22902
Battlefield Vietnam
  • Mortel
    #11394
    Igen mi is verhetőek vagyunk... néha ... ha nem kapcsoljuk be a monitort ... vagy billentyűzet nélkül jáccunk esetleg egér nélkül....

  • Yan
    #11393
    A szabály modosulásrol tudnom kell, h mihez tartsam magam :)))
    (Ha kiderül, hogy csak ketten, akkor töröltetem, de igy is lesz olyan aki benézi, sajnos ;) )
    :DD
  • BercyAtPTE
    #11392
    Yan, tudod jol h a szabaly klantagokra nem vonatkozik
    (remelem mindenki erti a viccet es nem kezdodik el hatalmas flame hadjarat)
  • Pepti@work
    #11391
    igen, 5-en jöttek trs-be: Joe, Maxi, Zeusz, Landor, Rusid
  • Pepti@work
    #11390
    loál
  • BercyAtPTE
    #11389
    f@szt. lama az osszes
  • Pepti@work
    #11388
    várjál még azzal, sokan bfv-ztek már ugyan, de pl Nancsi és Ahhoj még csak most telepítgeti bfv-t, szóval idő kell, amíg megtanulnak játszani :-) Bár remélem lassan nekiállnak jáccani, és akkor belejönnek, mire elkezdjük a gyakokat (szerintem hamarosan). Bár ha már lőni tudnak, az már félsiker ;-) Shaman már jáccogat, de kb annyira megy neki, mint a bf42, szóval sehogyse ;-)
  • haxoror
    #11387
  • Yan
    #11386
    Zsolti, grat az új klánhoz :))
    Azé egy-két kérdés felmerül:
    -törlik a muhaháról az 1. szabályt,
    -vagy nem jáccol ott,
    -esetleg betartod?
    :DDD
  • BEAST #11385
    szurkolok
  • BEAST #11384
    joreggelt
  • BEAST #11383
    hehe miért a 7thban félistenek jáccanak? :) lol
  • polak
    #11382
    mi is verhetőek vagyunk, ha összekapják magukat akkor azt mondom 2esélyes lehet a meccs!
    jelen helyzetben ténylegessen kevés az esélyük mert ugyebár gyakorlás és közös játék nélkül olyanok mint 1 összerántott publik!
    a Vény is megmutatta párszor hogy ha odafigyelnek akkor tudnak fejtörést okozni!
    igazság szerint majd a TRS lesz kemény ellenfél:)


    Clan Base info:

    Match: 19th Platoon Italian Lions versus • Soni©-eSportS :: 7th Cavalry Regiment •
    Status: Challenge accepted by • Soni©-eSportS :: 7th Cavalry Regiment •
    Date: Monday 29 November 21:15 (21:15 , 21:15 )
    Levels: Operation Irving/Quang Tri Alt
    Server: 62.149.195.46:15567
    Players: 10 x 10
    Ladder: BF:V CON
    Rules: Player Guids Required ?: Yes
    Minimap flag warning ?: Yes


    ugyhogy tessék szurkolni:)

  • polak
    #11381
    jo reggelt:)
    rendicsek akkor csacsy az illetékes, viszont téged felvettelek msnen!majd akkor csacsy elérhetősége kéne inkább hogy könyebb legyen a komunikácio!
  • Zs0lt1
    #11380
    Jah Pepti, jó volt tegnap a közvetítés, már amennyit ott ts-en hallottam :-)
    Ez a Zeusz egy állat, hogy csak 10 főre engedélyezte a hallgatást.
    Szerintem miatta kaptunk ki :Ð
  • Zs0lt1
    #11379
    Jóreggeltet néked is.
  • Zs0lt1
    #11378
    Jah és az uHs oldalát nem törte fel senki. Aki ezt állítja, hülyeséget beszél!
  • Pepti@work
    #11377
    szép hétfő reggelt mindenkinek.

