22902
Battlefield Vietnam
  • Yan
    #9583
    Ejnye! Vásárold meg! :)))
  • Posse
    #9582
    Én se nagyon bár néha egy két nagy állatságot le kéne fényképezni.
  • polak
    #9581
    na megyek keresek software kulcsot a snagithoz:)SnagIt v7.0.1
  • polak
    #9580
    én azt nem használom bár megvan!
  • Posse
    #9579
    A fraps meg JPEG képet és AVI videokat csinál! Ha esetleg vkit érdekel.
  • polak
    #9578
    bmp-t csinál a bfv!
    én TGA-ba szoktam konvertálni 1 régi acdsee-vel mert a méretet jelentőssen csökkenti és még a szövegek is jol olvashatoak maradnak!
    mingyárt rákeresek erre a snagitra, nyitott vagyok minden ujdonságra (számomra ujdonság)
  • BurnBaby
    #9577
    való igaz, a bf/bfv alapból csinál shotot a print screen gombra - igaz .tga formátumban (épeszű képkezelő progi, pl. acdsee meg tudja nyitni, sima win alapok nem).
    én pl snagit nevű progit használok, mert ott be lehet állítani a file formátumát, így nekem pl 80%os minőségű jpg fileokat csinál, tehát már nem kell konvertágatni, és elég jók a képek.
  • Posse
    #9576
    Csak ha akarsz akkor csinál videot, asszem F10 a screenshot, F9-el meg videot csinál
  • Posse
    #9575
    Fraps
  • Posse
    #9574
    http://www.fraps.com/download.htm
  • polak
    #9573
    van a billeden egy print screen nevű gombocska, azt lenyomod és voila:) beteszi vágolapra és a játék könyvtárában a screenshot könyvtárba is! illendő kisebb méretűre konvertálni!
  • gizzda
    #9572
    Ja és igen te is csíter vagy...........he he he
  • polak
    #9571
    én még sose láttam, bár joideje nem is vezetek helit:)
  • gizzda
    #9570
    Reggelt....
    Én úgy látom ,hogy más is élvezi a veszekedést.....mert mikor kussvan akkor mindig valaki elkezdi..........

    Ui:Valaki megadhatná a pontos linket .....hol lehet letölteni azt a progit amivel fényképezni lehet játék közben.......én videót nem szeretnék csinálni csak egy-egy képet szeretnék kiragadni.....de YAN ne parázz nem teszem ide be.....legalábbis nem így........
    Köszi a segítséget............

