22902
Battlefield Vietnam
  • uHs Gerzson
    #18388
    kisebb :D
  • báttyó02
    #18387
  • mNzJean
    #18386


  • báttyó02
    #18385
    bocsi a láma kérdésért,de ennek nagyobb vagy kisebb a gépigénye mint a bf2-nek?
  • Mersant
    #18384
    http://www.bittorrent.lap.hu/ ;-)
  • Landor
    #18383
    de.
    LOOL EZ MEKKORA OFF!
  • Landor
    #18382
    Az biztos!
  • danikarate
    #18381
    nem tudja valaki hogyan kell torrent fájlt használni
  • Nauron
    #18380
    lol ezzel még ennyien jáccanak:)
  • Landor
    #18379
    Ja és egy kurva nagy sztori is volt;
    Egy másik pályán írtjuk nagyba a sok lámát, egyszercsak leszed egy capone nevű arc, mondom jóvan. Megyek ugyan oda vissza, megint lekap. Beírom 'fu'. Megyek oda megint, leszedem, elfoglalom a zászlót, kifele menet a zászlótól megint lelő. Beírja 'fu, lol'. Nem telik el 1 perc, caponet kibasza a szerver hogy updatelje a pb-jét (valamelyik jolt angol szerver volt). Kibaszott nagy röhögés ts-en. Játszunk tovább 2 perc múlva megjelenik a szerver üzenetekbe hogy capone banned, gondolom rögtön rejoinolni akart. Hát akkor már alig birtam játszani a röhögéstől. Rá olyan 5 percre visszajön és elkezdi osztani az észt, hogy mekkora egy fasz vagyok hogy csak így tudom legyőzni hogy kikickelem, meghogy milyen szarul adminolom a szervert. Hát ekkor már teljesen kész voltam. Aztán egy gyerek kiállt mellettem a pontjaimra hivatkozva (gondolom nyalni akart az 'adminnak' ) Mindkető angol volt, mert oldalakat flameltek egymással. Aztán beírom angolul: kussolj capone és játsz! És ekkor csettintésre egyből abbamaradt a pofázás!
  • Landor
    #18378
    ma hajnalban debütált az új szerkóm vietnam asziban:

    És mindezt úgy, hogy 20 percig nem volt rajtam a füles, mert jjj-vel csevegtem telcsin, miközben játszottam
  • Robogo
    #18377
    Hívj csak nyugodtan Gabocának.:P
    Nekem A4 tech optikai egerem van szóval vigyázz Landor.:D
  • GCR
    #18376
    Most hagytam abba megint a vietnamot ,jó volt.
  • haxoror
    #18375
    Úristen!
    Ennél dúrvábbat csak unreal-es fórumon láttam ahol vallásháború szinten balhéztak össze hogy melyik optikai egér a jobb közben olyan technikai jellemzőkkel dobálóztak amikről azt se tudtam addig hogy egy egérnek egyáltalán van olyan...
  • Landor
    #18374
    Kell a KÍN Robogo?
    Ma vettem egy QPAD Gamer HighSense egérpadot, meg az MX510esmnek lecseréltem a tappancsait hyperglide-ra, szóval egy jó kis asszira bármikor kapható vagyok!
  • Robogo
    #18373
    1.Mert biztos nem volt olyan
    2.Mert Landor egy nagy köcsög nagyoskodó alak.

    U.I.:Én is játszanék egy kis bfv-t,de csak azért hogy Landort öldököljem.:D
  • GCR
    #18372
    Miért nem azt rakod be amikor én lettem az első ?
  • Landor
    #18371
    Azért még megy a szekér - ma éjszaka toltunk egy keveset külföldin:

  • Zs0lt1
    #18370
    a legnagyobb kihívás bazzeg egy wart volt leszervezni veletek :P
    4 emberrel kellett beszélnem, hogy a huncup meccset végre lefixáljuk :-)
  • eX RambO
    #18369
    Ja ja a legnagyobb meglepetés az volt amikor teljes létszámban meg tudtatok jelenni 1 waron és végig is tudtátok játszani, mármint amikor senki nem lépett le a második kör után azzal a dumával, hogy holnap korán kell kelnie..... hmmmm
  • Landor
    #18368
  • mNzJean
    #18367
    Azért ha már itt tartunk valljátok be őszintén ,hogy a legnagyobb kihivást az MNZ jelentette .DDDDAzt hiszem mi tudtunk csak igazán meglepetéseket okozni , főleg magunknak.LOL
  • uHs Gerzson
    #18366
  • Landor
    #18365
    BF2ben éles, az életben valóban ráférne, mint ahogy a BFVben is ugyanis ott meg megrozsdált picit
  • Robogo
    #18364
    Akkor ezt megúsztam???És az életbe fented a késed vagy a BF2-be??:)
  • Robogo
    #18363
    Mint a régi szép időkben a BFV-ben.:)
  • TDC Geronimo
    #18362
    FLÉM!
  • Landor
    #18361
    pedig már fentem a késem..
  • Robogo
    #18360
    Na nehogymár ti ezt komolyan vetéttek,hogy a TLD simán legyőzné a tRs-t?????Az egész költeményt poénból írtam!!

    Zsolt1 és mi az,hogy a tld-vel nem játszol???Azt hittem már ezer éve kibékültél a tld-sekkel???