    ex uhs tagok szétszéledtek. Van aki elment másik klánba, van aki nem klánozik.
  • Zs0lt1
    #11376
    Jah és taggal két g
  • Zs0lt1
    #11375
    Hát az uHs nagyrésze (5en asszem) a tRs-ben folytatják, Gerzson és én a 7th-ban folytatjuk.
    A többiekről semmi hír, szal lehet őket hívogatni klánokba ;-)
    Az uHs többek közt inaktivitási problámák miatt szűnt meg. Ez elég hivatalosan hangzik, az is. :-)
    Gaboca én nem akarlak megsérteni, de most komolyan, szerinted a TLD-nek valaha is lesz esélye megverni a 7th-t RENDES klánmeccsen?
  • DropTable
    #11374
    Ha szerver kell szóljatok, lehet hogy tudok segíteni. Meg ugye a jelelegi public PoE is kiadó még...
  • Robogo
    #11373
    :)És mi lett a többi ex UHS tagal?Ők már nem nyomják a gamet?Csak te léptél be klánba a UHS-ből?Ja és ha megkérdezhetem az volt a fő oka,hogy megszünt a UHS,hogy "feltörte" valaki a UHS fórumát és így minden titkot megtudot mindenki?Nagyon sajnáltam amikor megszűnt a UHS,mert így elvesztettünk egy jó klánt vagyis Magyarország elvesztett!

    Hát jó nehéz lesz a 7th-t legyőzni a TLD-nek,de lehet,hogy valamikor győzni fogunk!Na mind1 majd a battlefield 2-őbe!:)Az milyen game lesz egy szóba KIRÁLY!Ezt a játékot várom a legjobban!Remélem ebbe nem lesz olyan sok bug!Az lenne a legjobb ha bug mentes lenne!

    Hattori:Válaszoltam a 7th fórumába!Én akkor nem intézem a 7th elleni wart mert én nem leszek!Szerintem akkor Csacsy-val beszéld meg a war dolgot,hogy akkor mikor játszunk!Oké?
  • Zs0lt1
    #11372
    Lettél két t.
    Egyébként igen :-)
  • Robogo
    #11371
    Oksa majd szólok ha már nem bírom tovább!És aztán lesz egy kis
  • TLD Robi
    #11370
    Jaja:)
  • TLD Robi
    #11369
    Ezt már én se értem 2 Buba van?
  • haxoror
    #11368
    1. Kavar a nővéreddel
    2. Beköltözött a lakásodba
    3. Lenyúlta a gépedet

    Ha kell olcsón baseballütő dobj egy privit :D
  • Robogo
    #11367
    Simán megveszem a gyorsabb netet!10000kbps\s
  • Robogo
    #11366
    Tényleg?Most akkor nem lesz serverünk?Én úgy tudom,hogy lesz!
  • Robogo
    #11365
    Azt hiszem,hogy a TLD ezt a megoldást fogja választani!Havonta fizetünk .....Ft-ot!

    Zsolt1 7th-s letél?
    Kettő Buba van?A Nos az igazi Buba?Vagy most mi van?
  • Tomeee
    #11364
    akartunk bérelni csak utána visszamontuk mert tényleg felesleges
  • Robogo
    #11363
    Sajnos nincs fölösleges gépem!Oda kell adnom a nővéremnek meg a pasijának!(Mert ugye a nővérem pasija itt lakik nálunk!)
  • Robogo
    #11362
    Jaja tesók vagyunk!Belépett a Robi is a TLD-be!
  • Buba07
    #11361
    Neked fontos volt megszolalni?Huzzál innen a büdös picsába!!
  • Zs0lt1
    #11359
    Nem kell ahhoz net, adjátok be egy szerver hosting céghez ami kér érte mondjuk 10-12 ezer ft-ot és van szerveretek.
    Ennyi.
    Már csak egy linuxot meg egy BFV szervert kell rá fellőni aztán ott a frankó szerver. :-)
  • polak
    #11358
    őőő feltételezem hogy pénz kérdése lenne! minek a TLDnek szerver? a jelenlegi magyar kihasználatlan szerverekkel dunát lehetne rekeszteni!
    januártól igy is csatlakozik még 1 a listára ha a jó isten is ugy akarja!
  • Buba007
    #11357
    Igen??!!:D Akkor nem szóltam... De végülis miaz Gabócának egy erősebb net?!
  • Bercy #11356
    mer ahhoz talan kene egy kicsit erosebb net is. :D
  • Buba007
    #11355
    Figyu Gaboca! Ha már úgyis van egy fölös géped, akkor miért nem vagy oly kedves, és csinálsz rajta a TLD-nek egy szervert??!!
  • Zs0lt1
    #11354
    Nnah azt nekem is adhatod :Ð
    Ti testvéek vagytok? Nem is tudtam.