22902
Battlefield Vietnam
  • Yan
    #8418
    Na mielött megint bepörögnék agyilag.
    Kéritek a log-omat, mert ti akik az adminokat támadjátok a hülyeségeitekkel, csak azt felejtitek el, hogy loggol, és a szerveren is.
    Lehet jelentkezni priviben, aki kiváncsi.
  • Yan
    #8417
    Az jó lenne :)
    Miskolci az összes |3B-s :)
  • Mr Manson
    #8416
    Reggelt!
  • Bercy #8415
    nem 6 kor hanem 16:00 kor, tehat 4 orakor. nekunk 6kor mar warunk lesz
  • Lacc
    #8414
    Mi az hogy gyengitik? Az is már csak egy rakétát fog tudni kilőni vagy nincsenek részletek?
    De én örülnék neki nagyon ha úgy általánosan gyengitenék a helikoptereket, mert néha röhej az amit csinálnak velük.
  • Zs0lt1
    #8413
    ITT található a BF Vietnam játékprogram hivatalos weboldala. Van ott hivatalos fórum.
    Ott talán tudják, hogy mikor lesz kész az 1.2-es peccs.
    Csak aztán nehogy úgy járjunk vele, mint az 1.1-el. Azok fogják szidni legjobban, akik a legjobban várták.
    Egyébként tuti szar lesz. Gyengítik a MI-8-at :)
  • Robogo
    #8412
    Bercy:Nálunk akkor {TLD}Dooma képviseli a TLD KLAN-t!Akkor ma 6-kor a 4 KLAN képviselőji megbeszélést tartanak ugye?
  • Tomeee
    #8411
    bocs nem neked akrtam hanem gizzdának
  • Tomeee
    #8410
    simán kick vagy admin vagy mittudomén mien kick???
  • Tomeee
    #8409
    engem se tett ki
  • gizzda
    #8408
    Engem sem szokot csk nagy ritkán mikor első vagyok
  • polak
    #8407
    őőő sokan mondják kiteszi őket a szerver de nem értem, engem nem tesz ki:(
  • gizzda
    #8406
    Sziaszok! Hozzá szólnék a lentiekhez én is....
    Ezzel én sem értek egyet hogy valaki ne tudjon fellépni a nevével...ez bunkiság....és ha bele gondolsz nelked szerinted jó az hogy kénytelen kamu névvel feljönni?
    Ebböl jön utánna a gyanusitgatás , hogy ez te vagy ....csak álnéven.....
    Más...Én is észrevettem egy két dolgot amitöl elszáll néha az agyam...Pl:vannak olyan csodák mikor jól megy a game és véletlenül az első vagyok és netán egy (emberkét) lelövök háromszor egymás után ( nem sajátot ) :-) és véletlenül....láss csodát kirak a szerver....mikor elötte 1-2 órát nyomtam és nem vágott ki....szóval szerintem csak az erőfitogtatásról kellene leszokni és néha legyelni a dolgokat nem mindig mással foglalkozni.....szóval ennyi...
    De egy a lényeg....go go go...menni játszani...békébe
  • Tomeee
    #8405
    vki nem tuddja mikor lesz kész az 1,2?????
  • Mr Manson
    #8404
    Érdekes...
  • polak
    #8403
    Yan te merre laksz? összeugorhatnánk 1x 1et inni:)
    BF tali ki van csukva, azon kivűl kell gondolkodni:)
  • Mr Manson
    #8402
    hehe :D
    majd legközelebb, de akkor már remélem más csinalja ha jatszom, mert meccs alatt végig foglalt jó pár erőforrást.
  • Yan
    #8401
    Akkor jáccátok le újra! :DDD
  • atibacsi1977
    #8400
    Köszi megpróbálom
  • Zs0lt1
    #8399
    Hát sztem ott ne is próbálkozz.
    Használj All Seeing Eye-t.
    Frissebb, lágyabb jobb.
    Info:
    bfhelp.try.hu
  • atibacsi1977
    #8398
    Hello! Valakinek sikerült már gamespy-on játszani a játékkal? Nekem vmi update-ot ír ki hogy töltsem le,de nemtalálok sehol! Írjon már vki, akinek sikerült please! Elöre is köszi!
  • Mr Manson
    #8397
    Én vettem fel, de sajnos a 3. körben fagytam.
    Sietnem kellett vissza a jatékba, ezért már nem volt időm ujra lőni a felvételt.
  • Yan
    #8396
    A vége meg van valahol vkinek? Mármint az uccso két kör.
  • Buba007
    #8395
    Hülye voltál, fiam! Olvasd el újra a hozzászólásom!!#8309 Az iskolában is csak többszöri átolvasásra érted meg a leckét??!! A vége egy idézet volt, de te ezt nem vetted észre. Komoly gondjaid vannak!
  • Tomeee
    #8394
    oks mondjuk vele csak ezt lehet mást nem mert nem tud megjavúlni (visszaeső)
  • Yan
    #8393
    Tomi, tom hogy nehéz, de próbáld meg nem észre venni ha ide beír vmit. Egyszerüen lapozd át. Ha priviben irkál, akkor töröld olvasatlanul. Direkt provokál másokat, h vele foglalkozzunk.
    Nem kell reagálni, válaszolni neki, mintha itt se lenne, hátha megunja.
  • skorpio7
    #8392
    Hát nem is ott van, hanem a Battlefield 1942 főkönyvtárban. Szerintem te nem nézted meg igazán amit leírtunk, a játék mindenkinek ugyanoda telepíti az egyes file-okat szóval...
  • adam17
    #8391
    Hát vhogy megtaláltam, de az előbb még nem volt ott.
    Na mindegy most jó lett.
    De MODS mappám akkor sincs a BF 1942-ben! ;)
    Azért köszi! :)
  • skorpio7
    #8390
    Pedig az is ott van a helyén.

