22902
Battlefield Vietnam
  • Csacsy
    #18668
    öljük
  • Csacsy
    #18667
    ne
  • Csacsy
    #18666
    gyerekek
  • Csacsy
    #18665
    heli a heki
  • Csacsy
    #18664
    Él még a TFD? Lool, kedvenc csak hekis serverem. Most már tuti meglátogatom vmikor és mi8 kemp lesz :P
  • Robogo
    #18663
    THX!
  • Balumann
    #18662
    na én meg simán belépek nem eredeti gémmel 26-os német szerverre :/
    Ti hol játszotok?
  • Landor
    #18661
    faszrepülős
  • gizzda
    #18660
    he he he ez jó..na húzok is a TFD szerverre!
  • Zs0lt1
    #18659
    azért 2 magyar szervert mutat mert csak annyi van ;-)
  • Balumann
    #18658
    ráadásul mind2 szerver üres
  • Danee
    #18657
    globálsi felmelegedés... ?
  • Balumann
    #18656
    nekem miért csak 2 magyar szervert mutat az allseeing eye?
  • Pink Tiger
    #18655
    ja jó sztori:)
    bennem sikerült:)
  • gizzda
    #18654
    Én folyamatossan egy Német szerveren Gizdulok :-) ...csak egy pálya van meg egy rakat heli...hát nem tudom megummi :-)Sírba lehet ezeket a Nácikat gyalázni!!!

    TFD a szerver neve..... Na lépek is vissza.....
  • Zs0lt1
    #18653
    meg lesz az még, persze nem olyan fos pályákon, mint a Saigon, hanem pl Hue-n vagy Quang Tri-n, ne félts engem ;-)
  • Landor
    #18652
    Szerintem már fel sem ismered az AK47est..
    Csak a mi8 botkormányát ;>
  • Zs0lt1
    #18651
    nna bazzeg te is csak azt a kempet utálod ami ellened megy, mi? :Ð
    antikemp meg minden, lófaszt, nna legközelebb jövök én is, aztán kaptok a picsátokra :ÐÐ
  • uHs Gerzson
    #18650
    Igen az pont kellet is neked ;) Én mivel megoldotamZs0lt1 segitségével a problémákaz mots már visszatértem BF42 és BFV-be ugyhogy landor ha mentek valahová engem ne haggyatok ki ;)
  • Landor
    #18649
    Nos igértem a sztorit! Kicsit hosszú lesz, de aki még olvassa ezt a topicot, az biztosan értékelni fogja.
    Szóval ugye csúfosan nem jött senki játszani vasárnap, így megkerestem Rusid kollégát hogy ugyan' jöjjön velem vietnamozni. Ilyen hajnal 1re össze is kaptuk magunkat és toltunk 1-2 huey kört. Azért lehetett érezni hogy Rusid nem most kezdte a pilótáskodást, a kezdeti rozsdás gólyafos repülésből hamarosan gyilkos manőverek alakultak ki. Miután szétkempeltük többször is az NVA baset és egy assault map jött Rusid, mint aki jól végezte a dolgát, elhúzott aludni. Én meg még hajnal 2kor úgy éreztem hogy nem elégített ki egy a röpke egy óra gunnerkedés. Rákeredtem ASEval vmi jókis asszis mappra. Kis is dobta a THC szerverét, SAIGON68 ment és 4 THC-s volt ben, 2v2t toltak. Beálltam hát NVAnak. Közölték hogy csak lenn játszunk. Nahát mondom magamban eljött az én időm, Rambó visszatér Saigonba!! Aztán 3-4 halál után koppantam egyet; kidolgozott, precíz egymástfedezős vektorbanhaladós stratot nyomotak a srácok (valószínűsíthetően TS-en). Persze az én beszaladok-kiosztok-két-hedsotot rambós habitusom kicsit felkavarta az állóvizet; US-en az egyik m14/claymore a másik srác meg m60/m79 láma kasz párosítással idegesítettek halálra. Mondanom sem kell hogy az AK rendre cserbenhagyott, már majdnem nyomtam egy alt-f4et. Ráadásul ki sem tudtam adni a dühöm mert ugye övék volt a szerver :)
    Szóval gondoltam na jó várok még egy kört. Lejárt a ticketünk, oldalváltás. A két jóképességű jobb híjján csak AKval tudott ellenünk jönni és rendre alulmaradtak a jókis m16osommal szemben. Aztán rövid időre bejoinolt két núbiai, ekkor átállt az egyik THCs, szerencsémre a Vecckio srác kitartott mellettem és teljesen visszaszorítottuk őket a vízzel körülvett zászlóhoz. Olyan kempet kaptak tőlem, hogy köpni-nyelni nem tudtak. Vecckio nagyszerűen asszisztált én meg ugye a kijárónál szedtem őket. Amikor meghaltam, ő vette át a kemper szerepét, visszatértemkor visszább vonult fedezni. Oltári volt! Ezt valahogy az NVA oldal nem élvezte. Először csak átállt az egyik THC-s egy DTK erejéig. De valahogy ez nem tört le engem, sőt! Még dúrvábban szedtem őket és maradtak visszaszorítva a hátsó zászlónál. Ez ment egy ideig aztán a legnagyobb meglepődésemre a 2v3ből 1v4 lett! :D Mikor röhögve megkérdeztem tőlük hogy ezt most miért, akkor az volt a válasz hogy nem vagyok fair játékos így most ők sem lesznek azok. Így nagy nehezen visszavettek egy zászlót, be voltam szorítva a Junctionba(gépház), az adrenalin meg az egekben! De még így is nagy picsázást kaptak tőlem. Nemtom de annyira kész voltam hogy nem is emléxem hogy mikor ment utoljára így a játék. Nagyon kemény menetek voltak, többször volt olyan hogy 3at leszedtem a 4. tudott csak elkapni, sőt egyszer-kétszer sikerült is a mesternégyes! Persze kis idő elteltével jött a kérdés hogy te figyu ez a trs ez klán? :D Ezt ment egészen addig amíg már csak 35 ticketem maradt, akkor visszaállt a Vecckio srác és mondanom sem kell, hogy a földbe döngöltük őket.
