palya ami nekem nincs meg honnan lehet letolteni?
  • qrz
    #6782
    omaticon most biztosan ki van kapcsolva.
  • Zs0lt1
    #6781
    A #6778 első sora akkor neked is szól jó :Ð

    Nemrég jöttem haza éjszakai műszakból és nincs valami jó kedvem. Remélem mire felkelek lesz valami épkézláb ötlet.
    Köszi előre is.
    problémamegoldónak sör a jutalma! :)
  • dronkZero
    #6780
    Ja, ezt a harctéri stressz okozza, vietnámban is volt ilyen az amcsiknál. Állj át vietnáminak, hátha jobb lesz
  • kz
    #6779
    egyébként valóban nem rossz ötlet!
  • Zs0lt1
    #6778
    Nna kösz.

    #6777 - Tudom, tudom, csak megemlítettem egy jó ötletként.
  • kz
    #6777
    Én arról beszéltem amikor NINCS lapozófájl!
  • kz
    #6776
    Talánn nézz a monitorra!
  • Mr Manson
    #6775
    Érdekes gondolat!
    De amondó vagyok hogy war-nak sok a 2x16!
    Funnak viszont jó ötlet!
  • dronkZero
    #6774
    Hm.. Így korán reggel megfáradtan azon gondolkoztunk, hogy kéne csapni egy szervert-megtöltő giga-war-t... :)
    Két-két klán összeáll(vagy akár csapatmunkára hajlamos klántalanok), kitalálnak egy 16fős taktikát, aztán megtöltünk egy szervert, ahol (jó esetben) mindenki tudja, hogy mi a dolga...
    Lenne fílingje a dolognak...
    Mit szóltok?
  • Zs0lt1
    #6773
    Jah, mit akarok kérdezni, nemrég újratelepítettem a játékot és azóta ha egy bizonyos szögben nézek majdnem teljesen elsötétedik a képernyő. Ez iszonyat zavaró, mert akkor azt sem látom, ha egy ellen jön felém. Mitől lehet ez, és hogy lehet kikapcsolni ezt?
    Jah Gef4 Ti4200-em van és a legújjabb detonátor.
    Kösz.
  • Zs0lt1
    #6772
    Én csináltam egy egy gigás particiót, kizárólag a lapozófájlnak. A'la linux. Ott jól elvan magának köszöni szépen :)
  • Mr Manson
    #6771
    nem!
  • Mester01
    #6770
    Ohhhh remek ez mar le van toltve!
    Akor nem kell letotenem a 29Mbst?
  • Mr Manson
    #6769
    ja ok :D akkor nincs frissitve!
    Klikk akkor!
  • haxoror
    #6768
    klikk
  • Mester01
    #6767
    Tudom de a bfvietnam.unisoft.hu vagy valami ilyesmi honlapon ott meg csak 29Mb van! szoval ezert kerdeztem toletek!
  • kz
    #6766
    2Gigával már ki lehet kapcsolni a lapozófájlt!
    Igen tapasztalatból tudom.
  • haxoror
    #6765
    hát nekem akkor is csak o-maticon szaggat a templom de ott nagyon, a többi rész okés
    Jut eszembe miért lett egy csomó szerveren visszakapcsolva a deathcam?
  • Mr Manson
    #6764
    129MB amugy meg bfhelp.try.hu
  • Mester01
    #6763
    PLEASE! erre válasszoljatok!
  • Mr Manson
    #6762
    Arra szerintem még jó sokat várhatunk!
  • Zs0lt1
    #6761
    Szal a megoldás, amíg nincs újjabb peccs, a sok ram és ütős processzor. Köszönjük EA/DICE! Hát persze, úgyis upgradelni akartunk.
  • Zs0lt1
    #6760
    Nna skacok, megvan, hogy miért van a lag a templomnál.
    NEM szerverfüggő a dolog.
    EBBEN a fórumban (az oldal közepe felé) egy bfmodder8 nevű fickó leírja, hogy miért van ez. Nem nagyon értem a szöveg egy részét, mert ilyen pályaszerkesztési szöveg a lényeg, hogy a templom épületének a modelljét ujraépítették az 1.1-es peccsben és a fószer, aki csinálta elfelejtette optimalizálni, ezért van, hogy iszonyatos számításokat kell a CPU-nak végezni.
    Jah és azt is írja a csóka, hogy kb 5 másodpercbe tellett volna az optimalizálás.
  • haxoror
    #6759
    az o-matic az a szerver amire gondolsz, ott a főtemplom iszonyatosan szaggat de ez az új patch miatt lehet mert újabban minden szerveren panaszkodnak a szaggatásra (nem lag)
  • Mester01
    #6758
    Sziasztok!

    Melyik patchet kell letolteni a 129Mbst vagy a 29Mbst vagy mind2?
  • Lacc
    #6757
    Nekem sincs gondolom a templomban, igaz 1 giga ram mellett kegyesek az istenek :)
  • Pink Tiger
    #6756
    jajaja
    de nekem szerencsés módon nagyon jó gépem van és szinte sose laggol, még a templomban sem
    szóval én a hardware-ban hiszek
    másrészt a patch-ekkel a bfvnek is nőt a vas igénye, mint anno a bf42nek mindenegyes patch után
  • kz
    #6755
    Jó szerver (pl JW1), jó kapcsolat (pl fix sávszéles és kis ping-ű), jó munkaállomás (pl az enyim), jó játékos (pl én) és nincs kockázat!
    Egyszer nekem is lagolt, aztán meghalt a szerver (talán a muhaha).

    Szerintem a hardver önmagában nem meghatározó, egy jól beállított P3-as 700Mhz-en néha többre képes mint egy spy-okkal teletömött P4-es 2.5Ghz-en.
  • polak
    #6754
    hát nálam kb ugy hogy 5másodpercenként ad képet és akkor is arrol hogy már rég átfutottam a templomon!
  • Zs0lt1
    #6753
    Érdekes, mindenki mondja, hogy kiott módon laggol a templomnál, de nálam szinte egyáltalán nem. Bár szerintem ez inkább szerverfüggő
  • polak
    #6752
    512őn is vadul futnia kell, nekem 768 van de amikor 512 volt akkor is igy futott mint most! 512 felett már semmi köze a ramhoz! max gyorsabban léptem ki alt+tabbal a winfosba
  • polak
    #6751
    na jo olvastam forumotokat, de ettől függetlenűl ez nem változtatott semmin! biztos hogy nem lettünk ettől haraposak!
  • polak
    #6750
    nézd meg szingliben! a multi nem mérvadó! 1.1 rula neten keresztűl! Ho Chi Minhen akármilyen hivő vagy templomba ne menj, mert sirás lesz a vége:)
  • Zs0lt1
    #6749
    Tegyél bele még 512 ramot, bár szvsz ennek is mennie kéne.
    A BFV eszi a ramot, mint kacsa a nokedlit.
  • Rusid
    #6748
    Szerintetek egy radeon 9600 pron 2500+ xp 512 mega rammal nem kellene jól mennie a battlefieldnek medium beállítások mellet? Mert nálam igencsak röcög ilyen configon. Ja a vid. kártyát most vettem.
  • Zs0lt1
    #6747
    Hát nekem nem úgy tűnt, de mind1 engem nem érdekel.
  • Mr Manson
    #6746
    The All Seeing Eye
  • polak
    #6745
    ok, nemtok rola, szerintem ők se foglalkoznak vele tulzottan!