377
Suikoden Series
  • musha
    #377
    hmm...kicsit le vagyok maradva, tél óta nem működött a ps-em ^^
    tegnap találtam rá erre a játékra, nem is értem, hogy hogy kerülhette el a figyelmem, na mindegy...

    szóval megnéztem egy gametrailers-es bemutató videót, és abban mondták, hogy az első 5-10 óra kicsit unalmasabb, de aztán beindul és állítólag tényleg über. én majd csak holnap próbálom ki, de a kingdom hearts 2-t is csak ma kezdtem
  • Elhaym
    #376
    Neked most hány karaktered van?
  • Elhaym
    #375
    A Suikodennek soha nem a harc volt az erőssége, most is olyan minr régen.

    De a történet nagyon jó és ez számít. Már az elején is annyira sajnálni lehet gladiátorokat. De ennek ellenére azért kedvelem a Godwinokat is.

    Én általában szimpátia alapján választok mindig csapatot,nem erősség szerint,így nagyobb a kihívás.

    Georg,hogy hogy nincs már ott a csapatotokban? Ha spoiler a válasz,privátba is lelehet írni.

  • Luiprima
    #374
    Akkor azért szenvedtél én ide fullos csapattal mentem Hero,Lyon,Kyle,Lun,Logg,és Sialeeds. Zweig és a csaj csak a tartalékok közé fért be mondjuk a csajt be lehetett volna tenni Sialeeds helyére varázsolgatni.
  • vente
    #373
    most a 40 es szinten vagyok és nemtom hány ember van de azért gyüjtögetem őket ahogy találom
  • vente
    #372
    hát igen utánna már rájöttem hogy nem csak 1 medicint kelen berakni amugy az original csapattal vagyok:
    főszereplő,lyon,zweig,meg az a csaj
    a kastély névadós módszer elég szar beirtam hogy "water-castle"erre meg igy irja ki water-castle castle#buck]
  • Luiprima
    #371
    Nem tudom milyen csapattal próbálkoztál de piszok könnyű volt 6-7 kör alatt végük lett. A story miatt nyúzom még mert az egyre jobb de amúgy elég fárasztó
    egy game.
  • Elhaym
    #370
    Nagyon örülök.:D Biztos nekem is nehéz lesz legyőzni.
    Most hányas szinten vagy és hány embered van a 108-ból?
  • vente
    #369
    SikerülT!!!
  • vente
    #368
    de próbálkozook
  • vente
    #367
    kössz
    de nem sikerült mindig szétszednek
  • Elhaym
    #366
    Ezek nekem is.:D Na meg Luserina és Belcoot. De azért Lym is. Olyan ari kislány. Meg Giselt is bírom.

    Tovább tudtad vinni?

    Örülök,hogy megvan a Tactics.
  • vente
    #365
    Megvan a tactics
  • vente
    #364
    őőő...a főszereplő, lucrecia, lyon,kyle,ferid,georg
    asszem ennyi
  • Elhaym
    #363
    Én azt várom,hogy küldjék a 9. és 10. kötetet. De késnek.:(

    Kik a kedvenceid a Suikoden 5-ben?
  • vente
    #362
    nekem nincs
  • Elhaym
    #361
    A manga megvan nektek?
  • vente
    #360
    kössz majd utánna nézek
  • Number One
    #359
    Torrent;)

    en is onnan kezdtem el leszedni.
  • vente
    #358
    és nemtudod hogy honnan tölthetném le vagy honnan szerezhetném be?
  • Elhaym
    #357
    Játszottam vele, bár nem szeretem a taktikai RPG-ket, de mégis jó volt.
  • Elhaym
    #356
    Engem az 5-ben sem zavar a kamera,úgyis lehet állítani melyik a legjobb.

