22902
Battlefield Vietnam
  • Rusid
    #7504
    Hát azért jó lenne ha hamarosan kiadnák az 1.2 patchet. Messze van még a Battlefield 2.
  • Damned One
    #7503
    Érdekes :D
  • Yan
    #7502
    Akkor most se 1.7, se 0.8, se 1.2?
  • Mr Manson
    #7501
    A Battlefield széria mögött álló svéd Digital Illusions CE szekere nagyon beindult az elmúlt másfél esztendőben, így a cég a közelmúltban egy viszonylag nagyobb beruházást is megengedhetett magának. A DICE ugyanis felvásárolta azt a New York-i központú Trauma Studios-t, amely korábban a Battlefield 1942 egyik legsikeresebb modifikációját, a Desert Combat-ot hozta tető alá. A 500.000 dolláros üzlet első felét (300.000 ezer) már kifezette a Digital Illusions, míg az összes második felét (200.000 ezer) az elkövetkezendő két évben fogják törleszteni. A Trauma a DICE által biztosított technológiát felhasználva elsősorban játékfejlesztéssel lesz elfoglalva, melynek első gyümölcse egy Battlefield 2 motorral hajtott PC-s játék formájában fog beérni.

    576.hu
  • Tomeee
    #7500
  • Mr Manson
    #7499
    A logo... a csillagok... stb :D
  • Yan
    #7498
    Pink: sajnos nem én leszek az aki megtanit olvasni, és értelmezni.
    Sunz: ott az igaz, de mindig berágok azon, ha a hülyeség szorgalommal párosul.
    arty: gratulálok, ha verve vagy, jó fórumos szokás szerint kiragadsz egy szót a mondanivalóból és azon lovagolsz, IQLight.
    Azért annak örülök, hogy ezek után szinte mindenki "felöltözött".
  • Octopus
    #7497
    Nem igazán értem miről beszélsz, mert a fórumozásért nem kell fizetned.
    A csillagokért kell fizess és az átszinezésért.
    Nos ilyet még nem láttam más fórumokon, úgyhogy a vita innetől kezdve értelmetlen és lezártnak tekintem mert kikapok, hogy én is beszálltam ilyen hülyeségbe.
    (Mielött beírnád ide más siteok BB és hasonló ingyenes vacak fórum skin és nyelv váltásainak lehetőségét, ne tedd mert értelmetlen.)
    Azért járunk ide mert ez egy átlátható, gyors, értelmes fórum és nem egy BB.
    Tehát pont és kész.
    Téma innentől kezdve lezárva mert kikapok, hogy én is szét offolom a BFV topicot.
    Úgyhogy a többiektől is elnézést kérek.
  • Sunz
    #7496
    Miért is lennék szép? :) Egy fokkal az ördögnél szebb, de hogy szép?
  • Mr Manson
    #7495
    Wov... de szép vagy Sunz!
  • Sunz
    #7494
    "A legnagyobb emberi butaság mások hülyeségén idegesnek lenni!"

    Arty, te meg ha nem tetszik a rendszer, mehetsz amerre látsz.....

    Ennyi!
  • Mr Manson
    #7493
    pff...
  • Tomeee
    #7492
    arty huzz innen ha nem nyeri el tettszésdet ez a fórum menj a büdös békén lehet hagyni a fórumozókat
  • arty
    #7491
    de kevés elég neked egy piához... nem vagy te alkoholista?

    Octopus: nem tetszik, hogy fizetnem kell máshol természetes forumszolgáltatásért. Ennyi. Ha képes lennék szájtot üzemeltetni, azt csinálnám... Ha nem érné meg az sg.hu, bezárna.

