115
  • tigger
    #115
    Hi all!

    Olvasgatom a cikket elég jó de!! ha valaki nagyon nagyon jó stratégiát akar játszani az jöjjön a Sudden Strike 2-re Real Warfare módban. ennél jobb és realisztikusabb nem lessz csak is a hamarosan megjelenő Sudden 3. Azt nem fogja überelni semmien 2.wh-s stratégia sem.
    Elmondom röviden hogy lehet multiban játszani ha kedvet kaptok hozzá:

    1. sudden strike 2.- cd telepités
    2. sudden 2v2.2 path felrakása /letölthető innen: http://www.gamershell.com/download_584.shtml
    3. RWM6.5 ENG /real warfaremod/ letöltése innen: http://web.comhem.se/~u73905506/
    4: plussz: érdemes még a SkinPack2.5+ADD -is letölteni és feltelepiteni mert gyönyörű festésüek a tigristankok a párducok a kt.. a jagd...sorolhatnám../letöltés ugyan itt/
    5.Ha crackes a Sudden 2 cd-d csak ezek telepitése után crackelj!!!!:))
    6.Letöltöd a multimodot :Multimodswitcher1.03 BY Sardaukar/letöltés ugyanitt/ .
    7. Elinditod a multimodot ott látni fogod éppen ki kreált duplaklikk..join...és bent vagy!! Ennyi..kua nagy game!

    fontos hogy az rwm-et és a skinpackot mikor telepited válaszd ki a sudden strike mappát!-oda rakd!
    Hatalmas csaták mennek minden este.És ami a legfontosabb valóban a legközelebb ez áll a realwarfarhoz!! a sebzés...találati pontosság..stb. Jó szórakozást! Ha kedvet kaptok gyertek!
    Bővebben a sudden strikerol még itt:http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094043697

    Üdv mindenkinek


  • manohun
    #113
    Ha igazi II. vhs élményt akartok akkor próbáljátok ki a WWIIonlinet. Ez az egyik legkülönlegesebb FPS játék, reális játékmenettel és sok ezer játékossal egyszerre.
    Ha háborús élményt akartok ezt próbáljátok ki.
    http://wwiionline.freeweb.hu
    http://www.wwiionline.com
  • Mighty
    #112
    Elmesz egy olyan serverre, ahol neked 500-as a pinged, maris az ellenfel ele kell lonod :)
  • [HUN]Crassus
    #106
    Te én pont azt írtam ,hogy az AAO a nyerő!!
    Félreértettél vmit.........vagy csak kihagytam egy pár vesszőt??:)
  • Strahd_
    #105
    miért ez probléma hogy nincs annyi játos és "félisten" aki mindenkit lelámáz...? Szerintem nem :))
  • Icebird
    #104
    Az OFP Mindenképp egy mérföldkő és egyedülálló a maga nemében. Éppen ezért nem is nagyon lehet egy lapra hozni semmivel. Több játék típus ötvözve egy egészben ,a realitást és játszhatóságot figyelembe véve.
    és akkor a nosztalgia elolvasva és hozzá
    Lifeless hallgatva mindig felzaklat:)


    Az Operation Flashpoint a seregben.
  • [HUN]Crassus
    #103
    Jó nagyon jó!
    Ráadásul 1-2 patch után ígérnek járműves akciózást is!:)
  • [HUN]Crassus
    #101
    Köszönöm a szívélyes invitálást!Remélem mielőbb mehetek Gammázni!:)
  • bebaszov [ZSIR]
    #100
    arany csillagok vagytok...
  • pedro870
    #98
    blondy meg a sarja, hát igen, ez van...
  • bebaszov [ZSIR]
    #96
    hopp, westről kimaradt a lényeg:

    1db M1A1:)
  • bebaszov [ZSIR]
    #95
    várunk szeretettel.
    szükséged lesz egy resistance-re is és 1.91-es patchre, azonkívül a scene-lapról letölthető addonpack3-ra (de gondolom ezeket tudod, mivel olvasgattad a fórumainkat:) )

    szerintem kellemes csalódás fog érni, összeirogattam, általában mi számít standard felállásnak páncélosilag a pályáinkon:

    east:
    1db BMD-3
    1db BMD-3M
    1db BMP-2
    1db T-55
    1db T-72
    2db T-80
    1db T-90
    2db Mi-2 helikopter


    west:
    3db M2A2
    1db M60
    1db Leopard C2
    2db Leopard2 A4
    1db UH-1 helikopter
    1db Littlebird helikopter

    ezek általában szépen használatba is kerülnek egy-egy megmozdulás alatt.

