22902
Battlefield Vietnam
  • haxoror
    #14703
    Nagy ügy, a magyarítás csinál ilyet ezt mindenki tudhassa... :P
  • Tomeee
    #14702
    én meg beírtam és nem bannolt
  • ranGer2
    #14701
    Áh... biztos nem cheatelt... :DDDDD
  • Nauron
    #14700

    no comment...
  • CB SNIPER #14699
    csak hiszed :D
  • zeus
    #14698
    Úgy is én írom be a 15K-t
  • trsMaxi
    #14697
    Én is szeretek LAWval rohangálni!
    Főleg ha körülöttem van egy tank ami megvéd a sok LAW-lámától!

    Egyébként nem mindegy hogy ki mivel fraggel? Ha neki LAW kell akkor azt használja! Azért rakták a játékba!

    Csak azért viszont ne használja senki, hogy le "állat lawos faszozzák", mert akkor VÉNYuszi.Admin kidobja!
  • Skiper
    #14696
    sok fasz van a bfv scene-ben, de én nem vagyok az
  • Yan
    #14695
    Mé bántod?
  • Yan
    #14694
    Nem ez volt a kérdés. :P
    hue-n nincs heli.
    De térjünk át a Ti válaszotokra.
    Ha Hue-n, tank perpill nem jönn csak gyalogos, és nem haggya magát lepuffantani, akkor láma? :O
    Ráadásul köztudott, hogy csak egy lövése van az illetönek, mert ujra táraz.
  • Dave000
    #14693
    hát érdekes, hogy senkinek sem volt eddig baja a szerverrel pedig nem most indult.
  • zeus
    #14692
    EGYÉBKÉNT MEG A HOZZÁSZÓLÁSODKOR MÁR RÉGES RÉGEN BANT KAPTÁL AZ EMLÍTETT SZAVAKÉRT.


  • Zs0lt1
    #14691
    Aki pl Hue-n eleve law-val, vagy rpg-vel születik azért, mert képtelen eltalálni vkit kézifegyverrel, az LÁMA :P
  • zeus
    #14690
    A fasság az ilyen hozzászólás! meg a fikázás. nehogy a Töci nick legyen bannolva :P és .

  • Nauron
    #14689
    rpg-vel....
  • polak
    #14688
    mi8al tank helyett gyalog?
  • Nauron
    #14687
    a mi8as nem viszont az aki az ellenséges tank helyett a gyalogokat lövi az már igen..:D
  • Yan
    #14686
    Aki egy rakétát (law, rpg) használ, az láma?
    Aki négyessével lövi a gyalogosokra (mi-8), az nem? hogy is van ez?
  • Zs0lt1
    #14685
    #14669
  • #14684
    Végülis télleg, az "állat" szó hatalmas káromkodás....
  • jakint
    #14683
    Nem értem miért kell ezen fent akadni... Már egy jó ideje meg lett mondva mindenkinek, hogy a szervereken ne káromkodjon! Van aki betartja, van aki nem... Most pedig a szerver szórja ki azokat akik mégis káromkodnak...
  • kz
    #14682
    nem nyilvános a "banned words" lista?
  • Zs0lt1
    #14681
    Légy megnyugodva, hogy azok miatt is bannol a szerver.
    Én múltkor beiram, hogy law láma faszkalap 2x és engem is kibannolt.
    A VéNY szerver meg sztem az egyik legjobb magyar BFV szerver, mert ez laggol a legkevésbé.
    Egyébként okoskodni mindíg egyszerűbb.
  • #14680
    Hát figyelj, én fasságnak tartom, hogy a KURVA, GECI, FASZ és hasonló mértékű KÁROMKODÁSOK miatt nem basz ki a szerver, ezzel szemben ha beírom, hogy állat (csak hogy egy példát hozzak: "Barátom te állati jól repülsz!") akkor 10 perc bant kapok. Fura....
    És azt sem értem, ha már egy vállalokozókedvű admin beírta a banned words-ök közé, hogy "állat", akkor nyugodtan kitörölhetné, és helyette inkább beírhatná a fent említett trágár szavakat!!!
  • kz
    #14679
    mert megérdemled...
  • Rafaelo
    #14678
    engem is kidobtak és nemtom miért
  • zeus
    #14677
    Szedd össze magadat ember!!! különben is a VéNY admin dönti el hogy miért legyen kick-elve az ember. Ha ez nem tettszik menny máshova játtszani...
    Ha meg állatvédősdit nyomsz egy BF:V csetjében akkor :P
    Amit nagyon butának tartok; hogy ilyen felháborodás miatt az sg-t veszed eszközödül, hogy rágalmazd... (kár hogy csak 10 percet kaptál .))))

    "remélem a BF2 már nem veszed meg..."
  • Zs0lt1
    #14676
    Igen, már két meccs le is ment.
  • Damned One
    #14675
    Már megy a huncup?
  • Damned One
    #14674
    :D
  • Rusid
    #14673
    ÁÁÁÁ csak 11. vagyunk :DD
  • polak
    #14672
    tegyük hozzá hogy a TLD 3 fordulon keresztük 9 személlyel árt rendelkezésre!
  • Nauron
    #14671
    grat
  • vsly
    #14670
    Huncup:{TLD}-SeS::7th:28-432
  • Intimrush
    #14669
    Ez van ezt kell szeretni!Különbenis nem kötelezö a mi szerverünkün játszani.
  • Skiper
    #14668
    Emberek,
    hadd fejezzem ki mélyen megfogant gyűlöletemet a VéNY klánszerver iránt, ahol is a az "állat" szó kétszeri használata miatt kibannoltak 10 percre! Hááháá, pedig csak ÁLLATvédő vagyok, és ezt közöltem egy barátommal! A szánaloma aljára sikerült süllyedni ezzel a chat-tiltószabállyal, tisztelt VénY klán, főleg, hogy a következő szavakért az ember nem kap büntetést: rühes,kurva,geci,fasz stb
    GRATULÁLOK VÉNY KLÁN, SIKERÜLT ÖSSZEHOZNI A LEGSZARABB SZERVERT, CSAK ÍGY TOVÁBB! ;D
  • polak
    #14667
    na megvan a megoldás:) ezt a filterecskét kellett telepitenem:)
    ezt egyedűl filmnézéshez kellett eddig:)
    ac3
  • Dave000
    #14666
    sztem bug, nálam is ilyen néhe, meg olyan van hogy áll a btr nincs benne senki és mégis megy a hangja.
  • polak
    #14665
    köszike szépen Pepti, sajnos ezeket mind kivégeztem:( a probléma sajnos igy is megvan:(
  • Yan
    #14664
    Nekem kezdetektöl ilyen a hang :(
    ha találtál megoldást mondd!