22902
Battlefield Vietnam
  • Bartlebi
    #21437
    Donát msn-t szoktad használni?
  • norBOSS
    #21436
    PONTOSÍTOK:vietnám felrak aztán 1.1.14 pöcs felrak aztán a sima ww2 mod felrak aztán 1.2 pöcs felrak aztán 1.21 pöcs felrak!Még annyi kérdésem lenne,hogy ez a 1.2 pöcs ez milyen pöcs?? 1.1.14-ről 1.2-re vagy mi??Aztán felrak a ww2 extended mód felrak!!
  • Bartlebi
    #21435
    Vegyetek fel msn-re pls!!! (akinek nem vagyok fent) [email protected]
  • Bartlebi
    #21434
    7.3 giga cuccom van a BFV-hez ebben nincs benne a game csak ami plusz cucc!
  • Bartlebi
    #21433
    wreck szerintem felismeri mert nekem csak a sima saigon van bent a poe-ben!
  • Bartlebi
    #21432
    kiopróáltam tuti csak ha a saigon night-on nyomok egy 3d nappopt akkor kiakad a game amúgy fasza minden!
  • Bartlebi
    #21431
    Norboss csinálj mindent úgy ahogy bolek mondja szerintem!
  • mnzBolek
    #21430
    este vagy délután jövök legközelebb, addig is teszteljétek a szervert, ha van kedvetek. látom, Bartle, te már nyűvöd...

    nyugodtan próbáld ki a map-váltást is, ha egyedül vagy, amit vote-olsz, arra vált.
  • Wreck86
    #21429
    az alapkönyvtárból poe is felismeri?
  • Bartlebi
    #21428
    hja és a saigon night map megvan nekem poe alá is!
  • Wreck86
    #21427
    ? saigon night? JA!!! bocs "Saigon_Night.rfa" nekem is megvan
  • Bartlebi
    #21426
    a saigon map SIMA BFV MAP NEM KELL BERAKNI SEMILEN MODBA SEM CSAK AZ ALAPBA
  • Bartlebi
    #21425
    hehe a saigon night mappon nyomok egy Q-t akkor kiakd agame de edig a többi tuti
  • Wreck86
    #21424
    sztem kicsomagolod,keresel egy *.rfa kiterejsztést,és bemásolod a ww2_extended mod könyvtárában lévő levels mappába(sztem)
  • Wreck86
    #21423
    a BFV.HU-s csapatnak mondom,hogy sztem majd átírom a nevemben (BFV.hu Wreck) a Wreck-et Miller-re,úgy jobban ismerősebb leszek sztem :)
  • norBOSS
    #21422
    A saigon mapot csak kicsomizom és kész,vagy van valami más meló is vele??
  • Bartlebi
    #21421
    Bolek simán elsőre elindult és tuti mindemn fent vagyok most
  • Wreck86
    #21420
    csináld úgy nor,aztán meglátjuk megy-e,ha megy ok,ha nem gondolkodunk:)
  • mnzBolek
    #21419
    szeritnem az a tuti, norBoss. mondjuk játszani majdcsak este fogok tudni, sztem 8-10 körül-után.
  • norBOSS
    #21418
    Ezt most nem igazán értem de már végülis mind1 mert már letöröltem mindent és most szedem le és pakolom!!
  • Wreck86
    #21417
    szívesen:) próbálok itt is besegíteni,ha tudok:)
  • mnzBolek
    #21416
    fasza, köszi, miller, ezt mondom is majd mindenkinek, akivel összefutok
  • mnzBolek
    #21415
    figyu, az egy csoda, de nem baj, ha úgy is megy...
    nekem nem ment újratelepítés nélkül.
  • Wreck86
    #21414
    The WW2 Mod Extended REQUIRES Battlefield Vietnam WW2 Mod v1.0 or higher
    to run.
    The WW2 Mod REQUIRES Battlefield Vietnam v1.1 or higher to run.

    ww2_X nek kell az lap ww2 :)
  • Wreck86
    #21413
    érdkes,é negyszer feldobtam a ww2 alapot(közben nfv símán ment az 1.21-gyel) és úgy is fuott,hogy újraraktam volna:D
  • mnzBolek
    #21412
    amit külön bírok a ww2 extended-ben (amit a bf 42-ből hoztak), azok a több üléses repülők: van, amelyikben a pilóta mellett három gunner is van, nagyon tuti !!! (pl. battle of britain, el alamein, bár asszem ott csak kettő gunner van).

