22902
Battlefield Vietnam
  • Robogo
    #17668
    Ja és neked se hiszem el.:D
  • Robogo
    #17667
    Nana azt nem hiszem el.:D
  • uHs Gerzson
    #17666
    4 :DDDD
  • vsly
    #17665
    Akkor én az 5-ömmel meghúzom magam
  • Csigusz
    #17664
    Szevasz Yan! Most bebizonyosodott, hogy télleg alkoholista vagy!!!:-)))
    Nekem is 9es lett! Megyek is oszt behozom Yant!:-)
  • Mortel
    #17663
    :) Hajrá le vagy maradva...
  • Bercy #17662
    nekem csak 9es. Most tokre megnyugodtam h nem vagyok alkesz. megyek es iszok is erre vmit
  • Mortel
    #17661
    ajaj... asszem bajban vagyok(unk).. 10-es...
  • Yan
    #17660
    Merröl nézve az elsőbe? :P
    (11)
  • kz
    #17659
    Van itt egy teszt. tőccsed csak ki!
    Én az első csoportba tartozom bibííí!
  • Yan
    #17658
    Igazad van, frissitsünk ;)

    és vegyük meg "eredetibe" a vörösbort, azzal többet jáccunk, mint a bf-el. :)))
    (ezzel ugyan nem a külföldi programozokat segitjük, hanem a magyar bor termelöket)
  • Robogo
    #17657
    ok meglesz.
  • polak
    #17656
    akár, sly-t keresd meg ez ügyben
  • Robogo
    #17655
    Ja és Hatt majd nem nyomunk le egy 7th' vs [PB] wart?
  • Robogo
    #17654
    Én a BBB ellen waron a következőt csináltam:
    Hastings:
    1.NVA oldal:rendesen lejátszottam.
    2.USA oldal:-8 pontal fejeztem be mert már ott elment a kedvem.
    Hue:
    1.USA oldal:egész végig kajáltam és csak lefeküdtem valahova és ott hagytam a gamét és amikor vissza jöttem akkor már vége volt az USA körnek.
    2.NVA oldal:-28 pontom lett és az utolsó két percbe én meg a Robi végig a BBB oldalán játszottunk és tkz-tuk egymást.
    Szóval részemről ennyi volt a BBB elleni war!(:
  • lac coo
    #17653
    Köszi !!!

    Csak kipróbálom . Még soha nem játszottam BF-et.
  • CéZé
    #17652
    nekem meg tóparton nőtt mohaa :)
  • TDC Geronimo
    #17651
    Bár arra a 3 napra már kár felrakni :P
  • TDC Geronimo
    #17650
    1.2 patch
    1.21 patch
    crack
  • lac coo
    #17649
    Srácok !