    Na mind1 mindenki férre értette ezt az egészet én csak poénból írtam.
    Ja és még valami ezt miért írtad Zsolt1:Jah, meg ha valaki nem tud angolul ne kommenteljen---->nem is kommenteltem.

  • Zs0lt1
    #18359
    tld ellen nem játszom megmondtam ;->
  • Zs0lt1
    #18358
    Tudod olyan helyeken, mint a CB, csak akkor csiterezik valaki, ha bizonyíték van a kezében, különben kussol. Mivel nem volt senkinek bizonyítéka a BBB ellen, hát mindenki jobban tette volna ha kussol mélyen, mert így a csiterezőket nézte mindenki faszlámának. És ebben igazuk is volt már elnézést.
    Jah, meg ha valaki nem tud angolul ne kommenteljen, pláne ha az irása tele van helyesírási és stilisztikai hibával :P
  • Yan
    #18357
    én meg megyek adminolni, mert rég röhögtem
  • uHs Gerzson
    #18356
    "De állítom,hogy a BFV-be a TLD simán leverte volna a tRs-t"

    Én most itt helyben összeszervezek egy TLD vs tRs wart, Benne vagytok TLD???

    Mert ezt az állitást teljes mértékben megcáfolnám.
  • Landor
    #18355
    LOAL>>"De állítom,hogy a BFV-be a TLD simán leverte volna a tRs-t"
    Azért arról a pici tényről ne felejtkezzünk el hogy a trs lett a huncup győztese..
    Már nemtom pontosan hogy mennyiszer, de jópárszor játszottunk ellenetek és valahogy sohasem éreztük a klánotokat nagy kihívásnak számunkra a vietnamban..
  • Robogo
    #18354
    BBB vs 7thCR 721-0
    BBB vs PB 653-0---->és úgy,hogy mi nem is játszottunk.:P

    Ja különben Zsolt1 mellé fogtál mert az első 5 CB meccsünket zsinorba megnyertük.:)Sőt 14 győzelmünk és 11 vereségünk volt.:)
    De állítom,hogy a BFV-be a TLD simán leverte volna a tRs-t,de hát sajna már nincs BFV így nem tudunk titeket legyőzni vagyis lealázni...:)És büszke vagyok arra,hogy csítereznek minket,mert ebből is látszik,hogy túl jónak tartanak minket és ha csítereznek engem akkor nem ideges leszek hanem ezt bóknak veszem és büszke vagyok magamra.Látod Zsolt1 ebből is látszik hogy a tld-t túl jónak tartod "felülmúlhatattlanak" és ezért csíterezel minket és ezt köszönjük neked igazi barát vagy mégegyszer köszi.(Könyezek elérzékenyültem:D)

    üdv:{TLD}Gaboca és az egész {TLD}klán!!
  • Robogo
    #18353
    Hát igen a BBB egy nagy csíter klán!!!
    Mi is jól kikaptunk,de mi olyanokat csináltunk ellenük hogy például én átálltam és tk-ztam a BBB-seket.:)
    Aztán olyat is csináltam,hogy a Hue ment és én elkezdtem enni és lefeküdtem a híd végébe és annyit hallok ts-ből:Gaboca foglalják a zászlót melleted meg,hogy Gaboca mit csinál nem mozdul??!!Meg ilyenek voltak.
    Szóval én elhülyültem az egészet a BBB klán elleni wart!
  • Landor
    #18352
    Ajánlom a MobiMouse nevezetű fjúcsört. Ingyenesen lewarezolható a netről! ;)

    Na és akkor itt a (nyers) fordítás:

    Az eredmény amit a BBB elért Hue-n az teljesen normális. Amikor a Wilda játszott a Huen gyengébb klánok ellen vagy örült taktikájú klánok ellen ( mint a hídtámadós :D ti nem csináltátok ezt a kör kezdetekor) szóval nyertünk 160-0, 150-0ra. Valószinű a BBBnek van erős gylogsága és okos taktikájuk, én arra tippelnék hogy a BBB játékosok tudják hogy hogyan használják a mortart nagy taktikai fölénnyel.
    A 7ths srácoknak szintén van néhány erős játékosa, játszottam néhányuk ellen néha EU szervereken, de egy clanwaron kicsit töbre lenne szükségetek mint egy csapat skilles játékosra. Taktikákra van szükségetek, biztonsági zászlókra a csatamezőn, egyébként meghaltok a semmiben és az ellenfeletek blokkol a hídnál tankokat mortart és egyéb fegyvereket használva.

    Üdv Ethan

    ui: ha meg szeretnétek beszélni velem néhány taktikai szempontot a játékról, csak kérdezzzetek a bankszámlaszámomról, nem vagyok drága, csak 50euro/óra.. ezenfelül megtaláltok engem a bf2 mappokon :D

    BBB reméli hogy játszhat ellenetek (nem sok eséllyel a vietnamban) a bf2 mappokon.
  • Robogo
    #18351
    Az kemény!:)
  • vsly
    #18350
    Nem beszélni jól inglisül.Lefordítaná a lényeget,uram?
  • uHs Gerzson
    #18349
    Mármegint a netkávézóban gubasztasz?? ahelyet hogy inni menél? :D