22902
Battlefield Vietnam
  • menSZESZ
    #15425
    Köszi YAN, köszi a mecset mindenkinek, jó game volt. Az eredmény 241:223 nagyon szoros volt.
  • vsly
    #15424
    Halihó.Kéne 21hra 4 ember.Szeretnénk gyakorolni 1 kicsit,és még 4 ember hiányzik.
    Ha van kedve valakinek 1 nem publik meccshez,akkor szóljon.
  • Mr Manson
    #15423
    eredmény?
  • CB Peti
    #15422
    VÉNY kössz a meccset, jó game volt...
    Ja és: drakula
    de legközelebb 1be lelesztek nyelve
  • Yan
    #15421
    Köszi a VéNY-nek a meccset, jó szoros volt
    grat
  • polak
    #15420
    fogadd el és figyelj akkor is mikor fehér a zászlo és nem lesz baj, fogd fel ugy mintha még nem lenne fehér
  • polak
    #15419
    akkor ezek szerint csatlakoztál sorainkba:) a -tRs- is csiter bagázs, meg mi is:) majd megünnepeljük ezt a jóságot:)
  • CB SNIPER #15418
    thx
  • SeS7thRambO
    #15417
    Mi is szeretünk Menszesz, de mi nem csítereztünk le :)))
  • menSZESZ
    #15416
    Persze nem sértődtem meg. Sőt a TLD-be engem úgy neveznek csak a csíter menSZESZ. Ez bevallom nagyon jól esik, mert legalább elismerést kapok tőlül.:D
  • menSZESZ
    #15415
    "G.I.Joe kérdezte Hue68-n a minap, hogy: "Hogy a francba spawnoltam ide amikor fehér a zászló!"

    Maxi ilyen van és létezik, mert én is volt, hogy észrevettem magamon, hogy spawnkor nem rak le csak utána egy picivel és akkor már fehér a zászló. De amikor az ellenségé sem volt a zászló akkor spownoljon oda valaki? Nem csak én vettem észre szóval, nem a szemem káprázik. Ez már nekem nem fér bele a bug kifejezésbe, mert velem hasonló még egyszer sem fordult elő. De valakivel egy mecsen kétszer is.
  • gizzda
    #15414
    Reméljük jó lesz a bf2.....hogy gyönyörű lesz az tuti csak , hogy bug mentes lesz-e??????? he he he
  • Zeboo
    #15413
    *TOP 10
  • Zeboo
    #15412
    Asszem 10 TOP bugos játékok között a BF:V előkelő helyet foglal el, minimum az első 3ban van... Sérülés modell meg egy kalap sz*r... Jöhetne már az a BF2, de egyre jobban félek attól, hogy abból mit fognak kihozni...
  • haxoror
    #15411
    BSZN Sniper
  • vsly
    #15410
    Ez pont a tank spawn-helye és a kis fal kersztezödésében volt(Hue-középsö flag),tehát ha olyan távolságra ki akr jönni a tank,hogy a fal mellett hasaló embert lelöje,akkor rá kell állnia.És még elmenni se tud mellette.De mondom mégegyszer:nem tartom/tartottam csítnek,csak egy bosszantó bugnak.Igaz akkor ezt irtam be:"rajta álltál az aknámon te csiter:)"De gondoltam MenSZESZszel vagyunk olyan nexusban,hogy ezt nem veszi komolyan(föleg smileval)
    Aztán az is lehet,hogy a felszin alá rakódott az akna,bár ilyet csak a sáncon,vagy hidakon tapasztaltam én is eddig.
  • trsMaxi
    #15409
    Úgy értem amit én láttam mindig vitathattam volna, hogy pont az utolsó pillanatban vagy egy leheletnyivel utána spawnolt az ember!
    De ne felejtsük el a ping problémáját sem.
    Aki próbált már mortarozni helit az tudja miről beszélek amikor azt látom, hogy eltalálja - grafikailag is - de valójában nem.

    G.I.Joe kérdezte Hue68-n a minap, hogy: "Hogy a francba spawnoltam ide amikor fehér a zászló!"

    Neki van 30 pingje nekem 30 az a szerverhez képes már 60ms... ennyi pont elég hogy lecsíterezzük egymást!

    Hozzáteszem csak Huen tapasztaltam ezt a dolgot, és lehet hogy csak a muhahán, de nincs mit tenni. Ha a másik rossza skillben akkor leszedem, ha nem akkor nem szedem le és játszom tovább! Ennyi.

