22902
Battlefield Vietnam
  • BurnBaby
    #11434
    nemtom. ha fiatal vagy még kinőheted
    vagy romolhat
    (saját tapasztalatból viszont azt kell mondjam úgymaradsz)
  • BEAST #11433
    doh :( akkor én már ilyen hülye maradok
  • BurnBaby
    #11432
    én keveset. nem lettem okosabb
    azt gondolom tehát h teljesen mindegy mennyit alszol, a szellemi fogyatékosságokat nem befolyásolja
  • BEAST #11431
    hmm ... asszem tul sokat aludtam este ... ma nagyon hülye vagyok ...
  • BEAST #11430
    hihi :P olyan sokan vannak peptin kivül felsem fog tünni hogy ottvan :DDDDDD amugy is a score alján van valahol

    [GONOSZ]
  • BurnBaby
    #11429
    csak rájöttem h inkább örülnöm kéne h végre nem kell peptivel találkoznom szerveren... :)
  • BEAST #11428
    ilyen könnyen feladod?
  • streetracer
    #11427
    akkor, hogy rugott ki az egyik cbs? biztos,hogy nem Yan volt. azthiszem Nauron kickelt engem
  • haxoror
    #11426
    gyááááva
  • BurnBaby
    #11425
    pepti, nekem csak buta ismerőseim vannak. akkor maradok a bf42nél. úgyis csupa magadfajtá láma tojja a bfvt, mit keresnék én ott ,)
  • haxoror
    #11424
    Plusz még a szerver is kickel sok TK-ért asszem
  • BEAST #11423
    nah akkor bővült a "biztostikickeltetek" kicsiny tábora :DDDDD
  • BEAST #11422
    1 párx már kickeltek engem és ááálitollag nem nem ők voltak :P
  • Bercy #11421
    nem. joga van a muhaha klannak is(meglepo modon) es CB|Yan-nak.
    a server magatol is kickelget embereket. pl TK vagy magas ping.
    ja majd elfelejtettem. joga van a PunkBusternek is
  • streetracer
    #11420
    a muhahán csak a sevensnek van joga kirugni embereket?
  • BEAST #11419
    hmm :)))

    hát nemtom ... akkor talán töredezetségmentesits hátha ... de nemtom ha télleg minden min akkor hmm :(
  • haxoror
    #11418
    defrag
  • Pepti@work
    #11417
    BB:

    service != application

    Magyarul: a service-k nem az alkalmazások, mirc, firefox, stbn me zavaróak (aanyira). Ehelyett kérj meg egy okos ismerősödet, hogy nézze meg a gépedet, és ami fölösleges windows renccerbaszás fut a gépeden, azt tiltsa le neked.
  • BurnBaby
    #11416
    bb valóban jó üzlet, de neked tuti nem vagyok ,)

    amúgy meg sose nem szoktam kikapcsolni sok mindent, 2 mirc, firefox, ftp szerver, daemon tools, meg mittomén mindig megy a gépemen. néha átluk is úgymarad ,) de! eddig ment úgyahogy. most meg nemmegy úgyahogy. ugyanmé? :( vcard drivert nem frissítettem, zenét alapból kilövöm játéknál mert idegesít. kicsit futok aztán beáll a cucc mintha memorizálna... :(
  • FreddyHawk
    #11415
    Ehhe ! Az a kurva óra nekem mindíg gyanús volt !
  • Yan
    #11414
    Hátha segit. (p4 1,6 512 gf2mx400)
    játék:
    800*600/16, grap: lowest, geo: med, text: low, árnyék+ligtmap: no
    ingame+menu music: no, 32 csanel, minöség: ki
    driver:
    56.56 (vietnam cd-n lévö), 10% huzva, minden csuszka balra, élsimitások stb. kikapcsolva, vertikális szikron ki, legnagyobb teljesitmény be.
    op.r.:
    xp prof, jobb alsó sarokban csak az óra megy, minden vacak letiltva.

    sajnos igy is csak 30-40-es fps. :(
  • Bercy #11413
    a megoldas a probelmara a bfv textes modban valo futtatasa. ki kell kapcsolni azt a vacak grafikus feluletet. csak egy kicsit maceras lesz a jatek.
    move_left 1
    move_forward 1
    move_forward 0
    shoot_1
    shoot_0
    get_in_vehicle
  • FreddyHawk
    #11412
    Jaja, csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is szépen futott 44.x-es detonátorral, azóta 800x600 minden low detail-en ... és még így is gáz.
    Vannak olyanok,hogy a távolban megy egy motorkerékpár, utas nélkül.
    Rázoomolok a fegyverrel, akkor már látszik rajta az ürge, de addig kísérteties.