    C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 1942\Mods\bf1942\Settings\VideoDefault.con
  • adam17
    #8389
    Pedig nekem csak a BF Vietnam-ban van MODS mappa!
    Az 1942-ben nincs!
  • aPa
    #8388
    pedig van ott is: C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 1942\Mods\bf1942\Settings\VideoDefault.con
    ha nincs, akkor írd be :DDD

    renderer.allowAllRefreshRates 1
  • adam17
    #8387
    Bocs, de most ugyanaz a hiba (kidob egyből indításnál a desktopra), csak a sima Battlefield 1942-vel! És itt nem találok ilyen allrefreshrate beállítást...!
    Mit tegyek?
  • Sunz
    #8386
    Hattori: Ennek megvan a feeling-je :) Én emléxem még a Pepti & Freddyhawk félem Nations Cup-os Bf42 közvetítésekre. Ott is volt hogy másról beszéltek, de azt a játékot ismerik kívül-belül. Platina ismeri a játékot, Pepti, viszont csak most kezdi megismerni.

    Jó körök voltak. A Khe Shan NVA köre pl tök szoros volt. Mi pörögtünk és közben legalább ugyanannyi Frag-et kellett szerezni. Ezért volt a 4 pont minusz. US oldal az könyebben mentde az sem volt egyszerű.
    Hue-n NVA-ként kezdtünk, sikerült felvenni a poziciót amit terveztünk, így ott simán, szinte egész meccs alatt pörögtek. US oldalt meg elszúrtuk. Azt a vereséget magunknak köszönhetjük, a tuti megnyert meccs tudatában kicsit szerintem mindenki lazábban játszott. :)
  • Tomeee
    #8385
    én nyugodjak meg ?? én nyugodt vagyok de te......
    Le lehetne állnod végre!! Minek is BFV-zel??? Valamit egyébként észrevettem. Te csak azért jössz föl a szerverekre, hogy szadizhasd a játékosokat. Ha valami neked nem teccik, ne adj isten valaki egymás után többször lelő akkor az már kickelve van, mi? Ja és nem zavar, hogy autokickre tetted a nickemet, csak röhögni tudok rajtad, hogy te ilyenekkel foglalkozol, gyépés! Álnéven úgyis sokkal jobb "figyelni" és játszani. -->>>erre mindjárt jön Hattori a kiszúrós dumával, de ha kiszúrtok jön a következő nick aztán a következő és így fog ez menni.... Azért írtam privátba, mert nem biztos, hogy mindenki a vitádat akarja látni a BF Vietnam topicban, mert önmagában a topic NEM erre való.--->>>brutál, hogy még te is lássad. Ja és máskor kicsit legyél intelligensebb a privátban. "yan=Édesanyádnak vannak komplexusai.
    Majd ha békén hagyod a vietnam scene-t, leszállok rólad..
    Megmondtam, ha harcot akarsz, megkapod.
    Kár volt felbasznod agyilag, köcsög."

    akkor ez mi volt?????? elme baj????
  • polak
    #8384
    jajaja ezt is mondták, nekem az tetszett bár még nem hallgattam végig, hogy teljessen másrol kezdtek el beszélni
  • Zs0lt1
    #8383
    Háát sztem az okozhatta, hogy ök is ott voltak a pályán. :DDD
    Egyébként nagyon jók voltak. Meg sokkal rutinosabbak, mint mi.
    Voltak parás helyzetek. Pl mentünk MI8-al fullon az US béz felé gyorsba befoglalni, erre jön a fantom és leszed. Ja és ezt egymásután 3x. Aztán már csak 3-an mentünk. Utánna már nemtudott leszedni. Átülös trükk rulzz :)
  • Yan
    #8382
    Midjárt hallgatom, ilyen állapotban még szebb lesz :)))
  • BurnBaby
    #8381
    macera olyan játékot közvetíteni amit nem ismersz kívül belül :) én dc-vel próbáltam, elég mókás volt
  • Robogo
    #8380
    Jó volt hallgatni a komentátorokat!De ahogy hallgatam szoros volt de akkor lehet,hogy rosszul hallottam!
  • polak
    #8379
    picit nem volt képbe a 2 illető:) nem rossz nem rossz:) (jelezném hogy nem negativ azaz nem leszolo hangvételben irtam)
    meg se lepődnék ha igy is félreértené valaki:)