22902
Battlefield Vietnam
  • kz
    #7304
    Ez komoly?
  • Nauron
    #7303
    szerinted amikor még tdc-s voltam akkor is mindig ezzt csinálta ha felkapta a vizet!
  • CB SNIPER #7302
    6. érzék
  • Bercy #7301
    honnan tudod h Buba az?
  • CB SNIPER #7300
    lol jah tomi mondta...?
  • CB SNIPER #7299
    ez a "csiterek vagytok" kinek irta csak nem magának... nézd már ki beszél :D
  • Nauron
    #7298
    "csiterek vagytok"=..UCC..BUBA
  • CB SNIPER #7297
    nem küldöm periviben ide irom lehet hogy megbántok vk sajnálom...tomi és buba is fenn volt és összvesztek (aszzem a cobran de buba kezdte) tomi ellopta a cobrat ebben nincs semmi rossz ekkor jött buba és nekiállta löni(csapattárs volt) ekkor mindekttöjük agyában elpattant egy ér!! :)
    Buba eléggé káromkodott ás egyx anyázott is... stb tomi bejelentette hogy vagy ö vagy buba ekkor buba átirta a nevét és hát elég durvákat(pl hogy nem érdekli a szros klán stb) mondott aztán kilépett ...és kijelentettem aug. 31.ét ünnepnapnak :))))
    nah valahogy igy volt ha vm-t rosszul mondtam tomi kijavitja...
  • Bercy #7296
    az engem is erdekelne...
  • kz
    #7295
    engem az érdekelne igazából, hogy ki az a Csíterek vagytok nevű egyén, aki teleítogatta a TLD fórumot
  • kz
    #7294
    Tegnap este visszatérsz, ma meg már gumiztatnád a topicot?
    Nem lesz ez így jó!
  • kz
    #7293
    Eddig nem érdekelt de mosmá naon!
    Na mongyad csak Sniper, hogy mér?
    lehet priv is
  • haxoror
    #7292
    igen, szeretnék doktor úr
    tecciktudni az a paranoid gondolat merült föl bennem hogy néhány ember egyszerre több különböző nickel is irogat ide...
  • Mr Manson
    #7291
    Lassan mehet a topic a GUMISZOBÁBA!
  • Tomeee
    #7290
    igen én írtam hogy kilépek .......
    azt nem írnám le miért ha annyira érdekel Kz kérdezd meg snipert
  • kz
    #7289
    A végét megváltoztatta.
    Egyébként nem biztos, hogy valódi a név. Mármint a Tomeee-é, szóval lehet, hogy nem ő írta!
    De talán kérdezzük meg: NOS, TOMI?
  • kz
    #7288
    Akarsz róla beszélni?
  • haxoror
    #7287
    bocs mindenkinek, a #7285-ben elfelejtettem az eddig ismeretlen szarkeverő nickemet használni
  • Szárnyati Géza
    #7286
    Az előbb még volt egy "Mi van Buba Nyuszi vagy?" topic, de eltűnt. Van helyette (?) egy "Köszönet az SG-nek!", ahol "Csíterek vagytok" bemásolta a TE hozzászólásod, és "©T.O.M.I." meg azt írja kilép.
    Ez nagyon LOL!
  • haxoror
    #7285
    hát szólj be haxor, ne legyél csirke
  • haxoror
    #7284
    a legszívesebben jól beszólnék most mindenkinek...
  • kz
    #7283
    Ilyen topic nincs is!
    Miről beszélsz te?
  • kz
    #7282
    Ha nem érted miről folyik itt a szó, akkor olvass vissza, mielőtt hozzászólsz!
  • Szárnyati Géza
    #7281
    "Mi van Buba Nyuszi vagy?"
    Nem teljesen értem miről van szó, de ez lenne a topic?
  • Szárnyati Géza
    #7280
    Mi vagy te vazze?
    Cihológus?
    egyébként nagy igazság van abba amit monc
  • kz
    #7279
    Akkor általában a közösségekről, minden konkrétum nélkül:
    Tegük fel, hogy van egy csapat. Ennek a csapatnak vannak tagjai. A tagok nyilván azért tartoznak a csapathoz, mert szabad akaratukból ezt szeretnék. A csapathoz tartozás minden tag számára előnyökkel és hátrányokkal jár. A tag mérlrgel, és ha az előnyök felé billen a mérleg, akkor marad a csapatban, ha nem, akkor távozik. Amikor csapattag lesz valaki, akkor vállalja, hogy őt, mint csapattagot tekintik a kívülállók. Sőtt a csapat is tagnak tekinti. Tehát a mérlegben igazából 4 dolog van: a külvilágból származó az egész csapatra irányuló előnyök és hátrányok, illetve a csapaton belülről a tagra irányuló előnyök és hátrányok. Tehát egy tag ezt a 4 dolgot teszi mérlegre és ha az előnyök felé billen a dolog akkor csapattag marad. Ha a hátrányok felé, akkor kilép.
    Most nézzük a csapat szempontjából. Meglepő módon a csapat is mérlegel. Mégpedig azt, hogy egy tag tagsága előnyt jelent-e az egész csapat számára. Előny-hátrány, külső-belső, aztán mérleg, és a tag megy, vagy marad.
    És végül nézzük a külvilágot. A külvilág minden egyede (vagyis a nem csapattagok) szintén mérlegelnek. A különbség csak annyi az előzőekhez képest, hogy ezt kétféleképpen teszik. Egyrészt véleményt formálnak a csapat tagjairól, mint egyénekről, másrészt az egész csapatról a tagjain keresztül. A külvilág már csak ilyen, ilyen is marad, ez így van, ezen kár vitatkozni.