    Mivel most újra kezdtem, a Gladiátor versenynél vagyok. Szegény Lym, nehéz lehet neki.
  • vente
    #355
    Én mg nem próbáltam a tacticsot de nagyon szeretném
    kiváncsi vagyok hogy milyen
  • Luiprima
    #354
    Én végigvittem a tacticot több mint 100 óra volt benne és nagyon jó szórakozás volt piszok jó a harcrendszer a 4-ből (ha végigjátszottad) át lehet konvertálni a karakteredet és nagyon sok ismerős szereplő van benne a story és a helyszinek is a 4-hez kötődnek.
  • krx
    #353
    A Suikoden Tactics-et próbáltátok már? Én alapvetően jobban szeretem az SRPG-ket, de így mindezt a Suikoden világában, Suikoden zenékkel ÉLMÉNY! Persze, mint SRPG nem túl jó, de, mint Suikoden stílusú SRPG ezért tökéletesen elég - főleg a 4 után.
  • vente
    #352
    hol tartassz?
  • vente
    #351
    Nekem tetszik a játék
    nagy rpg fan vagyok.
    mondjuk szerintem a 4 az jobban ki volt dolgozva kamera nézetileg
  • Elhaym
    #350
    Ott még sajnos nem tartok,mert most újra kezdtem angolul. Japánul meg odáig még nem vittem el.

    Hogy tetszik neked a játék?

    Egyébként jó, hogy már az elején mesélik, hogy Georg tábornok volt az Örökösödési háborúban.:D
  • vente
    #349
    Heló
    eljutott már valaki az V ben a ceras lake-i főellenséghez?
    Ott vagyok elakadva. aki eljutott odáig az hogy győzte le őket?
    HELP!
  • Elhaym
    #348
    A Suikoden 1 előtt 6 évvel vagyis pont a Kalekkai mészárlás és North Window pusztulása után.

    Ma már megjött eredetiben is a játék.:D
  • Number One
    #347
    akkor vegulis mikor is jatszodik a tortenet idorendileg?
  • Elhaym
    #346
    Pedig a 3 is nagyon jó. Legjobb Opening, ebből lett a manga ami nagyon jó. Meg írányithattuk a gonosz oldalt.
  • Elhaym
    #345
    Igen játszottam vele, előszőr Japánul,nekem a Japán szinkron jobban tetszik.
    Én kedvelem a főszereplőt,bár Kylet jobban. De lányok közül van a legtöbb kedvencem. PL Rion meg Luserina. Nekem a szobák tisztán olyan érzést keltenek, mint a 2-ben. Egyébként idáig több 1000-ből csak neked nem tetszik. Nagyon szeretem a zenéit, már rengetegszer meghallgattam. Tesóm is ugyanezt érzi. Jó végre megtudni Georg múltját,hisz erre már a 2. rész óta várunk,hogy miért őlte meg a királynőt. Áprilisi konzolban is benne lesz a játék. Nagyon várom.
    Egy rossznak azt tudom felhozni,hogy nincs benne Yuber, de attól még jó.:D

  • Sephi
    #344
    Pontosan ugyan az a velemenyem mint a IV-esnel volt. Semmi baj nincs se a storyval se a grafikaval se a harcrendszerrel DE EZEKE A KIBAXOTT 2 MASODPERCENKENTI HARCOK VALAMI ISTENTELENUL ELBAXAK AZ EGESZ JATEK FILINGJET. Es ha ez nem eleg meg tolt is minden harc utan. AHHH. A legjobb az elso ketto volt. Onnantol mar ...
  • Ronin1350
    #343
    Eza a KH 2 ?
  • Luiprima
    #342
    Úgy értem , hogy a játékban betöltött szerepe a hugocskájával való vihogásból és jelentéktelen döntésekből állt hiába választom az általában 2 választási lehetőségből a számomra szimpatikusabbat ha úgyis az van amit a mellettem levő másik karakter akar jó megértem hogy a story miatt van de akkor ne is ajánljon fel más alternatívát.
  • Luiprima
    #341
    Stílusában valóban nem lehet csak a megjelenése között mindössze néhány nap volt és én inkább azt ajánlottam játékra talán jobb szórakozás lesz.
  • Neme.
    #340
    Ja, és KH2... Lehet azt Suikodenhez mérni? :))
  • Neme.
    #339
    Ez engem is érdekelne. A kedvenc lóköpeteimben meg sem szólal a főhős egész játék alatt (átadva ezzel a főhős szerepét magának a játékosnak). Minden gamefaqs beszámolót elolvastam, és azok alapján jónak tűnik, úgyhogy mindenképp kipróbálom.
  • Sephi
    #338
    Hogy erted hogy a foszereplo unalmas?