22902
Battlefield Vietnam
  • BEAST #11032
    neszojjábe :DDD
  • CB SNIPER #11031
    jól beszél a csaj :DD ;)
  • BEAST #11030
    én nem láttam semmit
  • Bercy #11029
    volt rajta neki, csak reszegen letorte a helyerol :)
  • BurnBaby
    #11028
    :)
    szereltess szondát a power gombra, h bizonyos alkohol szint fölött má be se bútoljon a vas, nehogy megint az indulat beszéljen belőled ,)
  • Mortel
    #11027
    Egyrészt sry. 9:21-kor írtam. ööö háááttt ööö na eddig ittam.... Most Keltem fel.

    Egy kicsit(na jó nagyon), bánom. Nem kellett volna ezt így ebben a formában beírnom. Akit meg bántottam vele attól Lnézést kérek. Sajna túl ittas voltam.

    EGYÉNI VÉLEMÉNYEM VOLT. EZT NE A 7th-től vegyétek!!! "szerintem a klánom legtöbb tagja se" ha kérhetek admint akkor töröljétek ezt a részt.

    Igaz nem itt kellett volna. Megtörtént. majd írok icq-n Pepti.



  • Pepti@work
    #11026
    Frankie: az volt az infom, hogy ez a legegyszerubb es legkenyelmesebb, legfajdalommentesebb modja a dolognak :-) Persze megoldhatjuk mashogy is ;-)
  • Pepti@work
    #11025
    hmm. Mivel ez önkéntes valami, az vesz részt rajta, aki akar. Ha te nem akarsz, akkor sajnálom, de te tudod. De mivel itt írtad le, én is itt reagálok rá.

    Mondjuk amit leírtál, abból nekem nem az az indok jön le, mint amire hivatkozol.

    Nekem inkább az jön le, hogy nem tetszik az NT felépítése. Akkor kicsit mesélek erről is. Jelen pillanatban általában a következő emberek vannak mindig beosztva (a sorrend csak felsorolás, nem prioritási sorrend):

    FreddyHawk, Cézé, VonDom, Hattori, Ryan.

    Mint látható 5 (!) darab embernek fix a helye. Egyenként meg is indoklom miért: Freddy - nagyon rutinos, tapasztalt játékos, nagyon jó tankos, jó assault. Cézé - az egyik legjobb védekező játékos nálunk és a legfegyelmezettebb az egész magyar csapatban. VonDom - kis hazánk legtehetségesebb assaultjának tartom. Hattori - nagyon jó assault és nem mellékesen multifunkciós játékos, ezáltal meccs közben nagyon jól lehet sakkozni vele, hogy mit csináljon. Ryan - igen, tény, hogy fegyelmezetlen meccs közben TS-en, de ettől függetlenül a legsokoldalúbb és az egyik legjobb játékos, ha pedig kempelni kell, nincs nála jobb.

    Emellé jön még pár játékos, akik nagy valószínűséggel még 1-1 meccsre be lesznek osztva:

    én - mint csk megteszem, de láma vagyok ;-) De pl Khe Sahn-on nem terveztem, hogy beosztom magam. Manson, Norad (igen új, de kb ugyanolyan mint Ryan és Hattori, multifunkciós nagyon jó játékos), Rusid, Bercy, FSG, Maxi, Joe, Gerzson, Mortel, Zeboo, Intim, Reechy. Mondjuk ez a felsorolás maptól függően még akár változhat is, Lajee-ra is erősen számítanék egy Flaming Darts-on. Ha megnézed ebben te is benne vagy. Nem véletlenül. Én most azokat soroltam fel, akik beneveztek NT-be anno, és azok közül szerintem a legjobbak. Tény, ez az én véleményem és bár igyekszem nem szubjektiv lenni, biztos, hogy van benne szubjektivitás is. Tehát nem értem az indokaidat, ma is be lettél volna osztva Khe Sahn-ra. Na mindegy.