    jobbára ctf-et nyomunk, de néha bejátszik egy kis utcaharc is(itt nincsenek páncélosok), illetve olyan pályák, ahol egy-egy laktanyát illetve erődöt kell megvédenie az egyik félnek, míg a másik támad.
    hétvégenként szokott sor kerülni az úgynevezett CTI (conquer the island) meccsekre, ami tulképp a szép emlékű red alert, c&c átültetése ofp-s keretek közé: egy egész szigeten játszódik, az elfoglalt városok után kap pénzt a csapatod, ebből kell építkezni, illetvge gyártani páncélosokat, heliket stb. cél az ellen bázisának lerombolása. egy egy ilyen menet önmagában 2-3 órás:)

    ja és amióta (elég régóta:) ) a játékosok túlnyomó többsége szert tett mikrofonra, összjátékból sincs hiány.
  • [HUN]Crassus
    #94
    Ha visszakapom az eredeti opfalah-emet meg is tesztelem!:)Mi-24 RULEZ
  • bebaszov [ZSIR]
    #93
    minden fórumirománynál többet mond, ha feljössz játszani a szerverre és átéled, amikor két t80 permetezi az ellen városát, fölülről egy mi2-es küldi be a füstrakétákat, aztán megindul a városszéli erdőből a gyalogos különítmény...
  • [HUN]Crassus
    #92
    Oeration Flashpoint.Ez tényleg klassz játék,de multiban hiába nincs pályaszéle meg vezethető minden jármű szinte mindenki csak egymást henteli egy városban.olyat még nem láttam,hogy pl 2 tank"század" ütközik meg légitámogatással meg gyalogosokkal pedig ebben a játekban ez lenne szép.Ha már egyszer benne van az a qrva sok jármű miért nem használják???AZért ,mert a legtöbb fps-es minél többet és gyorsabban akar hentelni no összjátékkal.Olvassatok el néhány fórumirományt az OpFlash oldalon......
  • [HUN]Crassus
    #91
    AZ igaz,hogy nincs annyi AAO-s mint CS-s mondjuk,de ez azért van mert az AAo-ban nem lehet esztelenül,gondolkodásnélkül hentelni és ez a sok korlátolt kis idiótát gátolja!
  • [HUN]Crassus
    #90
    Hi!

    [FOS]Johhny! Nem lősz úgy ha melletted pattognak a golyók mivel a "combat effectives meter"(kis színes csík jobbra lenn)igen csak leugrik az ilyen behatások idején.És idő kell míg újra felkúszik a leadereknek kevesebb a sima malacoknak több.
    Én is egy rahedli fps-el játszottam már,de az AAO a legjobb mindközül.
    A CS-t fél óra után töröltem,mert akkora gáz az a játék ,hogy ihaj!Ráadásul qrva régi szar grafika ,szar mozgás,a hangok elmennek.Talán a half life 2 ha kijön majd jobb lesz.Akkor majd azt is megkuksolom.
    A Quake meg Unreal játékokban meg utálom hogy 100 energiád van meg 1000-es pajzsod stb. annyi életenergia mint Tomnak a macskának a Tom&Jerry-ből.Lövöm az ellent egy bazi nagy hiperlézerplazamágyúval és meg se nyekken ez nekem nem reális.(jó tudom Sci-fi meg fantázia játék,de én jobban húzok azokhoz a gamek-hez amik a "való" élet fegyvereit,karaktereit használják.
    Az Raven shield az elég klassz,de csak LAN-ban tudom játszani,de mióta a többiek letöltötték az AA-t az a favorit.
    Ennyi.
  • juhand
    #88
    Nem azért CounterStrike-ozok, hogy hányigerem legyen, hanem, hogy szórakozzak a barátaimmal. Ha hányingert és hullákat akarok be szoktam menni a feleségemmel a SOTE anatómiai intézetébe, ott van hulla bőven, de azért játék közben nem kívánom a barátomnak, hogy ilyen állapotba kerüljön. Az FPS azért játék mert nem valóság, a lányom babája sem patkol el ha nem kap enni inni egy hónapig, és ha kap akkor sem igazi kaját kap. Az FPS egy játék, 10-x évig, szórakoztat és nem kikészít.
  • Sam
    #84
    Én kipróbáltam az RVS-t is, nyomtuk LAN-on de nem tudom, ízlések és pofonok. Nekem nem jött be, ott is voltak realitás gondok. Nyomom a CS-t nap mint nap hát ott a realitás :) inkább nem mondok rá semmit. Akkor már az AA:O. Szerintem ott is lehet élvezetes játékot játszani, ha van megfelelő csapat. A rush az majdnem minden játékban benne van. Vagy bejön vagy nem. Értelmes ember inkább taktikázik. A RAMBO-k korán halnak :)
    Ja, és szerintem minden játékban a játékoson és a csapaton múlik hogy élvezetes e vagy sem. A kritikusok inkább játszanak azzal ami a lábuk között van. :D Ha az megfelel nekik!!!!! Ha nem akkor .......

