22902
Battlefield Vietnam
  • TDC Geronimo
    #16828
    "nem vagyok meggyözödve az eddigi infok alapján hogy annyira nagyon jó gama lesz"
    Ejnye :)

    Odab@sz és kész :P
  • Mr Manson
    #16827
    Hidd el lesz pár ember.
    BF2 megint más világ, és tuti nem mindenki élvez el töle. Bár várom én is, de nem vagyok meggyözödve az eddigi infok alapján hogy annyira nagyon jó gama lesz. Bár bizom benne...
    BFV amugy szerintem már nekiált döglödni!
  • TDC Geronimo
    #16826
    "Mivel bf2 kijon nemsokara, ugyis vege lesz a bfv scene-nek."
    Hát ezzel csak eggyetérteni tudok....nem tom ki lesz az a kitartó ember aki BF2 helyett inkább vietnamozik :)
  • Pepti
    #16825
    A Vietnamnak az az egy baja, hogy egy ido utan egysiku lesz. Raadasul neha jol jon egy kevesbe porgos, megfontoltabb taktikus hozzaallast igenylo jatek. Mint a SWAT4. Mivel ugye SWAT4 utan a Vietnam iszonyat porgos, eltart egy darabig, amig hirtelen atall az ember arra a stilusra ujra. Nem vagyunk szarok igy sem Vietnamban, de meglatszik, hogy sokkal kevesebbet jatszunk publicon (vagy joparan inkabb semennyit). Ez van. Per pillanat annyit tudunk nyujtani, amennyit nyujt a csapat. Ez nem eleg a top 15-re. De mivel ott tanyazo klanokkal van par meccsunk lefixalva, ezert buktunk jopar meccset. Raadasul azt hiszem, hogy a tRs-nek elsodlegesen nem a bfv-re kell mar koncentralnia, hanem a BF2-re, legalabbis bf vonalon. Nos nem titkolom, hogy lesz par uj tag, akik mar bf2-ben fogjak a tRs-t erositeni, illetve akik nem tertek at SWAT-ra, azok meg inkabb PoE-znak. Mivel bf2 kijon nemsokara, ugyis vege lesz a bfv scene-nek. Ha megsem, akkor is meg fog fogyatkozni erosen.
  • polak
    #16824
    nem is igaz, már nem nyomjuk:) meguntuk.
    inkább CoDozok.meg silent hunterezek,meg empire earthözök. meg minden ami nem vietnám:)
  • Rusid
    #16823
    Közülünk sokan több ,mint egy éve tolják a Vietnámot és kicsit kezd unalmas lenni. Meghát lassan vizsgaidőszak van :).
  • SeS7thRambO
    #16822
    Hát ha eddig tartott a zsoldos hadsereg kitartása akkor veletek sem lennénk kisegítve 1 háborúban :)) nem értem a 2 játék miért zárja ki egymást??? Nálunk is Hatték nyomják a SWAT-ot mégis jól játszanak a BFV schenben is.
    De azért az az 5L nagyon szarul nézki ott a nevetek után ahogy pirosan világít. Ha magatokért nem is de legalább a lobogóért tegyetek valamit ami a nevetek elött van. Hajráááá ne adjátok fel.
  • Zeboo
    #16821
    Nagyon Boldog Születésnapot, Jabar :-))))))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Zs0lt1
    #16820
    Hát pedig a nullázásra számíthatsz :P
    Majd bekempellem a hulládat :ÐÐÐ
    Vagy genk, vagy mi az :Ð
  • uHs Gerzson
    #16819
    HBD Jabar
  • Jabar
    #16818
    Köszönöm szépen mindenkinek!
    Darts bajnokság jöhet, nullázás nem! :D
  • Robogo
    #16817
    Akkor is mesélhetsz ha nem az lesz a mapjuk,mert most kíváncsi lettem.:)
  • Robogo
    #16816
    Boldog szülinapot Jabar.
  • TLD Robi
    #16815
    Boldok születésnapot Jabar
  • Zs0lt1
    #16814
    Az AvA meg egy jó csapat, de verhetőek, mi is megvertük őket.
    Bár az akkor volt, mikor a tRs-t még érdekelte a BFV. Mostmár mindenki nagyívben szarik rá. SWAT4-ezik nálunk majd mindenki.
  • Zs0lt1
    #16813
    1 zászló nem elég! Attól még pörögtök.
    Két zászló kell, amit ha lehet vektoron, rejtekből védekezzetek.
    Az is fontos, hogy ne engedjétek, hogy tankot lopjanak.
    Ha QTri 72 lesz a mapjuk, akkor mesélek majd róla, mit csinálnak.
    Azon a pályán az a legfontosabb, hogy szarrá kell aknázni mindent, hogy a tankjaik ne tudjanak mozogni.
  • Zs0lt1
    #16812
    Boldog szülinapot Jabar!
    Egy nullázásra vendégem vagy :Ð
  • polak
    #16811
    az AvA verhető, legalábbis mikor mi nyomtuk velük, egy szinten voltunk. De mivel mi is fejlődtünk, tuti ők is
  • Csacsy
    #16810
    Dynasty ellen a startéginánk az lesz, hogy 1 zászlót védünk 10en, és megússzuk 500 alatt.AVA ellen talán megússzuk egy szoros vereséggel.
  • polak
    #16809
    látom jövőhéten már erős csapatokkal nyomjátok. Ha azokat nyeritek le a kalappal:)remélem nyeritek.
  • polak
    #16808
    a ladder az utobbi időben csak szűkűlt... amikor mi aktivak voltunk kb 79 csapat volt. de hogy igazad legyen,mi a hétvégétől ismét erősítjük a laddert
  • TDC Geronimo
    #16807
  • TDC Geronimo
    #16806
    Boldog szülinapot Jabar!!!
    Majd megünnepeljük egy dartsbajnoksággal :D
  • Csacsy
    #16805
    Úgy vettem észre, hogy még növexik a ladderen indulók száma. Nézd meg ebben a hónapban több új klán regelt, mint eddig bárbelyikben.
  • polak
    #16804
    első 50?:))) nem lesz nehéz, lassan csak annyi team lesz a ladderen:)
  • BercyAtPTE
    #16803
    HBD Jabby
  • Csacsy
    #16802
    Boldog szülit, Jabbar!
  • Csacsy
    #16801
    Megörökítjük a pillanatot, hogy mi is a legjobb 20-ba mitkeresős klán lettünk. Meg hogy a tRs mögöttünk van :)
    Valószínű egyik sem fog sokáig tartani, de sebaj, célunk, hogy az első 50-ben stabil helyünk legyen. Lehet hogy most kéne abbahagyni??
  • Yan
    #16800
    BSZN Jabar!
  • polak
    #16799
    szép, ilyen gyengusok? 1 hét mulva mi is nekikesünk
  • trsMaxi
    #16798
    De rég voltam itt!