    Szóval nem tudom eldönteni, hogy sértődött vagy, vagy kishitű. Ha az utóbbi, akkor nincs rá indokod, nagyon jó játékos vagy. Ha az előbbi, akkor meg nem értem miért. A 7th-ben simán nagyon jó játékosok vannak. És igenis nagy részük fel tudja venni akár Norad-dal akár Ryan-nel a versenyt. Jelenleg ti vagytok Magyarország legjobb klánja, mint azt már bebizonyítottátok.

    Ja, és még azt nem értem, hogy ha valami ilyen van, akkor miért nyilvánosan kell megtenni? HA gondod van, akkor szólsz, elfogadom, kész. Ha meg nem akarsz velem kommunikálni, akkor szólsz Hattorinak vagy valakinek, hogy rád ne számítsak, aztán szintén kész. Csak nem értem miért a nyilvánosság. Persze titkolnivalónk nincs, csak miért indítsunk ebből vitákat, félreértéseket, minthogy szépen írsz nekem egy MSN üzenetet vagy emailt. Mert az is lehet, hogy totál félreértelmezem a hozzászólásod lényegét és ezt simán elkerülhettük volna, ha magánban írsz nekem.
  • Frankie
    #11024
    Akkó most trs? :)
  • Pink Tiger
    #11023
    ha meghívtak hát nyugodtan játszatsz, nem kell szégyenlősködni :)
  • FreddyHawk
    #11022
    bs
  • Mortel
    #11021
    Bocs Pepti. Hirtelen eléggé rákattantam az NT-re,de rájöttem a klánom nagyobb prioritást érez.
    Az NT nálam skillesebb és okosabb emberek képviselik nemzetünket, ergo inkább hagynám őket érvényesülni a team-de-s(vagy trs most már úgyis mind1) különítménnyel a a küzdlmet fel se vehetem(s szerintem a klánom legtöbb tagja se).
    Hajrá NT!!! Játszanak a legjobbak!!!!

    ha nem is tartozok egy Ryan vagy Norad szintű játékoshoz, akkor is hajrá skacok.

    Bocs hogy itt közlöm az infomat de valszínű itt olvassák a legtöbben.

    Nekem az első a klánom. Magyar vagyok inkább haza húz a szivem. mint1 ismeretken NT-be.... Sry

  • Pepti
    #11020
    forum mar van, oda spammelhetsz. Honlap egyelore meg csak keszuloben, mert lusta vagyok, keves idom is van, meg egyebkent is :-)

    Ja es a link: link neve
  • Yan
    #11019
    De, a vöröset a még több vörössel :D
  • Yan
    #11018
    Igen jól tudod a CB-é.
    El is lettünk elöször küldve. :)
    Máskor azért szóljatok már lécci elöre (dobjatok egy privit), mert igy elég gáz volt, hogy a JW1 foglalt, a Muhaha-n a 7th jáccott, nem volt hova menni.
    Amugy nincs mit :)
  • Zs0lt1
    #11017
    Jah, a bort sem szabad keverni :Ð
  • Zeboo
    #11016
    Viszont én láttam már olyat hogy egy 400 Mhz Infenion 266 Mhz-en fagyott... :( (csodálatos ez a kompatibiltás)
  • Bercy #11015
    nyugodtan tehetsz be 256 melle 512est. nekem egy 266MHz-es 256MB infineon van egy 450MHz-es 512es Hynix mellett(most meg).
  • Zeboo
    #11014
    CSak arra kell vigyázni nehogy összeakadjanak! (lehetőleg uolyan márka, uolyan MHz-en menjen).

    Ui.: grat srácok! jók voltatok !
  • Zs0lt1
    #11013
    283 - 0
  • Robogo
    #11012
    Na azt nem tudom,hogy mennyi lett az állás sajna!:(Akkor a TLD és a MNZ a JW1-en warozott!Különben mennyi lett az állás a 7th vs VÉNY közt?

