22902
Battlefield Vietnam
  • polak
    #12124
    te isten szolgája őld a sátán ivadékait:)
  • Pepti
    #12123
    jovan, rajottem miert. HAver ugy csinalta, hogy nem jelolte be a protected gaem cd dolgot. IGy ugyan image lett, meg telepult is, de nem eredeti image jott letre.
  • Pepti
    #12122
    nem, eloszor csinaltam image-t es utanna image-rol telepitettem. Es mindegyik T meghajto. De azert koszi a tippet, nekem is ez volt az elso, amire gondoltam. De nalam is mas van regisztryben, mint ahol az image van es mukodik.

    Mas otlet? ;-)
  • Mr Manson
    #12121
    meghajtó változott!
    cdről tetted, és utánna daemon... sajnos ez a szar erre is érzékeny

    ujra vagy no-cd patch
  • Pepti
    #12120
    srácok, kérdés:

    feltettem Vietnamot, eredeti CD-rol csinaltam image-t. Felraktam BFV-t. Majd Daemon tools-szal az image-et akarom használni, nem a CD-t.

    És kéri ez a szemét. Ugyanez nálam tökéletesen működik. Havernál nem. Ötlet?
  • polak
    #12119
    jah értem:) VOTE kick:)
  • Pepti
    #12118
    ja, ez nem most volt, azota mar lehiggadtam es a publikos verziot irtam le abbol, ami a velemenyem :-)
  • polak
    #12117
    nem rossz, gyorsan felidegeltek, nem rég indultál játszani!
  • vsly
    #12116
    Jahh,hát a TLD.Velük mg nkem is meggyült a bajom.Meg gyülik éppen most is.Ma 18h-ra van lebeszélve egy war,erre most szólnak,hogy nem jó,mert a tegnapi meccsük miatt nincs idejük felkészülni....
  • Pepti
    #12115
    Ja, és a TLD-seknek gratulálok a mai teljesítményükhöz publikon... 3 perc alatt fel tudtak annyira idegesíteni, hogy megfájdult a fejem...

    Srácok: lehet hogy jó buli nyomkodni zsilliárdnyiszor nyomkodni egy rádióparancsot, de kb 5 után megfájdul az ember feje. És ha 3 perc után nem jöttök rá magatoktól, hogy ez csak idegesíti a többit, akkor sajnálom. Onnantól várhatod, hogy szépen fog kérni valaki, hogy hagyd abba, simán f@sszkolodasnak veszem, és úgy fogok szólni érte. Szóüval ha publikozol, ott van másik 20 nbarom is, akit rohadtul idegesít ez. És ha erre csak tovább csináljátok, hát az a ti bajotok.

    Ha csak egy ember lett volna, nem érdekelne. De mivel votlatok fent vagy 5-6-an, ezért ez kb a teljes klánotokat minősíti. Gratulálok, jó klán. Noobs.
  • Pepti
    #12114
    Hattori: persze, hogy van nélküle élet. De mondjuk nekem csak annyi a dolgom egy windows reinstallnál, hogy felteszem a windowst és kész. Minden mást elintéz a tűzfal+router+printserver combo.

    Ja és Cisco :-) Ha már mindenki leírja a sajátjának a márkáját :-)
  • Zeboo
    #12113
    Gondolom a többieknek nem csak arra kell a router, hogy tűzfalként használják, hanem egy másik jó tulajdonsága (netmegosztás) miatt...
  • polak
    #12112
    :) én használok spybotot időnként... kb kéthetente!
    se sp1 se sp2 nem szükséges a gépre, szerintem csak időpocsékolás!
    muhaha kivág? nálad a gond, engem még soha nem vágott ki ok nélkül!
    ha pedig minden stimmel értem ez alatt a pb frissitést és annak bekapcsolását akkor az életbe nem ver le a szerverről kivéve ha gebasz van a gépeden!
    router biztos jó de anélkül is van élet!
  • Jabar
    #12111
    KTI router is teljessen megteszi
  • dronkZero
    #12110
    Használj tűzfalat. vazze...
    Ja és ne a MikroFostos XP beépített tűzfalat, mert az egy kalap kaki...
  • Intimrush
    #12109
    Igaza van CZ-nek csak nem D-link hanem X-micro
  • Dave000
    #12108
    na igen csak a routert nem adják ingyen
  • CéZé
    #12107
    atya isten mennyi szarság van a gépeteken :)
    D-link router oszt jóvan :)
  • Pepti
    #12106
    hmm. Nekem egy darab spyware, adware egyeb szarsag sincs a gepemen. Neha ramjon, amikor mindenki parazik, letoltok egyet, aztan megnezem, hogy mennyi fassag van. Kb egyse :-)