  • Pepti@work
    #11411
    ja és Bébi tilts le minden olyan service-t, aminek semmi értelme, hogy fusson (ha még nem tetted volna meg). Egy rakat erőforrást felszabadít, buzi winfos meg alapból futtat egy csomó olyat, amit az életben nem használ ki egy normál mezei juzer...
  • Pepti@work
    #11410
    szvsz nem a videókártyával van a gond, hanem a procival.. ha már gond van valamivel...
  • Pepti@work
    #11409
    hmm. Az én gépem csak prociban jobb ennél, és minden probléma nélkül fut rajta minden...

    Szerintem letolni mindent low detailre, 800x600, zenet kapcsold ki mindenhol, mert semmi ertelme hogy menjen, csak eszi a procit. Aztan mennie kene, valahogy. Ha így sem megy, akkor a probléma az lesz, hgoy kicsi neki a proci... A hangnál meg jobb, ha átteszed a hangkártyádra, és azt is leveszed, mármint a minőségét. Nem kell full minőség, lényeg, hgoy halld, merről jön az ellen :-)

    HA még ezután sem megy, akkor marad a 320x200 mód ;-) vagy a 40x80-as karakteres ;-)
  • BEAST #11408
    BurnBaby jo üzlet nekem is az van :P
  • haxoror
    #11407
    Tök ugyan ez a gépem van ;)
  • FreddyHawk
    #11406
    Zzzö ugyanaz a gondom nekem is , a 44.3x -es detonátorral közel játszhatóan futott, de fel kellett jönnöm a directx9c és a WoW miatt
    a 66.x-es detonátorra, azóta olyan, mintha lekvárban mászkálnék.

    Az én megoldásom december elején érkezik egy 9550-es radeon képében ;
    nem akarsz venni egy gef3ti200-at ? :D
  • BurnBaby
    #11405
    mámint csak a 'namot raktam újra
  • BurnBaby
    #11404
    típusát tekintve halálgagyi :)
    amúgy meg 1,5g p4, gef4ti128m, 512ram
    és korábban már közel jácchatóan (mondjuk max 20 pléjerig majdnem élményszerűen) ment. most raktam újra és vmi nagyon nem fexik neki... lehet fel kéne törni? az segít? :))))
  • BEAST #11403
  • haxoror
    #11402
    Nem minden BFV-s nagyarcú :)
  • BEAST #11401
    milyen géped van?
  • BEAST #11400
    itt csak egyszerű szerény ám annál tehetségesebb bfvsek vannak :) igaz most csak magamra gondoltam , de had legyen jo másnak is :PPPPP
  • BurnBaby
    #11399
    freddy papa aszonták te vagy a bfv isten. én meg a láma, me 18 bottal próbáltam belőni a dögöt és beáll a kép pár secenként kb 1 secre... 800x600 low, hangra nem a creativeom hanem valami 2d mittomén, channelek levéve vhova 30 körül... mit állítgassak még? :)
    gondoltam mostmá megmutatom ennek a sok nagyarcú bfvsnek hol lakik a magyarok isten(nőj)e ,) de hát így nem fog menni. :)
  • Repülő Gyík
    #11398
  • BEAST #11397
  • Mortel
    #11396
    a szerénység egyik erősségünk...
    és 1 biztos ma nem FOGUNK KIKAPNI!!!!
    esetleg, csak titkoljuk a tudásunkat az elsők előtt(minél nagyobb legyen a meglepi)...
  • BercyAtPTE
    #11395
    es szerenyek is
    (meg nem tudjak h ma este ki fognak kapni)