    Jah megent kikaptunk! De ez csak csel így elhitetjük mindenkivel hogy könnyen verhetőek vagyunk, aztán majd reszkessen mindenki! Na azért lehet hogy túlzásbavisszük a cselezést, de meg kell hagyni nagyon jól csináljuk! :D

    Hatt köszi hogy Némónak hívod Geronimot! KÖSZI KÖSZI KÖSZI KÖSZI
  • Zs0lt1
    #16797
    1xx-3xx(nemtommá fejből)
    ClanBase.com-on megtalálod, ha érdekel.
  • SeS7thRambO
    #16796
    Na mennyire kapott ki a trs?? Ha jól hallottam kikapott. Igaz? Ha igen mennyi lett?? thx
  • TDC Geronimo
    #16795
    Grat
  • Robogo
    #16794
    *cox* vs [PB] 130-353 Clanbase war.
  • polak
    #16793
    legszivesebben logolnám ha tudnám:) az érdeklődés elmarad, mi is játszunk
  • Zs0lt1
    #16792
    Majd meglátod :-)
  • polak
    #16791
    és az jo nekünk?
  • Zs0lt1
    #16790
    Ja bocs, nem mondtam, 21:00-kor lesz.
  • Zs0lt1
    #16789
    A Squad of Traitors mai ClanBase meccsét a holland NDC klán ellen a -tRs- klán irc csatiján követni lehet:
    irc://irc.quakenet.eu.org/traitors
    (GyK: kattints ide!)