22902
Battlefield Vietnam
  • JAG1
    #22416
    krekket kipróbáltam a fapumásat, meg a gamecopysat is, mindkettő 1.21-eshez van. Egyébként tök ugyan az mindkettő.
    Patch fenn van 1.2, 1.21 is. Pébé frissítve.

    Akkó megprósza feltelepíteni mégegyszer. Köszke.

    Kicsit túl érzékeny voltál szvsz, ha most jött volna pár baszogatós poén tőletek, simán benyaltam volna. :-)

  • Beers
    #22415
    Kérhetek én is egy részletes útmutatót a Vietnamhoz?!
    (én a dc-hez megcsinálam :P )
  • Zs0lt1
    #22414
    Elméletileg a data differs from server az attól van, hogy nem a jó verziójú patch van feltelepítve nálad vagy nem jó krekket raktál fel(nem a megfelelő verzióhoz van vagy stb).
    ITT egy crack ami 100, hogy jó!

    Mellesleg megjegyzem, hogy pár hete én valami hasonló választ vártam volna, mikor felraktam a bf2-es kérdést :p

    Ha tudok segíteni BFV-s kérdésben, szólj!
  • JAG1
    #22413
    Megkérdezném itt is, hogy mijaszartól van data differs-em, de kihalt a topik...
  • MrYeti
    #22412
    battlefield retro war! minden infó itt, és az ehhez tartozó fórumon. tessék szavazni!
    ITT LINK
  • Landor
    #22411
    BaSZNáD Multi!
  • Zs0lt1
    #22410
    Ott a helyünk!
  • Kovács legény
    #22409
    BF tali 2009
    nem duplikált üzenet
  • najdzsel
    #22408
    mukodik. köszi
  • Landor
    #22407
    Szia. Majd ma este ha hazaértem, megnézem.
  • najdzsel
    #22406
    Hello. ez a bfv.hu server azt irja hogy bannolva vagyok. nem csináltam semmi bannolandót
  • Landor
    #22405
    :O ! :D
  • Wreck86
    #22404
    megkeresem screenshotot,lehet van :P:P
  • Zs0lt1
    #22403
    te is szeggyé kavingtont jól :D
  • Wreck86
    #22402
    ték vót!:)
  • Landor
    #22401
    !!! :DDF
  • Wreck86
    #22400
    sztem is Te voltál,pont akkor lőttek le:P
  • Zs0lt1
    #22399
    lol bazdmeg szeggyél kavingtont :D
    világosan emléxem a dologra, nem tőlem vették el a cuccost, mert én mindig assaulttal mentem, és nem csiptam a viet engi fegyvert!
  • Landor
    #22398
    persze persze. ne magyarézkodj! :D
  • Zs0lt1
    #22397
    na az nem a 7th ellen volt, hanem mi külföldi klán ellen cb opencupon és nem én voltam, hanem vki más, emléxem a dologra :D
  • Landor
    #22396
    emlékszek zsolti, egyszer amikor a 7th elleni waron lenyulták a kocsogok tőled a lyukat és egész kor végéig náluk volt. milyet idegeskedtél ts-en :D:D:
  • Zs0lt1
    #22395
    nyomsz egy entert és ha látsz spawn pontot ott, ahol nincs befoglalt bázis, vagy egyáltalán nem bázis közelében, akkor ott van :-)
  • Zs0lt1
    #22394
    meghalsz és nem ástad le, akkor kis idő múlva visszacsinálódik az eredeti helyére.
  • Wreck86
    #22393
    hű.hát coop-ban kettőről tudok,conquestben általában a fő vietnami pontok körül.
    de coop-ban nézd meg Operation Hastingset.Vietnami fő,a repülőgép mellett van egy ilyen.
  • Ben007
    #22392
    és hol vannak ilyenek?
  • Wreck86
    #22391
    van a vietnámiaknál olyan engi,hogy van egy ásója.keerss a földön oylan kupacokat,amikbe egy ásó áll bele,odamész és felveszed "g"-vel általában.ha felvette,az ásóra váltva,ásó lesz a kezedben és máshova si le tudod ásni.ha meghalsz és nem ástad le,akkor annak is koynec.
  • Ben007
    #22390
    nem egészen értem ezt a újratermelődésipont kiásását hogy is kell?
  • Landor
    #22389
    ó tényleg! átállt a setét oldalra
  • Zs0lt1
    #22388
    ő már jcsr jean :D
  • Zs0lt1
    #22387
    Nah ratyik, megcsináltam a -tRs- klánt totalbf.hu-n. Csatlakozzatok, jelszó nálam pm-ben, bár ha emléxik valaki a régi szerver jelszavára, akkor tudja mi az :-)
    A link:
    http://www.totalgaming.hu/klanok/traitors/
  • Landor
    #22386
    BaSZNáD mNzJean :-D
  • Bartlebi
    #22385
    Boldog Karácsonyfát!!!
  • Donathun
    #22384
    Akkor rosszul gondoltam. Sorry :)
  • Ben007
    #22383
    ezért küldtek négereket is a háborúba
  • Bartlebi
    #22382
    Még találtam valamit róla!
    Vietnam Ace of Spades Death Card. Reprints of the ominous calling cards that were air dropped over the Ho Chi Minh Trail or otherwise left with VC bodies. Vietnamese wording advises the VC to mend their ways...or else. Black on buff, 2 1/2 X 3 1/2". You may have your own uses for these...
    3C0030E Vietnam Death Card $1.25 each
    3C0031E 10 Death Cards for $9.95
  • Bartlebi
    #22381
    Egykis tanulmány az emlegetett kártyáról!
  • Landor
    #22380
    akkor ez a képen egy csíter :DDD
  • Donathun
    #22379
    Adott napon adott kártya volt a csapatazonositó, ha rossz kártyád volt akkor álruhás ellenség vagy....! Ennyi. Egyszerü és biztos módja a harctéren ahoz hogy, gyorsan megtudd a veled szembenálló faszi amcsi ruhában veled van-e. Mindenkit nem ismerhetsz, de a lapok akciónként adottak... Én erre gondolok ezért kellettek....
  • Donathun
    #22378
    viszont a kártyákkal szúrták ki az ellenséget....
  • Bartlebi
    #22377
    Nagyon látszik az erdőben a fehér.