    meg vazze, most néztem meg a "Ghosfront" pályát (ez benne van az extended-ben), hát az is király: rohadt sűrű téli erdőben kell nyomatni bázistól bázisig, a tankok csak az utakon mehetnek (nagy szopi akna miatt), vagyis lehet partizánkodni úgy, hogy kb. 3 métert látsz előre a következő fáig; nagyon király első ránézésre.
  • mnzBolek
    #21411
    ja ,saigon night map:

    http://battlefield2.filefront.com/file/Saigon_Night;33239#Download

  • mnzBolek
    #21410
    hehe, oki

    szóval... a fájlok, amik kellene a ww2 és ww2 modhoz:

    (a) 1.114-es patch
    http://battlefield2.filefront.com/file/Battlefield_Vietnam_Patch;28657#Download )

    (b) ww2 mod (akinek "redux" BFV változata van, annak nem kell):
    http://battlefield2.filefront.com/file/Electronic_Arts_WW2_Modification;29705

    (c) ww2 mod extended:
    http://battlefield2.filefront.com/file/Battlefield_Vietnam_WWII_Mod_Extended_Client_Files;63518

    (d) 1.21 nocd patch, akinek kell, www.gameburnworld-ön talál...

  • norBOSS
    #21409
    JA?De a sima mod linkje is kellene!
  • norBOSS
    #21408
    KŐŐSSZZÍÍ!!NA ez gyors vót vazze!!
  • mnzBolek
    #21407
    phillines = philippines (map)
  • mnzBolek
    #21406
    a ww2 extended abban tér el a "sima" ww2 modtól, hogy nemcsak a ww2-ben is meglévő 3 pálya (wake, phillines, iwo jima) van benne, hanem plusz egy csomó, még a régi BF 1942-ből áthozva, felújítva (pl. kharkov, Berlin, Markewt Garrden, vagy a Batle of Britain fasza négyüléses repcsikkel). sztem nagyon tuti.

    na most hogy fel kell-e tenni a sima ww2 modot: nem tudom, de szerintem jobb, ha felkerül - nekem fent van, és megy, másoknak meg mintha azért nem menne, mert nicns fent. de ezt még tesztelni kell, éjszaka dögfáradtan gondolkodtunk a lehetséges okokon, hogy gancza miért nem tudott feljönni a szerverre.

    na most a sima ww2 mod telepítése elég kacifántos:

    1) újra kell telepíteni a játékot (de pl. a PoE-t, ha fent van, NEM, azt hagyhatod ott, ahol van)

    2)aztán a friss telepítésre NEM az 1.2-1.21 patch-et kell felrakni, hanem az 1.114-est
    (letölthető innen:
    http://battlefield2.filefront.com/file/Battlefield_Vietnam_Patch;28657#Download )

    3) ez után a patch után kell felnyomni a sima ww2 modot

    4) utána az 1.2 és 1.21-es patch-et

    5) és azután jöhet a ww2 extended.

    hosszúnak hangzik, de kb. 20 perc alatt megvan az egész, és tutira megéri! tök jó lenne, ha összejönnénk kb. 8-10-en, akiknek megvan a ww2 extended...
  • norBOSS
    #21405
    Szasz!!Tehát,hogy értsük 1mást:nekem eredeti a vietnamom cd-vel!Amit beírtál címet (21375-ös)arrol leszedtem de az az extended volt!Most akkor mi a pélót csinyájjak??Kérlek írd le pontosan úgy mintha 1 lámpinak írnád!És még a linkek is jók lennének ahonnan lelehet rántani azt a ww2 mod-od mert én csak az extended-et találtam +.Akkor már mondjuk azt a "saigon night"című mapot is belinkelhetnéd!LÉCCI!VAZZE!!Ja?És mindezt kicsit gyorsabban reagáld le mert tegnap is 22 24-ig vártam rád!!
  • Wreck86
    #21404
    mivel másabb a ww2 extended, mint a sima "ww2" mod? illetve csak az extended kell?vagy a másikat is fell kell rakni?
  • Bartlebi
    #21403
    Donát szükség éesz rád is!
  • Donathun
    #21402
    Meghalni azt nagyon tudok!
  • Donathun
    #21401
    Én erőteljes tartalékot képeznék.... Ha lesz csapat akkor nem játszom... golyófogónak viszont ott leszek létszámhiány esetén!
  • mnzBolek
    #21400
    tufdsz = tudsz, mondom, nem megy ez a gépelés
  • mnzBolek
    #21399
    kár, Zs0lt1, hogy nem tufdsz jönni, az exile-osok sztem is kemény gyerekek.
  • mnzBolek
    #21398
    ex-MNZ szerverre Bartlebi kérésére felkerült a "saigon night" is. az a pálya is letölthető a filefront-ról, és csak be kell pattintani a BFV sima map-jei közé.
    indítása sima BFV-ből (nem a modokból) vagyASE-ből.