22902
Battlefield Vietnam
  • kz
    #14384
    kihagytam 1022 hozzászólást
    volt valami említésre méltó?
  • Pepti
    #14383
    na ja, mert ahogy nezem, mindig csak infantry mapokat jatszanak
  • Zeboo
    #14382
    Thx all!
  • Tomeee
    #14381
    grat
  • uHs Gerzson
    #14380
    Grat
  • Bercy #14379
    mi is neztuk a kepeket tegnap. es en se lepodtem meg ;)
    ezek bolon allatok.
    de 1szer meg kene probalni h mit tudnak flaming darton vagy vmi jo kis helis mapon!
  • Robogo
    #14378
    Gratula!
  • Pepti
    #14377
    grat 7th
  • TLD Robi
    #14376
    Gratula 7thSok volt a késelés :)
  • dronkZero
    #14375
    Mondjam, hogy nem lep meg?

    Szerintem ezt a lao-t is meg lehet szivatni ám, ha tudod, hogy állj hozzájuk...

    Rusher genyák, valszeg CSén edződtek...
  • Rusid
    #14374
    Szép volt!!
  • Zs0lt1
    #14373
    Nna EZ a durva.
  • Zs0lt1
    #14372
    Grats!
  • TDC Geronimo
    #14371
    Grat a 7th-nek
  • Bercy #14370
    jo kis meccs volt.
  • polak
    #14369
    SeS::7th' - CoN: 351-45
  • polak
    #14368
    szerintem nyugodtan vállaljátok be, simán elveritek őket ha bele adtok apait anyait...
  • Pepti
    #14367
    thx
  • Bercy #14366
    Psyko nem olyan eros csapat. Hosimint es Hastings-et jatszottunk ellenuk, es el lettek verve, de azert nem szabad felvalrol venni oket.
    sajna Khesahn-rol nincs infom h hogyan toljak.
  • Pepti
    #14365
    Psyko-rol van nemi infod? Mert lefixaltunk veluk egy ladder meccset. Azt neztem, hogy Khe Sahn-t jatszanak orrba-szajba, minket is arra hivtak ki.
  • Pepti
    #14364
    hat minket sem fognak 2. divizio fole tenni :-) Tul sok top klan van ahhoz, hogy bekeruljunk elsobe, raadasul ezt nem is banom :-)
  • polak
    #14363
    mi a ladderre is gyakorlunk, mi azt is komolyan vesszük... heti 3 meccsünk van ellenfél ellen mint pl: SKT,Psyko,lao,FTA
    ladderen mind elöttünk van tudásban pedig csak a lao...
    amugy a jelenlegi helyzetünkel az a jo hogy nem kerülünk magas divizioba... tartok tőle hogy ha a kövi meccseket nyerjük más kisorolásba kerülünk
  • Pepti
    #14362
    hat attol fugg, hany divizio van. 3. divizioban szerintem siman lenne eselyetek, masodikban is rajatszas eselyesek lennetek. Nem tudom, hogy most hany divizio lesz (szerintem csak ketto), de akkor is erdemes gyurni ra.
  • polak
    #14361
    megnyerni a kupát nekünk esélyünk sincs... hova gyujrunk? elvagyunk a ladderen és még ott sincs nagy igényem.... első 20 aztán ennyi
  • Mortel
    #14360
    érdekess gondolatok... megfontolandók...
  • Pepti
    #14359
    jaja, Mansonnak igaza van. Ladder sok klannak csak kikapcsolodas es gyakorlas. Ha megnezed, ladderen az elso neve mellett ott a letra, ha azt elbukja, akkro a kutya nem emlekszik ra, hogy o valaha is ladder elso volt. Ha egy kupat megnyersz, akkor az amig a CB-n a klan letezik, addig ott lesz a neve mellett, hogy o nyert akarmilyen kupat ebben es ebben a jatekban. Nem veletlen, hogy az igazan jo csapatok nem is indultak, vagy hibernalva vannak ladderen nehany kivetellel. Mint pl az F7C, a PvP, az Utopianer (ok pl megalaztak a Wildat), eXe, DerQ, k-klan (ok nem is indultak sosenem), GiS, StS es meg sorolhatnam. Egyszeruen nem erdekli oket annyira. A nagy reszuk viszont az elsok kozott jelentkezett OC-re. A mostani ladder elmezonyt ezek a klanok nagy valoszinuseggel siman vernek. En is csak gyakorlasnak fogom fel a laddert, en elsosorban OC-re gyurok, ha megnezed nem is nagyon jatszunk gyakmeccset. Folosleges, ladder meccseken tudunk gyakorolni. Persze minnel feljebb vagyunk, annal jobb, de siman feladom a 14. helyunket barmikor egy OC kupagyozelemert :-)
  • Mr Manson
    #14358
    pedig ladderen nagyon jól lehet tanulno... anno "sima" bfben is igy volt, ha gyöztes ha nem ...


    elfogyott a söröm...
  • Mr Manson
    #14357
    Akkor odafigyelni keményen nem akarok még egy ilyen OCt mint ami a BFVs volt az egy szar volt...





  • polak
    #14356
    a huncup nem durva de sajnos a magyar csapatok nem tudják 2 hétre előrre megmondani mikor érnek rá... nekünk pedig jolenne elörre 3 hétre szal totál lehetetlen...
    mi heti 3 napot játszunk, éles meccset és gyakolást valami elenféllel... ezeket a gyakokat kicseréljük élesre még akkor pont el is fogy...
    OC-t nyerni nem igen lesz esélyünk de majd odatesszük magunkat, ladder pedig nem gyakorlás számunkra...
    a huncupon meg meg kell jelenni... az nem kemény, bár biztos erősödtek a klánok (remélem) és akkor nem lesz sétagalopp...(az első az volt)
  • Gorcsev Iván
    #14355
  • Pepti
    #14354
    hehe, meg az is lehet, hogy en leszek a cosupervisora az oc-nek, ha vegre stx aktivizalja magat
  • Mr Manson
    #14353
    bár ha OC olyan lesz mint az elözö BF:Vietnam Open Cup - ami egy szervezési csőd... akkor ugyis mindegy lesz
  • Mr Manson
    #14352
    erre pont jó gyakorlás a ladder, huncup nem durva opencup annál inkább
  • polak
    #14351
    hát mi most nem tervezünk több meccset, huncup és az open cup elég lesz februárra...
    ha az addig kiirt meccseket hozzuk, amire elég nagy az esély akkor kb mi is a környéketeken leszünk valahol
  • matya007
    #14350
  • Gorcsev Iván
    #14349
  • Bercy #14348
    hmmm, akkor nem tudom mi lehet a problema. probald meg innen ujra letolteni a patcheket.
  • Gorcsev Iván
    #14347
    nincs magyarosításom , amúgy már ugy is próbáltam, hogy friss instalra csak a 1.2 illetve az 1.21-et és a válasz ua.
  • Zs0lt1
    #14346
    Figyu, előbb az 1.2-est és utánna az 1.21-est pakold fel.
    Ezután jónak kell lennie.
    Melyik szerver nem enged fel egyébként?
  • Bercy #14345
    friss installra tedd fel 1.2 es 1.21 peccseket.
    magyaritast meg egyebb ilyesmi dolgokat felejtsd el.