22902
Battlefield Vietnam
  • vsly
    #14464
    Még a ház is rádölt.Hivhatjuk Mancsot,az majd megmondja,hogy maradt-e füle
  • Zs0lt1
    #14463
    Szerinted?
  • Mortel
    #14462
    füle? milyen füle?
    nem hiszem , hogy maradt neki...
  • TLD Robi
    #14461
    enyhe süketülés :)
  • Robogo
    #14460
    Hát ez nagyon nagy volt.Vajon túlélte?
  • Yan
    #14459
    Na ennek biztos cseng a füle ;)
  • Zs0lt1
    #14458
    Jó, hátha közeli becsapódó dolgok kellenek neked, akkor nesze. Ez elég közel csapódik be? :-)
  • Pepti
    #14457
    szerintem nyugodtan. Halal szar pingjuk van, Wilda szerveren nekunk volt kb 45-50 atlag, nekik meg olyyn 90-100 korul. Loni abszolut nem tudnak, talan 1 olyan ember volt, akire azt mondom, hogy esetleg ertelmesen lott. A tobbit messzirol barmivel szinte, mert nem tudtak loni. Es szerintem nem okosan jatszanak, kicsit butan ragaszkodnak az elkepzelesikhez. Hue-n is total alapstratot jatszanak, es azt is laman. Van egy mortarosuk, belott mindent, de valojaban szerintem oket jobban hatraltatta, mint minket zavart :-)
  • SeS7thRambO
    #14456
    Zsolti!! Én nem igazán élveztem ezt a mortáros videót, azt hittem jobb lesz, nagyon messziröl mutatja csak, végig vártam a poént hogy lerobban a fél hegyoldal vagy vmi hasonló de sajna semmi ilyesmi nem történt. Kéretik ujraforgatni :).....
  • polak
    #14455
    gratula, minket is kihivtak, nemtudjuk elfogadjuk e vagy se:)
  • Robogo
    #14454
    Jaja szép.Vajon honnan van.:)
  • Rusid
    #14453
    Van nekem is szép új egyenruhám :)
  • Pepti
    #14452
    azt meg az eletben nem jatszottam :-) Maradjunk Ars Magica-nal, es akkor meselek :-) Raadasul tudok is ra par embert talan, akit erdekel.
  • Robogo
    #14451
    GRATULA!
  • TLD Robi
    #14450
    GratFölényes győzelem.
  • zeus
    #14449
    call of cthulhu is menne neked :) nyomjuk nyomjuk :)
  • vsly
    #14448
    Grat
  • Pepti
    #14447
    hat en max Ars Magica-t meselek mar csak :-)
  • zeus
    #14446
    JÓÓÓ kis szerepjáték :) nekem van kedvem, van mindenem hozzá? hol? mikor? kik? ki mesél? .)

  • Mr Manson
    #14445
    SPQR -tRs : 0 - 392

  • dronkZero
    #14444
    Airsoft nem lenne szimpatikusabb?
    Sokkal olcsóbb, a cuccok frankó fegyver replikák, és nem is fáj annyira... :)
  • torrente
    #14443
    Haveromnak egy kevés játék után nem megy a muki. Mi lehet a baj? Fix-szel javítható? Vagy miféle hibáról lehet itt szó?
  • TLD Robi
    #14442
    jó.Kár,hogy a közelbe nem csapódott be egy:)
  • polak
    #14441
    paintball hmm az jo, én is benne vagyok, habár mi szerintem Zebooval valamit kitalálunk tavasz végére legalább 7th-s szinten... persze franko lenne ha minél többen lennénk
  • vsly
    #14440
    Én benne vagyok.Én szeretek paintballozni,csak tényleg ne arról szóljon,hogy kinek van jobb fegyvere,mert az megöli a gamet.
    Legutóbb is az volt,hogy be akart állni egy összeszokott csapat profi fegyverekkel,gégemikrofon mindegyiken+füles,meg 500töltény+taktikai mellény.1-2 kört nyomtuk ellenük,aztán láttuk,hogy semmi értelme.