    Van olyan site, amiről elhiszem, hogy a lelkesedés működteti, az sg.hu pont nem az ;)
  • Pink Tiger
    #7490
    s
  • Pink Tiger
    #7489
    és még le is izod magad...
  • Pink Tiger
    #7488
    ha azért elmegy a kedved a fórumozástól mert más hülyeségnek tartja a pénzes vip szolgáltatást...nos az nagyon vicces, ugye tudod
  • Pink Tiger
    #7487
    ok akkor légyszi küld el ide a telcsiszámod:
    06-90-690-6999
  • Yan
    #7486
    Sztem fejezzük is abba, mert nem ide a bfv-be tartozik ez a téma.
    Azt sikeresen elérted, hogy mára elmenjen a kedvem a fórumozástól. Inkább megyek megiszok 1 sört, és gondolkodom azon, hogy néhány emberkének mé fáj ha mások is léteznek.
    Kis barátom remélem nem akarsz oda utánnam jönni, és lebeszélni arról, h fizessek a piáért.
    De ha gondolod megpróbálhatod, csak morcos leszek.
  • Octopus
    #7485
    Ha nem tetszik, senki nem kötelez, hogy idejárj.
    Senki nem kötelez, hogy VIP legyél, és VIP nélkül is tudsz írni a fórumokba.
    Ha pedig sajnálod tölük ezt a kis pénzt, akkor fogd magad, rakj össze egy szervert, rakd be egy szerverszobába 1gbit alá, hozzá egy nagyobb külföldi sávszélességet, futtasd fel, és meglátjuk hogyan tudod fenttartani hónapról hónapra.
    Nem értem, hogy sokan miért hiszik azt, hogy egy ilyen online szolgáltatás mekkora nagy üzlet. (Az sms webes szolgáltatáson kívül természetesen.)

  • kz
    #7484
    Én tudok ilyen fórumot (ahol fizetni kell, hogy írhass).
    Ez a VIP olyan mint a mákos csirke, vagyis ha kell megveszed, ha nem, nem. A döntés a tiéd!
  • kz
    #7483
    Ha felhívsz, én bemondom neked!
  • Yan
    #7482
    Nem csak fórumozni járok ide. Itt se kell fizetni, és senkit nem beszéltem rá hogy tegye, majd önként eldönti mit akar, ráhatások nélkül. Amit lentebb leírtam, saját vélemény, most se változtatok rajta.
  • arty
    #7481
    meg... feltegyem vhova? (adj helyet)
  • arty
    #7480
    Nézd: ez a forum, ez a lap (sg.hu) nem jotékonysági intézmény... nem for free csinálják a készitők, hanem a reklámbevételek, szponzoráciok reményében. Te idejársz, nézed a bannereket, olvasod a "szponzorált hireket", ezzel az sg.hu bevételhez jut. A forum is azért van, hogy idejárjál.

    Mutass már igy nagy hirtelen másik olyan oldalt, ahol általános forumszolgáltatásért fizetni kell... nehéz lesz :D

    Sztem nem az én hozzáállásommal van a baj, mégcsak talán nem is a tiéddel... inkább az sg.hu-éval :(
  • haxoror
    #7479
    OFF
    meg van valakinek a HALO?
  • Pink Tiger
    #7478
    váltottam 2szer cd kulcsot, másodszorra segített is
    :) thx
  • kz
    #7477
    Ha a három csillagosból eleget iszol, akkor majd hatnak látod!
    ->
  • kz
    #7476
    Remélem, nincs fent magyarítás, vagy hasonló okosság, mert akkor hiába tépjük itt a szánkat!
  • polak
    #7475
    használj jo cracket...
  • BurnBaby
    #7474
    válts cd kulcsot? vkit azzal banotlak.
  • Yan
    #7473
    Akkor is ilyet ir ki, ha rossz a törésed.
    Szedd le a bfhelp.try.hu-ról, és azt másold be a megfelelö helyre.
  • alma2
    #7472
    DE akkor gondolom mas szoveget ir, ha jol emlekszema bf1942 is kiirta, hogy cdkey bla bla bla.de abbol van eredeti.
    olvastam egy ket forumban de mindenki csak papolt jobbra balra. igazabol senki nem tudott mas kerdesere konkret valaszt adni, max hogy irj az EA-nak :) meg uninstallad es a szokasos hozza nem erto valaszok.meg a logjaba se ir semmi hasznalhato infot.


  • Yan
    #7471
    Rossz hozzáállás.
  • Cobra.
    #7470
    Esetelg próbálj meg másik cd-kulcsot, mert amit használsz banolva lett (jó esetben csak a cd-kulcs)
  • Zs0lt1
    #7469
    Nem csak, hogy megőrültek, de még engem is megőrjítettek :Ð
  • Pink Tiger
    #7468
    de NEM segített :)))
  • arty
    #7467
    ez tők jo, és ha mi segitünk a 80+áfával, ők is adnak nekünk a reklámbevételekből ? :D

    ne őrüljünk már meg... :D ennyire élvezitek az emeltdijas sms irást? :D
  • Pink Tiger
    #7466
    global punkbuster guide ban az miért van?
    manuálisan frissítettem a pbt, de segített
  • Zs0lt1
    #7465
    #7463 :-)