    Ez is csak program ami tele van hibákkal. És azt se felejtsük el hogy "A számítógép is csak ember!" :D
  • trsMaxi
    #15408
    Hidakon rendszeresen előforduló bug, hogy leteszed az aknát és "becsúszik alá", 3dmapon mutatja, hogy ott van de nem robban ha rámennek!
  • vsly
    #15407
    Fix,hogy csont rajta álltál,és ez a Hue pályán volt,a középsö zászlónál.Állandóan szivattuk 1mást,hogy ki éri el elöbb a tankot.Láttam,hogy te elöbb be tudsz ülni,erre én leraktam 1 aknát,és elhasaltam a kis fal elött.Vártam,hogy kigyere a tankkal,te szép lassan elöregurultál,rá az aknára.Még a 3d mapen is láttam,hogy az akna a tank elsö 1/3-a alatt van.És nem robbant fel.Persze ezt nem csit-ként fogtam fel,és most sem.Csak a játékban történö furcsa dolgokra irtam én is egy példát.
  • Yan
    #15406
    "..bug, lag, vagy ts-en szoltak.."
    általában ezek a válaszok szoktak lenni ;)
  • Jabar
    #15405
    Amig nem lanba játszotok és vannak figyelő szemek mindíg minden vitatható! :D
  • trsMaxi
    #15404
    Hogyan kell benyújtania a felmondását egy rendszergazdának?

    Tisztelt Mr. Baker!

    Mint felsooktatási intézményt végzett embernek, minimálisak az alap elvárásaim. Ezek között elso helyen áll, hogy feletteseim intellektuális képességei meghaladják a mezei mókusét. Kollégáim és személyem munkája közbeni folyamatos és idegesíto zaklatása alapján levonható a következtetés, hogy Ön korunk ritka genetikai szemete. Kifaggat engem minden alkalommal, amikor az irodában sétál, minden egyes apró részletrol, amit csinálok, de válaszolni nem csak idom nincs elég, hanem drága oxigénpazarlás is lenne. Azért vettek fel, mert járatos vagyok a számítógép-hálózatokban, Önt pedig látszólag azért, hogy elszórakoztassa az alkalmazottakat, valamint személyemet, ahogy a századik alkalommal próbálja megérteni a "kivág-beilleszt" fogalmát. Soha nem fogja megérteni a számítógépeket. Egy olyan egyszeru fogalom, mint a bináris még mindig túl sok lehetoséget nyújt Önnek. Azt sem fogja soha megérteni, hogy miért utálják az emberek, de megpróbálom elmagyarázni, bár annyira fogja megérteni, mint azt, hogy mi az az IP cím. Csillogó új számítógépének több személyisége van, mint Önnek. Egész nap a házban járkál, hibákat keresve másokban. Jól öltözött oktalan kinézete hasznos volt amikor jelentkezett az állásra, de most, hogy felelosséget kellene vállalnia valamiért, áthárítja a túldolgoztatott beosztottakra, reménykedve, hogy tudásuk fedezi az Ön alkalmatlanságát. Az igazgatói fejlodés világában Ön a kékes-zöld alga, amit mindenki felzabál és kinevet. Mivel valószínutlen, hogy a helyzet egy teljes homloklebeny-metszés nélkül megváltozna, kénytelen vagyok benyújtani felmondásomat.
    Lenne azonban néhány búcsúgondolatom.
    1. Ha egy munkaadó felhívja ajánlólevelet kérve, a törvény tiltja, hogy lejárasson. A legártóbb amit mondhat, hogy "Nem nyilatkoznék". Az elkövetkezo évek során barátaim ellenorizni fogják véletlenszeru hívásokkal, mert tudom, hogy maga képtelen lenne oszinte emberként viselkedni.
    2. Ismerem a rendszer összes kódját, jelszavát, s tudom, hogy milyen jelszavakat használt az elmúlt öt évben. Ha megpróbál okoskodni, publikálom a "kedvencek listáját", melyet elmentettem a többi "hasznos" állományával. Úgy gondolom, hogy a cégvezetés nem tekint jó szemmel a "homo", "szex" és hasonló szavakra.
    3. Amikor kölcsönkérte a digitális kamerát, hogy "lefotózza az anyukáját", elfelejtett szólni, hogy közben lefényképezi önmagát is meztelenül a tükörben. Aztán, huen muszaki-idióta személyiségéhez, elfelejtette letörölni oket. Legyen elég annyi, hogy még soha nem láttam ilyen különös tetteket ketchupos üvegekkel, de biztosíthatom, hogy egy csodálatos ajánlólevél elkészültéig biztonságos helyen kerültek tárolásra. Az ajánlólevélben kérem használjon helyesírás-ellenorzot; utálom kijavítani a hibáit.