    Honnnan tölthetném le az 1.2 patch-et, az 1.21 patchet és az 1.21 crack-et ,

    Előre is köszi !!!
  • mobal
    #17648
    ebben igazad van. az veszi meg ki akarja. én pl. megkülönbenis ez itt a Battlefield VIETNAM topic
  • mobal
    #17647
    hát bittos jobb járék mint te (csak vicc) de mér mi a bajod a mohaaval? mind1 ízlések és pofonok.
  • Rusid
    #17646
    :DD jó a felugró ablakod :D.
  • Mr Manson
    #17645
    mohaa nekem is itt a polcon
  • Landor
    #17644
    a bf sorozat mellet az etalon a mohaa - magánügy.
  • TDC Geronimo
    #17643
  • Meggymag
    #17642
    Na kezdődik a "én megveszem a gémet", "én előrendeltem" stbstb. Ettől senki se lesz nagyobb :) Rusiddal egyetértek
  • BEAST #17641
    hogy is volt ez a borral és a vízzel? :DDDDD
  • Rusid
    #17640
    Jajj hagyuk már ezt a ki veszi meg eredetibe dolgot akinek bejön a játék és többet játszik vele ,mint egy hónap annak kutyakötelessége lenne megvenni szerintem (úgy általában a játékokról beszélek).
  • mobal
    #17639
    azt ,hogy ki veszi meg eredetiben és ki nem az magánügy. az ,hogy a klánok is eredeti használnak vagy nem az is. de akinek van gépe amin elfutnak a bf -k gond nélkül annak van évente kb. 1x annyi lóvéja ,hogy megvegye ha tetszik neki. de ez is magánügy. én megvettem a bf 1942, megveszem a Vietnamot is és a Battlefield 2 is mert tetszik és megfogott. ennyit más játékkal még nem játszottam. (a bf sorozat mellet az etalon a mohaa.)
  • TDC Geronimo
    #17638
    jah és még annyit, hogy eredetiben száz, hogy megveszem.....megvan az összes....most miért pont ez maradjon ki ;)
  • TDC Geronimo
    #17637
    Azt írják mindenhol, hogy az assault rész sokkal kiforrottab és jobb, mint az eddigi BF-ekben. Azt meg, hogy azért lett bugos a vietnam, mert ráfeküdtek a BF2-re ezt cáfolnám, mivel a BFV-t meg a BF2-t nem ugyanazok csinálták. A BFV-t, a BF42-vel elért sikerek miatt adták ki úgy ahogy. Mindegy volt, hogy milyen lesz a gém úgyis sokan megveszik, hiszen milyen nagyszerű is volt az előd(most a bugoktól eltekintve). BF2-vel meg már 3 éve komolyan foglalkoznak mióta befejezték a 42-t. Attól még bugmentes játékot ne várjon senki! Csak legfeljebb nem lesz annyira bugos mint a BFV......
  • kz
    #17636
    akkor legfeljebb pöcörő lehet...
  • Csacsy
    #17635
    Ó=Ú
  • Csacsy
    #17634
    Ha aBF2 is bugos lesz akkor bojkottáljuk együtt a játékot!!! HÁBORÓT AZ EA ELLEN!
    Azoknak akik néha bepöccennek Doomára azt üzenem: bocsássanak meg neki, mert egy f@sz. Ja és én tanítottam :P
  • Landor
    #17633
    Mennyire komoly(talan) az a klán amelyiknek nincs eredeti játéka?
    Én is eldöntöttem már rég, hogy megveszem! Számomra a Vietnam nyújtott annyi játékélményt, hogy tiszteletből megvegyem a folytatását. Lehet hogy rábaszok, mert nem tudom vezetni ezeket a repülő micsodákat.. Csak reménykedni tudok hogy a BF2ben is fektettek elég (ha nem több) hangsúlyt az assault részre.
    Sajnos az hogy a Vietnam bugos az abból is adódhat hogy nagyon ráfeküdtek az utóbbi időben BF2re és így nem kap(ott) elég hangsúlyt már szegény.. Meccseken használni bugot egyrészt kockázatos, másrészt gusztustalan.. De sajnos már senki sem fogalkozik ezzel..
  • 3TOMI3
    #17632
    sztem a külföldi szervereken több a csíter mint a rendes, becsületes játékos és ez a szomorú
  • dronkZero
    #17631
    Egyébként ez részemről asszem el is döntötte a kérdést, hogy lesz-e eredeti BF2-m... Miaf*sznak? Lesz elég magyar klán(a felének tuti nem lesz eredeti), heti 2-3 wart simán lehet majd játszani magyarok közt is. Külföldre ezek után nem kívánkozom. Azért egymás után két meccsen "több, mint gyanús" dolgokkal találkozni.... hát, odabasz a morálnak...
  • polak
    #17630
    nem játszottuk le... 2 kőr, ezalatt elég lett... már nem játszunk cb-n mert igy most nincs értelme... a kedvünk pedig attol megy el hogy valaki képes ilyesmit használni. Magyar szerveren szokás csiterezni, pedig egyik se tudja mennyit is ér ha csitel valaki... bfv-ben már nem fognak foglalkozni ilyesmivel ha valaha is foglalkoztak ezzel...fun meccseket tolunk még, pl Nutz vagy swf... bár az swfet nem ismerem de remélem az is érdekes és izgalmas meccs lesz
  • HalalUr
    #17629
    ja és nekünk is ezt kellett volna tennünk....