22902
Battlefield Vietnam
  • Pepti@work
    #11233
    Freddy: ezt én is támogatom. Mármint hogy Hattori vezesse a stratégiai részét az NT-nek.
  • Pepti@work
    #11232
    Yan: voltak mókás dolgok jaja :-) Volt olyan, hgoy láttam egy embert, elkezdtem lőnio, aztán "connection problem detected" 5 másodperc múlva visszajött a kép és láttam, hogy két embert leszedtem :-) Fogalmam sincs hogyan.

    Meg volt olyan is, hogy mentem békésen, conn problem, mire visszajött a kép, addigra meg már néztem a spawn képernyőt :-)
  • Pepti@work
    #11231
    Mortel: incs ellenemre a klánok vs NT, csak mint akkor is kifejtettem, ha NT-t akarunk összeállítani és az éles csapttal gyakorolni, akkor ugye ott van az a para, hogy mondjuk egy 7th vs NT összecsapásban pl Hattori melyik csapatban jáccon? :-) Mert gondolom a 7th-ben is jól jönne, meg NT-nek is oszlopos tagja. De ha ezt valahogy le tudjuk menedzselni, akkor nem vagyok ellene ilyen összecsapásoknak sem. Akkor is most is mondom, hogy ha ezeket le tudjuk egyeztetni, akkor tőlem mehet.
  • FreddyHawk
    #11230
    Zzza, Hattori elmesélhetnéd már bazze, hogy mi volt a szisztéma.
    Lehet,hogy az NT taktikai vezetését neked kéne csinálni, ha ennyire
    vágod a témát !
  • Mortel
    #11229
    hmmmm . Azért, csak lett volna lét jogosultsága a klánok vs NT-nek...
    na mind1.

    Grat a srácoknak.
  • Yan
    #11228
    Köszi. Annak külön örülök, hogy tudtunk segiteni az NT-nek.
    Persze Hatt hathatós irányítása is kellett hozzá. :)

    Pepti: az uccsó körben néha olyan darabos volt a mozgásod, h nem lehetett rád löni normálisan, a röhögéstöl. (milyen hasznos is tud lenni a lagg)
    :D

    Beast: Sniper nem volt ott :)
  • CB Gery
    #11227
    Tényleg jo mecs volt.
    Thx a játékot.
  • Pepti@work
    #11226
    Freddy: nem anti volt :-)

    tegnap csak csinaltunk ket csapatot... :-) Az meg nem anti meg nt :-) Mrt nem is beosztas alapjan keszult, hanem azt mondtuk, hogy cb + 7th vs tobbiek.
  • FreddyHawk
    #11225
    Azért az ANTI elmondhatná, hogy mi volt meccse előtt az eligazításon, vagy mi volt a koncepció ; tudatos volt e első körben a stop, vagy nem bírtatok tovább jönni sat-sat.
  • polak
    #11224
    semmi gond, majd mesélem hogy hogyan csináltuk tegnap este az egészet!
  • Pepti@work
    #11223
    jaja, gratula a 7th + CB különítménynek.

    Egyébként sry, de a netem este totál megadta magát, már nem is engedett vissza, azt a két kört is végig laggoltam amit bent tudtam lenni :-(
  • kz
    #11222
    "Az ilyen kis szurkapiszka véleményekből szoktak a nagy anyázások lenni."
    Itt konkrétan a #11122 hozzászólásra gondolsz?
    Nem?
    Én igen!
  • hwik
    #11221
    ehh életébe nem játszott még ezzel de tuti h csitolni akar:D loál amúgy köszi Hattori működött!
  • BEAST #11220
    hehe kár hogy nem voltam :P nah majd bosszutállok :) mondjuk sniperen ,vele ugyis megvagyok
  • Nauron
    #11219
    Azért jo meccs volt
  • FreddyHawk
    #11218
    Semmi extra ; este gyakon fel volt osztva a nép - egyik oldal javarészt CB-s csibészekből állt, a másik vegyes... Game Warden.

    Egyik oldalt végigkempelték úgy, hogy szinte végig csordogált lefelé a ticket ( pont annyit megfogtak, amennyit kellett, azt stop - csak óvatosan a támadással ) másikon meg óriás drop az elején a homera, és szipi-szopi.
    Persze kitartottunk, de ugye légifölényben szarrá fregelték magukat ! Szép volt ! :D Több gigabájtnyi taktikai információt szedtünk össze 40 perc alatt, hogy mit érdemes GW-n csinálni, és mit nem .... Király volt !
  • Rusid
    #11217
    Nem baj legközelebb majd jol elpicsázzuk őket:)
  • BEAST #11216
    hmm? mesélj :)
  • FreddyHawk
    #11215
    Jaja, egyesült CB kommandó puhára picsázta az NT -t :DDD
    AZANNYUKAT ! Mindíg a bögyömbem voltak ! :)