    Köszönöm figyelmét, s az ajánlólevelet kérem az asztalomra holnap reggel 8 óráig. Ha egy szót szól errol bárkinek, az összes visszataszító, eltorzult mániája nyilvánosságra kerül. Soha ne próbálj kibaszni a rendszergazdával. Miért? Mert o tudja, hogy mivel töltöd azt a sok szabadidod! Nagyszeru és dicso napot Önnek,

    Cecilia
  • trsMaxi
    #15403
    Ez a "fehér zászló spawn" dolog többször előfordult, most azt nem mondanám konkrétan hogy a muhahán mert erre nem figyeltem, de sajna szerintem is van. Azonban mindíg vitatható!
  • Jabar
    #15402
    Azon valóban nem.
    Viszont én is észrevettem furcsa dolgokat, nem részletezem kinél mit csak azt hogy NÁLAM is csinált olyat amire azt mondanám másnál hogy csíter!
    Mindegy, én a gammámat ugyis újraraktam mert behalt, lehet tényleg a szervert is újra kéne rakni.
    Amúgy nagyon faják az új poe pályák bár még csak szingliben néztem mert nem értem rá.
  • Pepti
    #15401
    Menszesz: egy reinstall nem segit azon, ha valaki csitel :-)
  • TDC Geronimo
    #15400
    Hát jah valóban nem.......A POE jobb :P
  • TDC Geronimo
    #15399
    Ez tuti jó, mert nekem is innen van meg ;)
    (sry a késői válaszért, de nem voltam gépközelbe)

    Látom azért itt is megindult a POE mánia :D ....Ennek örülök :D
  • TDC Geronimo
    #15398
    Nana
    :DDDD
  • menSZESZ
    #15397
    Annyit hozzáteszek , hogy nem 7th-s volt.
    És nem akarok vádolni senkit már el is felejtettem ki volt :D.

    Számomra ez egy érdekes téma lenne a játékkal kapcsolatba. Szerintem itt lenne a helye. De ha ez nem ide tartozik akkor felejtsük el.

  • menSZESZ
    #15396
    Nem vitatkozok de nem elém raktad az aknát hanem mellette mentem el. ha nem vetted észre akkor meg is álltam mert észrevettem , hogy leraktad, és simán elfértem mellette. Nem kell egyből a másikat csíterezni mert valami nem jött neked össze. De ha te azt gondolod rólam, hát legyen szarok rá. Ha ezt azért írtad be mert a legjobb védekezés a támadás akkor rosszúl tetted, nem nálad vettük észre. :D
    De nem árulom el ki volt.

    Arra tudsz érdemleges választ adni amit kérdeztem?

  • vsly
    #15395
    Ja,te meg a múltkor simán megálltál az aknámon,és onnan löttél le
  • menSZESZ
    #15394
    Hattori lehet,hogy újrakellene telepíteni a muhahát, mert kétszer is sikerült az ellenségnek XY-nak HUE68-as pályán az iroda mögé sponolni amikor nem volt az ellenségé a pont. Vagy ezen a pályán a US-nek mobil pontja van???
  • polak
    #15393
    jah... viszont 1 másik szerveren iszonyat jo assi pálya ment:) vietek repülőből ejtőernyőznek ki:)
  • uHs Gerzson
    #15392
    Akkor azért nem láttalak :P
  • polak
    #15391
    nah poe... tölti a Darfur pályát és a töltés végén kiirja hogy korrupt data...
    nem tul mokás
  • trsMaxi
    #15390
    Jó ez a POE, de azért nem vietnam!
  • Landor
    #15389
    Gyertek Vietnamozni báze!
    POE suxx
  • Nancsika
    #15388
    Ez .zip...
    Remélem bejövős lesz.:) És mingyá' lent is van.:)
  • Zs0lt1
    #15387
    Hát van ez így, hogy az embernek segítségre van szüksége, mert nem tud letölteni egy qrva fájlt :)
    Meg vannak olyan emberek is, akiknek a sok picsogástól egyre csükken a segítőkészsége :-)))
  • Zs0lt1
    #15386
    Jah még valami.
    Ha valaki az exe-s változatot töltötte le, az ne csodálkozzon, hogy pöcc-re futni fog, mert a fájl tartalmát a telepítőnek előbb ki kell csomagolni valahová. 964 MB-nál az meg nem kevés idő.