22902
Battlefield Vietnam
  • Yan
    #21478
    és biztos vagy benne, hogy guadalcanalon nincs ilyen növény? ;)
    jártál ott? :p
  • Wreck86
    #21477
    áh,haggyad már,én ponz az ilyen "bugoknak" vagyok a megszállotja.múltkor guadalcanalon a ww2_x modban találtam egy nagyobb fűcsomót,ami a földtől kb 2 m-re lógott a levegőben.találékonyak ezek a japánok :D
  • Yan
    #21476
    neked még van időd nézelődni? :)
  • Wreck86
    #21475
    tudom,de olyan hülyén néz ki,nem?:) lelövöd berlinen a németet és az stg44 helyett type lóg a keresztfán:D
  • Bartlebi
    #21474
    WRECK A DP ÉS A TYPE AKÁRHÁNY UGYAN AZ A FEGYVER !!!!!!!!!!!!!!
  • VonDom
    #21473
    Téged is látni??
  • Zs0lt1
    #21472
    nekem mondod? ;-)
    Bár Grad a Poe-ban jó nagyon :D
    A C4 bugal :DDD
    Régen volt Grad only szerver. Ott sok időt voltam :D
  • Wreck86
    #21471
    ühüm,és dúrva is.
  • vsly
    #21470
    Ahamm
  • Zs0lt1
    #21469
    Skacok Stalingrad is benne van ebben a ww2 extendedben?
  • Donathun
    #21468
    Tennap bezzeg senki nem nyomult délután. 17.30 -tól senki sem volt a WW2extended serveren.... Apropó magas még a botok iq-ja? Mert én nem vettem észre... Jól játszanak - de nem elég jól - és igy jobb élvezetesebb akár egyedül is a játék, de jobb lett volna csapatban. Igy egy Sherman tankal végig lehet verni pályákat! Nem túl kreativak a butus botok.... Én ugy láttam nem az iq, hanem a célbatalálási valószinűség lett felemelve 90%-ra... Azt pedig folytonos mozgással könnyű kijátszani. Király no....! A Berlin pályán kifejezetten élveztem a gyilkolászást... Félelmetesen pörgősek igy a pályák...! Este jön valaki harcolni kicsit? Tomassyno? Bartle? Bolek? Gancza? Norboss? Hol vagytok?
  • tomassyno
    #21467
    Vedd meg eredetiben, 4 rongy körül van, akkor nem ír ki pecccses hülyeséget
  • Yan
    #21466
    az,
    de mindegy hol iszunk ;)
  • Sentinel015
    #21465
    vki tudna segíteni amikor telepítem a játtékot és berakom a daemon-nal a 3-ik cdt akkor kiír vmit patches hülyeséget kilép a telepítésből :S
  • Donathun
    #21463
    CSAK NEM MISKOLCI VAGY? En Tiszaujvarosi...
  • Yan
    #21462
    és meg se iszunk semmit? :)
  • Donathun
    #21461
    Egyébként rakom fel az extendede-et és irány a Bolek server....+ az IQBOTOK!
  • Donathun
    #21460
    bocsesz....de nem igértem...
  • Donathun
    #21459
    Én meg Miskolcon....
  • norBOSS
    #21458
    Már 5 perce várlak!!
  • norBOSS
    #21457
    Na mi van DONÁT az ígéret szépszó habetartják ........!!!Én a ts-en vagyok vazze!!
  • Landor
    #21456
    mást szoktam mondani..
  • Donathun
    #21455
    Én sem tudok csak 16h után ts-ezni....
  • norBOSS
    #21454
    Persze,hogy az vagyok de a többieknek ne mondd el!!!
  • Landor
    #21453
    hülye vagy? :D
    melózok ;>
  • norBOSS
    #21452
    te is!
  • norBOSS
    #21451
    Na akkor gyere ts-re!!
  • Landor
    #21450
    sztem ő a bfvre gondolt.. ;>
  • Donathun
    #21449
    És a TERMINATOR BOT-ok? 90-es még az iq-juk?
    Reggelre lejött az extended pack ugyhogy lehet hogy ma már tudok majd nyomulni. Mostmár csak a hely lesz kérdéses, ugyanis a "C:"-n van a game és már alig van hely rajta. Pedig szépen lassan minden egyéb game-t legyalulok a c-ről hogy legyen helyem a BFV-nem és a modjainak!
  • Wreck86
    #21448
    sztema bf1942 jobb,mint a vietnamos fajtája+bugok,azok vannak rendesen :D pl:meghal valamelyik nehéz assi (pl DP-s),a fejfára a japán type nehézfegyver kerül :D meg oylan érdekes az arcuk is :D de legjobb a lángszóró,azért már megérte:D
  • tomassyno
    #21447
    Hát aki játszott a BF 1942-vel az tudja milyen szutyi a vietnámhoz képest, na most képzeljétek el vietnám grafikával a 42-t. Szerintem kurva jó... És extra térképek stb...
    Megéri na!
  • mnzBolek
    #21446
    sztem jópofa a grafikája... olyan, mint a BFV-nek.
    szóval ha az jó volt, akkor ez is tutkós, de persze a fő élmény benne a csoportos lövöldözés
  • Wreck86
    #21445
    elég érdekes ez a ww2_extended.
  • Landor
    #21444
    hát.. nem a grafika miat szeressük..
  • Wreck86
    #21443
    na fent wan ww2(1.61re dobtam :) )most már cask extendedet kell letölteni.

    ja,jó a grafikája.
  • martinho040150
    #21442
    ennek a game-nek jó a grafikája??
  • mnzBolek
    #21441
    norBOSS, nekem úgy vannak a patch-ek, hogy 1.2 full, aztán meg 1.21 "incremental", vagyis nem full. na szóval a kettovel együtt lesz rendes 1.21 verziójú a játék, hehe.
    kicsit bonyolultnak hangzik
  • Donathun
    #21440
    Nem jellemző... Mint irtam régebben is, én államdó délelőtt dolgozom. Általában számítógépelőtt igy tudok fórumozni... Délután általában 16h és 20h.30p között warozom legnagyobb valószínűséggel... Ha legalább ketten vannak a wWw Stammishpoe (vagy ilyesmi) nevű szerveren akkor ott vagyok. (Tanulok helizni...is) Hétvégeken szinte az egész nap folyamán fellelhető lehetek bárhol. Hétközben a Barátok Közt c. tvsorozatot családi körben a nejemmel meg szoktuk nézni. Ha ezt kihagyom duzzog... Ergo ez amolyan családi béke film. Sokszor rossz kilépni egy csatából a film miatt, de ez van. Igy legalább nincs duzzogás, hogy mindig csak a gép előtt ülök. Mondjuk ezt többen tudták, de igy teljes. MSN-ezni otthonról nem szoktam -arra ott a TS - a melóhelyen meg enm tudok....
  • Wreck86
    #21439
    ui: írják azthiszem a leírásban,hogy a 3D-s térképnél kiakad saigon night :D:D
  • tomassyno
    #21438
    Köcsög szájgon nájt pályát leszedtem, akarom kibontani, erre kiírja hogy valami nem stimmel...
    Szedhetem le megen
    Ja és Donat, használj msn-t!!!