22902
Battlefield Vietnam
  • Damned One
    #7224
    Hy Látom alakúl a hangulat...
  • HalalUr
    #7223
    Ne sajnáld. Ha így döntöttél/döntöttetek legalább ne sajnáld. Ha egy ilyen dolog miatt - ami később az illetővel tisztázódott, és gyakorlatilag egy félreértés volt - nem akarjátok hogy játszunk, talán általában velünk van bajotok, mert ez nem ok.

    És egyébként én sajnállak titeket
  • Yan
    #7222
    Jelen pillanatban ugy néz ki.
    Sajnálom.
  • Zs0lt1
    #7221
    Hasonló jókat neked is :Ð
  • Bercy #7220
    minamap-hoz le lehet szedni egy patch-t ami leszedi rola azt a "kor alaku lefedest" es utana olyan lesz mint bfv-ben!
    bf.hu-n megtalalod
  • Pink Tiger
    #7219
    attól hogy n1es még mindig nehezen értem hogy pont arra nem jut idő hogy a minimap működjön:) nekem ez röhejes :) de a mod tetszik

    arra gondoltam a játékélmény a dchez hasonlít, vannak összességében különbségek néhány dologban, de legjobban dc-re hasonlít, azaz nem a bf42re és nem a bfvre
    mint ahogyan a bf2 is arra fog szvsz, nyilván mindig egyre kidolgozottabban lásd:...
    (a kipontozott részt neked hagytam)
  • HalalUr
    #7218
    Az "azt hittük milyenk a JW 1" kifejezés csak annyit takart, hogy játszottunk 6-an, bejött egy ismeretlen személy, és elkezdett foglalgatni. Szóltunk neki, hogy menjen el, vagy álljon be hozzánk, és segitsen gyakorolni, mire ő besértődött. Nekem is sokszor mondtak már ilyet, és nem érdekelt, hogy milyen stílusban mondja, felfogtam hogy mi a lényeg. Ezt aztán lehet túlmagyarázni, meg tovább keresgetni a hibát, végre valami szarságot csinált megint a {TLD}, de azon is el lehet gondolkozni, hogy mit fújjunk fel és mit nem. Bár amint látom sokan csak arra várnak, hogy végre lehessen fikázódni, hát sajnálom, ha bármikor bárkit is megsértünk.

    Egyébként Yan: én nem kaptam passt, ez azt jelenti, hogy a klánomtól vissza is vettétek a lehetőséget a JW 1-en való játszástól?

    Na ennyi
    {TLD}Dooma
  • Zs0lt1
    #7217
    Yani bácsi, ennek pont itt volt az ideje, jó döntés!
    jah és köszi a pass-t, kérésed természetesen betartom.
  • Zs0lt1
    #7216
    ...sose értettem hogy ha már annyi energiát beletesznek egy modba miért nem csinálnak meg benne olyan apróságokat mint a minimap normálisan...

    Fugyu, ez csak a 0.1-es verziójú alfa kiadás.
    Van benne majd 10 pálya, egy rakat új jármű, fegyver stb.
    Ettől mit vársz?
    A másik, hogy attól, hogy ugyanazok a járművek vannak benne, mint a dc-ben attól még nem dc-s.
    Igenis tök más, mint a DC. Sokkal realisztikusabb benne minden kezdve ugye pl. a járművek nagyságától(nem hinném, hogy valaki csak úgy hopp felugrik egy tank tetejére) a fegyverek és harci járművek erejéig.
  • Bercy #7215
    nem. eleinte meg minden szep es jo volt, csak m60 bacsi volt egy kicsit tul eros. majd ez egy paccsal javitottak.
    akkor volt a legjobb a jatek.
    jott az 1.1 ami hozott sok hasznos ujdonsagot, de h nem legyen teljes az orom sok-sok BUG-ot!
  • Pink Tiger
    #7214
    már régóta zavar hogy bfvben a rádióparancsok helyét nem jelöli a térkép, srácok ez így volt 1.1 előtt is?
    így semmi értelme az enemy armor spotted, meg hasonló rádióparancsoknak...
  • Pink Tiger
    #7213
    na kicsit késve kipróbáltam a ww2-öt... szerintem nagyon jó csak nem nagyon találok szervereket

    megnéztem a poet is elég szuper lett, nagyon tetszik, amolyan dc-s, és gondolom most ez hasonlít a legjobban a várva várt bf2-re
    elég jók a pályák és a fegyverek is, de sose értettem hogy ha már annyi energiát beletesznek egy modba miért nem csinálnak meg benne olyan apróságokat mint a minimap normálisan, ez talán nem lenne akkora meló...minimap nélkül repülni olyan gyors gépekkel amik egy pillanat alatt kiszállnak a pályáról elég macerás...:) de azért nagyon tetszik...