    ADDIG IS ...........
  • Zs0lt1
    #9569
    Ez a Dice kanada lámasága miatt van csak.
  • Zs0lt1
    #9568
  • Zs0lt1
    #9567
    Ezt az égő MI-8 vitát hagyjátok már abba, mert sztem kvára felesleges ezen vitatkozni.
    Mindenki tudja, hogy amikor elkezd égni a MI-8, még van benne 1.5 kiskockányi 'élet'.
    Ugyanúgy, mikor egy kicsit is megsebzik, már elkezd füstölni.
    Ezeket, aki már kettőnél többször vezetett MI-8-at az tudja.
    De ha mégsem, akkor én is csíter vagyok.
  • ISOfeke
    #9566
    Reggelt mindenkinek
  • Josszimatroz
    #9565
    azt inkább add jótékony célra (hajléktalan, koldus etc..)
  • kz
    #9564
    én a borítóért (CD kulcs) adok egy százast.
  • Josszimatroz
    #9563
    jah elobbb lemaradt [email protected] -ra szoljon akinek köll..
  • Josszimatroz
    #9562
    help!!
    egy ismerosom keresere megvettem neki a battlefield vietnamot(12.000 HUf) volt mire kozolte h megse kell neki mert megvette mar.. gy nalam van egy felesleg peldany..
    dobozos meg minden a la mediamarkt..
    igy hat elado: 8.000 HUF ert ha valakit erdekel pliz
  • kz
    #9561
    Szerintem fogalmazd át azt, hogy "összedőltek"!
    Egyébként nekem is volt olyan, hogy az épületeket rosszul textúrázta DC-ben. Pl átlátszó volt a ház, láttam benne egy ellenséget az emeleten, de nem tudtam lelőni, mert nem láttam, hogy hol az ablak. Ráadásul be sem tudtam menni, mert az ajtót sem láttam. Vagy egy sátornak csak egyik lapját láttam, minta a többi nem is lett vona ott soha (összedőlt). Olyan is volt, hogy mindenféle szivárványszínűre festette a falat, majd ha megmozdultam, akkor újramázolta. Eleinte jó poénnak tűnt, hogy TS-en tudtam mondani a csapattársaknak, hogy melyik ház mögött gugol az ellen, de egy idő után elég zavaró volt, hogy ha megszülettem egy házban, akkor egyedül ki sem tudtam jönni.
    Na de mondom a megoldást: video driver csere. Nem feltétlenül a legfrissebbre. (Nekem asszem valami 43.xx vacakolt.) FX5600 -hoz jelenleg 6.14.10 -est használok. Ez nálam működik.
  • Mr Manson
    #9560
    Buba már csak ilyen.
    Nem tudom mit kell vele foglalkozni, észre se kell venni és késsz!
    Le merem fogadni hogy ezért csinalja, ÉLVEZI!
    ...mert azt azért nem hiszem el, hogy nem veszi észre hogy a magyar Bf:V közösség többsége utálja. Ennek ellenére itt van, és nem változtat semmin. Ez annyira gyerekes (vagy szánalmas) !
  • CB SNIPER #9559
    jah és arra hogy ki hazudik az megint jó egyx feljöttél muhahara amikor én meg vény raven is ott volt anyáztál káromkodtál(raven is mondta)amikor feljött egy 7th-s akkor mindjárt mondtod hogy hogyan beszéltem nem hagylak játszani mert folyton cseszegetlek stb...pedig vény raven is látta és még nekem mondtad hogy hazudok....erröl ennyit
  • CB SNIPER #9558
    én IS rohadt fáradt vagyok... :(
  • CB SNIPER #9557
    buba megint nem birsz a fejeddel ..? már hányan voltunk akik láttuk hogy égö helivel repülsz...:!!!!buba és elég vaksi vagy mert NEM kapcsolta ki a 3d mapot ha mengézed jobban akkor ott egy viet zászló bal alsó sarokban a PB szövegeknél...:PPP
  • Mr Manson
    #9556
    Reggelt!
    De kurv@ fáradt vagyok!
  • uHs Gerzson
    #9555
    Reggelt
  • Repülő Gyík
    #9554
    Azért nem árt hozzá 1 kevés lemez terület. Vagy sok? :)
  • Repülő Gyík
    #9553
    Néha van értelme használni!!!!!
    Elég vicces bugokat lehetne vele felvenni.:)
  • Robogo
    #9552
    Ja a fraps az megvan nekem!
  • polak
    #9551
    ez a bug legalább jol néz ki:)
  • Posse
    #9550
    Meg fraps-al. Az videot vesz ha akarod. www.fraps.com
  • Yan
    #9549
    Csak teli ne szpemmeljétek a topikot :DDD
  • Robogo
    #9548
    Print Screenel lehet képeket csinálni!Tényleg ez jó ötlet lefényképezed,hogy hogyan menek a golyóim a fejedbe és,hogy hogyan halsz meg az jó!Kösz az ötletet!
  • Rusid
    #9547
    Nem akarom védeni ,de ez egy bug az 1.2-ben.Égő mi8 al is lehet repkedni.
  • gizzda
    #9546
    Hi!

    Mivel lehet így játék közben képeket csinálni?......kiprószálnám mikor Tomit és Gabocat gyilkolom.......

    DE ADDIG IS .......
  • Yan
    #9545
    Kibujtál az üregedböl nyuszi, és megint nem birsz magaddal?
    Segítsek kinjaidon?
  • Nauron
    #9544
    jo zuhant és akkor hogy kaptál le 3különbözö helyen lévö embert?