22902
Battlefield Vietnam
  • LEADER
    #9624

    insurrection 1776 LINK
  • polak
    #9623
    hogy mik vannak, probáltad az m16 vs mi8at? felfogásotok elég nehéz... a rakéta nagyobbat sebez mint 1 m16 golyo....
  • Buba007
    #9622

    Ez ma este történt velem! Egy viet úgy döntött, hogy felcsimpaszkodik a helimre.
  • Cobra.
    #9621
    Ahhoz el is kellett volna találnod, hogy égjen
  • Nauron
    #9620
    tegnap kb másfél orán keresztül mi8 vs cobrát játszottam a sniperrel és egyszer sem volt égö mi8!
  • gizzda
    #9619
    Fraps 2.3.2 -höz vagy 2.3.2-hez kellene nekem crack...van valakinek...az privizen................köszi............
  • gizzda
    #9618
  • CB SNIPER #9617
    eheeheh persze pityu
    de addig is....
  • gizzda
    #9616
    Valakinek meg van a tört verziója...az legyen szíves ide küldeni [email protected] köszi
  • gizzda
    #9615
    Vazzeg ma megint úgy játam mikor Viet voltam....az emberkém ügyessen belerakott egy töltetet.....majd még egyet és utánna kétszer tudtam lőni vele egymás után....lol ezt fel kell vennem egyszer....nagyon sirály.....nem is tudtam hogy ez a fegyver ilyet is tudott már abban az időben...............
  • Repülő Gyík
    #9614
    Vagy eredeti, vagy tört változatnál van lehetőséget a beállításokat változtatni.
    Pl.: eredetinél Te választhatod ki, hogy hány másodpercig vegyen fel /meg törtnél:)/, de alapba az ingyenes verzió 30 mp után leáll.
  • gizzda
    #9613
    Sniper.....a sok cseszegetésért egyszer megkapod a fejlövést te is.......

    De addig is .........
  • gizzda
    #9612
    Buba...szerintem nem nagyon olvasható a neved............he he he bár a lángokról felismerünk.........bocs ezt nem tudtam kihagyni........
  • gizzda
    #9611
    Az elég bocsánatkérésnek ha nem szekálod tovább.............szerintem....Kellene egy kis help leszedtem ezt a progit(Fraps) de a képeknél valamiért nem engedi be ikszelni a JPG formátumot......bmp csinál....de nekem jpg kellene hogy ne kelljen vele szarakodni..............
  • CB SNIPER #9610
    a ritkán nálam nem jön be max évente egyx...
  • Buba007
    #9609
    Nem várom el/magamból kiindulva :D/, mert én se tudok bocsánatot kérni vagyis csak nagyon ritkán!
  • CB SNIPER #9608
    ezesetben igen..."Megint csak bebizonyosodott" mért mi az hogy megint csak?(csak még erre lennék kivéncsi...)
  • gizzda
    #9607
    A Bubat is ezesetben megértem ....én is felkapom a vizet amikor valaki olyannal vádol amit el sem követtem........szóval inkább játszani kellene nem veszekedni.......

    De addig is.....

