22902
Battlefield Vietnam
  • Landor
    #18788
    http://www.apple.com/quicktime/
  • Robogo
    #18787
    Basszus nekem csak a hang jön be semmi más.:(
    Pedig a hang alapján kibaszott jó lehet!
  • Bercy #18786
    "f*ck you G.I."
  • uHs Gerzson
    #18785
    Ja a trailer elején azt hittem Operation Irvinget láttam lol...amugy majd megprobálom beszerezni hogy ne kerülje el a figyelmemet ez a film ;)
  • Landor
    #18784
    Mi Rusiddal egy éve nyáron néztük meg.
    A film után csak ennyit tudtunk mondani: hubazmeg..
  • uHs Gerzson
    #18783
    Én még nem láttam a filmet

    Most már ratyi vagyok?
  • Landor
    #18782
    A legjobb rész az egészben!!
  • Zs0lt1
    #18781
    kibaszott király ez a film, de a rendezői változatnak valami elbaszott beteg az utolsó félórája.
  • Landor
    #18780
    Most találtam a régi bookmarkjaim között;
    Apokalipszis most - rendezői változat trailer
  • Landor
    #18779
    Jóaz! Kell olyan is aki kiugrasztja a nyulat a bokorból!
  • DummyBoy
    #18778
    Hehe ...

    Most láma szöveg jön, de még összekaparok úgy 1200-1300 pontot BF2-ben, mert a next rang úgyse lesz meg sose, és utánna lehet nyomni a BFV-t ezerrrel :)

    Asszem ha elkezd a leányzó letölteni akkor neki is állok BFV-zni ...

    (Múltkor próbaképpen felmentem egy serverre ... hááát, hogy is mondjam ... golyófogóként erősítettem a csapatomat ...)
  • Landor
    #18777
    csajozni? minek
    ott a hugom..
  • Pink Tiger
    #18776
    azé nyugtass meg csajozni is szoktál néha nem? :DDD
  • Landor
    #18775
    meg ásó.. meg kapa.. meg nagyharang
  • Pepti
    #18774
    szar a lofaszt. A legjobb fegyver. És nem mellékesen van hozzá mortar vagy akna :-)
  • Landor
    #18773
    Az elmúlt hónapokban, mi rendre úgy toltuk GCR-el, hogy hajnal 1ig BF2, hajnal 1től BFV kifulladásig
  • Pink Tiger
    #18772
    kezdek összezavarodni az utóbbi egy évben kéthavonta más gamával játszottam, 42-vietnam-bf2-42-vietnam-bf2-... :)
  • Landor
    #18771
    Ötleteidet hallgatom! :)
  • Hatt
    #18770
    Jobb ha másik ts-t választasz, oda korlátozott számú embertömeg fér fel és szinte mindig tele van este felé. Mi itt tanyáztunk és kb 12-en nem fértünk fel.
  • Landor
    #18769
    akkor használj.. ööö hogyhívják azt a szart géppisztolyt.. mat49 vagymi.. Pepti nagy favoritja volt..
  • Pink Tiger
    #18768
    hú de gyorsan alakulnak a dolgok:) akkor vissza kéne addig szokni is a vietnámos harcraúgy megszoktam mostanában az mp40et hogy hirtelen nem tudnék mit kezdeni egy ak-val:)
  • Landor
    #18767
    BeszEgyeztetni akarok még az adminnal, most valami gázolás van a szerver körül, remélem hétvégére tisztázódik. TeamSpeak: ts.muhaha.hu, a csati BattlefiledVietnam vagy BFV.
  • Pepti
    #18766
    a muhaha TS ip-t is ird be pls, meg ilyeneket, mert pl en sem tudom, es szerintem nem vagyok egyedul vele... :-)
  • Landor
    #18765
    Nah szépen gyűlünk, van jópár nagy név és pár kezdő is, akiknek szintén örülünk!
    Úgy néz ki a dolog, hogy az első összeröffenés most hétvégén lesz, időpontot sztem a szombati nap folyamán fogok tudni, mondani, persze egy tág intervallumban. A TS jobb híjján a muhaha lesz, ott lehet gyülekezni a BFV szobában, illetve irc-n.
  • Zs0lt1
    #18764
    JÖVÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖKKKK ;-)
    stipstop a minyó az enyém :Ð
  • Mersant
    #18763
    lehet hogy én is benevezek 1 vietnamos assizásra... BF2 1 híg fostenger...
  • Pepti
    #18762
    te, azt mondta: APRÓneten. Lofaxokat sem érsz ;-) Örülhetnénk, ha téged meghírdetnénk, hogy ingyen eltakarít valaki, nemhogy pénzt ad érted ;-)
  • Landor
    #18761
    Ilyen sokat érnék? :D
  • Hatt
    #18760
    ok, küldök privit, aztán az apróneten továbbadom:D
  • Landor
    #18759
    Zsír-zsír!
    Be fox szarni az élvezettől! :D
    Ja, itt jegyezném meg ha esetleg valakinek nincs meg a játék de izgazán érez kedvet jönni velünk játszani, akkor talán meg tudunk beszélni valamit priviben!
  • DummyBoy
    #18758
    Ha valaki abszolut Noob (Értsd single-n kívül nem nagyon tolta, csak régen ...) az mehet?
  • uHs Gerzson
    #18757
    Vacak Huey Gunshipek, Migel meg A-7-tel simán leszedem :DDDD
  • Pink Tiger
    #18756
    csapatmunka;)
  • Landor
    #18755
    Végülis.. ha jobban belegondolok kell valaki, aki felvezeti Rusidnak meg nekem a legyilkolandó mi8at..
    Úgyis már egy kicsit elrozsdásodott a gunnerujjam
  • Pink Tiger
    #18754
    miért?:) helcsizni majd nem lehet? pedig azok a legkirább pályák!
  • Landor
    #18753
    Köszönöm a gyors válaszod, számítok rád!
    De nem lesz semmiféle mi8 zsonglőrködés!


    vagy ha mégis, akkor időbe szóljatok hogy álljak át.. :D
  • Landor
    #18752
    Vettem észre a nehézseggi fokozatot a 42ben;
    Igaz kb. egyszer volt szerencsém, annó a barátnőmnél: 30perc szopás után inkább a szopatást választottam az ágyban folytatván..
    Neem, szóval komolyabbra fordítva a BFVben épp az a nagyszerű hogy hamarabban halsz, pörgősebb és ez az, ami annyira izgalmassá és élvezetessé teszi a játékmenetet. Ezt sajnos más, pörgős játékban ilyen szintem nem tapasztaltam..
    Az hogy könnyeben hal mindenki? Ezt megcáfolandó görgesd lejjeb a fórumot és lesd meg az utolsó egy tucat screenshotom... De az is lehet az oka, hogy nem frissítik a PB-t és még nem kaptak el
    Nembaj Pepti én azért számítok a szakmai tudásodra, az MSNedet tudom! :P
  • Pink Tiger
    #18751
    na mer te nem gyaláztál engem mi?? :)))
  • Pepti
    #18750
    aaa, ha Pink jon, akkor nem megyek :-) Pink csiter, tegnap is lelott egy csomoszor ;-)
  • Pepti
    #18749
    hat ha assault, akkor bf42 :-) Szvsz assiban nehezebb, mint bfv-ben. BFV-ben konnyen halt meg mindenki, BF42-ben huzosabb volt leloni valakit :-) BF2 meg teny, hogy fos :-)