  • Yan
    #11214
    np.
    Attól még bejöhettél volna.
  • BEAST #11213
    jokérdés :D hátte ?
  • polak
    #11212
    hagyd békén:)
  • polak
    #11211
    segáz Orgi:)
  • Orgi
    #11210
    Eh sorry, be voltam mai meccsre jelentkezve, de úgy szétküldtek a munkahelyemne hogy hazaértem és elaludtam. Most úgy látom megy már, 20/32, bementem ts-re, de nem tudtam Yannal beszélni, úgy látom megy már a meccs:( Létszámból gondolom, hogy nincs rám szükség, sorry.
  • CB SNIPER #11209
    há te? :D
  • Buba007
    #11208
  • Yan
    #11207
    , 4ever
  • Bercy #11206
    soha nem is akartunk felakasztani
    kozottunk eddig jo viszony volt, es ez reszemrol meg mindig megvan(remelem reszedrol is)
  • LEADER
    #11205
    Magyar Point of Existence server!!!
    info: SG PoE fórum
  • Lifeforce
    #11204
    Így van.
    Egyet is értek veled.
    Azonban Yan nem állította a véleményét, hanem kérdezte, hogy nekik miért jó ami ezzel jár.
    Hogy az írásodat magad felé fordítsam...
    Ha te ide beírod, hogy levágnak a péniszedből, és más beírja-megkérdezi annak a tudatában, hogy ugyan megmarad a funkciója de ez miért is jó neked, abban semmi kivetnivaló vagy flamera alkalmas szöveg nincs.
    Nincs benne sem lebeszélés, sem fikázás, csak egy "érdeklődő" kérdés.
  • BurnBaby
    #11203
    vissza :) a kevés kivételt is szeretettel várják azóta h helyrerakja a problémát :)
  • Meggymag
    #11202
    Vélemény olyan mint a széklet, mindenkinek van! A kérdés, hogy ki érzi azt, hogy ezt meg kell osztani mással és ki azt, hogy jobb magában tartania(nem nem a székletet) a közösség érdekében ill. annak érdekében, hogy ne legyen flém állandóan minden szarságból. Mert ha én pl azt mondom, hogy: "minden BFVsnek kicsi a pénisze akinek meg nem az hazudik!" Ez egy vélemény(persze fake) de valszeg sok emberből indulatokat váltana ki és flém lenne belőle. Viszont én azzal védekezhetek az anonimitás árnyékában, hogy "jajj hát ez csak egy vélemény volt". Az ilyen kis szurkapiszka véleményekből szoktak a nagy anyázások lenni.
    Szal PEACE meg Puni! P&P!
  • Zeboo
    #11201
    Akkor marad a gázkamra vagy a főbelövés.... Választhatsz :)
  • Yan
    #11200
    Plusz, ha vkinek elkerülte volna a becses figyelmét: #11115
    Utolsó szó jogán kérem felmentésemet, és könyörgöm ne akasszanak fel!
    Többet védelmemben nem tok mondani, kérem kapcsolja ki!
    :DDD
  • Octopus
    #11199
    Rendben van, csak ne robbanjon ki megint klánvita és egymás fikázása.
    Annak a klánfórumotokon van a helye, és nem itt.
    Ez szóljon a játékról, szerverekről, javításokról, és még egy kis off vagy flame is belefér személyeskedés és anyázás nélkül.
  • Lifeforce
    #11198
    A CB-ről beszélt... :)
    Nem borzolja a kedélyeket, mert már kinőttünk belőle, hogy felvegyük :)
    Amúgy is Yan magán véleménye volt.
    Ha valaki általánosít akkor így járt.
    Úgyhogy nem lesz belőle vita.
    Gondolom Yan arra célzott, hogy a 7Th jó csapat, és ha nyernek egy waron akkor miért "más arassa le a győzelmet"
    Egy szerverért?!
    Arra mondta, hogy gondolják meg, és ha ők úgylátják, hogy ez jó akkor csinálják.
    Nem a Sess fikázása volt, hanem egy "kérdés".
    Amúgy CB nem marad ki semmiből thx az aggódást... :)
    Jól van a régi, 32 állandóan online tagunk és a 4 szerverünk is. ;)
    Úgyhogy ha valami jóból kimaradnánk, akkor csinálunk magunknak egyet. :)
  • Bercy #11197

    [tartalmas hozzaszolas V1.01]
  • Octopus
    #11196
    Szerintem jó az privátban is.
    Nem kell feleslegesen felizzítani a kedélyeket.
  • Pink Tiger
    #11195
    majd a legközelebbi talin lehet dártsozni is a fléjming enemikre:)
    visszafognak oda engedni minket?
  • BurnBaby
    #11194
    flém van így is. a dart má nem olyan nagy varázslat hozzá ,)