22902
Battlefield Vietnam
  • HalalUr
    #17628
    Yan! Há mióta ismerjük már egymást! Kapcsolatunkra ráfér egy kis újítás asszem. De nem szórakozok többet. Csak olyan jó néha jól megszekálni valakit. Ez most nem történt meg, mert itt az sg-n mindenkinek alábbhagy a humorérzéke - még nekem is - és nem nagyon tűr senki egy csipetnyi csípősséget sem. Na a másik meg hogy Hatt meg V-Sly! Hát nehogymár hagyjátok magatokat ennyi idős fejjel elszomorodni. Egy két kis mókásnak hitt pöcsfej miatt. Ott kellett volna hagyni a gecib* őket, és nem lejátszani a meccset. Na erről ennyit
  • kz
    #17627
    Buba.... vagy nem?
  • vsly
    #17626
    "De mi is valami borzalmasan agyonverődtünk tőlük"-hát ez az!
    Pont ezt mondtam a srácoknak a meccs elött,hogy valami qrvára nem stimmelhet,mert ennyire csak egy nagyon kezdö,illetve érdektelen csapatot lehet elverni.De hát azért mi tudjuk,hogy a PB lég jó képességü játékosokból áll....
    Aztán hallottuk ezt a meccs végét szétTK-zós storyt is.Így azt gondoltuk,hogy egyszerüen csak félvállról vettétek az egészet,és ha már igyis-úgyis vesztetetek,akkor baromkodtok 1et...

    A legszomorúbb az egészben az,hogy az ilyen tapló barmok el tudják venni az ember játékkedvét,és ezáltal tönkretenni rengeteg belefektetett energia értelmét.
    De az vigasztal,hogy legalább nagyon klassz arcok ismeretére tehettem szert a BFVáltal...
  • BEAST #17625
  • Yan
    #17624
    Elég rég voltam BF42-ben. És akkor se téged figyellek.
    De ha igy gondolod, legyen.
    Irigykedek rád, nagy vagy!!! Grat!
    (mellesleg tudja vki mi a nickje játék közben ennek a szerencsétlennek?)
  • HalalUr
    #17623
    Tudom, hogy csak azért írtad Yan, mert a minap bf42-ben többet frageltem, mint a fenntlévő összCBteljesítmény, pedig voltatok vagy 3-an :D És így akartál bosszút állni. De nem sikerült. Mert én semmin nem sértődök meg :D
  • kz
    #17622
    akkor hozzatok létre egy fórumcseszegető topikot...
  • Csacsy
    #17621
    Fórumb*szogató kedvünk van ma Doomával :D
  • HalalUr
    #17620


    Na basszus mostmár csak sikerül...
  • HalalUr
    #17619
    elküldöm neked csacsy, linkeld be te!
  • HalalUr
    #17618
    akurva életbe
    nem tom belinkelni
  • HalalUr
    #17617
  • Csacsy
    #17616
    Persz h értem. Katt a linkekre és cseszegetni az oldalt.
  • HalalUr
    #17615
  • Yan
    #17614

    más érti miröl beszél, vagy csak én nem?
  • HalalUr
    #17613



  • Csacsy
    #17612
    Én már cseszegetem.
  • HalalUr
    #17611
    Na ezt figyeljétek! Ide gyertek azonnali hatállyal fórumozni. Tegnap gyűjtöttem ezeket a fantasztikus topicokat. Azonnal szétcseszni!

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1110478203
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=961248823
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=988023955
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=995526293
  • Csacsy
    #17610
    Dooma te mit keresel itt?
  • Csacsy
    #17609
    Nincs mit.
    Ja én is elmondom mi volt ellenük(BBB).
    Mi pályánkon kezdtük volna a játékot hastingsen. Tuni kell, hogy aznap rakták fel az új PB-t és mindenkit vagdosott ki a server. Mi frissítettünk, utána nem dobált ki senkit közülünk, ők frissítettek (jót hazudtak) és utána is kidobálta őket a server. Tették mindezt azért, hogy átfáradjunk az ő TETVES-LAGGOS-KACAT-MÉGAZTSEMTUDJÁKHOGYKELLJÓLBEÁLLÍTANI serverükre.
    Szal belementünk h mind2 pályát náluk játszuk le.
    És innentől kezdve érdekes dolgok történtek. Helikopterjeik mint a hologrammok úgy mentek át rajta a lövedékeink. Majd a HUE következett. Mire ami oldalon leérünk a hídról be volt foglalva a közepe!!!!! --->> ???????
    Hogy lelőni sem lehetett őket valami megmagyarázhatatlan, Isteni dolog miatt az is tény de mellékes :D
    Szal a haditerv a HUE-n az volt, hogy TK, és minél gyoresabban felejtsük el ezeket a másokat lámázó, magukat magyarnak kiadó-de később svédre átíró(cb site) köcsögöket.
  • HalalUr
    #17608
    az haggyán, hogy a 7th kikapott! De mi is valami borzalmasan agyonverődtünk tőlük. Félelmetes feltételezések süvítettek át a fülünk között, pedig mi nem is vagyunk olyan jók, mint a 7th. De tudjuk már, hogy sose leszünk olyan jók, mint a puffasztott segű fiúcskák!
    [PB] vs. BBB 0-635
  • Zeboo
    #17607
    Olyan kis cukik a srácok...
  • Rusid
    #17606
    Szép beszéd volt olvastam a meccs reportot majdnem sírtam :). Na tényleg jo volt.
  • Bercy #17605
    clanbase info
    weboldaluk
  • polak
    #17604
    hát őszintén? 4en mentünk rá 1 emberre, én 2x fejbelőttem m16al egészségügyi nem volt mellette se a közelbe és mindenkit leszedett... elég a statunkra ránézni... nevetséges... se lao se wilda nem volt ilyenre képes.
  • Rusid
    #17603
    Hát basszák meg a reportjukat most olvastam.
  • Rusid
    #17602
    Uhh ez azért durva mi volt?
  • Landor
    #17601
  • polak
    #17600
    köszi Csacsy hogy megcsináltad a kihivást
  • polak
    #17599
    hmm legujabb meccsünk: BBB-7th: 721-0
    azt hiszem a vietnámból már elég volt, minden csiter becsokolhat...
  • 3TOMI3
    #17598
    júj kezdek félni tőled
  • uHs Gerzson
    #17597
    Vagyunk :P
  • TDC Geronimo
    #17596
    Vagyok :)
  • HalalUr
    #17595
    Gerzson Zsolti és G.I. Joe társaságába.
  • HalalUr
    #17594
    thx
    vagy a trs szobába most :D
  • TDC Geronimo
    #17593
    Menj át a bf2 topicba és olvass vissza egy kicsit és máris megkapod a választ ;)
  • HalalUr
    #17592
    Nekem lesz hozzá gépem? :D
  • TDC Geronimo
    #17591
    Rád számítottam ;)
  • polak
    #17590
    kviz, lol... a hülyeség fokozatai határtalanok
  • TDC Geronimo
    #17589
    Valszeg ma este a bf.hu irc csatiján lesz egy kis battlefield 2 kvíz......a részleteket megtudhatjátok majd ha kihíreztem bf.hu-ra ;)