    Akkor most konkrétan:
    Ha ti, a TLD vagytok a csapat, akkor mi a külvilág, mármint a nem TLD tagok véleményt formálunk a tagjaitokról, és az egész csapatról is a tagjai alapján. Felrakunk mindent a mérlegre és az billen. Jelen esetben arra, hogy nem játszhattok a JW1-en. Nyilván ti is mérlegeltek és eldönthetitek, a csapatnak több előnye, vagy hátránya származik-e az egyes tagok tagságából.
    És anélkül, hogy belső ellentéteket kívánnék szítani, nyilván minden tagotok eldöntheti, hogy előnyös-e neki továbbra is csapattagnak maradni, hiszen a külvilágból származó előnyök és hátrányok azon része, amely a csapattagságból fakad, bármikor kiiktatható.

    Mindezeket minden rossz, vagy bántó szándék nélkül írtam.
    Köszönöm a figyelmet!
  • kz
    #7278
    Megnevettettél!
    Komolyan.
  • Buba007
    #7277
    Na álljon meg a menet!! Soha nem írok ide, mert utálom ezt a topicot!! De most az egyszer kivételt teszek. Le lehetne állni a csíterezős dumával, nyitni fogok egy topicot a {TLD} fórumon ahol le lesz írva, hogy mi miért történt!
    {TLD} Fórum
  • Tomeee
    #7276
    végig olvastam értelmeztem csak sztem ez így nem fair
    most attól hogy mi 1 klán vagyunk és 1 ember elkapott a pb attól nem csíter az egész társaság
  • Yan
    #7275
    Nem olvastad végig. Fuss neki még1*, és értelmezd!
  • Tomeee
    #7274
    hy all
    én itt se voltam amikor "bannolni " akartak nem tudom ÉN mit ártottam a ..::CB::.. klánnak sztem semmit és még bannt is kapok?????????
  • kz
    #7273
    20 év?
    Nagyon szigorú vagy!
    Na gondoljuk át együtt!

    Súlyosbító körülmények, hogy:
    - előre megfontolt szándékkal (letölt, telepít, használ)
    - nyereségvágyból elkövetett (ha veszteni akart volna suicid-et nyom)
    - különös kegyetlenséggel végrehajtott (tönkretette mások szórakozását)
    - halmozatban elkövetett (többször, több szerveren).
    Enyhítő körülmény:
    - lehetséges, hogy skizofréniában szenved (többször játszott álnéven).
    Figyelembe kell még vennünk tetteinek a társadalomra (scene-re) való veszélyességét, illetve elejét kell vennünk a hasonló cselekményeknek. Ráadásul őszinte megbánást nem tanusított, együtt nem működött, tehát még mindig nem fogta fel, mit tett valójában.

    Átgondoltam. Egyetértek a 20 évvel.
  • kz
    #7272
    Úgy rákattintott, hogy nálam meg se jelent a banner, csak harmadik frissítésre.
    Lehet, hogy feltettem valami NoBanner peccset?
  • Szárnyati Géza
    #7271
    Óvatosan azzal az örökre banolással!
    Bárki hibázhat, akár többször is.
    Ezért javaslom, hogy 20 év múlva kapjon egy újabb esélyt.
  • polak
    #7270
    miért mit csinált?:)
  • uhuqul
    #7269
    Ki engedte vissza Bubát a magyar szervekre? Nem volt jó ötlet, ott folytatja, ahol abba hagyta. Sürgősen örökre bannolni kellene vmennyi szerverről.
  • Mr Manson
    #7268
    Wov!
    A nagy segitség!
  • CéZé
    #7267
    fent a nagy banner, katt és olvass(vissza)
  • Mr Manson
    #7266
    de egyedül a PoE mod nem megy igy, sima BFV az tökéletes
  • Zs0lt1
    #7265
    rakjál fel no-cd krekket.
    Ez a legegyszerűbb.