22902
Battlefield Vietnam
  • Mr Manson
    #10872
    Hy All.
    Megadta magát a routerem , igy otthon nem vagyok online!
    Bocs az NT-töl is.... mi volt a tegnapi meccs, már ha volt?
  • Zs0lt1
    #10871
    Mennyi lett tegnap az NT meccs a Lengyelek ellen?
  • Repülő Gyík
    #10870
    Én meg azt sem tudom, hogy eszik, vagy isszák:)
  • Pepti
    #10869
    nekem megvan, de egy f*s.
  • Yan
    #10868
    én jáccanék, de nincs meg :)
  • TLD Robi
    #10867
    LOL:)
  • Zs0lt1
    #10866
    Én meg régebben sem játszottam vele :Ð
  • TLD Robi
    #10865
    Én régebben játszottam,de most már nincs meg.
  • Joe Wallace
    #10864
    EMBEREK!
    Játszik it vki a codename:panzers -el?
  • Pink Tiger
    #10863
  • gizzda
    #10862
    217.20.121.9 Német
  • TLD Robi
    #10861
  • uHs Gerzson
    #10860
  • Robogo
    #10859
    Jaja úgy van ahogy Joe mondja!
  • Intimrush
    #10858
    Bazeg sajnálom
  • Mr Manson
    #10857
  • Tomeee
    #10856
  • Joe Wallace
    #10855
    Nembaj kedves ex-uhs -ek!
    A jóarcokat akik szeretnének klánban nyomulni továbbrais, valószinűleg örömmel fogadja a többi klán,valszinűleg a {TLD} is.:)

  • Zs0lt1
    #10854
    Működött az nálunk, csak sajna nem annyi embernél, ahány elég lenne egy klánra.
    Ez a 6-8 ember tartani fogja a kapcsolatot sokáig, mert remek barátságok szövődtek itt.
  • Tomeee
    #10853
    azt hittem hogy sz uhs nem bomlik fel mert már az eljétől fogva egy jó klán volt mondjuk már sokminden megesett a bfv-ben
  • Mersant
    #10852
    en is sajnalom...oszinten :-(
  • Repülő Gyík
    #10851
    Na ez most rendesen meglepett!
    Sajnálom!
  • FreddyHawk
    #10850
    Amikor egy csapat klánként megalakul, általában egy játék hozza össze őket. A közös érdeklődés az adott játék iránt az, ami összehozza az egyéneket, egyetlen fajta játék miatt. A közös gyakorlások, a rengeteg egy TS-en töltött idő, a poénok, a személyes
    találkozások van amikor elegendőek ahhoz, hogy olyan szinten megerősítsék a személyes kapcsolatokat, hogy az már túlmegy a játékpreferencia szintjén. Amikor hazaérsz, és van időd, akkor is felmész TS-re, ha éppen nincs is kedved az adott játékot tolni, mert tudod, hogy ott van egy csomó arc, akit kedvelsz, és jól érzed magad velük, nemcsak a csatatéren, hanem úgy általában is. Ha ezek a személyes kapcsolatok kialakulnak, akkor hiába jön másik játék, hiába jönnek a nagy zakók a meccseken, rájöttök, hogy a játék van a csapatért, és nem fordítva; a csapat együttmarad ... Viszont ha ez nem működik, akkor a kis közösséget folyamatosan veszélyezteti a széthullás.

    Sajnálom, hogy nektek nem sikerült, és nagyon szívesen adtuk a szervert.
  • kz
    #10849
    Nem kell aggódnod, a szkriptek nem felejtenek!
  • Csacsy
    #10848
    Ez tényleg nagyon sajnálatos, a magyar BFV közösség szegényebb lesz egy UHS klánnal. Majd kihívjuk az UHS old boyst eccer 1 gyakra, hátha az újra összehoz benneteket :)
  • Csacsy
    #10847
    Köszi, már meg van. Gabocánál volt, de eddig titkolta :)
  • Robogo
    #10846
    Hát sok sikert hozzá!
  • AmcsiGyilok
    #10845
    Azért tervbe van egy új klán alapítása is de ezt még jól át kell gondolnunk hogy van-e elég ember aki komolyan újrakezdené.
    Vagy ez vagy szétszóródunk a mostani klánok között:(
  • Robogo
    #10844
    Én is ebbe reménykedek!Azt sajnálom,hogy ilyen kevés KLAN van a magyarok között és amikor ránézek a német BFV-okra akkor majdnem elájulok mert annyian játszanak!Hát sajna az a baj,hogy ilyen kevés KLAN van!:((((
  • Mortel
    #10843
    Nem örülök neki. Amúgyis elég kevesen jáccák a BFV-t. Remélem nem sok ember kedvét veszi L. Ez az ominózus eset.

    remélem a az ex-tagjai részt vesznek továbbra is aktívan klán életben.
  • Robogo
    #10842
    Hát én is nagyon sajnálom az UHS-t,hogy megszünt!:(Még egy gyakwart sem nyomtunk le ellenetek!:(De ahogy szokták mondani folyik tovább az élet és a BFV-nám is!
  • AmcsiGyilok
    #10841
    Csak a klán szűnt meg súlyos belső problémák miatt:(
    Természetesen a legtöbb aktív játékosunk továbbra is publicozik:)
  • Zs0lt1
    #10840
    Szerintem mindenki folytatja a bfv-t.
    Az indok meg az inaktivitás sok pléjer és a líder részéről.
    Ma este volt wegy kissebb megbeszélés, és az ottlevők közösen döntöttek így.
  • Mr Manson
    #10839
    Én már régebben kiléptem, és mégis jatszom!
    ... sőt NT tag is vagyok!

    Ugyhogy nincs világvége!
  • Robogo
    #10838
    Ez engem is érdekelne!És mint csak KLAN szűnt meg vagy már senki sem játszik az UHS-ből egyénileg?
  • Nauron
    #10837
    Ha meg szabd kérdezni akkor miért bomlott fel az uHs?
  • Pepti
    #10836
    Mortel: oksi :-) Emailed megkaptam, csak pepen nem volt benne tul sok minden :-)
  • uHs Gerzson
    #10835
    :((
  • Bercy #10834
    huh. ezt nagyon sajnalom.
  • Mortel
    #10833
    Pepti elszállt a netem amint lesz és ráérek fel megyek Icq-ra és majd küldöm mit igértem.
    Sorry.mégegyszer.