22902
Battlefield Vietnam
  • Yan
    #8458
    Persze mert még neked nem mondtuk L,
    lehet hogy menni kék :)))
  • Pink Tiger
    #8457
    lol
  • Dave000
    #8456
    lol, úgy unalmas lenne fórumot olvasni, nem??? :DDD
    legalább vmi értelmes van a fórumban...
  • CéZé
    #8455
    Ahány uHs-es annyi logo ? :)))
    egységben az erő :)
  • Dave000
    #8454
    Mondjuk másnaposan tényleg nem jó warozni!
  • Pink Tiger
    #8453
    ez láma indok:)))
  • Tengerecki Pál
    #8452
    Itt vagyok.
  • gizzda
    #8451
    vazz ölni akarok......csak nincs kit....kérek egy önként jelentkezőt a szerverre NOW....
  • kz
    #8450
    Yan!
    Az összefüggést nem értem, de az irányelvet én is támogatom.
  • Mr Manson
    #8449
    Mert? Kanizsai?
  • Yan
    #8448
    Így igaz, és általában jól is sikerül
  • Yan
    #8447
    El ne merd hozni Snipert! :DDD
  • haxoror
    #8446
    Tengerecki Pál?
  • Szárnyati Géza
    #8445
    Tessék?!
  • Mr Manson
    #8444
    Én Kanizsaról megyek (ha melóm engedi)... és?
  • kz
    #8443
    "Ezzel én sem értek egyet hogy valaki ne tudjon fellépni a nevével...ez bunkiság....és ha bele gondolsz nelked szerinted jó az hogy kénytelen kamu névvel feljönni?"

    Lehet, hogy bunkiság, de szerintem nem vagy elég tájékozott ebben a kérdésben, ezért gondolod így.
  • kz
    #8442
    Jaja. Ezét csináljuk kicsiben, de rendszeresen. Ugyanis nálunk minden héten van |3B találkozó.
  • Yan
    #8441
    Mi is ettöl félünk..
  • gizzda
    #8440
    NA jó én azért nem merek elmenni a találkozóra mert félek hogy kinyírok mindenkit M60-el vagy Ak-val ...na meg Szekszárd messze van Bp-től.
  • polak
    #8439
    vitázni én se akartam!
    volt 1 megbeszélés ahol 3 ember jelent meg 4 helyett igy reklamálás nem igen elfogadott...
    amikor anno mondtuk hogy valaki válasszon dátumot mindenki sunnyogott, most lett ez és csak a problémák vannak....
    mint mondtam jo szorakozást a bf talin de lehet ti ezt a ugymond jokivánságot észre se vettétek!
  • Sunz
    #8438
    Hattori: Én nem vitázok veled, nem éri meg. De közlöm a tényeket:
    I. 15-én éjjel Bf-Tali, ahol sokan ott leszünk 2 dolog miatt is. Mert meg akarjuk ismerni azokat akikkel játszunk, illetve szeretnénk egy bejelentést is tenni... deezt még nem fogom ide leírni. Ez a buli valszeg hajnalig megy majd, és van tőlünk olyan is aki 13:00-kor fog hazaérni(vagy még később), tehát a szombat délután kilőve.
    II. Vasárnap OC meccs (valószinűleg) így a vasárnap este 20:00-tól tuti, de inkább 19:00-tól már mással nem fogunk foglalkozni, de asszem ez egyértelmű. Ebből a szempontból egyetértek Manson hozzászólásával.
    III. És talán ez a legfontosabb. Ha majd valamelyik magyar klán kijut a CB-re (remélem minél hamarabb lesz ilyen) rá fog döbbenni, hogy a meccsek péntek-szombat kivételével (akkor ritkán van) 21:00-kor kezdenek,ritkán 20:00-kor. Annál hamarabb soha. Így már érthető hogy miért álltunk erre rá.