    Yan:Akkor köszönöm a servert a TLD nevében is!Mert hallottam,hogy kb 8CB-s bent volt a serverbe amikor warozott a TLD és a MNZ!Gondolom,hogy gyakorolni akart a CB!Milyen lett volna ha elküldik a CB-seket,hogy itt most war van,közbe a CB kláné a server úgy tudom,de lehet,hogy tévedek!:)
  • polak
    #11011
    lehet, csak 1 hercen legyen:) pl 266,33,400
  • báttyó02
    #11010
    Aha,akkor letöltöm.
    Mert amikor cstlakoznék,mindig kiir valami errort.Mindegy,akkor töltöm.
    És mégegy kérdés,bár ez nem ide tartozik:egy 256mb ram mellé be lehet tenni 512-t? vagy csak 256 mellé 256 ot?
  • polak
    #11009
    jók lesztek ti persze csak utánnunk
  • Zs0lt1
    #11008
    Nem javít semmit, sőt ront, de ha a netten akarsz játszani, akkor kénytelen vagy letölteni.
    Valamit valamiért.
  • báttyó02
    #11007
    Amúgy az a 1.2 update patch,ez mit javit a játékon? Érdemes leszednem?
    mert hát 295 megás
  • Bercy #11006
    vege a warnak, ugyhogy a muhaha server lassan vissza is all publicnak.
    a jelszo pedig: bfvhu
  • polak
    #11005
    jah most war volt méghozzá gyakwar... mnznek köze se volt hozzá de még a tldnek se...
    seventh vs vény volt
  • Zs0lt1
    #11004
    Hát ha ti annak veszitek, akkor igen.
    Mi lett a vége?
    Jah és hány TK volt?
  • Robogo
    #11003
    Ja úgy mond az MNZ vs TLD war volt!Csak az volt a helyzet,hogy tőlünk csak 5-en tudták ezt szóval csak 5 vs 5 lett belőle!De különben az 5 vs 5 az war-nak számít?
  • Gorcsev Iván
    #11002
    ja most látom war van
  • Gorcsev Iván
    #11001
    sziasztok!!

    a MUHAHA-n játszanék de jelszót kér, amit nem tudok. Segítene vki??
  • Mr Manson
    #11000
  • FreddyHawk
    #10999
    Ölég lamma klán volt ez a tRs, némi de.bfv squad vérfrissítés talán jót tesz neki :D

    Ja, te úr isten akkor én a lengyeleknél voltam ? Úr isten mi van ma ? Vasárnap ? Akkor Helsinki ...
  • Zs0lt1
    #10998
    Nna vazzeg csupa lámákat vettél magad köré.
  • Bercy #10997
    lesz vmi home page+forum??? mennek spammelni
    (az srv oldal most nem muxik)
  • Pepti
    #10996
    az az mmx-es vidikartya gyenge lesz szerintem. De nem tudom, mert nekem olyanom sosenem volt. De ha eleg is, memoriat mindenkeppen tegyel bele. Es vegyel le mindent szinte minimumra, mert szerintem azert szaggat erosen.
  • Pepti
    #10995
    hmm. felébredtem. Ahhoz képest, hogy 4-kor akartam felkelni sikerült most :-) Délutáni szunyókálás rulez.

    Tagok? Hát hogy is mondjam. Egyedül fogok megverni mindenkit. Mert jó vagyok. Simán megalázok mindenkit. Ráadásul kaptam egy kis patch-et, nekem lehetőségem lesz harapni is a játékban. Tehát én csak harapva fogom megverni az összes ellenfelet.

    De lehet, hogy néha bejön majd játszani rajtam kívül amolyan vendégmunkásként Cézé vagy Manson. Esetleg G. I. Joe. Talán Maxi is. Elképzelhető hogy néha-néha a sikerekből engedem majd FreddyHawk barátomat vagy netán Ryant, Norad-ot is hogy részesüljenek. Zeusz azt mondta, hogy ő örül ha az én árnyékomban létezhet. Nancsika csak azért került be a csapatba, hogy legyen egy igazi csaj is Ahhoj mellett. Rusid meg Landor szimplán azért kellenek, mert kevésnek ítéltem meg az engem istenítő személyeket. Ganxsta Zolee meg csak és kizárólag azért kell, hogy tudjak valakivel talikon kocsmázni.

    Most lehet hogy iszok egy kávét. Vagy kettőt....
  • báttyó02
    #10994
    Köszönöm!
  • BEAST #10993
    te meg ne mosolyogj ^^