    Nos röviden ennyi :)
    Ma délután pedig Petrával és Gerzsonnal borzoltuk a holland és német publikum idegeit
    Remélem sikerült valamelyest újra felkelteni bennetek kedves fórumlakók a vietnám utáni vágyódás! Hétvégén valszleg replay lesz, TS kemp csajok fanta meg ilyesmi! Várok mindenkit szeretettel!
    Üdvözlet
    Landor
  • Bercy #18648
    én is szivesen mennék egy kicsit nosztalgiázni csak sajnos formatálásnál elveszett az összes scriptem+trainerem ugyhogy amég újra nem szerzem meg őket addig csak passziánszozok
  • Csacsy
    #18647
    Kíváncsian várjuk...CB war tényleg eltörpül bfv gyalázás mögött...a másik baj csak az, hogy este 6-tól fél órát volt netem (pont mikor Landor bejött pupákolni, hogy nem megyek BFV-zni), majd meghozta a jószerencsémet és újból megszakadtam, köszi Landor, miattad szakad meg folyton a DSL :)
    Viszont ha lesz máskor BFV jácccok-ölök-kempelek szívesen meek én is.
  • DummyBoy
    #18646
    Google a barátod ... meg van rá proggi is valahol amivel ki lehet szedni!
  • Zs0lt1
    #18645
    ez nem wareztopik :P
  • Danee
    #18644
    #18638 pls
  • Landor
    #18643
    Úúúú gyerekek beszartok mit hagytatok ki ma éjszaka!
    Zsóti elmehet a mi8 kempelésével a roncstelepre!
    Nna majd ma délután mesélek, mert már annyira kész lettem és olyan szinten kifárasztott ez a 'war' hogy az már kész..
    BF2 meg elmehet a faszomba, lassan egy éve megvan de még soha nem nyújtott ekkora élményt mit a BFV akár egy szimpla éjszaka alatt.
    na joccak
    maj' gyüvök a sztorival délután
    addigis
  • Zs0lt1
    #18642
    bszn Robi & Gaboca ;-)
  • Anfara
    #18641
    Én szivesen mennék játszani csak nem tudok mert nem enged fel!
  • Anfara
    #18640
    Szerbusz nagyon köszönöm az infot csak az az igazság hogy a rutherekhez nem nagyo értek azt tom mi a DMZ csak nem tom mit állítsak ott be és hogy milyen adatokat kell beírni ha tudnál nekem segíteni azt nagyon megköszönném vagy ha valaki más pls help!
  • Landor
    #18639
    Jóó.. kapjátok be a faszomat.. nem jön senki gamezni.. holmi BF2 CB wart jaccotok
  • Danee
    #18638
    Valaki tud adni egy linket ahonnan leszedhetem a BFV soundtrack-jét??
    Torrenten 1et találtam az se megy :)
    előre is thx
  • Landor
    #18637
    A hardverest DMZ-re kell rakni..
    Olvasd El Manuëlt
  • Anfara
    #18636
    Igen én is kondolkoztam rajta csak az a baj hogy van egy szoftveres és egy hardveres tűzfalam a szoftverest kikapcsoltam a hardverest meg nem tom hol lehet kikapcsolni egy kis időre!
  • Landor
    #18635
    biztos tűzfal
  • Anfara
    #18634
    Szerbusztok kérlek segítsetek nekem!
    Felraktam a BFV-t és hozzá az 1.2-es patchet és utána az 1.21 update-et és rá másoltam a cracket meg megcsináltam a punkbuster frissítést is de nem értem nem akar fellépni egy serverre se mármint magyar serverre és nem értem miért mindíg azt írja hogy a kapcsolódás sikertelen az miért van nem értem és nem tom mit tudnék csinálni ezzel nagyon zavar!
    Köszönöm a válaszokat!
  • gizzda
    #18633
    Ja zsír .....tényleg vannak benne kircsi pályák..én a Singleplayer pályákat néztem meg elöször..... :-)
    Akkor már csak ilyen szerver kellene:-)
  • gancza
    #18632
    Ezt nem értem ugyan azok a pályák és fegyverek mint az eredetiben?????????????????????? multiban nézd meg
  • gizzda
    #18631
    Hát nem tom......nem sok külömbséget látok az eredeti és a (mod.... 0.2) között.....ugyan azok a pályák...talán még a fegyverek is ugyan azok...én mást vártam :-)
  • gizzda
    #18630
    Valamiért nem tudtam letölteni ...asszem reggelni kellett volna de itt egy oldal ahonnan simán lejönMODS v0.2

    Az Ausztriai szerveren maxon lejött!
  • Zs0lt1
    #18629
    jóvan bazzeg, helyedben örülnék, hogy egyel kevesebb kemper lesz :P