    Ha már élethűt és "olcsót" akar valaki akkor airsoft!!!! :))
  • fluga
    #83
    és ehhez hozzátartozik még a kommunikációt segítő előre programozott "beszólás" mely között van vicces és van használható is.
  • Mighty
    #77
    Amirol te itt irtal, az nem a jatek (AA:O) hibaja! Neznel meg minket, ha par magyar osszejon egy szerveren.
    Altalanossagban az osszes feladatorientalt FPS-re rahuzhatnad, hogy eszetlen lovoldozes folyik, ha tok ismeretlenek jonnek ossze az adott serveren.
  • [Rush]
    #74
    Multiban, ez megy és kész
  • [Rush]
    #73
    Láccik te se jácottál ultiban vele!!
  • [Rush]
    #71
    R6:RvS akkor halt meg te majom amikor beletették a nagytárat, milyen már az, hogy bemész 1 szobába nagytáros G36K-val és leszedsz 5 embert, armyban max 1 embert tucc leszedni és kinyirnak, te.......hülye bazzeg
  • [NST]Cifu
    #66
    Az R6 bizonyos szinten tényleg reális, ezt vitatni sem lehet. Figyeltek az olyan apróságokra, mint a csapatmozgás, a testartás, és a hasonló dolgok. A Raven Shield pl. azért lett nagy kedvencem, mert ebben végre látta az ember a kezében lévő fegyvert!

    Az AA-nál arra leszek kiváncsi, hogy oldják meg a két oldal közötti fegyverek eltérését :)
    Az M16A2/A3/A4 ellenfele már nem az AK-74, hanem inkább az AN-94 :)
  • Inquisitor
    #65
    "Ott se hal meg az ember egy erősebb sorozattól, ..."
    MI VAN???
    Kettő, maximum három találattól tutira meghalsz.
    Ha fejbelönnek egyből kampó, felsőtesten meg max. két lövést bírsz ki. :)
  • [Rush]
    #64
    jAH EZ FOS ÚRNAK MENT A 62-ES HOZZÁSZÓLÁSRA
  • [Rush]
    #63
    EKKORA F*SZSÁGOT!! MÉGHOGY RAINBOW 6 REAL GAME, PFFFFFFFFFFFFFFF
    ERRŐL 1 DOLOG JUT AZ ESZEMBE:

  • gonosz
    #61
    csak a felreertes elkerulese vegett: egy jo sniper-puskaval siman keresztul lehet loni a vilag legpancelozottabb tankjan is..
  • [Rush]
    #60
    Félre értés ne essék nem ugrott senki 1más torkának, ez csak 1 VÉLEMÉNY!!!!!!!!
  • [Rush]
    #59
    Lehet................
  • [Rush]
    #57
    Ha a realítás tart "lázban" akkor neked az Americas Army:Operations való!!!(AA:O
    És tudod miért nem jáccanak vele sokan? Mert a MOH:AA-hoz meg BF-hez vagy BHD-hez szokott emberkéknek nehéz az AA:O-val jáccani(ez igy van)!!!!!!!!!!
    Eddig 87 regisztrált magyar játékos van, összelehet hasonlitani a többi játék magyar player-ei számával, meglepő a különbség...........
    Mindenki lehurogja, hogy ingyenes akkor már csak szar lehet,vagy pl: "Bár bevallom igencsak komoly ellenérzéseim vannak (egy propagandacélú játék sose lesz reális...)"(idézet #47hozzászólás)---->Az Amerikai hadseregnek épp az a célja, hogy reális képet mutasson 1 játékról ami elvileg az ő bevetéseiről, alakulatairól szól, és főleg toborzási célból készült a játék, szerinted az a céljuk, hogy a fiataloknak 1 BF vagy BHD szerű "SZAR"(bocs mindenkitől, de nekem ez a véleményem ezekről a játékokról)unrealitású terméket adjon ki a kezéből? Szerintem probálja ki mindenki ingyenes nem kell FIZETNI ÉRTE :)))

    Ui.:Bocs még 1x mindenkitől akit megsértettem, de csak a véleményemet írtam le!!!
  • [NST]Cifu
    #56
    A cikk és te két külön dologról beszélnek :D

    A játszhatóság egy dolog, a realitás meg egy másik. Az OFP elég reális, de van egy tippem, miszerint te hamar halálra unnád magadat egy online OFP játékban. De vannak, akiket éppen a realitás tart lázban, mint pl. engem is, és még van jópár hasonló emberke. Nekem a BF éppen azért nem tetszik, mert qrva idegesítő, hogy semmi köze a realitáshoz, egy arcade game az egész...
  • Inquisitor
    #54
    "A realizmus problémájának másik fontos tényezője az idő. Még az igazi szimulációra törekvő, hosszú játékok esetében is tömörítve van az akció."
    Hidden & Dangerous
    Már a közepes pályákon is órákat lehetett és kellett lopakodni, hogy a megfelelő pozícióba jusson az ember, és ne legyen a nyakán a fél wermacht. :)
  • Mike
    #53
    csak beleélés kérdése
    én egyszer majdnem leestem a suékről, amikor a Tom Raider 1!-ben hátulról rámugrottak a farkasok

    (nem is játszottam többet egyetlen Tomb Raiderrel sem)
  • Mike
    #52
    ha az ember éppen nem rambozós hangulatban van, akkor kell a taktika a BF-hez, DF-hez és szvsz a többihez is
  • Mike
    #50
    nekem ezt leginkább a Spielberg jegyezte Ryan közlegény vagy ez Elit alakulat muatatta be
  • Mike
    #49
    szvsz pl a Veitcong abban nagyon is reális, hogy puff meghaltál, és azt se tudod honan lőttek le, kb. ennyire is lennék képes Vietnámban, de ettől még neme nekem igazából nem nagyon tetszik, mert az számomra nem játék, hogy 10 másodpercenként lelőnek, vagy fosok a bokorban bújva

    evvel ellentétben mennyivel jobb az, amikor az ember a BF-ben rohan, egy sorozat lelőtte a tank tetjén ülő géppisztolyozó figurát, mégegy, a másikat is, opsz töltény kifogyott, nem baj késsel szaladunk még egy kicsit, egy-kettő még lebökdösve, aztán elér a végzet
  • Mike
    #48
    nem nagyon értek egyet a cikkel

    ugyanis nem a tökéletes realisztikusság a lényeg, hanem a jól játszhatóság, hogy élvezetes legyen a játék
    és pl. az ellenfél nem ellenfél kérdése sem igaz, mert pl. én tévedésből simán lelőttem saját társakat is a DF Black Hawk Down-ban

    Azt hittem egyébként a cikk azzal fog foglalkozni, milyen sok háborús fps jelenik meg mostanában, és nem azzal fog foglalkozni, hogyan lehet leócsárolni ezeket a játékokat, hogy mennyire mesterkéltek és sterilek, mennyire nem igaziak
  • [NST]Cifu
    #47
    Hmmm...

    Akkor lehet, hogy mégis letöltöm az AA-t. Bár bevallom igencsak komoly ellenérzéseim vannak (egy propagandacélú játék sose lesz reális...)...