  • Robogo
    #7212
    Ja mi nem bannoltunk senkit csak az egyik klántársunk vettete fel a témát,de végül megkértük a személyt hogy lépjen ki és így is tett, még el is köszönt!De különben is már megbeszéltem a dolgot azzal a személyel!És nem is fenyegőztünk!!!!!!!!!
    Különben nem hittem azt hogy milyénk a server.Én tudtam hogy nem a milyenk csak én nem figyeltem amikor írták ezt a bann dolgot.
    Én úgy gondolom vagyis nem is gondolom hanem tudom, hogy úgy lehet milyenk a server hogy elkérjük egy időpontra a server tulajdonosától és add nekünk egy kódot amivel csak a TLD tud belépni na így jöhett össze egy edzés, vagyis kölcsönadja a tulajdonos a servert!
    Na mind1 már elmúlt ami volt és megis lett beszélve téma lezárva!És különben mégegyszer BOCS!!!!!

    {TLD}Gaboca
  • CB SNIPER #7211
    hogy lehet azt hinni hogy itétek a JW1? :D (csak kérdezem)
  • Yan
    #7210
    Arra kiváncsi lennék, hogy banoltok a JW1-en, és hogy hogy a tiétek???

    Ennek örömére pass-t váltott a szerver. Az illetékeseknek elküldtem priviben.
    Aki kimaradt, nálam lehet kérni.
  • ghost cb
    #7209
    Á biztos nem volt semmi, hogy egy idegen szerveren ti felszólíttok valakit, hogy menjen el meg bannal fenyegetőztök...
  • Robogo
    #7208
    Na én már elnézést kértem attól a személytől a TLD KLAN nevében!

    Sajnos nem tudom hogy hogyan hívják, már nem emlékszem jól és nem akarok hülyeséget írni!

    {TLD}Gaboca
  • Zs0lt1
    #7207
    És ki volt, akit el akartatok küldeni?
  • HalalUr
    #7206
    Sziasztok!
    Egy sajnálatos baleset történt, azt hittük, milyenk a JW 1 szerver, és egy embert nem úgy küldtünk el, hogy "Légyszíves menj el", hanem úgy, hogy "menj el". Aztán szólt hogy nincs kedve elmenni, mert - mint később tisztáztuk - nem az 1. módon szóltunk neki. Aztán egyik kedves klántársunk beszólt, hogy dob egy "bannt", és ez aztán nagyon durván hangozhatott. Szóval ha bunkók voltunk akkor bocs.

    Csak mellesleg mondom, hogy az eset után 10 perccel lejöttünk a serverről, és egyedül már nem volt kedve az illetőnek játszani. Na csak ennyi.

  • Robogo
    #7205
    LOL!
  • Frankie
    #7204
    látom mindenki jól művelt
  • Zs0lt1
    #7203
    ez kész :ÐÐÐÐÐÐÐÐ
  • Pink Tiger
    #7202
    loááááál
  • haxoror
    #7201

  • Pink Tiger
    #7200
    markarr marklar is marklar iam marklar you are marklar understand?
  • Frankie
    #7199
    Marklar
  • Pink Tiger
    #7198
    egy távoli galaxisból jöttünk ide... az ea alapítvány tenyészt itt bennünket és ha elfoglaltuk a földet és létrehoztuk a második birodalmat visszamegyünk lv24 re kiírtani a főgonoszt a xenomorfokat
  • haxoror
    #7197
    Kik vagytok ti !?
    KI VAGYOK ÉN!!!?
    a hangok, a hangok nem eresztenek...
  • kz
    #7196
    Kik vagytok ti egyáltalán?
    És hogyan jöttetek ide?
  • Pink Tiger
    #7195
    már bocs de hogy jön Ez ide? :)
  • Zs0lt1
    #7194
    ?ár bocs, de hogy jön ez ide?
  • Pink Tiger
    #7193
    ww2 rts magyar
  • kz
    #7192
    Talán úgy gondolja, hogy ez csak álnév.
  • polak
    #7191
    mármint pontossan mit akarsz rola tudni? ő Greene!
  • Robogo
    #7190
    Az biztos hogy ez a Greene nevű valaki nagyon vicces gyereknek képzeli magát!
  • Robogo
    #7189
    Tényleg valaki megtudná mondani hogy ki lehet ez a Greene nevű személy?
  • Android
    #7188
    bocsánat Greene a pontos neve .
  • Android
    #7187
    Hi all vki mondja meg vagy tudja meg ki az a Green nevű egyén !
  • Robogo
    #7186
    Jaja!
  • Android
    #7185
    Robogo jol eldumálgatunk itt ilyenkor