22902
Battlefield Vietnam
  • Pink Tiger
    #11193
    énnemtom
    sztem itt is kifejtheted, had tudja meg mindenki!!
    ha már nem fléjming dártozhatok...

  • kz
    #11192
    Akkor legalább privátban fejtsd ki lécci!
  • Meggymag
    #11191
    Sztem mindenki tudja, hogy melyik klánról van szó. Aki nem az meg IJ!
    Akinek nem inge....stb
  • BEAST #11190
    hehe ha flémet akarsz csinálok 1et :D de a World of warcraftban épp nagyon benne vagyunk :DDDD
  • Pink Tiger
    #11189
    szóval akkor milyen neted lesz?
    adsl egyáltalán vagy ez a turboisdn ???? hova költöztél kazahsztánba???
  • Pink Tiger
    #11188
    :)
    én csak kicsiben nyomulok
  • kz
    #11187
    Hát ez az, hogy nem vagyok!
    Aszonták rossz helyre költöztem.
    Meg, hogy a legtöbb egy turboISDN kapcsolat, amit adni tudnak...
  • Frankie
    #11186
    csak ne éld bele magad. Nem szívesen imádnék egy nagy darab rózsaszín tigrist :DD
  • Pink Tiger
    #11185
    jól hangzik
  • Pink Tiger
    #11184
    isten
  • Pink Tiger
    #11183
    :)
    nem vagyok siten, de tudom ki az istennő!!:)
    ha axeleros vagy, szólj nancsinak;)
  • kz
    #11182
    Ha elintézed, hogy egy héten belül legyen netem, akkor nem is csíter, hanem isten vagy!
  • Pink Tiger
    #11181
    roger
    még egy hét..
  • kz
    #11180
    Jó lenne, ha rendszeresen megtnnéd, mert ez azt jeentené, hogy végre nekem is bekötötték a netet és nem kell az anyámat meglátogatnom, hogy játszhassak egy kicsit!
  • Pink Tiger
    #11179

    csak legyen már meg az a k netem, te leszel az első akit szarrá lövök :)
  • kz
    #11178
    majd a szkriptek megoldják, hogy továbbra is hatékony legyél
  • Pink Tiger
    #11177
    elméletileg tudom hogy nem, de most nekem 384esem lesz és előre be vagyok rosálva hogy akad majd mint állat...
  • Pink Tiger
    #11176
    szerintetek a játékban okoz valami hátrányt (akár a legkissebbet is) ha valaki nem 512es adsl-el hanem 384-essel játszik?
    ping, lagg...
  • kz
    #11175
    nem teljesen értelek!
  • Pepti@work
    #11174
    lol. Ez még nem izgalmas :-) Marad az, hogy keresek itt bent a cégnél valami kellemes elfoglatságot. Dolgozni nincs kedvem, a csajok dolgoznak... mindegy, kitalálok valamit.
  • Frankie
    #11173
    most jobb? :))
  • Frankie
    #11172
    anyád
  • Pepti@work
    #11171
    velem nem is fogsz most, mert fáradt vagyok :-) de olyan mókás ilyeneket olvasgatni napközben, unalmas melóidőben :-) De DC-sek már abbahagyták, vagy legalábbis most nem megy, bf42 topic is unalmas... Itt se megy semmi izgalmas... Kell keresnem valami érdekes elfoglaltságot.
  • haxoror
    #11170
    Hát én veled nem fogok flémelni te csíter :P
  • dronkZero
    #11169
    Jó, hogy a fórumot spammeljük tele szobán belüli kommunikációval... :)
  • Mortel
    #11168
    1szerre ZERO :)))))

    Nem hogy bámulnád, te is a Jó barátokat!!!! :)))

    MERT QRVA hangosak vagytok én meg má aludnék....
  • dronkZero
    #11167
    Kicsit te kevered a szezont a fazonnal...
    A ping a két számítógép közti csúszás ezredmásodpercben. Tehát minden dolog, ami a szerveren történik, ennyi ezredmásodperccel később történik nálad, ill amit csinálsz, az ennyi idő alatt történik meg a szerveren. Ebben annyi hiba van, hogy ha bármelyik gép nem bírja a bfv-t optimálisan, akkor a ping is megugrik... Amit te "pingelés"nek hívsz, az egy egyszerű program, ami csak ezt a késést méri.
    0-ás ping a szerveren játszó játékosnak van, 1-es meg nekem...
    Meg párszáz kollégistának itt a környéken. (Magyar szerverre persze)
    Angliába(meg Európába, úgy általában) nekünk olyan 40-70 körül. 100-ra már nem megyek be.
  • Mortel
    #11166
    hátt öööö milyen is?...
    Kényelmes.. élvezhető , néha dűhítő ha fel megy 5-re ....
    kellemes ha 5Mb-al töltök le , de különösen zavaró ha le van korlátozva egy szerver 100-200k-ra.. mert akkor inkább L se kezdem...

    Mit akarsz még tudni?
    A kapcsolatom egész jó, néha olaj megy a gépezetbe, de amúgy semmi gáz..
    LÉNYEG A POZÍTIV KISUGÁRZÁS!!!!!
    ez nagyban elősegíti a kis pinget... (na meg egy UTP kábel se árt hozzá)
  • Pepti@work
    #11165
    sehol nincs most flém? Mert lusta vagyok potyára átnézni a dc és bf42 fórumot :-)
  • Pepti@work
    #11164
    valszeg olyan, hogy nagyon közel, abszolút nulla terhelésű hálózaton keresztül érik el a szervert...
  • Pepti@work
    #11163
    meg a LAN-os kapcsoalat is 0-ás ping
  • haxoror
    #11162
    hogyamilyen?
  • BurnBaby
    #11161
    interurbán!
  • haxoror
    #11160
    Oké akkor nem a nullás hanem az 1-2 pingű embereknek milyen kapcsolata lehet?
  • kz
    #11159
    Egyébként amit mi ping-nek hívunk, az nem mindig az.
    Mi van pl, ha valakinek a tűzfala tiltja a pingelést?! (Konkrétan nem küld vissza semmit.)
    Csomagok jönnek mennek, ebből lehet következtetni, hogy ha pingelnénk, akkor az mennyi lenne. Ez általában megközelítőleg jó eredményt ad. Illetve amikor nem, na olyankor lehet, hogy hülyeséget. pl 0 milimásodpercet.
  • kz
    #11158
    Az úgy van, hogy a ping ugye arról szól, hogy csomagokat küldünk ki és megnézzük mikor ér vissza. Onnan tudjuk, hogy ott messze járt, hogy ott rányomnak egy stemplit, ami igazolja az ottjárást. Na most ha valaki okos, akkor csak úgy csinál, mintha kiküldené a csomagot, de igazából csak előveszi a farzsebéből az "itt messze is járt má" stemplit és rányomja, majd felkiált: Ehun-e! Má vissza is ért!
  • haxoror
    #11157
    Én inkább arra lennék kíváncs hogy a nullás pinget milyen kapcsolattal tudják egyesek összehozni
  • BurnBaby
    #11156
    te zs0lt1
    nem biztos ám h ő kapta :) az alapján amit felvázolt a fiatalember nem a dobozból vette ki a játékot :)
  • Frankie
    #11155
    Ah :)

    Amúgy nekem mikor a cselló bővített- a magyar szervereken addig 25-30 volt az átlag, utána 10 alá ment.
  • FreddyHawk
    #11154
    Jesssz, akkor megtaláltátok egymást, király !
    Elvégre Ti már gyűritek egymást egy ideje a szónikusokkal.