    Sajnálni fogom, hogy nem indulunk a Magyar Kupán, de rá fogtok jönni ha benne lesztek a vérkeringésben, hogy mi a szitu. Ezek nem azért vannak, hogy bántsalak titeket, hanem elmondjam a tényket. Sok sikert, az uHs-t nem tudom ki fogja, vagy képviselni fogja-e valaki!
  • Zs0lt1
    #8437
    Nnah ezek után én személy szerint biztos, hogy nem leszek ott.
    Vasárnap OC meccsünk lesz, szal én inkább azt választom.
    Az fontosabb.
    Ezek után a döntés Sunz-é, hogy indít-e uHs csapatot.
  • AmcsiGyilok
    #8436
    Én biztos ott leszek (már ha feltudok kelni és nem így fogok kinézni
    UHS POWWAA!!!!!
  • AmcsiGyilok
    #8435
    Jó neked
    Nekem kell a sok alvás különben egy pöttyet ideges vagyok és akkor nagyon tudok lenni
    De jó lesz ez a bajnokság csak bírjuk!!!
    Hattori ti nem jöttök a bf talira?
  • polak
    #8434
    Mi baj van a mapokkal? Akkor stimmelne ha te sorsolnád ki?
    Jo szorakozást a bf talin, szerintem senki nem fog összezuhanni ha lemondjátok! A ti dolgotok hogy részt vesztek e vagy sem!
  • uHs Gerzson
    #8433
    Hát az uHs biztos ott leszünk mert jó a hangulat és remélem egy páran is jönnek a BFV-es emberek közül:). De én biztos hogy hajnalig fent leszek és :D
  • Yan
    #8432
    Mi ezez? Vagy csak vmit nem veszek észre rajta?
  • Bercy #8431
    en erre csak azt tom mondani h nem direkt tettuk a BF-tali utani napra(sot amikor kivalasztottuk az idopontot akkor meg a bf talirol szo de volt). siman fol lehet kelni delben. en minden penteken 4 ora korul erek haza es delben mar fonn vok(mondjuk ha ejfelkor mekk haza akkor is delbe kelek:D).
  • AmcsiGyilok
    #8430
    Jaja ha jó esetben kb reggel 4 fele megyünk haza akkor is kb délután négyig alszik mindenki...És másnaposan se jó ám jáccani az csak a józanoknak előny:D
    pályakiosztással szvsz semmi gond
  • Bercy #8429
    azt csinaltok amit akartok. en szoltam h ma 4 orakor lesz megbeszeles a muhaha TS-en. az uhs-bol nem jott senki h kepviselje a klant, a [vény] es a {tld} ott volt. nekik megfelelt ez a rendszer, csak nektek nem tetszik semmi.
  • Zs0lt1
    #8428
    Már bocsi, de ez úgy szar ahogy van.
    Van legalább 2 szerver. Miért nem lehet két wart egy időben lejátszani?
    Akkor szombaton lezajlana az egész bajnokság.
    A másik, pedig a mapsorsolás egy kicsit hektikás.
    Arról nem is beszélve, hogy előtte egy nappal bftali lesz, amin az uHs nagytöbbségben jelen lesz. Utánna délután egy órakor warozni hát nemtudom.
    ne csodálkozzatok, ha esetleg lemondjuk.
  • Mr Manson
    #8427
  • Robogo
    #8426
    Mi a 7th ellen kezdünk a kupán!Remélem,hogy mi győzünk most, és nem kapunk ki mint utóbb,vagy csak kis különbséggel győzne a 7th az is jó lenne!!
  • Mr Manson
    #8425
    OFF:
    Elég érdékes a szerverzés. 2 nap alatt lepörgetni? Kedvezőbb lett volna heti fordulokkal.
    Arról nem is beszélve, hogy BF tali után lesz, amire remélem mindenki jön aki teheti. Mert ugye nem csak itt kell dumalni...
  • Robogo
    #8424
    Engem se érdekelnek az új pályák!Csak egy fontos van:HOGY NE LEGYENEK MÁR BUGOK!Például amit nagyon utálok:nem nyílik ki az ejtőernyő!!!!
  • polak
    #8423
    BFV HUNCUP Sorsolása
  • AmcsiGyilok
    #8422
    Jaja ez teljesen igaz,de ha már jön egy csomó újdonség vele akkor már a pályák is jók legyenek:D
  • Mortel
    #8421
    szerintem nem az új pályák kellenek elsősorban.Jók a régiek.
    HA bug mentes lesz én már nagyon bódóg leszek. sőt!!!
  • AmcsiGyilok
    #8420
    Egyébként tényleg kijöhetne már
    Én legjobban az új pályákat várom remélem jobbak lesznek mint a legutóbbi és lesz benne egy dzsungeles jó sűrű
    Na meg az a lángszórós apc az se lesz rossz,bár t72 már nem nagyon kéne...
  • AmcsiGyilok
    #8419
    A heliket így gyengítik:
    A Basecamp elkerülésére is tettek további lépéseket:
    - Helikoptereket az ellenséges zászlónál lévő javítópadok nem fogják sem feltölteni, sem javítani mindaddíg míg a zászlót vissza nem foglalják.
    - A MI-8-as helikopter találati pontjai 125-ről 100-ra csökkentek és a rakétáinak az ujratöltési ideje 3 másodpercről 4,5-re emelkedtek.


    Részlet Zsolti papa híréből a BF.hu-ról