    De csináljuuuuuuuuk
  • kz
    #14439
    szerintem ez nem probléma, profik nem jöhetnek és kész...
  • Zeboo
    #14438
    Sajna ez így van, hamar előjön a magyar sportmentalitás... :(
    Vannak olyan markerek amik 25-30 lövés/mp (!!!) tudnak, ehhez képest amit kapsz az tud 2-3 ha ügyes vagy... :) De meg van a szépsége is a játéknak, nem profikkal kell játszani és nem kell halál komolyan venni...
  • CB SNIPER #14437
    nem rossz :D
  • Zs0lt1
    #14436
    Nnah ilyen, mikor egy mortar becsapódik :-)
  • vsly
    #14435
    Hát a paintball elég jó móka tud lenni.Csak az tud élményromboló lenni,amikor elmész egy csapattal játszani,te megkapod a mezei puskádat,egy pár ember(aki versenyszerüen üzi)meg hozza a saját fegyverét+tartozékokat.Aztán csak pislogsz,hogy a te skulóid összevissza repkednek,mig ök 4-5szörös távolságból halál pontosan kiszednek.
    Tehát ez a paintball is csak akkor évezetes,ha egyenlöek az esélyek,csakhát magyarázd meg a profi paintballosnak,hogy játszon ö is a gagyi puskával az élvezhetöség kedvéért,az 5-600E Ftos cuccát meg rakja be a vitrinbe.
  • CB SNIPER #14434
    ha most mindenki neki áll wowzni aki itt van akkor kiherélem magam bszki :D de már mind1 erre a betara ugyse tudtok már jönni mert ha minden igaz elfogytak a kulcsok..muhahah ezután meg majd jön az eredeti arra meg havi 3 ezret kell fizetni :DD
  • kz
    #14433
    Én benne vagyok! Nálunk van több remek (és nem is túl drága) pálya.
    Az egyik különösen állat, a posztindusztriális környezetet egy három szintes lerobbant gyárcsarnok biztosítja.
    (néhány kép zippelve)
    De bárhol is rendezzük, szerintem jó ötlet.
  • Pepti
    #14432
    na igen, de bfv legalabb hasonlit a paintballra (vagy barmelyik fps), amig ezeknek az mmorpg-knek kb annyi koze van a szerepjatekhoz, hogy karaktered van benne, aztan az fejlodik, meg kepzettsegek, meg ilyenek. Szoval a jtekrendszer. De mint azt bizonyara szerepjatekosok tudjak, a jatekrendszer valojaban fuggetlen a szereőpjatektol. Szebben mondva tok mindegy. A lenyeg a _szerep_jatszasan_ van, ami egy mmorpg-ben nincs meg. Ott csak egy eszkoz, hogy minnel hatalmasabb, minnel gazdagabb valaki legyen az ember (mint anno mudban, csak ez grafikus es szebb).
  • Zeboo
    #14431
    Paintball tényleg faja, én közel 2 évig rendszeresen játszottam, csak hát nem tartozik az alacsony költségvetésű hobbi közé... Egy olyan marker amivel versenyezni is tudsz kb 500.000 HUF, és akkor még nem beszéltem a nitro+regulátor, maszkról, tárról, stb, stb... De tavasszal össze lehetne hozni egyet a BF-BFV scene tagjaival. Sztem állat buli lenne :)
  • kz
    #14430
    a topikjában bizonyára tudják, szerintem kérdezd meg ott!
  • TLD Robi
    #14429
    World of Warcraft,de sajna nem tudom,hogy honnan lehet leszedni.
  • kz
    #14428
    mi ez a wow? és honnan gyön elő?
  • TLD Robi
    #14427
    Te honnan kezdted letölteni?
  • SeS7thRambO
    #14426
    Nektek honnan volt türelmetek letölteni a WoW-ot? Én elkezdtem éjjel és reggelre még azt irta hogy 23 óra van hátra, ekkor nyomtan egy Cancel-t!!!! Le lehet szedni vhonnan gyorsabban is? 30 órát nem fogok várni rá, és az istenért sem jön 15-20-nál gyorsabban.
  • kz
    #14425
    A paintball az télleg jó. Nálunk minden évben van számtektalálkozó (mega LAN parti, az idén lesz a nyolcadik) és felvetődött az ötlet, hogy a helyi bajnokságok döntőit nem PC előtt, hanem paintballilag kéne lejátszani.