22902
Battlefield Vietnam
  • Bandee1987
    #14224
    Andorok csatája rulez :)
  • Zs0lt1
    #14223
    Ok, nekem windowsupdate-tel jött le.
  • Zeboo
    #14222
    Akkor kipróbálom, de csak azért, mert te mondtad... :Ð
  • Zs0lt1
    #14221
    Ez most kivételesen jó :-)
  • Zeboo
    #14220
    Még nem... De ha mikrofos akkor ki is hagynám..... Nem is tudom miért...
  • Zs0lt1
    #14219
    UW.
    A micorszopsznak az új, istenként emlegetett AntiSpyWare csodáját nem próbáltad?
  • Zeboo
    #14218
    Eddig én is eljuttotam:)))) Köszi! Csak nálam egyik sem vált be. De úgy néz ki a Scan Spyware 3.8 kiszedte... Nem akarom elkiabálni! Még1x köszi, Zsolti!
  • Zs0lt1
    #14217
    Gugli csodákra képes. Rögtön az első találatnál van pár megoldási lehetőség.
  • Zeboo
    #14216
    Srácok, tudtok vmit a findwhatevernow trójai vagy mi szarról vmit? A keresőket tönkre tette és az MSN-t is....
  • TDC Geronimo
    #14215
    B*szki tényleg..remélem nem kell melóba mennem aznap...mind1 ha kell akkor sem megyek
  • Damned One
    #14214
    Jah.... nekem még ki kell ásni a kocsit :D
    Én is így vagyok vele ha dolgoznom kell :)
  • TDC Geronimo
    #14213
    Én ott leszek
  • Mr Manson
    #14212
    fáj a derekam , meg a fogam és esik a hó, és szar kedvem van, és semmihez sincs kedvem
  • Pepti
    #14211
    jaja, lesz, februar 19-en, mint Gerzsonnal is olvashato :-)

    Tessék jönni minnél több embernek :-)
  • gizzda
    #14210
    ?
  • TDC Geronimo
    #14209
    Jah ma láttam lesz bftali
  • TDC Geronimo
    #14208
    Neked is
  • Robogo
    #14207
    Jó estét kívánok!
  • Meggymag
    #14206
    Amikor átadtam, még működött!!!
  • DonC
    #14205
    illetve az unisoftos redirect linket :DD
  • DonC
    #14204
    unisofton frissíteni kéne a banner linket, mert nem a vietnam cikkekhez visz :)
  • Pepti
    #14203
    nem is, az Meggymag volt!
  • Landor
    #14202
    Emlékeztetnélek Baby, hogy az októberi tali alkalmával is bekrepált a hangodtól a mikrofon :PP
  • BurnBaby
    #14201
    ha akarod lesz :)
  • uHs Gerzson
    #14200
    Szerintem ez már nem kérdés :)

    BB: azért raktam oda a honlap cimét ;)
  • Pepti
    #14199
    legyen? :-)
  • FreddyHawk
    #14198
    Kerioki lesz ?
  • BurnBaby
    #14197
    az astoriás részt kicsit elcsdesztem (korábbi hír átírása okán), lévén nyugatis, de má javítva :)))
  • uHs Gerzson
    #14196
    Battlefield Találkozó VI.
    2005. január 19. - BurnBaby | Battlefield 1942 hírek

    Február 19-én, szombaton 18 órai kezdettel megrendezésre kerül az 6. Battlefield találkozó. A helyszín ismét a Báró étterem és klub (1136 Budapest, Pannónia u. 18.) pincehelysége, ahol októberben találkoztunk. Szokás szerint szeretettel várunk minden Battlefield rajongót, aki szeretne kultúráltan, jó hangulatban eltölteni egy estét azokkal az emberekkel akikkel nap mint nap játszik a neten keresztül - legyen bár BF42, DC vagy BFV vagy leendő BF2 játékos :)

    A találkozó remek alkalmat teremt arra is, hogy átadjuk a II. Magyar Desert Combat Bajnokság leendő győztesének a kiharcolt kupát, résztvevőinek pedig az emlékplakettet, amelyet a battlefield.hu stábja biztosít.

    Kérem, hogy mindenki, aki el kíván jönni jelezze részvételét (regisztrált, bejelentkezett felhasználóként a bal oldali menűben, felhasználó adatok alatt). Bővebb infot a tovább gombra, az eddig jelentkezett játékosokat pedig bal oldalon a feliratkozás/leiratkozás gomb felett lévő jelentkezettek listájára kattintva találtok. Gyertek minél többen!

    A buli helyszíne 1 utcányira van az Astoriától, szóval elég könnyen megközelíthető, de az egyszerűség végett térképet is mellékeltünk. A terem légkondicionált, 100+ férőhelyes, 10-10 fős asztalokkal.

    A fogyasztást a pultnál kell rendezni akkor, amikor kikéred az italod, ha pedig az asztalnál rendeltél, akkor amikor a pincér megérkezik szíved vágyával. A múltkori bulihoz hasonlóan ismét egy kedvezményes árakat biztosító, szűkített ital- és étlappal várnak minket.

    A nyitvatartás rugalmas, amíg van érdemi közönség nem dobnak ki minket :)

    Bf Tali
  • Dave000
    #14195
    Battlefield Road to Roma <- Roma hosszú ó nélkül kicsit félreérthető :DDDD
  • Mr Manson
    #14194
    - Cassino
    - Salerno
    - Anzio

    ezek Battlefield Road to Roma mapok! Amik nagyon jók voltak!
  • ZsoltiMC
    #14193
    én se :) de elég a fikázásból, nem? :)

    inkább vágjatok be néhány screenshotot hogyan pakoltok fel 3 csapatszállítót és csónakot egymás és a reptéri torony tetejére :) Pl.
  • Mortel
    #14192
    én is elég naiv vagyok , de ha keresek vmit akkor az adott topicba írok be vmit...

    vagy ez gáz? és nem érzem annak
  • Temporal Vortex
    #14191
    Zs0lt1: van infód, hogy a bfconversion mod hogy áll? Mikorra várható?
  • Zs0lt1
    #14190
    Hátha warezt keres, akkor miért nem a programok beszerzése topikban keresi?
    Próbálj meg bármelyik gém topikjába bemenni és warezt kérni.
  • dronkZero
    #14189
    Úgy éreztem, h. az nem tetszik, hogy BFV-t keres letöltésre...
    Ha nem, akkor szorri!
  • Zs0lt1
    #14188
    PoE 0.3 hamarosan ;-)
  • polak
    #14187
    nos igen, nem szép ilyenkor ilyesmire rávenni az embereket:)
    bf2 hmm hol van az még?:) 2 éve is megjelenés elött voltunk
  • haxoror
    #14186
    Na ezaz, néha azt hiszem hogy külföldön nincs is intelligens élet hiszen képtelenek rájönni hogy hogyan kell tört szervert indítani
    (Persze tudom mi a valódi oka csak az sokkal elszomorítóbb :(

    Különbem meg BFV vásárlására bíztatni vkit a BF2 megjelenése előtt majdnemhogy bűncselekmény :D
  • polak
    #14185
    ne feledd, minden magyar szerver...:) asszem van 1 német is és van 1 pb nélküli holland is... már nem drága a gém, külföldi szerverekért talán megéri... jo a tört is, nekem is megvolt...