    Hardware-s tuzfal, okosan bekonfigolva, meg winfos okosan bekonfigolva, meg no ie, aztan kesz, vedve vagy. es az egesz nem tobb mint 1 ora installalasonkent....
  • Dave000
    #12105
    Nálam: Opera 7.6 + ZA + Ad-Aware + Spysweeper + System Mechanic + NOD32 gondoskodik a spy-okról.
  • Zeboo
    #12104
    Bébé, hogy él neked a vinfos ha még sp1 sincs? Kb nekem akkor 30 percet bír a neten... Amúgy én sem használok IE, mindenkinek ajánéom a Tűzróka 1.0 verzióját. Persze ennek is van hátránya nem is kevés, de tényleg nem lesz semmilyen spyware a gépen...
  • Dave000
    #12103
    LOL, legjobb: Microfos Windózer + Internet SuXplorer, e legjobb páros:D
  • Zeboo
    #12102
    Grat, szépen elkentétek őket...
  • Mersant
    #12101
    a winreinstalhoz es spyokhoz annyit fuznek hozza, hogy gepet netrol lehuz, winreinstal, majd virusirto felpakol ezutan nyomas letoltenni a szukseges frissiteseken a winhez es mikor ez +tortent lehet instalalgatni a tobbi progit. nekem a spykiller nevu progi jott be a legjobban szerintem jobb mint a spybot, minden gepinditasnal automatikusan leirtja a spyokat....annyi a kellemetlenseg hogy serial nelkul nem irt, dehat arra ott a net...:-)
  • BurnBaby
    #12100
    nekem nincs ugyan sp2-m (1 sincs), de már az a tény, h firefox-ot használok megkimél. sajna néha indítani kell ie, pl bf.hu adminhoz, de utána rögtön futtatom is az adaware, azt a szemétmennyiséget amit azalatt beszed (15-20 file) leszedem és minden ok :))
  • TLD Robi
    #12099
    Lealáztátok a németeket:)Pont 100 ponttal győztetek:)
  • TLD Robi
    #12098
    Szerintem is jobb!
  • Pepti
    #12097
    hmm, tegnap este jáccottunk egy mókás német szerveren. Volt fent 3-4 WildA-s, meg REcondosok, Gents-esek.

    egy kör végeredménye viszont mókás lett :-)

  • Robogo
    #12096
    Ok kösz!Már jó a TS!
  • Mr Manson
    #12095
    de jobb :D
  • TLD Robi
    #12094
    Na BYEilyen vagyok:na meg ilyen:
  • TLD Robi
    #12093
    Tényleg nem sikerült a BFV hibát kijavítani,de viszont kb. 25 híbát kijavított!Na mind1 winreinstall lesz!
  • Rusid
    #12092
    Ezzel azt ami fenn van a gépeden (amitöl nem megy a bfv) nem fogod tudni leirtani régen volt nekem is ilyen problémám nem tudtam leirtani semmivel csak a winreinstall segített rajta de egy probát megér persze updateld egyből.
  • TLD Robi
    #12091
    Kösz ezzel majd kiírtom a spywarekat
  • TLD Robi
    #12090
    Na föltettem egy kicsit más mint a IE:)
  • Rusid
    #12089
    A google nagy találmány de itt a link.
  • TLD Robi
    #12088
    És honnan kell letölteni?
  • Tomeee
    #12087
    ez egy nagyon jó progi Spybot - Search & Destroy
  • TLD Robi
    #12086
    Ok kösz!Holnap lesz egy winreinstall!
  • TLD Robi
    #12085
    Kell importálni az installálás után?
    Ilyen jött be:Importálás varázsló.Beállítások és adatok importálása.