    Ez nem maradhat el....
  • gizzda
    #9606
    Jó lenne már lezárni ezt a témát már uncsi
  • CB SNIPER #9605
    azt tölem soha ne várjad hogy bocsánatot kérek mert nemtok :D áés nem is akarok...:P
  • CB SNIPER #9604
    fölmentem a JW-re és rtepültem égö helivel kibszott furcsa volt...csak ennyit mondok :D
  • Buba007
    #9603
    Megint csak bebizonyosodott, hogy úgy vádoltok, CB-sek, hogy nem vagytok róla meggyőződve, hogy hogy is van az. Nem láttál még ilyet Sniper?? Én se, de az EA-nek köszönhetően mégis van.
  • polak
    #9602
    nahát nahát sokan repkednek mégse látták még... én se láttam...
    felmentem a szerverre és kockárol kockára lekaptam a mi8 energiáját... ha erre lusta vagy és csak azt hajszolod amit játék közben megtapasztalsz az kevés... ezer egy dolog van amire játék során nem jössz rá.... kis aproságok amik elkerülik az ember figyelmét!
    Scorpi játszott az 1.2-vel? vagy azota nem játszik amiota nincs BC? ha azota nem játszik akkor lehet az ejtőernyő bugrol se tud tehát lehetetlen?
  • Bercy #9601
    pontosan!!! 1.2 ota lehet ezt magcsinalni.
  • Repülő Gyík
    #9600
    Hát nemtudom, hogy Te kinek mit hiszel el, de engem meggyőzött a #9594-es hozzászólás.
    Meg az az igazság, hogy szerintem nagyon kevés ember repked kilső nézetbe.
  • Zs0lt1
    #9599
    Ez csak az 1.2-es peccs óta van így.
    Hát ha a BC-s Scorpi-tól kérdezted meg, akkor ő aztán iszonyat nagy referencia :ÐÐÐ
  • CB SNIPER #9598
    "Sniper a hited kevés, járj utánna..." nekem ez a sok idö és a szinte mindennapos játék elég volta arra hogy "utánnajárjak"...
  • CB SNIPER #9597
    és akkor ez hogy van hogy nekem soha nem volt ilyen nauronnak semsöt a suliba megkérdeztem scorpit :D aki szintén elég sokatrepült mi8 -al és neki sem volt ilyen...
  • polak
    #9596
    bocsánat, nem TGA-ba szoktam hanem PNG-be
  • Zs0lt1
    #9595
    NNa de komolyan, egy kiskockánál még simán lehet repülni és lövöldözni is vele, de akkor már inkább a helipad felé viszi az ember.

  • polak
    #9594
    one
    two
    threefourfive
    no és képzeld egyedűl voltam a szerveren, ezáltal a földön sebeztem ilyenre... fel is tudtam szállni!
    nemlátom a füstölését a helinek csak az égését ami füstöl...
    ha ilyen állapotban van a heli akkor megszünik a sima füstöcske, nem sipol tovább a heli hogy baj van...
    Sniper a hited kevés, járj utánna...
  • CB SNIPER #9593
    jó neked lehet hogy bubanal is ez van csak neki nem bug :D :P
  • Zs0lt1
    #9592
    Nálam úgy van, hogy megnyomok két gombot a billemen, és semmi nem sebzi a helimet :Ð
    Ez valami bug lehet nem :ÐÐÐÐÐÐ
  • CB SNIPER #9591
    nah zsoltinal van az hogy már a hátso rotor is füstöl és pár golyo elég neki..
  • dronkZero
    #9590
    Ja, le is áll a motorhang...
  • CB SNIPER #9589
    jó tegyük fel hogy lhet vele repülni(AMI SZERINTEM TELJESEN KIZÁRT DOLOG) és ö mág ráadásul leszállt tölteni..
  • CB SNIPER #9587
    de mondjuk amikor ég akkor már nem látsz semmilyen csikot ha kb felénél tovább lemegy akkor füstöl a motor..és ha még lejjeb megy akkor már a hátso rotorlapát is füstöl ekkor kb elég neki pár golyó és utánna jön az égés (zuhanás)amikor már nem tudsz csinálni semmit
  • polak
    #9586
    a milliomosok 1 házzal arébb laknak:) hogy milliomos légy lopj csalj és hazudj vagy felejtsd el eféle terveid!
  • polak
    #9585
    ZSolt képén nem néz ki zuhao helinek...
    ha az zuhan akkor Bubáé is nemde?
    egyik se tünik zuhanonak!
  • CB SNIPER #9584
    zsolt1 van benne "élet" az tuti de ha már ég akkor már csak zuhanni lehet vele és kész én is probáltma már mindnent de csak zuhansz ez ugyanolyan mint amikor pl a phnatom kigyullad akkor is már csak zuhansz nem tudsz repülni...